Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

PIĄTKA KRÓLOWEJ BONY

Miejsce i termin: Różan, 2019-07-28
Organizator: ORGANIZATOR
Gmina Różan

KONTAKT
Grzegorz Łuniewski Tel. 663 538 776 mail: grzegorzluniewski@teatrmantra.pl
Opis zawodów: Start i meta biegu zlokalizowane będą na stadionie miejskim w Różanie, przy ulicy Szkolnej 3,
Trasa biegu (5 km) wiodła będzie drogami miejskimi – ulicami Szkolną i Polną (nawierzchnia asfaltowa) należącymi do miasta Różan. Po 2,5 km nastąpi nawrotka.
Biuro zawodów znajdować się będzie w budynku Stadionu Miejskiego w Różanie przy ulicy Szkolnej 3 w godzinach 8:00–09.30
Wpisowe i wpłata: 20 zł przelewem na konto Bank Spółdzielczy w Różanie 16 8925 0006 0000 0143 2000 0020 do dnia 24.07.2019 r. Gmina Różan, ul. Plac Obrońców Różana 4, 06-230 Różan,
- 30 zł w dniu zawodów w biurze zawodów.
Opłatę startową należy wpłacać z dopiskiem „startowe PKB” oraz rokiem urodzenia, nazwiskiem i imieniem zawodnika.
W dniu 24.07.2019 r. osoby, które zapisały się na bieg, a nie wniosły opłaty, zostaną usunięte z listy.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bajorek Jacek Wyszków bieg 5 km BrakTAK
2 Bałabas Artur Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv Ciechanów TAK
3 Borczak Adam Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
4 Brzostek Ela Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik TAK
5 Czarnota Paweł Legionowo bieg 5 km BrakTAK
6 Czarnota Dorota Legionowo bieg 5 km Bravehearts LegionowoTAK
7 Czarnota Wiktor Legionowo bieg 5 km BrakTAK
8 Czarnota Aleks Legionowo bieg 5 km BrakTAK
9 Dymel Andrzej Warszawa bieg 5 km Markowi BiegaczeTAK
10 Frontczak Marek Jednorożec bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
11 Gorząch Zbigniew Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
12 Grzechnik Renata Mińsk Mazowiecki bieg 5 km BRAKTAK
13 Gumkowski Andrzej Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaTAK
14 Gutowski Krystian Ostroleka bieg 5 km Dabrowski. TeamTAK
15 Jagielska Ewa Wyszków bieg 5 km LŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA TAK
16 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew Ostrołęka TAK
17 Jurkian Anita Przasnysz bieg 5 km KS PrzaśnikTAK
18 Kacprzycki Przemek Rzewnie bieg 5 km BrakTAK
19 Kamiński Arkadiusz Załuzie bieg 5 km BrakTAK
20 Kańczugowska Elwira Warszawa bieg 5 km Kuźnia Triathlonu TAK
21 Kiślak-Malinowska Aleksandra Olsztyn bieg 5 km KAZA TEAMTAK
22 Klimczak Robert Ostrołęka bieg 5 km Jednorożec Robi Co MOżeTAK
23 Kojtek Paulina Kopaczyska bieg 5 km Następny KrokTAK
24 Kolator Witold Ostrów Mazowiecka bieg 5 km BrakTAK
25 Kossakowska Bogumiła Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew Ostrołęka TAK
26 Kotlenga Przemysław Iława bieg 5 km S4HTAK
27 Kowalczyk Kinga Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
28 Kowalczyk Dominik Grucele bieg 5 km OKLA OstrołękaTAK
29 Krawczyk Paweł Winnica bieg 5 km Lider WinnicaTAK
30 Krysiński Andrzej Ostrołęka bieg 5 km BrakTAK
31 Krysiński Wojciech Ostrołęka bieg 5 km BrakTAK
32 Krzyczkowska Sylwia Nasielsk bieg 5 km Nasielsk Basztą TeamTAK
33 Kulesza Agnieszka Warszawa bieg 5 km Trucht Tarchomin TeamTAK
34 Leszczyński Roman Ostrołęka bieg 5 km so-biebie-gamTAK
35 Lewandowski Zenon Ciechanów bieg 5 km SCKS JURAND CiechanówTAK
36 Łakomski Tomasz Warszawa bieg 5 km BrakTAK
37 Łakomski Jarosław Warszawa bieg 5 km BrakTAK
38 Łojewski Mariusz Maków Mazowowiecki bieg 5 km KS MAKÓW BIEGATAK
39 Łukasiak Paweł Przasnysz bieg 5 km KS PRZAŚNIK PRZASNYSZTAK
40 Majdowska Renata Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
41 Majdowski Marek Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
42 Maluchnik Radosław Grądy bieg 5 km KS MAKÓW BIEGATAK
43 Mamiński Krystian Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
44 Mateusiak Radosław Różan bieg 5 km DĄBROWSKI TEAMTAK
45 Mikołajewska Anna Lipa bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
46 Miniuk Paweł Białystok bieg 5 km Palę WrotkiTAK
47 Muzyk Edward Mały Płock bieg 5 km Biegamy dla zdrowiaTAK
48 Nawrat Monika Ząbki bieg 5 km BrakTAK
49 Niewiadomski Zdzisław Warszawa bieg 5 km BrakTAK
50 Nowakowski Czesław Warszawa bieg 5 km Klub Biegacza GOCHTAK
51 Pawłowska Paulina Siedlce bieg 5 km AZS UMCS LublinTAK
52 Pieńkowska Elwira Zastawie bieg 5 km Ostrów Biega TAK
53 Pietrzak Anna Jednorożec bieg 5 km Jednorożec co robi co możeTAK
54 Pietrzak Patryk Jednorożec bieg 5 km Jednorożec co robi co możeTAK
55 Podlecki Maciej Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
56 Pogorzelska Barbara Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActivTAK
57 Pogorzelski Andrzej Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActivTAK
58 Powierża Marta Łochów bieg 5 km -TAK
59 Puchała Włodzimierz Sierakowo bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
60 Pyszniewska Bożena Glinojeck bieg 5 km -TAK
61 Pyszniewski Piotr Glinojeck bieg 5 km lub wybierz z listyTAK
62 Regulski Dariusz Ostrołęka bieg 5 km AGRO-METAL Ostrołęka TAK
63 Rucińska Jolanta Nasielsk bieg 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
64 Ruciński Jarosław Nasielsk bieg 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK
65 Sadowski Robert Dobrzankowo bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
66 Sapieha Grzegorz Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
67 Sawczenko Andrzej . bieg 5 km BrakNIE
68 Sierzputowski Artur Ostrołęka bieg 5 km -TAK
69 Skowroński Michał Ostrołęka bieg 5 km Następny KrokTAK
70 Smolińska Marta Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
71 Smoliński Rafał Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
72 Sobczak Justyna Wyszków bieg 5 km KB WyszkówTAK
73 Sobczak Daniel Wyszków bieg 5 km KB WyszkówTAK
74 Stefańczyk Jakub Kaczkowo Stare bieg 5 km LŁKS "Prefbet Śniadowo" ŁomżaTAK
75 Ścibek Patryk Jednorożec bieg 5 km KS Maków BiegaTAK
76 Świerdzewski Damian Dzbenin bieg 5 km Następny KrokTAK
77 Tabędzka Katarzyna Srebrny Borek bieg 5 km BrakTAK
78 Tomczak Marcin Ciechanów bieg 5 km KOCI PAZUR TAK
79 Traczyk Przemysław Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
80 Trzaskowska Joanna Warszawa bieg 5 km Trucht Tarchomin TeamTAK
81 Trzaskowski Dariusz Warszawa bieg 5 km Trucht Tarchomin TeamTAK
82 Urbaniak Damian Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
83 Urbaniak Sylwester Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
84 Waszkiewicz Kacper Młodzianowo bieg 5 km KS Maków BiegaTAK
85 Wielechowski Piotr Maków Mazowiecki bieg 5 km KS Maków BiegaTAK
86 Wiktorska Mariola Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
87 Winnicki Wojciech Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
88 Zamielski Paweł Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
89 Żach Marcin Ostrów Mazowiecka bieg 5 km Ostrów BiegaTAK
90 Żyła Arkadiusz Nasielsk bieg 5 km Nasielsk Baszta TeamTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту