Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG SZLAKIEM PARTYZANTÓW Z LUBATOWEJ

Miejsce i termin: Lubatowa, 2019-07-21
Organizator: ORGANIZATOR
Towarzystwo Miłośników Lubatowej

WSPÓŁORGANIZATORZY
• Gimnazjum Publiczne imienia Jana Pawła II w Lubatowej,
• Iwonicki Klub Narciarski „Górnik”,
• Ochotnicza Straż Pożarna w Lubatowej,
• Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w Lubatowej,
• UKS „Partyzant” w Lubatowej.

KONTAKT
Sekretarz Komitetu Organizacyjnego Ireneusz Matusik tel. 603 581 811
Stanisław Zając tel. 504 152 513
Opis zawodów: Start do biegu przy Krzyżu Walecznych
Bieg Główny dystans 8 km
Meta zawodów zlokalizowane będzie przy pomniku wybudowanym ku czci pomordowanych w Lesie Grabińskim, jak i poległych w czasie II wojny światowej.
Obowiązkowa weryfikacja zawodników w dniu zawodów, w Biurze Zawodów w Szkole Podstawowej w Lubatowej od godz. 12.00 do 14.00
Wpisowe i wpłata: Wpisowego nie pobiera się, darowizny na cele statutowe stowarzyszenia można wpłacać na konto stowarzyszenia z dopiskiem „darowizna imię i nazwisko”
54 8636 0005 2001 0002 9971 0001
Bank Spółdzielczy w Rymanowie, ul. Rynek 14, 38-480 Rymanów
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiec Oliwia Korczyna wg kategorii wiekowych IzziRunningNIE
2 Bielski Roman Potok wg kategorii wiekowych BrakNIE
3 Bieszczad Mateusz Wojaszówka wg kategorii wiekowych Nowy styl Group Running TeamNIE
4 Bieszczad Ilona Wojaszówka wg kategorii wiekowych BrakNIE
5 Blajer Elżbieta RZESZÓW wg kategorii wiekowych BrakNIE
6 Blajer Maciej RZESZÓW wg kategorii wiekowych BrakNIE
7 Błaż Mateusz Kombornia wg kategorii wiekowych KTC KrosnoNIE
8 Błażejowski Dariusz Świerzowa Polska wg kategorii wiekowych NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMNIE
9 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne wg kategorii wiekowych UKB/MKS HALICZ USTRZYKI DOLNENIE
10 Bolek Daniel Łężyny wg kategorii wiekowych BrakNIE
11 Buryło Mateusz Jodłówka wg kategorii wiekowych Perfect Runner Team/Jarosławski BiegaczNIE
12 Cieśla Jarosław Krosno wg kategorii wiekowych BrakNIE
13 Cioch Marcin Rzeszów wg kategorii wiekowych BrakNIE
14 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne wg kategorii wiekowych Ustrzycki Klub Biegacza/MKS HaliczNIE
15 Cyran Andrzej Nowy Żmigród wg kategorii wiekowych TygrysNIE
16 Czekaj Bogdan Krosno wg kategorii wiekowych BrakNIE
17 Czelna Angelika Krosno wg kategorii wiekowych BLUE TEAMNIE
18 Ćwiąkała Halina Krosno wg kategorii wiekowych Athletic ZręcinNIE
19 Dobek Halina Gorlice wg kategorii wiekowych Gorlicka Grupa BiegowaNIE
20 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne wg kategorii wiekowych MKS HaliczNIE
21 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne wg kategorii wiekowych MKS HaliczNIE
22 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne wg kategorii wiekowych MKS HaliczNIE
23 Drozd Zuzanna Lubatowa wg kategorii wiekowych BrakNIE
24 Dworzański Marcin Rymanów wg kategorii wiekowych Biegam bo lubięNIE
25 Fedak Grzegorz Sanok wg kategorii wiekowych PASS Running TeamNIE
26 Foryś Włodzimierz Jasło wg kategorii wiekowych ULKS Technik TrzcinicaNIE
27 Frydrych Filip Iwonicz wg kategorii wiekowych BrakNIE
28 Fuksa Marta Haczów wg kategorii wiekowych BrakNIE
29 Gazdowicz Michał Przysietnica wg kategorii wiekowych Brzozowski Klub BiegaczaNIE
30 Gerlach Sylwia Krosno wg kategorii wiekowych BrakNIE
31 Gierula Grzegorz Łężany wg kategorii wiekowych Zdany Tylko na SiebieNIE
32 Godlewski Krzysztof Krosno wg kategorii wiekowych NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMNIE
33 Górka Dorota New Addington wg kategorii wiekowych -NIE
34 Grzegorczyk Piotr Iwonicz Zdroj wg kategorii wiekowych BrakNIE
35 Honkisz-Godlewska Urszula Krosno wg kategorii wiekowych NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMNIE
36 Janas Szymon Bóbrka wg kategorii wiekowych BrakNIE
37 Janas Łukasz Bóbrka wg kategorii wiekowych Team YanaZNIE
38 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie wg kategorii wiekowych KB Athletic ZręcinNIE
39 Józefowicz Mateusz Lubatowa wg kategorii wiekowych BrakNIE
40 Kalisz Małgorzata Krosno wg kategorii wiekowych AZS PWSZ KrosnoNIE
41 Kandefer Urszula Rzeszów wg kategorii wiekowych Ideo.plNIE
42 Kandefer Marcin Rzeszów wg kategorii wiekowych BrakNIE
43 Karaś Sylwia Lubatowa wg kategorii wiekowych -NIE
44 Kaszany Kacper Ustrzyki Dolne wg kategorii wiekowych MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
45 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne wg kategorii wiekowych MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
46 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne wg kategorii wiekowych Ustrzycki Klub Biegacza/MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
47 Kobos Kamila Ustrzyki Dolne wg kategorii wiekowych BrakNIE
48 Kolanko Magdalena Głowienka wg kategorii wiekowych 35 BLP SanokNIE
49 Kołodziej Tomasz Rzeszów wg kategorii wiekowych BrakNIE
50 Kołodziej Łukasz Jasło wg kategorii wiekowych OrionNIE
51 Kononowicz Michał Równe wg kategorii wiekowych BrakNIE
52 Kononowicz Wioleta Równe wg kategorii wiekowych brakNIE
53 Kowalski Konrad Lubatowa wg kategorii wiekowych LubatowaNIE
54 Krokowski Wojciech Jasło wg kategorii wiekowych BWG EkonomicNIE
55 Kubit Piotr Strzyżów wg kategorii wiekowych Krosno Glass Running TeamNIE
56 Kułak Adam Równe wg kategorii wiekowych BrakNIE
57 Majchrowicz Wiktor Rogi wg kategorii wiekowych TS BeskidyNIE
58 Markuszka Sławek Równe wg kategorii wiekowych BiegamBoLubięNIE
59 Marszałek Dominik Iwonicz wg kategorii wiekowych BrakNIE
60 Matiasik Karolina Ustrzyki Dolne wg kategorii wiekowych Ustrzycki Klub Biegacza/MKS HaliczNIE
61 Mika Mirosław Krosno wg kategorii wiekowych BrakNIE
62 Moskal Marzena Krosno wg kategorii wiekowych BrakNIE
63 Mussur Henryk Krosno wg kategorii wiekowych KKB MOSIR KrosnoNIE
64 Olejarski Oskar Blizne wg kategorii wiekowych 2001NIE
65 Oliwa Monika Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
66 Pająk-Cieśla Joanna Krosno wg kategorii wiekowych BrakNIE
67 Panaś Artur Szczepańcowa wg kategorii wiekowych Zamczysko TeamNIE
68 Pasieka Agnieszka Ustrobna wg kategorii wiekowych BrakNIE
69 Patla Konrad Jedlicze wg kategorii wiekowych MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
70 Pelczar Dariusz Czarnorzeki wg kategorii wiekowych BrakNIE
71 Penar Dawid Królik Polski wg kategorii wiekowych BrakNIE
72 Podraza Marek GORLICE wg kategorii wiekowych Gorlicka Grupa BiegowaNIE
73 Prajsnar Angelika Haczów wg kategorii wiekowych BrakNIE
74 Prajzner Elżbieta Korczyna wg kategorii wiekowych KGB KorczynaNIE
75 Przeklasa Łukasz Jarosław wg kategorii wiekowych BrakNIE
76 Reźnik Andrzej Korczyna wg kategorii wiekowych BrakNIE
77 Rępalska Agata Krościenko Wyżne wg kategorii wiekowych BrakNIE
78 Rodzinka Marcin Kraków wg kategorii wiekowych BrakNIE
79 Rosłoński Grzegorz Szymbark wg kategorii wiekowych Gorlicka Grupa BiegowaNIE
80 Setlak Michał Gorlice wg kategorii wiekowych AZS UR/GGBNIE
81 Smolik Bartosz Krosno wg kategorii wiekowych TuraszówkaNIE
82 Sroka Sławomir Głowienka wg kategorii wiekowych BrakNIE
83 Szelc Marcin Krosno wg kategorii wiekowych KKB MOSIR KrosnoNIE
84 Szewczyk Aleksandra Iwonicz Zdrój wg kategorii wiekowych L-UKS "Burza" RogiNIE
85 Szmist Jarosław Swierzowa Polska wg kategorii wiekowych BrakNIE
86 Szuba Dariusz PRZEMYŚL wg kategorii wiekowych KGB KORCZYNANIE
87 Szybisty Grzegorz Wrocanka wg kategorii wiekowych KKB Mosir KrosnoNIE
88 Turek Paweł Lubatowa wg kategorii wiekowych brakNIE
89 Uram Wojciech Jaszczew wg kategorii wiekowych Wojtek MTBNIE
90 Wajda Barbara Korczyna wg kategorii wiekowych KGB Korczyna NIE
91 Walat Adrian Rzeszów wg kategorii wiekowych 3 Podkarpacka Brygada Obrony Terytorialnej / 31 blNIE
92 Wiklowska Monika Zręcin wg kategorii wiekowych KB Athletic ZręcinNIE
93 Winiarski Karol Żeglce wg kategorii wiekowych BrakNIE
94 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec wg kategorii wiekowych BrakNIE
95 Woźniak Lidia Skołyszyn wg kategorii wiekowych Pormat Jedlicze BiegaNIE
96 Woźniak Janusz Skołyszyn wg kategorii wiekowych Pormat Jedlicze BiegaNIE
97 Wyderka Damian Krosno wg kategorii wiekowych KKB MOSiR KrosnoNIE
98 Zabawa Patryk Gorlice wg kategorii wiekowych Gorlicka Grupa Biegowa NIE
99 Zając Kamila Gnojnik wg kategorii wiekowych WKS Szreniawa Nowy WisniczNIE
100 Zajchowski Marek Moderówka wg kategorii wiekowych ULKS Technik TrzcinicaNIE
101 Zawisza Łukasz Iwonicz wg kategorii wiekowych BrakNIE
102 Zdeb Krzysztof Wrocanka wg kategorii wiekowych KKB MOSIR KROSNONIE
103 Zięba Kamil Lubatowa wg kategorii wiekowych BrakNIE
104 Zima Tomasz Lubatowka wg kategorii wiekowych TeeZeeBeeNIE
105 Ziobro Tomasz Krosno wg kategorii wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту