Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XIII DYCHA SIEKIERNIKA
DYCHA SIEKIERNIKA

Miejsce i termin: Krościenko Wyżne, 2019-08-25
Organizator: Wójt Gminy Krościenko Wyżne
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSIK” w Krościenku Wyżnym
Klub Biegacza w Krościenku Wyżnym

KONTAKT
Janusz Szmyd tel. 661 615 050
Rafał Przymusiński tel. 697-482-468

Opis zawodów: Start biegu na dystansie 10 km godz. 14.00 - Stadion GOSiR
Biuro Zawodów czynne: od godz 9.30
Bieg Główny na dyst. 10 km "Dycha Siekiernika" - ( drogi polne i ścieżki leśne ok. 70 %, drogi asfaltowe ok. 30% )
Bieg towarzyszący na dyst. 5 km "Siekierniczek" - ( drogi polne, leśne i żwirowe ok. 60 %, drogi asfaltowe ok. 40 % )
Nordic Walking "Marsz Siekiernika" na dyst. 5 km - trasa jak "Siekierniczek"
Trasy biegów dziecięcych - trawiaste ( stadion GOSiR )
Wpisowe i wpłata: Za zgłoszenie uważa się wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej (płatność on-line przez stronę firmy Chronotex)
1. Bieg Główny "Dycha Siekiernika"
do dnia 22.08.2019r - kwota 30 zł.
w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 40 zł natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 50 zł.
2. Bieg na 5 km "Siekierniczek" oraz Nordic Walking "Siekiernika"
do dnia 22.08.2019r - kwota 20 zł
w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 30 zł. natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 40 zł.
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Arciszewski Michał Świerzowa Polska Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Spróchniali HerkulesiNIE
2 Ast Grzegorz Jedlicze Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Amstaff team JedliczeTAK
3 Bajsarowicz Maciej Kramarzówka Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
4 Banasik Monika Pruchnik Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
5 Banasik Krzysiek Pruchnik Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
6 Baran Andrzej Jodłowa Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa JODŁOWATAK
7 Barud Artur Klimkówka Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
8 Bauer Monika Zaczernie Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
9 Bemben Anna Nowa Sarzyna Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
10 Blajer Elżbieta Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
11 Blajer Maciej Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
12 Bloch Radosław Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
13 Brela Jakub Jedlicze Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
14 Broda Łukasz Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
15 Bronhard Rafał Głogów Małopolski Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa 21 BSP, TKKF SokółNIE
16 Burz Jowita Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Byle Do Mety / HDR Alfa Team PolandTAK
17 Całka Krzysztof Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
18 Cieślik Kamil Jasło Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Spróchniali HerkulesiTAK
19 Cisek Andrzej Kielanówka Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
20 Ciuba Paweł Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Spróchniali HerkulesiTAK
21 Czekanski Wojciech Krościenko Wyżne Dycha Siekiernika 10 km zwolniony z opłaty Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Grupa PoscigowaNIE
22 Czyżowska Adrianna Błażowa Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakNIE
23 Dabrowska Agnieszka Sanok Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
24 Depta Michał Kraków Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
25 Domaradzka Małgorzata Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BT WAGABUNDATAK
26 Domaradzki Grzegorz Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BT WAGABUNDATAK
27 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa MKS HaliczTAK
28 Dudek Sylwester Rudnik Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa LKB.RUDNIKNIE
29 Dworzański Marcin Rymanów Zdrój Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Biegam bo lubięTAK
30 Furman Gabriel Mielec Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakNIE
31 Gierula Grzegorz Łężany Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Zdany Tylko na SiebieNIE
32 Godlewski Krzysztof Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMNIE
33 Grabska Renata Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójTAK
34 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Pokolenie XTAK
35 Guzik Paweł Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakNIE
36 Haszto Zdzisław Leżajsk Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Nowosarzyńska Grupa BiegowaTAK
37 Heliński Jacek Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Dzikie Życie Run TeamTAK
38 Jachymczyk Norbert Jaworzno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa KB MCKIS JAWORZNOTAK
39 Jagodzińska Paulina Mielec Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Zabiegani Mielec/Wkurw_TeamNIE
40 Janas Marian Baligród Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
41 Janocha Paweł Dobieszyn Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa LKS DobieszynTAK
42 Jaracz Marcin Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
43 Jasiński Łukasz Jasło Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Spróchniali HerkulesiTAK
44 Jasłowska Justyna Jedlicze Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Scott team NIE
45 Jaśtal Piotr Domaszowice Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa LKB Rudnik / AZS UJK KielceTAK
46 Jatczak Monika Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakNIE
47 Juryś Sławomir Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa JSYSTEMTAK
48 Kamiński Andrzej Krościenko Wyżne Dycha Siekiernika 10 km zwolniony z opłaty Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne BrakNIE
49 Karwan Zbigniew lublin Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa bblTAK
50 Kętrzyński Ryszard Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Zabiegani Mielec / wkurw_teamNIE
51 Klocek Konrad Łężyny Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
52 Kobos Kamila Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
53 Kolanko Michał Krościenko Wyżne Dycha Siekiernika 10 km zwolniony z opłaty Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne BrakNIE
54 Kołodziej Tomasz Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
55 Konik Mikołaj Olszanica Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa bieszczaki klub nordic walkingNIE
56 Korab Robert Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
57 Kostka Janusz Szczepańcowa Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Posmakuj Run TeamTAK
58 Kot Łukasz Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
59 Kowalska - Chmiel Natalia Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa MAC SportTAK
60 Kowalski Jakub Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
61 Kozioł Wiesław Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa dzikie życie run teamNIE
62 Kozioł Sylwester Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
63 Krochmal Paweł Warszawa Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa PAWKO RUNNER TEAMTAK
64 Książek Paweł Bratkowice Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
65 Kulik Anna Strzyżów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
66 Lazarowicz Piotr Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Wkurw_team TAK
67 Lepiarz Sylwester Rudnik Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa LKB.RUDNIKTAK
68 Lipa Wojciech Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Rzeszowskie Gazele I Gepardy TAK
69 Lisik Przemek Warszawa Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Warsaw Run ClubNIE
70 Litwin Bartłomiej Wrocanka Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa wkurw_teamTAK
71 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
72 Lonc Bartosz Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa ZalesieTAK
73 Lorenc Paweł Łężany Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa ---TAK
74 Machowski Karol Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
75 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Machoney TeamTAK
76 Maguda Sławomir Jasło Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Spróchniali HerkulesiTAK
77 Majchrowicz Andrzej Krościenko Wyżne Dycha Siekiernika 10 km zwolniony z opłaty Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne Klub Biegacza ProvidentNIE
78 Majchrowicz Marzenna Krościenko Wyżne Dycha Siekiernika 10 km zwolniony z opłaty Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne BrakNIE
79 Markowicz Szymon Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
80 Markuszka Sławek Równe Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BiegamBoLubięTAK
81 Marszałek Dominik Iwonicz Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
82 Mazan Beata Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Mazan TYiMYTAK
83 Mika Mirosław Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakNIE
84 Misiołek Marcin Nadole Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa wkurw_teamNIE
85 Musialik Magdalena Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
86 Necel Maciej Kraków Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
87 Niemiec Szczepan Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
88 Nowosadzki Wojciech Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakNIE
89 Panaś Artur Szczepańcowa Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Zamczysko TeamTAK
90 Paradowski Paweł Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Byle Do Mety / HDR Alfa Team PolandTAK
91 Pawłowska Elżbieta Jedlicze Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Nowy Styl Group Running TeamNIE
92 Pelczar Dariusz Czarnorzeki Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa 1981NIE
93 Pelczar Wojciech Dobieszyn Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa GUKLA Bratkowice-Korzeniowski.plTAK
94 Pięta Leszek Trzcznica Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa masaze leczniczeTAK
95 Płonka Małgorzata Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakNIE
96 Polański Robert Strzyżów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Noćne WołkiTAK
97 Półchłopek Grzegorz Korczyna Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Prządki SkiTAK
98 Rachwalski Tomasz Żeglce Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Błękitni TAK
99 Reczkowski Andrzej Nienaszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Atletic Zręcin TAK
100 Róg Dorota Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYTAK
101 Róg Piotr Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYTAK
102 Rusin Grzegorz Mielec Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
103 Rutkowski Łukasz Korczyna Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
104 Rygiel Aleksandra Kielce Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BiegoMatkaNIE
105 Rygiel Grzegorz Kielce Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakNIE
106 Rzucidło Jan Rzeszów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Bbl TAK
107 Siembida Małgorzata Ulanów Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
108 Smolik Bartosz KROSNO Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa TuraszówkaTAK
109 Sojka Anna Zarzecze /Nisko Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa stalowowolski klub biegaczaNIE
110 Sroka Sławomir Głowienka Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
111 Stankiewicz Jacek Dukla Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakNIE
112 Sudoł Magdalena Kraków Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa AZS AWF KRAKÓW MASTERS NIE
113 Szelc Artur Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
114 Szelc Marcin Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa KKB MOSIR KrosnoTAK
115 Szmist Szymon Szczepańcowa Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa KB Athletic ZręcinNIE
116 Szmyd Jan Krościenko Wyżne Dycha Siekiernika 10 km zwolniony z opłaty Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne KB Krościenko WyżneNIE
117 Szuba Dariusz Przemyśl Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa KGB KORCZYNANIE
118 Szwast Jerzy Dukla Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa MOSIR DUKLATAK
119 Walania Kinga Głogów Małopolski Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa TKKF Sokół Głogów MałopolskiNIE
120 Wiklowska Monika Zręcin Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa KB Athletic ZręcinNIE
121 Wojtasiewicz Wincenty Tarnowiec Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakNIE
122 Wojtoń Izabela Kraków Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakNIE
123 Woźniak Janusz Skołyszyn Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Pormat Jedlicze BiegaTAK
124 Woźniak Lidia Skołyszyn Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Pormat Jedlicze BiegaTAK
125 Zajchowski Marek Moderówka Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa ULKS Technik TrzcinicaNIE
126 Zawisza Łukasz Iwonicz Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
127 Zawisza Grzegorz Wrocanka Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
128 Ziobro Marta Godowa Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
129 Ziobro Tomasz Krosno Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa Krosno Miasto SzkłaTAK
130 Żak Paweł Krzemienna Dycha Siekiernika 10 km opłata podstawowa BrakTAK
131 Żywiec Roman Krościenko Wyżne Dycha Siekiernika 10 km zwolniony z opłaty Mieszkaniec Gminy Krościenko Wyżne BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту