Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

HARPAGAN Z PRZESZKODAMI

Miejsce i termin: Maków Podhalański, 2019-08-24
Organizator: ORGANIZATOR:
MIEJSKA BIBIOTEKA PUBLICZNA
W MAKOWIE PODHALAŃSKIM
EMAIL: bibiotekamakow@onet.eu

DOM KULTURY W MAKOWIE PODHALAŃSKIM
EMAIL: dom kultury@onet.eu

STOWARZYSZENIE MOCNI POMOCNI
34-232 LACHOWICE 232 B
EMAIL: mocnipomocni@interia.pl

OSOBY DO KONTAKTU:
MATEUSZ STOPKA - 604 467 240
TOMASZ CZUBIN - 665 072 875
PIOTR GRAJNY - 504 252 532

PATRONAT HONOROWY:
BURMISTRZ MAKOWA PODHALAŃSKIEGO PAN PAWEŁ SALA

PATRONI MEDIALNI:
SUCHA24.PL
MAŁOPOLSKA KRONIKA BESKIDZKA
BESKIDZKA24.PL
SUSKI.DLAWAS.INFO
Opis zawodów: BIURO ZAWODÓW:
NA BOISKU SPORTOWYM, OBOK MOSTU JEDZIŃSKIEGO
DOJAZD ULICĄ PRUSA (KIERUNAK NA DZIAŁKI) LUB PARKING UL. KOLEJOWA I SPACER
CZYNNE W GODZINACH OD 8.00-11.30
DEPOZYT OD GODZINY 9.00 DO 16.00

TERMIN I MIEJSCE WYDARZENIA:
MAKÓW PODHALAŃSKI, STARE BOISKO NAD SKAWĄ, OBOK MOSTU JEDZIŃSKIEGO
I OKOLICZNE TERENY

24.08.2019R GODZINA 12.00

HARMONOGRAM I SZCZEGÓŁOWY PROGRAM ZAWODÓW BĘDZIA NA FANPAGE MOCNI POMOCNI, LIGA BIEGOWA POWIATU SUSKIEGO ORAZ NA STRONACH BIBLIOTEKI MAKÓW PODHALAŃSKI.
Wpisowe i wpłata: Opłata za bieg Harpagan z Przeszkodami wynosi:
- DO DNIA 03.08.2019- 60 ZŁ
- DO DNIA 17.08. 2019 – 80 ZŁ
- W BIURZE ZAWODÓW – 100ZŁ
Wpłaty w systemie mikropłatności przez stronę zapisów.
Osoby nieopłacone będą sukcesywnie usuwane z listy zapisanych
Limit zawodników: 100
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bachul Tomasz Bystra bieg z przeszkodami BrakTAK
2 Bryndza Gabriela Maków Podhalański bieg z przeszkodami HAPPYFitTAK
3 Budzyń Anna Maków Podhalański bieg z przeszkodami BrakNIE
4 Burdzy Adrian Maków podhalański bieg z przeszkodami BrakTAK
5 Dębińska-Mazur Dagmara Mucharz bieg z przeszkodami AuuuuuNIE
6 Dyduch Dominika Chocznia bieg z przeszkodami BrakTAK
7 Elżbieciak Mateusz Lachowice bieg z przeszkodami BrakTAK
8 Firek Piotr Jordanów bieg z przeszkodami UKS DELTA JORDANÓW NIE
9 Fotuna Dorota Skawce bieg z przeszkodami BrakNIE
10 Gacek Grzegorz Jordanów bieg z przeszkodami Pszczółka TeamTAK
11 Gigoń Tomasz Sucha Beskidzka bieg z przeszkodami BrakTAK
12 Grajny Mateusz Krzeszów bieg z przeszkodami BrakTAK
13 Grajny Piotr Lachowice bieg z przeszkodami Mocni Pomocni TAK
14 Gratka Beata Kojszówka bieg z przeszkodami LUX TORPEDA MałopolskaTAK
15 Gratka Mirosław Kojszówka bieg z przeszkodami LUX TORPEDA MałopolskaTAK
16 Jedrzejak Justyna Stryszawa bieg z przeszkodami BrakTAK
17 Jeleń Remi Maków Podhalański bieg z przeszkodami Bestia TAK
18 Karcz Paweł Zembrzyce bieg z przeszkodami BrakTAK
19 Kastelik Szymon Gilowice bieg z przeszkodami Grzmot GilowicNIE
20 Kąkol Jarosław Stryszawa bieg z przeszkodami Ludzie JaraTAK
21 Kąkol Halina Sucha Beskidzka bieg z przeszkodami BrakTAK
22 Klimasara Marcin Krzeszów bieg z przeszkodami BrakTAK
23 Kłaput Natalia Wadowice bieg z przeszkodami BrakNIE
24 Koczur Edyta Maków Podhalański bieg z przeszkodami BrakTAK
25 Kolaniak Jola Sidzina bieg z przeszkodami UKS DELTA JORDANÓWNIE
26 Kulka Marcin Bystra podhalanska bieg z przeszkodami BrakNIE
27 Kwak Łukasz Stryszawa bieg z przeszkodami BrakTAK
28 Majkrzak Mariusz Sucha Beskidzka bieg z przeszkodami Mocni Pomocni TAK
29 Mędrala Natalia Stryszawa bieg z przeszkodami BrakNIE
30 Misiniec Bogdan Zubrzyca Górna bieg z przeszkodami Pszczółka Team TAK
31 Nieciąg Sabina Śleszowice bieg z przeszkodami Mocni Pomocni-OSP ŚleszowiceTAK
32 Oleś Rafał Zembrzyce bieg z przeszkodami Husaria Race TeamTAK
33 Ordzowiały Piotr Osielec bieg z przeszkodami BrakTAK
34 Pawlica Alicja Maków Podhalański bieg z przeszkodami BrakNIE
35 Porębska Katarzyna Marcówka bieg z przeszkodami BrakTAK
36 Porębski Jarosław Marcówka bieg z przeszkodami BrakTAK
37 Rzeszótko Marcin Osielec bieg z przeszkodami BrakTAK
38 Sala Andrzej Kojszówka bieg z przeszkodami Podbabiogórskie Nordic WalkingNIE
39 Skwarek Robert Lachowice bieg z przeszkodami BrakNIE
40 Smyrak Justyna Zawoja bieg z przeszkodami UKS Zawojak NIE
41 Sowa Kamil Maków Podhalański bieg z przeszkodami BrakNIE
42 Sroka Dawid Kraków bieg z przeszkodami BrakTAK
43 Stachowski Łukasz Stryszawa bieg z przeszkodami KP PSP SUCHA BESKIDZKANIE
44 Szwed Tomasz Kurów bieg z przeszkodami Osp KurówTAK
45 Świątek Norbert Sucha Beskidzka bieg z przeszkodami BrakTAK
46 Wacław Sylwia Zembrzyce bieg z przeszkodami BrakTAK
47 Wajdzik Adam Krzeszów bieg z przeszkodami BrakTAK
48 Zachura Szymon Stryszawa bieg z przeszkodami BrakTAK
49 Zawiślan Piotr Maków Podhalański bieg z przeszkodami KsiążkiTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту