Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

PRZEMYSKA PIĄTKA DLA HOSPICJUM

Miejsce i termin: Przemyśl, 2019-09-29
Organizator: ORGANIZATOR
Rycerskie i Szpitalne Bractwo Św. Łazarza z Jerozolimy Stowarzyszenie Katolickie.
WSPÓŁORGANIZATOR
Przemyski Klub Biegacza
PARTNERZY
Urząd Miasta Przemyśla.

INFORMACJE I KONTAKT
• www.facebook.com/PrzemyskaPiątka
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: Start i meta - Rynek godzina 14.00
• 5 km ulicami miasta - 1 pętla.
• Trasa posiada atest PZLA
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w budynku byłego Gimnazjum Nr 2 w Przemyślu ul. Ratuszowa 1.
• Biuro zawodów czynne w niedzielę, 29 września 2019 r. w godz. 10:00 – 16:00.
• prawo startu mają osoby, które wypełniły formularz zgłoszeniowy, wpłaciły wpisowe i ukończyły 14 lat do 29 września 2019 r.. Osoby niepełnoletnie mogą startować w biegu za okazaniem pisemnej zgody prawnego opiekuna.
Wpisowe i wpłata: • Uczestnicy biegu głównego na 5 km zobowiązani są do wpłacenia wpisowego:
o 30 zł – przy wpłacie przez stronę zapisów
o 50 zł – przy wpłacie w biurze zawodów
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andrasz Paweł Przemyśl bieg 5 km KMP Łódź NIE
2 Anwailer Małgorzata Przemyśl bieg 5 km Sportowy PrzemyślTAK
3 Bałata Ewa Krówniki bieg 5 km BrakTAK
4 Bałata Marek Krówniki bieg 5 km BrakTAK
5 Banicka Agnieszka Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
6 Bańko Andrzej Jarosław bieg 5 km JarosławTAK
7 Bar Mirosław Przemyśl bieg 5 km NIEZRZESZONYTAK
8 Baran Krzysztof Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
9 Bedryj Krzysztof Buszkowice bieg 5 km BrakTAK
10 Bieliszak Maciej Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
11 Blajer Maciej Rzeszów bieg 5 km BrakNIE
12 Blajer Piotr Radymno bieg 5 km 5 bspTAK
13 Błażewicz Piotr Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
14 Bobala Krystian Przemyśl bieg 5 km Przemyskie SercaTAK
15 Bobek Artur Rokszyce bieg 5 km BrakTAK
16 Bobrowicz Anna Przemyśl bieg 5 km Mamuski z OrlikaTAK
17 Buczkowska Sylwia Przemyśl bieg 5 km Projekt Zdrowie NIE
18 Bugera Kasia Przemyśl bieg 5 km Xtream Fitness TAK
19 Burak Adam Przemyśl bieg 5 km 1bczNIE
20 Burak Bartłomiej Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
21 Cengiel Mateusz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
22 Chmielowiec Hubert Pikulice bieg 5 km BakTeamNIE
23 Choma Agnieszka Przemyśl bieg 5 km UKS SMS PRZEMYŚLNIE
24 Cielecki Rafał Przemyśl bieg 5 km DalejLama poWolny TybetTAK
25 Ciepałowicz Ewa Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
26 Cwynar Marta Orły bieg 5 km BrakTAK
27 Cwynar Krzysztof Orły bieg 5 km BrakTAK
28 Cyrulik Grzegorz Ostrów k/ Przemyśla bieg 5 km BrakTAK
29 Czajka Aleksandra Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
30 Czernicki Marcin Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza NIE
31 Czerwińska Małgorzata Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
32 Czubińska Anna Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
33 Czubiński Jakub Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
34 Czura Renata Przemysl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
35 Czycz Krystyna Prałkowce bieg 5 km BrakTAK
36 Depciuch Janusz Michałówka bieg 5 km FAR-PodkarpackieTAK
37 Dobrowolska Magdalena Medyka bieg 5 km BrakTAK
38 Domański Marek Przemyśl bieg 5 km BIDA PrzemyślNIE
39 Domin Danuta Dubiecko bieg 5 km BrakTAK
40 Domin Angelika Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
41 Domoń Grzegorz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
42 Domszy Izabela Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
43 Dorosz Barbara Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
44 Dusza Łukasz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
45 Duszczak Radosław Przemyśl bieg 5 km Gang KotaTAK
46 Dutkevych Victoriya Lviv bieg 5 km BrakTAK
47 Dziadek Justyna Orzechowce bieg 5 km BrakTAK
48 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl bieg 5 km PTC PrzemyślTAK
49 Fac Renata Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
50 Fedak Jarosław Przemyśl bieg 5 km 5 bspTAK
51 Fedio Marek Przemyśl bieg 5 km 5BSP /Przemyski Klub Biegacza TAK
52 Fil Małgorzata Krasiczyn bieg 5 km Dybawkove FitnessloveTAK
53 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl bieg 5 km 1960NIE
54 Fiszer Adrian Przemyśl bieg 5 km HensfortNIE
55 Fleszar Hanna Żurawica bieg 5 km BrakTAK
56 Forbot Michał Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
57 Foremny Anita Prałkowce bieg 5 km BrakTAK
58 Frydlewicz-Kłusek Agnieszka Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
59 Furtyk Adrian Hnatkowice bieg 5 km BrakTAK
60 Gaweł Robert Przemyśł bieg 5 km Shinkyokushin Przemyśl Karate clubTAK
61 Gaweł Marcel Przemyśł bieg 5 km SHINKYOKUSHIN PRZEMYŚL KARATE CLUBTAK
62 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
63 Gawlik Robert Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
64 Gazdowicz Michał Przysietnica bieg 5 km Brzozowski Klub BiegaczaNIE
65 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
66 Gibała Agnieszka Przemysl bieg 5 km BrakTAK
67 Gigoń Andrzej Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
68 Głowacka Aneta Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
69 Gnutów Joanna Ujkowice bieg 5 km BRAKNIE
70 Golik Paweł Medyka bieg 5 km BrakTAK
71 Gołębiowska Marta Przemysl bieg 5 km BrakTAK
72 Gołębiowski Piotr Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
73 Gołkowska Joanna Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
74 Góras Natalia Przemyśl bieg 5 km 21 Przemyska Drużyna Harcerska im. Szarych SzeregóTAK
75 Grabowska Katarzyna Prałkowce bieg 5 km BrakTAK
76 Grabowski Dawid Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
77 Grabowski Damian Orły bieg 5 km BrakTAK
78 Gradowska Katarzyna Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
79 Grasza Ireneusz Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
80 Grodecka Anna Przemyśl bieg 5 km LanoTAK
81 Grodecki Piotr Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
82 Grzybowska Sylwia Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza, parastyle.plTAK
83 Grzybowski Paweł Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza, parastyle.plNIE
84 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
85 Gwizdak Karol Przemysl bieg 5 km BrakNIE
86 Hałabura Agnieszka Przemyśl bieg 5 km Sportowy PrzemyślTAK
87 Hamryszczak Beata Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
88 Hamryszczak Janusz Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
89 Hamryszczak Rafał Przemyśl bieg 5 km SP 11 PrzemyślTAK
90 Hayder Agata Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
91 Hayder Grzegorz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
92 Hendzel Łukasz Orły bieg 5 km 5 BSPTAK
93 Horak Monika Przemyśl bieg 5 km Blok bNIE
94 Iwaniszyn Katarzyna Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
95 Jabłczyk-Pempus Dorota Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
96 Jabłecki Zdzisław Żurawica bieg 5 km FAR-PodkarpackieTAK
97 Jakubów Magdalena Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
98 Jałocha Mieczysław Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
99 Jaworski Robert Wyszatyce bieg 5 km 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
100 Jędyczowski Maciej Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
101 Jóźwik Grzegorz Przemyśl bieg 5 km BlokBTAK
102 Kaczyńska Alicja Rzeszów bieg 5 km Perfect Runner TeamNIE
103 Kalinowska Ewa Przemyśl bieg 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
104 Kałafut Karolina Krówniki bieg 5 km Biegam z Krystianem NIE
105 Kamiński Kamil Żurawica bieg 5 km BrakNIE
106 Kaniecki Paweł Przemyśl bieg 5 km MIEJSCE BlokBTAK
107 Karnas-Skalska Beata Żurawica bieg 5 km UKS SMS PRZEMYŚLTAK
108 Kasperski Artur Jarosław bieg 5 km FAR-PodkarpackieTAK
109 Kazienko Aleksandra Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
110 Kic Damian Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
111 Kic Ewelina Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
112 Kicińska Dorota Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
113 Kicińska Anna Przemyśl bieg 5 km UKS Tempo 5NIE
114 Kiper Maciej Jarosław bieg 5 km Jarosławski Biegacz TAK
115 Kisielica Sylwia Krakow bieg 5 km BrakNIE
116 Klepacki Bartłomiej Przemyśl bieg 5 km UKS SMS PRZEMYŚL NIE
117 Klinger Weronika Ostrów bieg 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
118 Kłusek Wiktor Przemyśl bieg 5 km UKS ORLIK PRZEMYŚLTAK
119 Kłymińska Aneta Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
120 Kochanowicz Piotr Krasiczyn bieg 5 km BrakTAK
121 Kolaszkiewicz Daniel Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
122 Komorowski Artur Przemyśl bieg 5 km Regia Civitas/Przemyski Klub BiegaczaNIE
123 Kopczyk Waldemar Przemyśl bieg 5 km Bida PrzemyślTAK
124 Kowal Hanna Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
125 Kowalczyk Mateusz Przeworsk bieg 5 km KISAN / Przeworska Grupa BiegowaTAK
126 Kowieszko Marcin Przemysl bieg 5 km BrakTAK
127 Kozioł Mariusz Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
128 Kozłowska Anna Dybawka bieg 5 km BrakTAK
129 Kozłowski Krzysztof D bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
130 Krajewska Anna Święte bieg 5 km BrakNIE
131 Krajewski Ryszard Święte bieg 5 km BrakNIE
132 Krawiec Łukasz Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
133 Królik Zbigniew Żurawica bieg 5 km BrakTAK
134 Kruszyński Marek Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
135 Krzywon Zaneta Przemysl bieg 5 km BrakTAK
136 Kubas Robert Pruchnik bieg 5 km Jarosławski BiegaczNIE
137 Kudelska Kasia Przemyśl bieg 5 km UKS SMS PRZEMYŚLTAK
138 Kulawik Patryk Przemyśl bieg 5 km P A T K A C R E WNIE
139 Kuropatwa Gabriel Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
140 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
141 Kusz Krzysztof Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
142 Kuzło Andrzej Przemyśl bieg 5 km 5 Batalion Strzelców PodchalańskichTAK
143 Kuźmiński Maciej Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
144 Kuźniarska Joanna Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
145 Kuźniarski Bartosz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
146 Kwoka Roman Bobrówka bieg 5 km BrakTAK
147 Lach Mateusz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
148 Lewczuk Krzysztof Krasiczyn bieg 5 km brakTAK
149 Lizak Łukasz Przemyśl bieg 5 km 5 batalion strzelców podhalańskichNIE
150 Łach Agnieszka Przemyśl bieg 5 km Hot'n RideTAK
151 Łapa Dariusz Przeworsk bieg 5 km BrakTAK
152 Łesejko Marysia Przemyśl bieg 5 km UKS SMS PRZEMYŚLTAK
153 Łoś Piotr Przemyśl bieg 5 km PRZEMYSKA GRUPA ROWEROWA/IPATAK
154 Łukaczyk Marcin Przemyśl bieg 5 km BRICOMARCHE TAK
155 Łukaszek Tomasz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
156 Łukowski Krzysztof Huwniki bieg 5 km brakTAK
157 Mac Damian Bachów bieg 5 km BrakNIE
158 Macek Bogusława Wyszatyce bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
159 Machowski Karol Krosno bieg 5 km BrakTAK
160 Machowski Bartłomiej Szczepańcowa bieg 5 km Machoney TeamTAK
161 Majchrowski Kamil Łuczyce bieg 5 km 5 BsPTAK
162 Majewska Magdalena Przemyśl bieg 5 km Przemyskie MorsyTAK
163 Makarowska Asia Przemyśl bieg 5 km UKS SMS PRZEMYŚLTAK
164 Makarowski Maciek Przemyśl bieg 5 km UKS SMS PRZEMYŚLNIE
165 Malarczyk Jarek Koniuszki bieg 5 km LKS Darowice-KoniuszkiNIE
166 Malinowski Arkadiusz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
167 Marchut Kazimierz Jelna bieg 5 km Nowosarzyńska Grupa BiegowaTAK
168 Markowska-Klepacka Beata Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
169 Martyn Kamila Bachów bieg 5 km BrakTAK
170 Masternak Izabela Orły bieg 5 km BrakTAK
171 Mazur Marcin Przemyśl bieg 5 km Hot'n RideTAK
172 Miczałowska Iwona Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
173 Mik Krystyna Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
174 Mikoś Darek Przemyśl bieg 5 km BRICOMARCHETAK
175 Mocio Michał Przemyśl bieg 5 km Przemyskie SercaTAK
176 Motyka Kamil Jarosław bieg 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
177 Mucha Wacław Krasiczyn bieg 5 km BrakTAK
178 Nanowska Amelia Jaksmanice bieg 5 km BrakTAK
179 Neboha Nikita Lviv bieg 5 km Nike Run ClubTAK
180 Nienajadło-Fedyk Natalia Nowy Lubliniec bieg 5 km BrakNIE
181 Nodżak-Osieczko Katarzyna Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
182 Nykel Dariusz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
183 Nykiel Tomasz Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
184 Oczoś Hubert Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
185 Opaluch Wiesław Żurawica bieg 5 km 1 batalion czołgów TAK
186 Osypanka Daniel Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
187 Osypanko Dominika Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
188 Oszczypko Piotrek Przemyśl bieg 5 km Przemyśl BearsTAK
189 Paduch Andrzej Pikulice bieg 5 km BrakTAK
190 Pajda Ewa Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
191 Pałys Waldemar Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
192 Pempuś Remigiusz Przemyśl bieg 5 km Beata PrzemyslNIE
193 Pempuś Bernard Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
194 Perczyk Grzegorz Malkowice bieg 5 km BrakNIE
195 Piasecka Justyna Żurawica bieg 5 km BrakTAK
196 Pich Marcin Przemyśl bieg 5 km Klub Górski "KARPATY" Przemyśl, 34 blpTAK
197 Piejko Gerard Żurawica bieg 5 km BrakTAK
198 Piejko Paweł Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
199 Piszczek Stanisław Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
200 Plis Sławek Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
201 Polański Tomasz Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
202 Polianska Yuliia Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
203 Przybylska Barbara Przemysl bieg 5 km Pezemyski Klub BiegaczaTAK
204 Pszonak Karol Pruchnik bieg 5 km -NIE
205 Pudlik Karol Przemyśl bieg 5 km 2.OREL/JW5699TAK
206 Radyk Joanna Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
207 Radyk Anna Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
208 Radyk Aleksandra Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
209 Radymski Łukasz Przemyśl bieg 5 km OPENFITTAK
210 Repich Mariusz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
211 Rojek Ewa Przemyśl bieg 5 km Sportowy PrzemyślTAK
212 Romanik Marcin Jarosław bieg 5 km BrakTAK
213 Romanow Włodzimierz Mościska bieg 5 km BrakTAK
214 Rucińska Renata Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
215 Rudnicki Sławomir Przemyśl bieg 5 km Przemyska Grupa RowerowaTAK
216 Rusin Kornel Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
217 Rusinowski Rafał Medyka bieg 5 km BrakTAK
218 Ryś Katarzyna Krasiczyn bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
219 Rzeźniczek Iwona Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
220 Sadowy Janusz Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
221 Sanocka Małgorzata Radymno bieg 5 km BrakTAK
222 Sanocka Małgorzata Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
223 Saturczak Małgorzata Przemysl bieg 5 km BrakTAK
224 Semerko Aneta Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
225 Sikora Grzegorz Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
226 Siwek Wojciech Niepołomice bieg 5 km SRTG NIEPOŁOMICETAK
227 Skalski Piotr Żurawica bieg 5 km UKS SMS PRZEMYŚLTAK
228 Skórka Ireneusz Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza - Czuwaj WiaroTAK
229 Skrzypek Iwona Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
230 Sobczuk Jakub Przemyśl bieg 5 km Freax.plTAK
231 Sobejko Artur Bolestraszyce bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
232 Sojka Anna Zarzecze /nisko bieg 5 km Stalowowolski Klub BiegaczaNIE
233 Sojka Agnieszka Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
234 Solarski Marcin Przemysl bieg 5 km BrakTAK
235 Solarz Wiesław Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
236 Solska Anna Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
237 Solski Sebastian Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
238 Sowa Rafał Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
239 Sowa Tomasz Nienadowa bieg 5 km BrakNIE
240 Specylak Krzysztof Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
241 Stadnik Wojciech Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
242 Stadnik Renata Przemyśl bieg 5 km PKBTAK
243 Stecyk Bernadeta Przemyśl bieg 5 km Przemyski SportowiecTAK
244 Stefańska Maria Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
245 Stefański Ireneusz Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza/FizjoProgressTAK
246 Suchodolski Mateusz Krosno bieg 5 km BrakTAK
247 Sura Jan Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
248 Surmacz Sławek Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
249 Sycz Barbara Kniazyce bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
250 Szabaga Joanna Ujkowice bieg 5 km BrakTAK
251 Szadurski Tomasz Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
252 Szkulski Krystian Krówniki bieg 5 km Biegam z KarolinąNIE
253 Szpunar Piotr Łańcut bieg 5 km BrakTAK
254 Szwedka Piotr Przemyśl bieg 5 km PKBTAK
255 Szwedka Nataniel Przemyśl bieg 5 km Tempo 5/ Przemyski Klub Biegacza TAK
256 Szybiak Waldemar Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
257 Szybiak Joanna Krzywcza bieg 5 km BrakTAK
258 Szybiak Maciej Krzywcza bieg 5 km BrakTAK
259 Ścibor Jarosław Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza/5Batalion Strzelców PodhalTAK
260 Ślimak Anna Bachów bieg 5 km BrakTAK
261 Śnieżek Piotr Przemyśl bieg 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZANIE
262 Śnieżek Lidia Przemyśl bieg 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
263 Świetlicki Wiesław Drohojów bieg 5 km BrakTAK
264 Tomaszewski Maciej Widna Góra/Pawłosiów bieg 5 km JGB ''Sokół'' Jarosław/GUKLA BratkowiceTAK
265 Trojniarz Wojciech Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
266 Trusz Paweł Przemyśl bieg 5 km Młode WilkiTAK
267 Ulanowska - Paniw Małgorzata Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
268 Vykhopen Iurii Terezyne bieg 5 km SC BIG-TIME RIVNENIE
269 Walczak Paweł Dybawka bieg 5 km BrakTAK
270 Wardęga Adrian Duńkowiczki bieg 5 km BrakNIE
271 Wasylów Jacek Przemyśl bieg 5 km ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLTAK
272 Wenzel Kosma Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
273 Wikar Marta Przemyśl bieg 5 km SanSwimmersTAK
274 Wilgucka Barbara Pikulice bieg 5 km BrakTAK
275 Winiarz Witek Ostrów bieg 5 km BrakTAK
276 Wlazło Rafał Przemyśl bieg 5 km SPEED CONTAK
277 Wnuk Norbert Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
278 Wojdyła Jakub Wola Węgierska bieg 5 km 5 bspTAK
279 Wojdyło Adam Przemysl bieg 5 km 5bspTAK
280 Wojnarowicz Magdalena Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
281 Wojnarowicz Mateusz Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
282 Wołoszyn Marcin Pantalowice bieg 5 km BrakTAK
283 Wójcik-Bilińska Marta Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
284 Zadarecki Paweł Przemyśl bieg 5 km BrakNIE
285 Zagulak Dawid Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
286 Zajaczkowski Krzysztof Dubiecko bieg 5 km BrakNIE
287 Zając Barbara Zarzecze /nisko bieg 5 km stalowowolski klub biegaczaNIE
288 Zając Piotr Przemyśl bieg 5 km Shinkyokushin Przemyśl Karate clubTAK
289 Zarańska Magdalena Przemyśl bieg 5 km BRAKTAK
290 Zasadzińska Barbara Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
291 Zawadzki Mateusz Przemysl bieg 5 km BrakTAK
292 Żaczek Maciej Przemyśl bieg 5 km BrakTAK
293 Żak Dorota Wola Krzywiecka bieg 5 km BrakTAK
294 Żeglecki Rafał Przemyśl bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
295 Żołnierz Tomasz Kuńkowce bieg 5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту