Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

KADYNY MTB MARATON

Miejsce i termin: Kadyny, 2019-08-31
Organizator: Organizator:
Nadleśnictwo Elbląg
Marymoncka 5
82-300 Elbląg

Współorganizatorzy
Gmina Tolkmicko
ul. Plac Wolności 3
82-340 Tolkmicko

Kadyny Folwark Hotel & SPA
Kadyny 18
82-340 Tolkmicko

Kontakt do organizatora:
Kontakt: tel. J. Mytych – 602 306 782, J. Piotrowski – 664 753 818
e-mail: elblag@gdansk.lasy.gov.pl
Opis zawodów: Program zawodów
1). Zawody odbędą się 31.08.2019 r.
godz. 8.00-10.15 - zapisy w Biurze Zawodów
godz. 10.25 – zbiórka zawodników na linii startu
godz. 10.30 - start Maratonu
godz. 13.30 - dekoracja zwycięzców
godz. 14.00 – zamknięcie trasy

Dystanse
1). Zawody odbędą się na dwóch dystansach
a) ok.24 km (jedno okrążenie)
b) ok. 47 km (dwa okrążenia).
Decyzja o wyborze dystansu podejmowana jest przy zgłoszeniu udziału w maratonie.
Wpisowe i wpłata: Opłatę startową w wysokości 30,00 zł od osoby należy wpłacić na konto bankowe nr:
94 1540 1072 2107 0000 8073 0001, Bank Ochrony Środowiska S.A.,
Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Elbląg, ul. Marymoncka 5. 82-300 Elbląg.
Z dopiskiem:
”Kadyny MTB 2019 – jedno okrążenie” lub: ”Kadyny MTB 2019 – dwa okrążenia”(w zależności od wyboru dystansu) do dnia 29.08.2019 r. do godz. 24.00
lub w dniu zawodów w biurze zawodów w wysokości 50,00 zł od osoby
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Banach Ryszard Gdansk 47 km (dwa okrążenia) BST BanachBrothersNIE
2 Banach Bartosz Gdansk 47 km (dwa okrążenia) Torus Apteka GeminiNIE
3 Baran Jacek Prabuty 24 km (jedno okrążenie) EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZ TAK
4 Cejmer Łukasz Gdańsk 47 km (dwa okrążenia) BrakTAK
5 Chwiołka Tomasz Pruszcz Gdański 24 km (jedno okrążenie) BrakNIE
6 Hillar Jacek Kwidzyn 24 km (jedno okrążenie) Kwidzyn Biega NIE
7 Hoppe Mateusz Gdansk 47 km (dwa okrążenia) Sopocki Klub ŻeglarskiNIE
8 Horszwald Wiktor Olsztyn 47 km (dwa okrążenia) BrakTAK
9 Iwaniuk Artur Warszawa 24 km (jedno okrążenie) BrakNIE
10 Janowicz Gabriela Bartoszyce 24 km (jedno okrążenie) UKS PRZYJAŹŃ NIE
11 Jonatowski Zygmunt Malbork 24 km (jedno okrążenie) GRUPA KOLARSKA MALBORKNIE
12 Kalinowski Marcin Malbork 24 km (jedno okrążenie) BrakNIE
13 Kasperski Jacek Gdynia 47 km (dwa okrążenia) BrakNIE
14 Kołodzik Grzegorz Żarnowiec 47 km (dwa okrążenia) BrakNIE
15 Kondratowicz Bartłomiej Pasłęk 47 km (dwa okrążenia) BrakNIE
16 Kulesza Jacek Gdynia 47 km (dwa okrążenia) Korona AutoNIE
17 Kulling Monika Gnieżdżewo 47 km (dwa okrążenia) BrakNIE
18 Łamek Sebastian Świecie 47 km (dwa okrążenia) Kkwś świecieNIE
19 Majewski Marek Prabuty 24 km (jedno okrążenie) EPIDEMIA CYKLOZY MTB SUSZTAK
20 Merkiewicz Olgierd Przasnysz 47 km (dwa okrążenia) BrakNIE
21 Meronów Dawid Olsztyn 24 km (jedno okrążenie) AKONIE
22 Mieczkowski Tomasz Pasłęk 24 km (jedno okrążenie) BrakTAK
23 Ostrowska Anna Chorzele 47 km (dwa okrążenia) BrakNIE
24 Ostrowska Anna Chorzele 47 km (dwa okrążenia) BrakNIE
25 Ostrowski Grzegorz Chorzele 47 km (dwa okrążenia) BrakNIE
26 Piotrowski Tomasz Olsztyn 24 km (jedno okrążenie) Cryospace Olsztyn NIE
27 Pituch Slawomir Bytów 24 km (jedno okrążenie) Ta Ko TeamNIE
28 Pliszka Kamil Sztum 24 km (jedno okrążenie) BrakTAK
29 Poniatowski Andrzej PASŁĘK 24 km (jedno okrążenie) BrakTAK
30 Repiński Tomasz Kościerzyna 47 km (dwa okrążenia) ASE TREK Gdynia NIE
31 Rogowski Jacek Kościerzyna 24 km (jedno okrążenie) KSR KościerzynaNIE
32 Rybiński Mirosław Grudziądz 47 km (dwa okrążenia) TCHNIE
33 Rygiel Konrad Łęcze 24 km (jedno okrążenie) Adventure teamNIE
34 Rzeźnik Piotr Gdańsk 24 km (jedno okrążenie) BrakTAK
35 Schröder Marcin Świecie 24 km (jedno okrążenie) MTB ELDAR ŚWIECIE NIE
36 Semeniuk Paweł Braniewo 24 km (jedno okrążenie) BrakNIE
37 Szauer Rafał Grabowo 24 km (jedno okrążenie) LKK Ziemia LubawskaNIE
38 Szczygielski Paweł Gdańsk 24 km (jedno okrążenie) Trigar MTB TeamNIE
39 Tłuszczak RAFAŁ Gdynia 24 km (jedno okrążenie) HOTEL CZTERY BRZOZYNIE
40 Tomaszewski Jakub Dzierzgoń 24 km (jedno okrążenie) MTB Dzierzgoń NIE
41 Tomaszkiewicz Mariusz Olsztyn 47 km (dwa okrążenia) Akademia Kolarstwa Olsztyn NIE
42 Wolanin Jakub malbork 47 km (dwa okrążenia) GK MalborkNIE
43 Wyżlic Michał WARSZAWA 24 km (jedno okrążenie) Komobike ScottNIE
44 Wyżlic Michał WARSZAWA 47 km (dwa okrążenia) Komobike ScottNIE
45 Zaleś Roman Elbląg 24 km (jedno okrążenie) Epidemia Cyklozy MTB SuszTAK
46 Zaniewska Iwona Olsztyn 24 km (jedno okrążenie) Cryospace OlsztynNIE
47 Żuralski Rafał Elbląg 47 km (dwa okrążenia) BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту