Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XXVI BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2019-11-11
Organizator: Miasto Ruda Śląska
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ruda Śląska
KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15
Opis zawodów: Start i Biuro zawodów Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15 ul. Energetyków 15
Trasy przełajowe w Halembie przy Szkole Podstawowej Sportowej nr 15.
9:30 – 11:30 wydawanie chipów oraz numerów startowych w biegu głównym na dystansie 12 km
9:00 – 10:30 przyjmowanie zgłoszeń do biegu rekreacyjnego oraz Nordic Walking
11:00 start biegu rekreacyjnego oraz Nordic Walking (limit na pokonanie dystansu 4 km - 50 minut)
12:00 start biegu głównego
13:30 dekoracja najlepszych uczestników zawodów oraz konkurs w którym do wygrania ponad 100 nagród rzeczowych w tym 2 rowery
Wpisowe i wpłata: W biegu głównym obowiązuje opłata wpisowego w kwocie 25 zł, którą należy wpłacić na konto: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Hallera 14 a, 41-709 Ruda Śląska tytuł - „Opłata wpisowego bieg 11.11.2019 ” z podaniem imienia i nazwiska osoby startującej w terminie do 31.10.2019 roku.
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus Anna Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
2 Badowicz Kamil Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
3 Bargiel Przemysław Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
4 Bącol Adam Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
5 Bącol Arkadiusz Siemianowice Śląskie bieg główny 12 km BrakNIE
6 Bernacisko Damian Ruda Śląska bieg główny 12 km Wartkie PieronyTAK
7 Bernacisko Weronika Ruda Śląska marsz NW 4 km Wartkie PieronyNIE
8 Bieniek Edyta Ruda Śląska bieg rekreacyjny 4 km #czeladzbiegaNIE
9 Bloch Grzegorz Ruda Śląska bieg główny 12 km Wr1 Oyama Karate KatowiceNIE
10 Bogacz Monika Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
11 Borecki Tomek Ruda Śląska bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
12 Bosowski Tomasz Paniówki bieg główny 12 km BrakTAK
13 Cichoń Iwona Katowice bieg główny 12 km Huragany LigotaNIE
14 Cichy Agnieszka Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
15 Cyl Michał Tarnowskie Gory bieg główny 12 km NIE
16 Delewska Dorota Zabrze bieg główny 12 km Night runners ZabrzeNIE
17 DELEWSKi Dariusz Zabrze bieg główny 12 km Night Runners ZabrzeNIE
18 Depta Andrzej Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
19 Depta Michał Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
20 Depta Artur Ruda Śląska bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
21 Drozdowski Grzegorz Katowice bieg główny 12 km BrakTAK
22 Dróżga Mirosław Świętochłowice bieg główny 12 km BrakTAK
23 Dróżga Rafał Świętochłowice bieg rekreacyjny 4 km GWAREK ZabrzeNIE
24 Fliegert Mateusz Rybnik bieg główny 12 km BrakNIE
25 Florkiewicz Sławomir Sosnowiec bieg główny 12 km BrakNIE
26 Frączek Ania Radzionków bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
27 Glos Lucyna Łozina marsz NW 4 km BrakNIE
28 Gołębiowska Paulina Ruda Śląska bieg rekreacyjny 4 km Carbon OCR Racing TeamNIE
29 Gołębiowski Konrad Ruda Śląska bieg główny 12 km Carbon OCR Racing TeamNIE
30 Gos Barbara Mysłowice bieg główny 12 km BrakNIE
31 Hałakuc Joann Gliwice bieg główny 12 km BrakNIE
32 Herman Anna Siemianowice Śląskie bieg główny 12 km Runonline TeamNIE
33 Hulok Magda Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
34 Jagielska Magdalena Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
35 Jagielski Konrad Bytom bieg główny 12 km BrakTAK
36 Jagielski Piotr Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
37 Jagieła Adam Rogoźnik bieg główny 12 km KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKANIE
38 Jamróz Alex Katowice bieg główny 12 km BrakNIE
39 Jarek Iwona Ruda Śląska bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
40 Jawoszek Monika Świętochłowice bieg rekreacyjny 4 km ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB KYOKUSHIN KARATENIE
41 Jawoszek Pawel Świętochłowice bieg główny 12 km ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB KYOKUSHIN KARATETAK
42 Jawoszek Beata Świętochłowice marsz NW 4 km EndorfinaNIE
43 Jawoszek Tomasz Świętochłowice bieg rekreacyjny 4 km PokemonNIE
44 Jawoszek-Dróżga Agnieszka Świętochłowice bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
45 Jeruszka Paweł Częstochowa bieg główny 12 km AmatorTAK
46 Kałużny Adam Ruda Sląska bieg główny 12 km SOCIOS SILESIA NIE
47 Kania Dominik Katowice bieg główny 12 km R.R. Martin pisz już te książkiNIE
48 KANIA Dominik Katowice bieg główny 12 km R.R. Martin pisz już te książki!NIE
49 Kawalec Grzegorz Orzesze bieg główny 12 km BrakTAK
50 Klyk Dominik Zabrze bieg główny 12 km Pgg SośnicaTAK
51 Komor Zbigniew Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
52 Kordyś Adam Ruda Śląska bieg główny 12 km Klub Biegowy SZUSZARNIATAK
53 Kozdra Wiesław Tarnowskie Góry bieg główny 12 km Dream TeamNIE
54 Kozdra Martyna Tarnowskie Góry bieg główny 12 km Dream TeamNIE
55 Koźlicki Krzysztof Ruda Śląska bieg główny 12 km Rudzki Team Biegowy Ruda BiegaTAK
56 Kral Artur Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
57 Krzon Andrzej Ruda Śląska bieg główny 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaNIE
58 Kuchta Alicja Katowice bieg główny 12 km BrakTAK
59 Kuczera Filip Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
60 Kuczera Alicja Ruda Śląska bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
61 Kuczera Maksymilian Ruda Śląska bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
62 Kupijaj Nikola Bytom bieg główny 12 km BrakTAK
63 Kurczabińska Dominika Katowice bieg główny 12 km BrakNIE
64 Kurnakowski Michał Chorzów bieg główny 12 km Biegacze mogą dłużejNIE
65 Kurnakowski Michał Chorzów bieg główny 12 km Biegacze mogą dłużejNIE
66 Kurpet Zygmunt Jastrzębie-Zdrój marsz NW 4 km WOLNY STRZELECNIE
67 Kurpet Bogusława Jastrzębie-Zdrój marsz NW 4 km WOLNY STRZELECNIE
68 Kuśmierczyk Joanna Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
69 KWESTOROWSKI BARTOSZ Zabrze bieg główny 12 km BrakNIE
70 Kwiatkowski Tadeusz Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
71 Liszka Piotrek Bytom bieg główny 12 km BrakNIE
72 Mach Marcin Gliwice bieg główny 12 km BrakTAK
73 Maciejowski Michał Świętochłowice bieg główny 12 km BrakNIE
74 Masson Aleksandra Ruda Ślaska bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
75 Maślanka Tomasz Bytom bieg główny 12 km KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaNIE
76 Michalski Marek Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
77 Mielcarek Leszek Bytom marsz NW 4 km niezrzeszonyNIE
78 Morawiec Barbara Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
79 Morchat Paweł Ruda Śląska bieg główny 12 km #czeladzbiegaTAK
80 Mordyl Monika Wola rzędzińska bieg główny 12 km BrakTAK
81 Mrochem Mariusz Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
82 Mrowiec Kinga Ruda Śląska bieg główny 12 km TL "Pogoń" Ruda ŚląskaNIE
83 Mynarska Ligia Bielsko-Biała bieg główny 12 km Daleko Jeszcze?TAK
84 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała bieg główny 12 km Daleko Jeszcze?TAK
85 Nawicki Adam Ruda Śląska bieg główny 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda śląskaNIE
86 Nenko Barbara Ruda slaska bieg główny 12 km Nowak teamNIE
87 Niesler Alfred Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
88 Niska Agnieszka Chorzów bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
89 Nowakowski Wojciech Zabrze bieg główny 12 km BrakTAK
90 Olesiak Franciszek Mikołów bieg główny 12 km Miraz Race TeamNIE
91 Oleś-Zdechlik Beata Świętochłowice bieg główny 12 km BrakTAK
92 Osojca Mariusz Ornontowice bieg główny 12 km BrakNIE
93 Paluchiewicz Szymon Pawłowice bieg główny 12 km BrakNIE
94 Pasternak Zbigniew Gliwice bieg główny 12 km Opel Active Team NIE
95 Piątek Angelika Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
96 Pietrasik Kamil Ruda Śląska bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
97 Pietruszka Wojciech Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
98 Piłat Jarosław Ruda Śląska bieg główny 12 km KRS TKKF ?Jastrząb? Ruda ŚląskaNIE
99 Płaczek Justuna Chorzów bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
100 Podgórska Magdalena Ruda Śląska bieg rekreacyjny 4 km TL "Pogoń" Ruda ŚląskaTAK
101 Podgórska Agnieszka Ruda Śląska bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
102 Podgórski Marek Ruda Śląska bieg główny 12 km TL "Pogoń" Ruda ŚląskaTAK
103 Prokop Bartosz Ruda Śląska bieg główny 12 km Tl Pogoń Ruda Śląska NIE
104 Prokop Jarosław Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
105 Puścizna Paweł Gorlice bieg główny 12 km Sain-Gobain SQUADTAK
106 Putowska Natalia Gliwice bieg główny 12 km BrakTAK
107 Rak-Słomczyńska Magdalena Częstochowa bieg główny 12 km BrakNIE
108 Rosada Zdzisław Gliwice bieg główny 12 km BrakNIE
109 Rucińska Magdalena Siemianowice Śląskie bieg główny 12 km Łokietka TeamNIE
110 Ruciński Przemyslaw Siemianowice Śląskie bieg główny 12 km Łokietka TeamNIE
111 Seiffert Markus Skrzyszów bieg główny 12 km BrakTAK
112 Siarczyński Sławomir Mysłowice bieg główny 12 km Klub Biegaczy JYSKNIE
113 Sielska Joanna Gliwice bieg główny 12 km Opel Active TeamTAK
114 Sielski Jarosław Gliwice bieg główny 12 km Opel Active TeamTAK
115 Sobolewska Stefania Gliwice bieg główny 12 km BrakTAK
116 Sobolewski Krzysztof Gliwice bieg główny 12 km BrakTAK
117 Sobolewski Piotr Czeladź bieg główny 12 km ToPo_CzeladźNIE
118 Sowa Andrzej chorzów bieg główny 12 km BrakNIE
119 Sowa Ilona Chorzow marsz NW 4 km BrakNIE
120 Sowa Wojtek Chorzow bieg rekreacyjny 4 km BrakNIE
121 Sówka Grzegorz Chorzów bieg główny 12 km Stadion ŚląskiTAK
122 Stalmach Damian Piekary Śląskie bieg główny 12 km Lecymy DurśNIE
123 Staszałek Adrian Łazy bieg główny 12 km BrakTAK
124 Stromczyński Maciej Zabrze bieg główny 12 km BrakNIE
125 Studnik Agnieszka Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
126 Szabra Dawid Chorzów bieg główny 12 km -TAK
127 Szczotka Tomasz Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
128 Szeszko Dorota Bytom bieg główny 12 km krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl.NIE
129 Szeszko Marek Bytom bieg główny 12 km krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl.NIE
130 Szołtysek Adrian Paniówki bieg główny 12 km BrakNIE
131 Szysler Renata Ruda Śląska marsz NW 4 km BrakNIE
132 Śliwiński Piotr Gliwice bieg główny 12 km Opel Active TeamTAK
133 Teleucka Sandra Jankowice bieg główny 12 km #szymiteam NIE
134 Wcisło Dariusz Katowice bieg główny 12 km BrakTAK
135 Wieczorek Agnieszka Ruda Ślaska bieg główny 12 km BrakTAK
136 Wieczorek Mateusz Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakTAK
137 Wiktorowicz Rafał Gliwice bieg główny 12 km BrakNIE
138 Woźnicki Ireneusz Ruda Śląska bieg główny 12 km BrakNIE
139 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie bieg główny 12 km Przegląd PiekarskiTAK
140 Zbąski Bartłomiej Ruda Śląska bieg główny 12 km KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA TAK
141 Złotoś Mariusz Świętochłowice bieg główny 12 km 6300NIE
142 Żurek Beata Bytom bieg główny 12 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту