Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

PIĄTKA KRÓLOWEJ BONY

Miejsce i termin: Różan, 2019-07-28
Organizator: ORGANIZATOR
Gmina Różan

KONTAKT
Grzegorz Łuniewski Tel. 663 538 776 mail: grzegorzluniewski@teatrmantra.pl
Opis zawodów: Start i meta biegu zlokalizowane będą na stadionie miejskim w Różanie, przy ulicy Szkolnej 3,
Trasa biegu (5 km) wiodła będzie drogami miejskimi – ulicami Szkolną i Polną (nawierzchnia asfaltowa) należącymi do miasta Różan. Po 2,5 km nastąpi nawrotka.
Biuro zawodów znajdować się będzie w budynku Stadionu Miejskiego w Różanie przy ulicy Szkolnej 3 w godzinach 8:00–09.30
Wpisowe i wpłata: 20 zł przelewem na konto Bank Spółdzielczy w Różanie 16 8925 0006 0000 0143 2000 0020 do dnia 24.07.2019 r. Gmina Różan, ul. Plac Obrońców Różana 4, 06-230 Różan,
- 30 zł w dniu zawodów w biurze zawodów.
Opłatę startową należy wpłacać z dopiskiem „startowe PKB” oraz rokiem urodzenia, nazwiskiem i imieniem zawodnika.
W dniu 24.07.2019 r. osoby, które zapisały się na bieg, a nie wniosły opłaty, zostaną usunięte z listy.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bajorek Jacek Wyszków bieg 5 km BrakNIE
2 Butler Katarzyna Zalesie bieg 5 km OKLA OstrołękaNIE
3 Całka Sylwia Ciechanów bieg 5 km MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWNIE
4 Czarnota Paweł Legionowo bieg 5 km BrakNIE
5 Czarnota Dorota Legionowo bieg 5 km Bravehearts LegionowoNIE
6 Czarnota Wiktor Legionowo bieg 5 km BrakNIE
7 Czarnota Aleks Legionowo bieg 5 km BrakNIE
8 Dąbrowski Przemysław Rzekuń bieg 5 km AGRO-METAL Ostrołęka/DĄBROWSKI TEAMNIE
9 Frontczak Marek Jednorożec bieg 5 km Jednorożec robi co możeNIE
10 Gawek Michał Ostrołęka bieg 5 km Dąbrowski TEAMNIE
11 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne bieg 5 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW NIE
12 Gumkowski Andrzej Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaTAK
13 Gutowski Krystian Ostroleka bieg 5 km Dabrowski. TeamNIE
14 Jagielska Ewa Wyszków bieg 5 km LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA TAK
15 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew Ostrołęka NIE
16 Kacprzycki Przemek Rzewnie bieg 5 km BrakNIE
17 Kamiński Arkadiusz Załuzie bieg 5 km BrakTAK
18 Kamionowski Mariusz Jacek Ostrołęka bieg 5 km Morsy OstrołękaNIE
19 Kibitlewska Emilia Suwałki bieg 5 km BrakNIE
20 Kiślak-Malinowska Aleksandra Olsztyn bieg 5 km KAZA TEAMNIE
21 Klimczak Robert Ostrołęka bieg 5 km Jednorożec Robi Co MOżeTAK
22 Kolator Witold Ostrów Mazowiecka bieg 5 km BrakTAK
23 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew Ostrołęka NIE
24 Kowalczyk Kinga Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeNIE
25 Kowalczyk Dominik Grucele bieg 5 km OKLA OstrołękaNIE
26 Kraśniewski Karol Łątczyn bieg 5 km Następny KrokNIE
27 Krawczyk Paweł Winnica bieg 5 km Lider WinnicaTAK
28 Krupiński Marek OSTROŁĘKA bieg 5 km Zabiegani TeamNIE
29 Krysiński Andrzej Ostrołęka bieg 5 km BrakNIE
30 Krysiński Wojciech Ostrołęka bieg 5 km BrakTAK
31 Kubiński Sławomir Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
32 Kulesza Agnieszka Warszawa bieg 5 km Trucht Tarchomin TeamTAK
33 Leszczyński Roman Ostrołęka bieg 5 km so-biebie-gamTAK
34 Lewandowski Zenon Ciechanów bieg 5 km SCKS JURAND CiechanówNIE
35 Łojewski Mariusz Maków Mazowowiecki bieg 5 km KS MAKÓW BIEGANIE
36 Majdowski Marek Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszNIE
37 Makowski Michał Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówNIE
38 Maluchnik Radosław Grądy 72 bieg 5 km KS MAKÓW BIEGANIE
39 Mamiński Krystian Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
40 Mateusiak Radosław Różan bieg 5 km DĄBROWSKI TEAMTAK
41 Mikołajewska Anna Lipa bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeNIE
42 Miniuk Paweł Białystok bieg 5 km Palę WrotkiNIE
43 Muzyk Edward Mały Płock bieg 5 km Biegamy dla zdrowiaTAK
44 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka bieg 5 km STARGLASS Team Ostrołęka NIE
45 Nawrat Monika Ząbki bieg 5 km BrakNIE
46 Nowakowski Czesław Warszawa bieg 5 km Klub Biegacza GOCHTAK
47 Olkowska Wiktoria Pułtusk bieg 5 km BrakNIE
48 Pieńkowska Elwira Zastawie bieg 5 km Ostrów Biega NIE
49 Pietrzak Anna Jednorożec bieg 5 km Jednorożec co robi co możeTAK
50 Pietrzak Patryk Jednorożec bieg 5 km Jednorożec co robi co możeTAK
51 Pogorzelska Barbara Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActivTAK
52 Pogorzelski Andrzej Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActivTAK
53 Polewaczyk Tomasz Łyse bieg 5 km BrakNIE
54 Regulski Dariusz Ostrołęka bieg 5 km AGRO-METAL Ostrołęka NIE
55 Sadowski Robert Dobrzankowo bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeNIE
56 Sierzputowski Artur Ostrołęka bieg 5 km -TAK
57 Smoliński Rafał Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszNIE
58 Sobczak Justyna Wyszków bieg 5 km KB WyszkówNIE
59 Stefańczyk Jakub Kaczkowo Stare bieg 5 km LŁKS "Prefbet Śniadowo" ŁomżaNIE
60 Ścibek Patryk Jednorożec bieg 5 km KS Maków BiegaNIE
61 Tabędzka Katarzyna Srebrny Borek bieg 5 km BrakTAK
62 Tyburski Mariusz Czernice Borowe bieg 5 km 2 ORel.NIE
63 Urbaniak Damian Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeNIE
64 Urbaniak Sylwester Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeNIE
65 Wardaszka Andrzej OSTRÓW MAZOWIECKA bieg 5 km Prefbet Sniadowo Łomża NIE
66 Waszkiewicz Kacper Młodzianowo bieg 5 km KS Maków BiegaNIE
67 Wielechowski Piotr Maków Mazowiecki bieg 5 km KS Maków BiegaNIE
68 Wiktorska Mariola Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeNIE
69 Winnicki Wojciech Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszNIE
70 Zamielski Paweł Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszNIE
71 Żebrowski Krzysztof Ciechanów bieg 5 km MAZOVIA PROACTIV CIECHANÓWNIE
72 Żebrowski Janusz Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActive CiechanowNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту