Nazwa zawodów: | V PÓŁMARATON GÓRSKI FANTOM |
Miejsce i termin: | Kurów k/Stryszawy, 2019-08-31 |
Organizator: | • Stowarzyszenie Mocni Pomocni • FANTOM Ratownictwo Medyczne • Gmina Stryszawa • 2PM Group W sprawach związanych z udziałem w zawodach proszę kontaktować się po przez email: mocnipomocni@interia.pl . Przed startem zostanie podany alarmowy numer telefonu. |
Opis zawodów: | • godz. 10:00 Bieg pod Groniem o Puchar Wójta Gminy Stryszawa ( ok. 7 km) • godz. 10:10 Półmaraton FANTOMA (21km) • godz. 10:15 Marsz Nordic Walking o Puchar Przewodniczącej Rady Gminy Stryszawa ( ok. 7 km) - godz. 10.30 Biegi dla dzieci (boisko sportowe) • godz. 13.00 start MTB na dystansie (21 km ) Miejsce startu/mety: Szkoła Podstawowa w Kurowie, Kurów 101a, 34-233 Hucisko Biuro zawodów Szkoła Podstawowa w Kurowie czynne od 7.00 wydawanie pakietów do poszczególnych dystansów kończy się 30 min przed startem każdego z nich. Udział w IV Półmaratonie FANTOMA oraz Biegu Górskim i Marszu Nordic & Walking na ok. 7 km wchodzi w skład LIGI POWIATU SUSKIEGO. |
Wpisowe i wpłata: | Opłata za udział w zawodach pokrywa koszty startu w zawodach i w zależności od terminu wpłaty wynosi: Półmaraton, Bieg i Marsz NW • 40 zł – termin wpłaty do 11.08.2019 • 50 zł – od 12.08.2019 do 28.08.2019 - 60 w Biurze Zawodów MTB Fantom Race. 40 zł- do dnia 11.08.2019 50 zł od 12.08.2019 do 28.08.2019 60 zł - opłata w dniu zawodów do godziny 12.00 Płatne przez stronę zapisów do biegu |
Limit zawodników: | 300 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Baran Jacek | Świnna Poręba | Bieg pod Groniem | Brak | TAK |
2 | Bednarz Wacław | Jordanów | Półmaraton Fantoma | Brak | TAK |
3 | Błażejewski Dominik | Wrocław | Bieg pod Groniem | Brak | TAK |
4 | Borawski Krzysztof | Zembrzyce | Półmaraton Fantoma | Brak | TAK |
5 | Bruzda Sebastian | Maków Podhalański | Bieg pod Groniem | Brak | NIE |
6 | Burliga Jerzy | Budzów | Bieg pod Groniem | Brak | NIE |
7 | Burliga Iwona | Budzów | Bieg pod Groniem | Brak | NIE |
8 | Czyzy Justyna | Warszawa | Półmaraton Fantoma | Yogi team - wściekłe jamniory | NIE |
9 | Dudzik Robert | Mszana Dolna | Półmaraton Fantoma | LIMANOVA HOTEL | NIE |
10 | Dymarski Maciej | Wrocław | Bieg pod Groniem | Brak | TAK |
11 | Elżbieciak Łukasz | Lachowice | Marsz NW | Lux Torpeda Małopolska | TAK |
12 | Florek Michał | Kraków | Marsz NW | Wojsko Polskie | TAK |
13 | Gacek Tadeusz | Jordanów | Marsz NW | Pszczółka team | NIE |
14 | Gacek Grzegorz | Jordanów | Bieg pod Groniem | Pszczółka Team | TAK |
15 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Marsz NW | Brak | TAK |
16 | Grajny Piotr | Lachowice | Bieg pod Groniem | Mocni Pomocni | TAK |
17 | Gratka Mirosław | Kojszówka | Marsz NW | LUX TORPEDA Małopolska | TAK |
18 | Jałocha Zofia | Jordanów | Bieg pod Groniem | Brak | TAK |
19 | Jankowska Wioletta | Katowice | Marsz NW | Poszli w las | TAK |
20 | Jankowski Andrzej | Katowice | Marsz NW | Poszli w las | NIE |
21 | Jarzyna Anna | Jasienica | Marsz NW | Brak | TAK |
22 | Jarzyna Michał | Wrocław | Bieg pod Groniem | Brak | TAK |
23 | Jędrzejak Piotr | Jastrzębie Zdrój | Półmaraton Fantoma | Brak | TAK |
24 | Jonkisz Dorota | Czechowice Dziedzice | Półmaraton Fantoma | Rytm | TAK |
25 | Kachel Adrian | Juszczyn | Fantom MTB Race | UKS Zawojak | NIE |
26 | Kachnic Piotr | Tarnawa Dolna | Fantom MTB Race | KrucaFux Cyrchel Team | NIE |
27 | Kąkol Jarosław | Stryszawa | Bieg pod Groniem | Ludzie Jara | TAK |
28 | Kłaput Natalia | Wadowice | Bieg pod Groniem | Brak | TAK |
29 | Kociołek Witold | Kraków | Półmaraton Fantoma | Inżynieria Biegania/ #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
30 | Kopiec Piotr | Bielsko-Biała | Półmaraton Fantoma | Brak | NIE |
31 | Kostera Dariusz | Lipowa | Półmaraton Fantoma | Brak | TAK |
32 | Kościecha Michał | Kartuzy | Półmaraton Fantoma | Yogi team - wściekłe jamniory | NIE |
33 | Kowalczyk Tadeusz | Kraków | Marsz NW | LUX Torpeda Małopolska | NIE |
34 | Kowalczyk Joanna | Kraków | Marsz NW | LUX Torpeda Małopolska | NIE |
35 | Kozik Patrycja | Stryszów | Marsz NW | Brak | TAK |
36 | Kurek Jacek | Tychy | Półmaraton Fantoma | Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo | TAK |
37 | Kwak Łukasz | Stryszawa | Półmaraton Fantoma | Brak | TAK |
38 | Kwaśna Marta | Kurów | Bieg pod Groniem | Brak | TAK |
39 | Laszczak Szymon | Szczyrk | Bieg pod Groniem | Brak | TAK |
40 | Laszczak Tomasz | Szczyrk | Półmaraton Fantoma | KW Bielsko-Biała | TAK |
41 | Lipiec Daniel | Krakow | Bieg pod Groniem | Klub Przema | TAK |
42 | Łaski Mateusz | Lanckorona | Bieg pod Groniem | Sekta_run | TAK |
43 | Majer Ewa | Dobczyce | Półmaraton Fantoma | Brak | NIE |
44 | Majkrzak Mariusz | Sucha Beskidzka | Marsz NW | MOCNI POMOCNI | TAK |
45 | Misiniec Bogdan | Zubrzyca Górna | Marsz NW | Pszczółka Team | TAK |
46 | Morawski Robert | Grzechynia | Półmaraton Fantoma | Brak | TAK |
47 | Mrózek Rafał | Łękawica | Bieg pod Groniem | Olimpijczyk Gilowice | TAK |
48 | Nieciąg Sabina | Śleszowice | Marsz NW | MOCNI POMOCNI | TAK |
49 | Nieciąg Sabina | Śleszowice | Fantom MTB Race | MOCNI POMOCNI | TAK |
50 | Noga Łukasz | Sosnowiec | Półmaraton Fantoma | Zdzieraj Kapcie | TAK |
51 | Olszański Karol | Katowice | Półmaraton Fantoma | Fear The Return | TAK |
52 | Ordzowiały Piotr | Osielec | Marsz NW | Brak | TAK |
53 | Paździora Mariusz | Wadowice | Marsz NW | LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA | TAK |
54 | Pieniążek Krzysztof | Kraków | Półmaraton Fantoma | Brak | TAK |
55 | Pogoda Wioleta | Drzewica | Marsz NW | Yogi team - wściekłe jamniory | NIE |
56 | Pułanecki Łukasz | Jeleśnia | Półmaraton Fantoma | Brak | TAK |
57 | Rozmus-Orczyk Anna | Kozy | Półmaraton Fantoma | Kozy biegają, a nie skaczą ! | TAK |
58 | Sala Andrzej | Kojszówka | Marsz NW | Podbabiogórskie Nordic Walking | NIE |
59 | Sarlej Robert | Sucha Beskidzka | Półmaraton Fantoma | Brak | TAK |
60 | Sawicki Marek | Lipowa | Bieg pod Groniem | ELEKTROTIM RUNNING | NIE |
61 | Sikora Tomasz | Sucha Beskidzka | Bieg pod Groniem | Brak | TAK |
62 | Stachowski Damian | Stryszawa | Bieg pod Groniem | MOCNI POMOCNI | TAK |
63 | Stanek Andrzej | Sucha Beskidzka | Bieg pod Groniem | Mocni Pomocni | TAK |
64 | Stokłosa Witold | Żywiec | Półmaraton Fantoma | Brak | TAK |
65 | Studniarz Rafał | Czeladź | Półmaraton Fantoma | Sekcja-Piaski | TAK |
66 | Sudakowski Patryk | Częstochowa | Bieg pod Groniem | SudakoTim | TAK |
67 | Sudakowski Tomasz | Rawa Mazowiecka | Bieg pod Groniem | SudakoTim | TAK |
68 | Sudakowski Bartłomiej | Rawa Mazowiecka | Bieg pod Groniem | SudakoTim | TAK |
69 | Sudakowski Wojciech | Rawa Mazowiecka | Bieg pod Groniem | SudakoTim | TAK |
70 | Surzyn Aleksandra | Stryszawa | Bieg pod Groniem | Mocni Pomocni | TAK |
71 | Szczygieł Łukasz | Śleszowice | Półmaraton Fantoma | Brak | NIE |
72 | Szwed Karolina | Kurów | Bieg pod Groniem | OSP KURÓW | TAK |
73 | Szwed Tomasz | Kurów | Półmaraton Fantoma | OSP KURÓW | TAK |
74 | Świątek Norbert | Sucha Beskidzka | Bieg pod Groniem | Brak | TAK |
75 | Tadeusz Gacek | Jordanów | Bieg pod Groniem | Pszczółka Team | TAK |
76 | Ubda Łukasz | Cieszyn | Półmaraton Fantoma | MDM NT TEAM | TAK |
77 | Wajdzik Adam | Krzeszów | Fantom MTB Race | Brak | TAK |
78 | Wajdzik Adam | Krzeszów | Marsz NW | Brak | TAK |
79 | Wąchal Przemysław | Bolechowice | Półmaraton Fantoma | Brak | TAK |
80 | Winiarczyk-Jadach Beata | Kraków | Półmaraton Fantoma | TG Sokół Zakopane | TAK |
81 | Witkowski Marek | Sucha Beskidzka | Półmaraton Fantoma | Suskibiegacz | TAK |
82 | Zachura Szymon | Stryszawa | Bieg pod Groniem | Brak | TAK |
83 | Żaczek Anna | Sucha Beskidzka | Marsz NW | Brak | TAK |
84 | Żmija Jola | Zembrzyce | Bieg pod Groniem | Brak | NIE |