Nazwa zawodów: | BIEG SIEDMIU RÓŻ |
Miejsce i termin: | Czerwonka, 2016-10-09 |
Organizator: | Gminny Ośrodek Kultury w Czerwonce Urząd Gminy Czerwonka. Klub Sportowy Maków Biega. Fundacja Kocham Maków |
Opis zawodów: | Start i meta biegu zlokalizowane będą na parkingu przy budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Czerwonce. Trasa biegu (10 km) wiodła będzie drogami: gminną i powiatową (nawierzchnia asfaltowa) terenami gminy Czerwonka. - 8:00 – 10.15 Biuro zawodów. - 10:25 Odprawa na linii startu. - 10:30 Start. - 12:00 Zamknięcie mety. - 12:30 Dekoracja zwycięzców. - 12.45 Dekoracja „Biegowej Triady Powiatu Makowskiego”. - 13.00 Zakończenie imprezy. |
Wpisowe i wpłata: | Wpisowe 20 zł przelewem na konto Fundacji Kocham Maków do dnia 03.10.2016 r. 40 zł w dniu zawodów w biurze zawodów. Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku Pekao nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem „startowe B7R” oraz rokiem urodzenia, nazwiskiem i imieniem zawodnika. |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Auyokabe Sahay Moich | Gaboy | 10 | CC Gaboy | NIE |
2 | Bala Paweł | Chrzczony | 10 | Brak | NIE |
3 | Baran Zenon | Warszawa | 10 | BUTALIONY | TAK |
4 | Baran Paulina | Piaseczno | 10 | BUTALIONY | TAK |
5 | Biedrzycka Roksana | Kobylinek | 10 | KS Maków Biega | TAK |
6 | Bodziakowski Bartosz | Dąbrówka | 10 | Maków Biega | TAK |
7 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | 10 | Lider Winnica | NIE |
8 | Budniak Tomasz | Władysławowo | 10 | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | NIE |
9 | Ciechanowicz Joanna | Maków Mazowiecki | 10 | Brak | NIE |
10 | Ciszewska Danuta | Pułtusk | 10 | Ks. Maków Biega | NIE |
11 | Dembińska Katarzyna | Drążdżewo Nowe | 10 | Brak | NIE |
12 | Długosz Marek | Mrągowo | 10 | Klub Biegacza Mrągowo | TAK |
13 | Doroszko Emilia | Iława | 10 | Brak | TAK |
14 | Filipczak Jarosław | Maków Mazowiecki | 10 | Brak | NIE |
15 | Filipiak Sebastian | Różan | 10 | Sebastian Filipiak | TAK |
16 | Frydrych Bożena | Warszawa | 10 | Brak | TAK |
17 | Gromelski Marcin | Ulaski | 10 | KS MAKÓW BIEGA | TAK |
18 | Grudkowski Tomasz | Szczytno | 10 | AKB WARSZTATY TERAPII ZAJĘCIOWEJ SZCZYTNO | TAK |
19 | Jaczewski Paweł | Marki | 10 | Markowi Biegacze | TAK |
20 | Janiszewski Jarosław | Maków Mazowiecki | 10 | KS MAKÓW BIEGA | NIE |
21 | Jędrzejewski Andrzej | Ostrołęka | 10 | Brak | TAK |
22 | Juniewicz Daniel | Ostrów Mazowiecka | 10 | LKS OSTROWIANKA | TAK |
23 | Karaśkiewicz Paweł | Pułtusk | 10 | Popławy | NIE |
24 | Karwowski Marcin | Mława | 10 | 2 Orel Przasnysz | TAK |
25 | Klepacki Tomasz | Warszawa | 10 | KS Triathlon Rawa | TAK |
26 | Komenda Lech | Ciechanów | 10 | Runners Team Ciechanów | TAK |
27 | Konopka Dawid | Karniewo | 10 | KS Maków Biega | TAK |
28 | Kopeć Katarzyna | Ciechanów | 10 | Brak | NIE |
29 | Kopeć Krzysztof | Ciechanów | 10 | Brak | NIE |
30 | Kozłowski Marcin | Pułtusk | 10 | Lider Winnica | NIE |
31 | Kruk Edyta | Warszawa | 10 | Brak | NIE |
32 | Krukowski Krzysztof | Nowa Wieś | 10 | Brak | TAK |
33 | Krupińska Martyna | Krasiniec | 10 | KS Maków Biega | TAK |
34 | Książyk Marcin | Serock | 10 | Brak | TAK |
35 | Kubiński Sławomir | Ciechanów | 10 | KB TKKF Promyk Ciechanów | TAK |
36 | Kundys Karolina | Warszawa | 10 | Parkrun Ursynów | NIE |
37 | Kwiatek Karol | Nowa Wieś | 10 | Brak | TAK |
38 | Leszczyński Lech | Przasnysz | 10 | Brak | TAK |
39 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | 10 | so-biebie-gam | TAK |
40 | Lewandowski Zenon | Ciechanów | 10 | KB TKKF Promyk Ciechanów | TAK |
41 | Łapińska Anna | Łapy | 10 | Palę Wrotki | TAK |
42 | Łojewski Mariusz | Maków Mazowiecki | 10 | KS Maków Biega | TAK |
43 | Łuniewski Grzegorz | Czerwonka | 10 | KS Maków Biega | TAK |
44 | Macugowski Adam | Ząbki | 10 | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | TAK |
45 | Macugowski Mariusz | Mława | 10 | KB TKKF Promyk Ciechanów | TAK |
46 | Makowski Michał | Ciechanów | 10 | AZS-AWF Warszawa, 2.ORel | TAK |
47 | Maluchnik Radosław | Grądy | 10 | KS Maków Biega | TAK |
48 | Marek Henryk | Warszawa | 10 | Brak | TAK |
49 | Marszałek Jerzy | Warszawa | 10 | Brak | NIE |
50 | Marut Ryszard | Ciechanów | 10 | KB TKKF Promyk Ciechanów | TAK |
51 | Mateusiak Radosław | Różan | 10 | Brak | TAK |
52 | Mikołajewska Anna | Lipa | 10 | Brak | TAK |
53 | Miniuk Paweł | Białystok | 10 | Palę Wrotki | TAK |
54 | Najmoła Piotr | Pułtusk | 10 | Brak | TAK |
55 | Narojczyk Arkadiusz | Maków - Mazowiecki | 10 | KS - Maków Biega/2 ORel | TAK |
56 | Narojczyk Mateusz | Maków - Mazowiecki | 10 | KS - Maków Biega | TAK |
57 | Nowosielska Iwona | Pułtusk | 10 | Brak | TAK |
58 | Nowosielski Michał | Pułtusk | 10 | Brak | TAK |
59 | Odolczyk Joanna | Warszawa | 10 | Brak | TAK |
60 | Odolczyk Jerzy | Warszawa | 10 | BUTALIONY | TAK |
61 | Odolczyk Natalia | Warszawa | 10 | BUTALIONY | TAK |
62 | Olkowska Wiktoria | Szelków | 10 | KS Maków Biega | TAK |
63 | Packo Bartosz | Maków Mazowiecki | 10 | KS Maków Biega | NIE |
64 | Padowski Piotr | Maków Mazowiecki | 10 | KS Maków Biega | TAK |
65 | Parchowska Magdalena | Gdańsk | 10 | biegostok | TAK |
66 | Piechna Andrzej | Gostomin | 10 | KB TKKF Promyk Ciechanów | TAK |
67 | Pierzchanowski Maciej | Topór | 10 | 10 WPsam | TAK |
68 | Prewęcki Adam | Pułtusk | 10 | 1 BLTr. | NIE |
69 | Pulkowski Łukasz | Chodkowo-Kuchny | 10 | Brak | TAK |
70 | Radomski Kazimierz | Wołomin | 10 | Aktywny Relaks | TAK |
71 | Rosiński Arkadiusz | Małkinia | 10 | WKB Meta Lubliniec | NIE |
72 | Ruszczyńska Marta | Bogate | 10 | Ks Maków Biega | TAK |
73 | Ruszczyński Albert | Bogate | 10 | KS Maków Biega | TAK |
74 | Rzeczkowski Adam | Hel | 10 | Brak | NIE |
75 | Samsel Beatka | Małkinia | 10 | TEAM Małkinia | NIE |
76 | Starczewski Piotr | Pruszków | 10 | Brak | TAK |
77 | Stolarczyk Leszek | Lelis k/Ostrołęki | 10 | family STOLARCZYK | NIE |
78 | Stolarczyk Ewa | Lelis k/Ostrołęki | 10 | family STOLARCZYK | NIE |
79 | Szafrańska Aneta | Ciechanów | 10 | KB TKKF PROMYK | TAK |
80 | Szejko Wawrzyniec | Ciechanów | 10 | KB TKKF Promyk Ciechanów | TAK |
81 | Szkoda Daniel | Magnuszew Duży | 10 | Brak | TAK |
82 | Szkoda Kacper | Magnuszew Duży | 10 | Brak | TAK |
83 | Sztankiewicz Magdalena | Jaciążek | 10 | LO im. Marii Curie-Skłodowskiej | TAK |
84 | Ślesicki Hubert | Ulaski | 10 | Brak | NIE |
85 | Tartanus Andrzej | Maków Mazowiecki | 10 | KS MAKÓW BIEGA | NIE |
86 | Tomaszewska Karolina | Kaptury | 10 | Brak | NIE |
87 | Trochimowicz Artur | Szczytno | 10 | AKB GIMNAZJUM 1 SZCZYTNO | TAK |
88 | Tymosiak Marta | Białystok | 10 | Palę Wrotki | NIE |
89 | Wielechowski Piotrek | Maków mazowiecki | 10 | Ks Maków biega | TAK |
90 | Włodarczyk Grzegorz | Ciechanów | 10 | GRYGI | TAK |
91 | Wolf Marcin | Poręba | 10 | OSP Poręba | TAK |
92 | Zapadka Stanisław | Mrągowo | 10 | KLUB BIEGACZA MRĄGOWO | TAK |
93 | Żach Marcin | Ostrów Mazowiecka | 10 | Brak | TAK |
94 | Żebrowski Krzysiek | Maków Mazowiecki | 10 | Feniks Siedlce | TAK |