Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI MAKOSKA DYCHA

Miejsce i termin: Makoszyn, 2019-09-15
Organizator: LZS Makoszyn
Centrum Tradycji, Turystki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach

OSOBY KONTAKTOWE:
Mateusz Herbuś – 721 676 090
Krzysztof Łodej – 607 278 082
Opis zawodów: Start i Meta przy kapliczce w Makoszynie
Trasa - 10 km szlakami Makoszyna
09:00 otwarcie biura zawodów
➢ 09:30 start biegu dla dzieci (3 grupy wiekowe)
➢ 10:00 dekoracja zwycięzców biegu dla dzieci
➢ 10:30 start biegu głównego
➢ 12:30 dekoracja zwycięzców i losowanie nagród
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa:
• 25zł – 01.07.2019 – 31.07.2019
• 30zł – 01.08.2019 – 11.09.2019
• 40zł – w dniu zawodów (jeśli wcześniej nie zostanie osiągnięty limit uczestników)
Zgłoszenia elektroniczne będą aktywne do 11.09.2019 (jeśli wcześniej nie zostanie osiągnięty limit uczestników)
Po zapisaniu się 120 osób uczestnicy mają 4 dni robocze na wniesienie opłaty startowej, w innym wypadku zgłoszenie zostaje anulowane
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Grzegorz Marzysz 10 km BrakTAK
2 Antas Mariola Kielce 10 km BrakTAK
3 Banasik Grzegorz Kielce 10 km BrakTAK
4 Baran Marcin Kielce 10 km BikeFactory Kielce NIE
5 Bazak Andrzej Kielce 10 km BrakTAK
6 Bednarczykk Szymon Kielce 10 km BrakTAK
7 Bednarska Joanna Kielce 10 km Biegnę żeby Bartek mógł biegać TAK
8 Bera Sylwester Lechów 10 km BrakTAK
9 Białobłocka Karina Bieliny 10 km LZS MakoszynTAK
10 Bielacha Maciej Miedziana Góra 10 km Mechanik i PrzyjacieleTAK
11 Bochenek Krzysztof Kielce 10 km Stokowczyki TeamTAK
12 Boroń Paweł Staszów 10 km BrakTAK
13 Cedro-Łosak Beata Daleszyce 10 km Urodzony BiegaczNIE
14 Cendrowski Mariusz Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
15 Chabowska Katarzyna Wola Kopcowa 10 km Stokowczyki TeamTAK
16 Czarnota Małgorzata Gąsawy Rządowe 10 km BrakNIE
17 Długosz Jacek starachowice 10 km BrakNIE
18 Dobiasz Hubert Szydłowiec 10 km Endorfina SzydłowiecTAK
19 Dobrowolska Marta Niwy 10 km Urodzony Biegacz TAK
20 Dzigman Kamil Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
21 Filarska Monika Kielce 10 km AZS Politechnika ŚwiętokrzyskaTAK
22 Filarski Michał Kielce 10 km AZS Politechnika ŚwiętokrzyskaTAK
23 Fit Tomasz Masłów Pierwszy 10 km Stokowczyki Team TAK
24 Frączek Renata Rotterdam 10 km BrakTAK
25 Gawęcki Damian Bieliny 10 km BrakTAK
26 Gawroński Jakub Kielce 10 km BrakTAK
27 Gawroński Tomasz Jędrzejów 10 km BrakNIE
28 Górski Szymon kielce 10 km Dziki ze ŚlichowicNIE
29 Górski Dawid Kielce 10 km BrakNIE
30 Groński Jan Kielce 10 km Biegacz Świętokrzyski TAK
31 Gruszka Łukasz Łagów 10 km BrakTAK
32 Grzejszczyk Łukasz Śniadka Druga 10 km BrakTAK
33 Herbuś Anna Makoszyn 10 km LZS MakoszynTAK
34 Herbuś Hubert Kraków 10 km LZS MAKOSZYNTAK
35 Hronowski Jakub Kielce 10 km BrakTAK
36 Iwan Tomasz Wola Jachowa 10 km Biegnę żeby Bartek mógł biegaćTAK
37 Jamioł Anna Kielce 10 km BBL KielceNIE
38 Jankowska Dominika Łagów 10 km Power GymTAK
39 Jarmołowicz Artur Daleszyce 10 km Szymanowski Triathlon Team NIE
40 Jonczyk Wioleta Daleszyce 10 km Urodzony biegaczTAK
41 Jungiewicz Aneta Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegać NIE
42 Jurkowski Mariusz Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćNIE
43 Kaleta Łukasz Kielce 10 km Biegnę,żeby Bartkek mógł biegaćNIE
44 Kaleta Sebastian Kielce 10 km BrakTAK
45 Karcz Mariusz Olszownica 10 km BrakTAK
46 Kłak Norbert Bieliny 10 km BrakNIE
47 Kołbuc Jarosław Złota Woda 10 km BrakNIE
48 Kołodziej Rafał Kielce 10 km BrakNIE
49 Kołodziejski Kamil Kielce 10 km BrakNIE
50 Kołomański Michał Wilków 10 km MECHANIK I PRZYJACIELE/OPP KielceTAK
51 Konarski Paweł Piekoszów 10 km BrakNIE
52 Kopacz Michał Bieliny 10 km BrakTAK
53 Kowalczyk Krzysztof Stąporków 10 km BrakTAK
54 Kozub Adrian Daleszyce 10 km Urodzony Biegacz TAK
55 Kraj Stanisław Kielce 10 km BrakTAK
56 Kurasz Tomasz Daleszyce 10 km BrakTAK
57 Kwarciak Mariusz Kielce 10 km BrakNIE
58 Lasota Klaudiusz Łagów 10 km Power GymTAK
59 Latała Katarzyna Świętomarz 10 km BrakTAK
60 Latkowski Kamil Miedziana Góra 10 km StokowczykiTAK
61 Lech Marcin Makoszyn 10 km BrakTAK
62 Lejawka Grzegorz Daleszyce 10 km Urodzony Biegacz NIE
63 Lejawka Urszula Daleszyce 10 km Urodzony Biegacz NIE
64 Lewandowski Marcin Kielce 10 km Sprint Gorzyce TAK
65 Łosak Adrian Daleszyce 10 km BrakTAK
66 Łukasiewicz Sebastian Miedziana Góra 10 km Klub Biegowy GepardTAK
67 Magdziarz Krzysztof Skarżysko-Kamienna 10 km Akademia HolistycznaNIE
68 Maj Samuel Kielce 10 km BrakNIE
69 Majecki Robert Sandomierz 10 km 3 Sandomierski Batalion Radiotechniczny NIE
70 Markiewicz Sylwia Brzeźno 10 km Sobków biega TAK
71 Mazur Waldemar Kielce 10 km FPL TEAMTAK
72 Mazur Wojciech Skarżysko Kamienna 10 km Akademia HolistycznaTAK
73 Mazurek Marta Kielce 10 km BrakTAK
74 Michałkiewicz Tomasz Kielce 10 km BrakTAK
75 Mikuśkiewicz Piotr Chmielnik 10 km 10 Świętokrzyska Brygada WOTTAK
76 Miller Paweł Łagów 10 km BrakTAK
77 Miller Stefan Łagów 10 km BrakTAK
78 Minner Roman Górno 10 km BrakTAK
79 Misztal Marcin Huta Nowa 10 km BrakTAK
80 Młynarczyk Jacek Kielce 10 km BrakTAK
81 Mucha Łukasz Kakonin 10 km BrakTAK
82 Muszyński Mateusz Małęczyn 10 km Murarz z KielniąTAK
83 Niewadzi Sylwester Serwis 10 km BrakNIE
84 Pawłowska Katarzyna Kielce 10 km BrakTAK
85 Pecel Paweł Kielce 10 km BrakTAK
86 Pięta Paulina Kielce 10 km BrakTAK
87 Podsiadło Wojciech Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
88 Prasał Adrianna Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegać NIE
89 Praszek Łukasz KIELCE 10 km STOKOWCZYKI TEAMTAK
90 Przepióra Iwona Chęciny 10 km BrakTAK
91 Przepióra Renata Kielce 10 km BrakTAK
92 Przeworska Barbara Łączna 10 km BrakNIE
93 Robak Jarosław Niestachów 10 km BrakNIE
94 Ruchomski Wiesław Kielce 10 km BrakTAK
95 Rytlewski Artur Bieliny 10 km BrakTAK
96 Rzadkowska Anna Kielce 10 km BrakNIE
97 Sieroń Tomasz Dyminy 10 km BrakTAK
98 Skrzyniarz Julita Bieliny 10 km BrakTAK
99 Sławek Dawid Brzezie / Pawłów 10 km BrakTAK
100 Sławiński Kazimierz Kielce 10 km BrakTAK
101 Słota Mariusz Kielce 10 km Media EfektTAK
102 Sobczyk Katarzyna Kielce 10 km BBL Strawczyn, Zagnańsk BiegaNIE
103 Soczomska-Kroma Anna Bieliny-Czaplów 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
104 Stachera Krzysztof Bieliny 10 km BrakTAK
105 Stachurski Jacek Kielce 10 km BrakTAK
106 Staniec Piotr Kielce 10 km StokowczykiNIE
107 Stępień Sylwia Bieliny 10 km BrakTAK
108 Stępień Renata Kielce 10 km BrakTAK
109 Stępień Zbigniew Lechów 10 km BrakNIE
110 Suchorab Marzena Kije 10 km BrakTAK
111 Sulej Mateusz Wola Jachowa 10 km BrakTAK
112 Surdel Dawid Kielce 10 km BrakTAK
113 Sykut Alicja Kielce 10 km STOKOWCZYKI TEAM TAK
114 Szaniecki Piotr Niestachów 10 km BrakNIE
115 Szmigiel Klaudia Węgrzynów 10 km Woźniak Running TeamTAK
116 Szplit Marcin Kielce 10 km BrakTAK
117 Szymkiewicz Tomasz Kielce 10 km BrakTAK
118 Świrszcz Andrzej Małogoszcz 10 km AnaFizioterapia Anna KrzeszowskaNIE
119 Teliga Rafał Huta Nowa 10 km LZS MakoszynTAK
120 Telka Paweł Kielce 10 km MECHANIK I PRZYJACIELETAK
121 Telka Andrzej Kielce 10 km BrakTAK
122 Tomczak Renata Kielce 10 km BrakTAK
123 Wawrzenczyk Tomy Brzeziny 10 km Mix Sport TeamTAK
124 Wieczorek Katarzyna Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegać TAK
125 Wieczorek Piotr Kielce 10 km BrakTAK
126 Wiedro Małgorzata Zagnansk 10 km BrakTAK
127 Włodarczyk Kacper Lechów 10 km BrakTAK
128 Wojciechowski Jarosław Kielce 10 km Czasem BiegamNIE
129 Woźniczko Robert Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
130 Wójcicki Paweł Kielce 10 km BIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKITAK
131 Zaczkowski Łukasz Kielce 10 km Stokowczyki TeamTAK
132 Zaliński Piotr Lechów 10 km Zakład Usług Elektromechanicznych ELEKTRO-TRUCK PiTAK
133 Zatorski Paweł Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegać TAK
134 Zawadzka Ewelina Kielce 10 km BrakTAK
135 Zawłocka Joanna Brzeziny 10 km Stokowczyki teamNIE
136 Zawłocka Monika Nida 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту