Nazwa zawodów: | PRZEMYSKA PIĄTKA DLA HOSPICJUM |
Miejsce i termin: | Przemyśl, 2019-09-29 |
Organizator: | ORGANIZATOR Rycerskie i Szpitalne Bractwo Św. Łazarza z Jerozolimy Stowarzyszenie Katolickie. WSPÓŁORGANIZATOR Przemyski Klub Biegacza PARTNERZY Urząd Miasta Przemyśla. INFORMACJE I KONTAKT • www.facebook.com/PrzemyskaPiątka • Dyrektor zawodów Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl • Koordynator biegu Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com • Sędzia Główny Zawodów Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl |
Opis zawodów: | Start i meta - Rynek godzina 14.00 • 5 km ulicami miasta - 1 pętla. • Trasa posiada atest PZLA • Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w budynku byłego Gimnazjum Nr 2 w Przemyślu ul. Ratuszowa 1. • Biuro zawodów czynne w niedzielę, 29 września 2019 r. w godz. 10:00 – 16:00. • prawo startu mają osoby, które wypełniły formularz zgłoszeniowy, wpłaciły wpisowe i ukończyły 14 lat do 29 września 2019 r.. Osoby niepełnoletnie mogą startować w biegu za okazaniem pisemnej zgody prawnego opiekuna. |
Wpisowe i wpłata: | • Uczestnicy biegu głównego na 5 km zobowiązani są do wpłacenia wpisowego: o 30 zł – przy wpłacie przez stronę zapisów o 50 zł – przy wpłacie w biurze zawodów |
Limit zawodników: | 300 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Andrasz Paweł | Przemyśl | bieg 5 km | KMP Łódź | NIE |
2 | Anwailer Małgorzata | Przemyśl | bieg 5 km | Sportowy Przemyśl | TAK |
3 | Bałata Marek | Krówniki | bieg 5 km | Brak | TAK |
4 | Bałata Ewa | Krówniki | bieg 5 km | Brak | TAK |
5 | Banicka Agnieszka | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
6 | Bańko Andrzej | Jarosław | bieg 5 km | Jarosław | TAK |
7 | Bar Mirosław | Przemyśl | bieg 5 km | NIEZRZESZONY | TAK |
8 | Baran Krzysztof | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
9 | Bedryj Krzysztof | Buszkowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
10 | Bieliszak Maciej | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
11 | Blajer Maciej | Rzeszów | bieg 5 km | Brak | NIE |
12 | Blajer Piotr | Radymno | bieg 5 km | 5 bsp | TAK |
13 | Błażewicz Piotr | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
14 | Bobala Krystian | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyskie Serca | TAK |
15 | Bobek Artur | Rokszyce | bieg 5 km | Brak | TAK |
16 | Bobrowicz Anna | Przemyśl | bieg 5 km | Mamuski z Orlika | TAK |
17 | Buczkowska Sylwia | Przemyśl | bieg 5 km | Projekt Zdrowie | NIE |
18 | Bugera Kasia | Przemyśl | bieg 5 km | Xtream Fitness | TAK |
19 | Burak Bartłomiej | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
20 | Burak Adam | Przemyśl | bieg 5 km | 1bcz | NIE |
21 | Cengiel Mateusz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
22 | Chmielowiec Hubert | Pikulice | bieg 5 km | BakTeam | NIE |
23 | Choma Agnieszka | Przemyśl | bieg 5 km | UKS SMS PRZEMYŚL | NIE |
24 | Cielecki Rafał | Przemyśl | bieg 5 km | DalejLama poWolny Tybet | TAK |
25 | Ciepałowicz Ewa | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
26 | Cwynar Krzysztof | Orły | bieg 5 km | Brak | TAK |
27 | Cwynar Marta | Orły | bieg 5 km | Brak | TAK |
28 | Cyrulik Grzegorz | Ostrów k/ Przemyśla | bieg 5 km | Brak | TAK |
29 | Czajka Aleksandra | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
30 | Czernicki Marcin | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
31 | Czerwińska Małgorzata | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
32 | Czubińska Anna | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
33 | Czubiński Jakub | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
34 | Czura Renata | Przemysl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
35 | Czycz Krystyna | Prałkowce | bieg 5 km | Brak | TAK |
36 | Depciuch Janusz | Michałówka | bieg 5 km | FAR-Podkarpackie | TAK |
37 | Dobrowolska Magdalena | Medyka | bieg 5 km | Brak | TAK |
38 | Domański Marek | Przemyśl | bieg 5 km | BIDA Przemyśl | NIE |
39 | Domin Angelika | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
40 | Domin Danuta | Dubiecko | bieg 5 km | Brak | TAK |
41 | Domoń Grzegorz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
42 | Domszy Izabela | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
43 | Dorosz Barbara | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
44 | Dusza Łukasz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
45 | Duszczak Radosław | Przemyśl | bieg 5 km | Gang Kota | TAK |
46 | Dutkevych Victoriya | Lviv | bieg 5 km | Brak | TAK |
47 | Dziadek Justyna | Orzechowce | bieg 5 km | Brak | TAK |
48 | Dziurzyński Krzysztof | Przemyśl | bieg 5 km | PTC Przemyśl | TAK |
49 | Fac Renata | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
50 | Fedak Jarosław | Przemyśl | bieg 5 km | 5 bsp | TAK |
51 | Fedio Marek | Przemyśl | bieg 5 km | 5BSP /Przemyski Klub Biegacza | TAK |
52 | Fil Małgorzata | Krasiczyn | bieg 5 km | Dybawkove Fitnesslove | TAK |
53 | Fin-Szumowski Waldemar | Przemyśl | bieg 5 km | 1960 | NIE |
54 | Fiszer Adrian | Przemyśl | bieg 5 km | Hensfort | NIE |
55 | Fleszar Hanna | Żurawica | bieg 5 km | Brak | TAK |
56 | Forbot Michał | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
57 | Foremny Anita | Prałkowce | bieg 5 km | Brak | TAK |
58 | Frydlewicz-Kłusek Agnieszka | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
59 | Furtyk Adrian | Hnatkowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
60 | Gaweł Robert | Przemyśł | bieg 5 km | Shinkyokushin Przemyśl Karate club | TAK |
61 | Gaweł Marcel | Przemyśł | bieg 5 km | SHINKYOKUSHIN PRZEMYŚL KARATE CLUB | TAK |
62 | Gaweł-Myczko Agnieszka | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
63 | Gawlik Robert | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
64 | Gazdowicz Michał | Przysietnica | bieg 5 km | Brzozowski Klub Biegacza | NIE |
65 | Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
66 | Gibała Agnieszka | Przemysl | bieg 5 km | Brak | TAK |
67 | Gigoń Andrzej | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
68 | Głowacka Aneta | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
69 | Gnutów Joanna | Ujkowice | bieg 5 km | BRAK | NIE |
70 | Golik Paweł | Medyka | bieg 5 km | Brak | TAK |
71 | Gołębiowska Marta | Przemysl | bieg 5 km | Brak | TAK |
72 | Gołębiowski Piotr | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
73 | Gołkowska Joanna | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
74 | Góras Natalia | Przemyśl | bieg 5 km | 21 Przemyska Drużyna Harcerska im. Szarych Szeregó | TAK |
75 | Grabowska Katarzyna | Prałkowce | bieg 5 km | Brak | TAK |
76 | Grabowski Damian | Orły | bieg 5 km | Brak | TAK |
77 | Grabowski Dawid | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
78 | Gradowska Katarzyna | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
79 | Grasza Ireneusz | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
80 | Grodecka Anna | Przemyśl | bieg 5 km | Lano | TAK |
81 | Grodecki Piotr | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
82 | Grzybowska Sylwia | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza, parastyle.pl | TAK |
83 | Grzybowski Paweł | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza, parastyle.pl | NIE |
84 | Gudz-Kiciński Piotr | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
85 | Gwizdak Karol | Przemysl | bieg 5 km | Brak | NIE |
86 | Hałabura Agnieszka | Przemyśl | bieg 5 km | Sportowy Przemyśl | TAK |
87 | Hamryszczak Rafał | Przemyśl | bieg 5 km | SP 11 Przemyśl | TAK |
88 | Hamryszczak Beata | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
89 | Hamryszczak Janusz | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
90 | Hayder Grzegorz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
91 | Hayder Agata | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
92 | Hendzel Łukasz | Orły | bieg 5 km | 5 BSP | TAK |
93 | Horak Monika | Przemyśl | bieg 5 km | Blok b | NIE |
94 | Iwaniszyn Katarzyna | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
95 | Jabłczyk-Pempus Dorota | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
96 | Jabłecki Zdzisław | Żurawica | bieg 5 km | FAR-Podkarpackie | TAK |
97 | Jakubów Magdalena | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
98 | Jałocha Mieczysław | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
99 | Jaworski Robert | Wyszatyce | bieg 5 km | 5 Batalion Strzelców Podhalańskich | TAK |
100 | Jędyczowski Maciej | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
101 | Jóźwik Grzegorz | Przemyśl | bieg 5 km | BlokB | TAK |
102 | Kaczyńska Alicja | Rzeszów | bieg 5 km | Perfect Runner Team | NIE |
103 | Kalinowska Ewa | Przemyśl | bieg 5 km | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
104 | Kałafut Karolina | Krówniki | bieg 5 km | Biegam z Krystianem | NIE |
105 | Kamiński Kamil | Żurawica | bieg 5 km | Brak | NIE |
106 | Kaniecki Paweł | Przemyśl | bieg 5 km | MIEJSCE BlokB | TAK |
107 | Karnas-Skalska Beata | Żurawica | bieg 5 km | UKS SMS PRZEMYŚL | TAK |
108 | Kasperski Artur | Jarosław | bieg 5 km | FAR-Podkarpackie | TAK |
109 | Kazienko Aleksandra | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
110 | Kic Ewelina | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
111 | Kic Damian | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
112 | Kicińska Dorota | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
113 | Kicińska Anna | Przemyśl | bieg 5 km | UKS Tempo 5 | NIE |
114 | Kiper Maciej | Jarosław | bieg 5 km | Jarosławski Biegacz | TAK |
115 | Kisielica Sylwia | Krakow | bieg 5 km | Brak | NIE |
116 | Klepacki Bartłomiej | Przemyśl | bieg 5 km | UKS SMS PRZEMYŚL | NIE |
117 | Klinger Weronika | Ostrów | bieg 5 km | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
118 | Kłusek Wiktor | Przemyśl | bieg 5 km | UKS ORLIK PRZEMYŚL | TAK |
119 | Kłymińska Aneta | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
120 | Kochanowicz Piotr | Krasiczyn | bieg 5 km | Brak | TAK |
121 | Kolaszkiewicz Daniel | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
122 | Komorowski Artur | Przemyśl | bieg 5 km | Regia Civitas/Przemyski Klub Biegacza | NIE |
123 | Kopczyk Waldemar | Przemyśl | bieg 5 km | Bida Przemyśl | TAK |
124 | Kowal Hanna | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
125 | Kowalczyk Mateusz | Przeworsk | bieg 5 km | KISAN / Przeworska Grupa Biegowa | TAK |
126 | Kowieszko Marcin | Przemysl | bieg 5 km | Brak | TAK |
127 | Kozioł Mariusz | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
128 | Kozłowska Anna | Dybawka | bieg 5 km | Brak | TAK |
129 | Kozłowski Krzysztof | D | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
130 | Krajewska Anna | Święte | bieg 5 km | Brak | NIE |
131 | Krajewski Ryszard | Święte | bieg 5 km | Brak | NIE |
132 | Krawiec Łukasz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
133 | Królik Zbigniew | Żurawica | bieg 5 km | Brak | TAK |
134 | Kruszyński Marek | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
135 | Krzywon Zaneta | Przemysl | bieg 5 km | Brak | TAK |
136 | Kubas Robert | Pruchnik | bieg 5 km | Jarosławski Biegacz | NIE |
137 | Kudelska Kasia | Przemyśl | bieg 5 km | UKS SMS PRZEMYŚL | TAK |
138 | Kulawik Patryk | Przemyśl | bieg 5 km | P A T K A C R E W | NIE |
139 | Kuropatwa Gabriel | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
140 | Kuropatwa Kazimierz | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
141 | Kusz Krzysztof | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
142 | Kuzło Andrzej | Przemyśl | bieg 5 km | 5 Batalion Strzelców Podchalańskich | TAK |
143 | Kuźmiński Maciej | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
144 | Kuźniarska Joanna | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
145 | Kuźniarski Bartosz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
146 | Kwoka Roman | Bobrówka | bieg 5 km | Brak | TAK |
147 | Lach Mateusz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
148 | Lewczuk Krzysztof | Krasiczyn | bieg 5 km | brak | TAK |
149 | Lizak Łukasz | Przemyśl | bieg 5 km | 5 batalion strzelców podhalańskich | NIE |
150 | Łach Agnieszka | Przemyśl | bieg 5 km | Hot'n Ride | TAK |
151 | Łapa Dariusz | Przeworsk | bieg 5 km | Brak | TAK |
152 | Łesejko Marysia | Przemyśl | bieg 5 km | UKS SMS PRZEMYŚL | TAK |
153 | Łoś Piotr | Przemyśl | bieg 5 km | PRZEMYSKA GRUPA ROWEROWA/IPA | TAK |
154 | Łukaczyk Marcin | Przemyśl | bieg 5 km | BRICOMARCHE | TAK |
155 | Łukaszek Tomasz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
156 | Łukowski Krzysztof | Huwniki | bieg 5 km | brak | TAK |
157 | Mac Damian | Bachów | bieg 5 km | Brak | NIE |
158 | Macek Bogusława | Wyszatyce | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
159 | Machowski Karol | Krosno | bieg 5 km | Brak | TAK |
160 | Machowski Bartłomiej | Szczepańcowa | bieg 5 km | Machoney Team | TAK |
161 | Majchrowski Kamil | Łuczyce | bieg 5 km | 5 BsP | TAK |
162 | Majewska Magdalena | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyskie Morsy | TAK |
163 | Makarowska Asia | Przemyśl | bieg 5 km | UKS SMS PRZEMYŚL | TAK |
164 | Makarowski Maciek | Przemyśl | bieg 5 km | UKS SMS PRZEMYŚL | NIE |
165 | Malarczyk Jarek | Koniuszki | bieg 5 km | LKS Darowice-Koniuszki | NIE |
166 | Malinowski Arkadiusz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
167 | Marchut Kazimierz | Jelna | bieg 5 km | Nowosarzyńska Grupa Biegowa | TAK |
168 | Markowska-Klepacka Beata | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
169 | Martyn Kamila | Bachów | bieg 5 km | Brak | TAK |
170 | Masternak Izabela | Orły | bieg 5 km | Brak | TAK |
171 | Mazur Marcin | Przemyśl | bieg 5 km | Hot'n Ride | TAK |
172 | Miczałowska Iwona | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
173 | Mik Krystyna | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
174 | Mikoś Darek | Przemyśl | bieg 5 km | BRICOMARCHE | TAK |
175 | Mocio Michał | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyskie Serca | TAK |
176 | Motyka Kamil | Jarosław | bieg 5 km | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | NIE |
177 | Mucha Wacław | Krasiczyn | bieg 5 km | Brak | TAK |
178 | Nanowska Amelia | Jaksmanice | bieg 5 km | Brak | TAK |
179 | Neboha Nikita | Lviv | bieg 5 km | Nike Run Club | TAK |
180 | Nienajadło-Fedyk Natalia | Nowy Lubliniec | bieg 5 km | Brak | NIE |
181 | Nodżak-Osieczko Katarzyna | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
182 | Nykel Dariusz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
183 | Nykiel Tomasz | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
184 | Oczoś Hubert | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
185 | Opaluch Wiesław | Żurawica | bieg 5 km | 1 batalion czołgów | TAK |
186 | Osypanka Daniel | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
187 | Osypanko Dominika | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
188 | Oszczypko Piotrek | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyśl Bears | TAK |
189 | Paduch Andrzej | Pikulice | bieg 5 km | Brak | TAK |
190 | Pajda Ewa | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
191 | Pałys Waldemar | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
192 | Pempuś Bernard | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
193 | Pempuś Remigiusz | Przemyśl | bieg 5 km | Beata Przemysl | NIE |
194 | Perczyk Grzegorz | Malkowice | bieg 5 km | Brak | NIE |
195 | Piasecka Justyna | Żurawica | bieg 5 km | Brak | TAK |
196 | Pich Marcin | Przemyśl | bieg 5 km | Klub Górski "KARPATY" Przemyśl, 34 blp | TAK |
197 | Piejko Gerard | Żurawica | bieg 5 km | Brak | TAK |
198 | Piejko Paweł | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
199 | Piszczek Stanisław | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
200 | Plis Sławek | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
201 | Polański Tomasz | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
202 | Polianska Yuliia | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
203 | Przybylska Barbara | Przemysl | bieg 5 km | Pezemyski Klub Biegacza | TAK |
204 | Pszonak Karol | Pruchnik | bieg 5 km | - | NIE |
205 | Pudlik Karol | Przemyśl | bieg 5 km | 2.OREL/JW5699 | TAK |
206 | Radyk Aleksandra | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
207 | Radyk Anna | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
208 | Radyk Joanna | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
209 | Radymski Łukasz | Przemyśl | bieg 5 km | OPENFIT | TAK |
210 | Repich Mariusz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
211 | Rojek Ewa | Przemyśl | bieg 5 km | Sportowy Przemyśl | TAK |
212 | Romanik Marcin | Jarosław | bieg 5 km | Brak | TAK |
213 | Romanow Włodzimierz | Mościska | bieg 5 km | Brak | TAK |
214 | Rucińska Renata | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
215 | Rudnicki Sławomir | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyska Grupa Rowerowa | TAK |
216 | Rusin Kornel | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
217 | Rusinowski Rafał | Medyka | bieg 5 km | Brak | TAK |
218 | Ryś Katarzyna | Krasiczyn | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
219 | Rzeźniczek Iwona | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
220 | Sadowy Janusz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
221 | Sanocka Małgorzata | Radymno | bieg 5 km | Brak | TAK |
222 | Sanocka Małgorzata | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
223 | Saturczak Małgorzata | Przemysl | bieg 5 km | Brak | TAK |
224 | Semerko Aneta | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
225 | Sikora Grzegorz | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
226 | Siwek Wojciech | Niepołomice | bieg 5 km | SRTG NIEPOŁOMICE | TAK |
227 | Skalski Piotr | Żurawica | bieg 5 km | UKS SMS PRZEMYŚL | TAK |
228 | Skórka Ireneusz | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza - Czuwaj Wiaro | TAK |
229 | Skrzypek Iwona | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
230 | Sobczuk Jakub | Przemyśl | bieg 5 km | Freax.pl | TAK |
231 | Sobejko Artur | Bolestraszyce | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
232 | Sojka Agnieszka | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
233 | Sojka Anna | Zarzecze /nisko | bieg 5 km | Stalowowolski Klub Biegacza | NIE |
234 | Solarski Marcin | Przemysl | bieg 5 km | Brak | TAK |
235 | Solarz Wiesław | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
236 | Solska Anna | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
237 | Solski Sebastian | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
238 | Sowa Rafał | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
239 | Sowa Tomasz | Nienadowa | bieg 5 km | Brak | NIE |
240 | Specylak Krzysztof | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
241 | Stadnik Renata | Przemyśl | bieg 5 km | PKB | TAK |
242 | Stadnik Wojciech | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
243 | Stecyk Bernadeta | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Sportowiec | TAK |
244 | Stefańska Maria | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
245 | Stefański Ireneusz | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza/FizjoProgress | TAK |
246 | Suchodolski Mateusz | Krosno | bieg 5 km | Brak | TAK |
247 | Sura Jan | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
248 | Surmacz Sławek | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
249 | Sycz Barbara | Kniazyce | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
250 | Szabaga Joanna | Ujkowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
251 | Szadurski Tomasz | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
252 | Szkulski Krystian | Krówniki | bieg 5 km | Biegam z Karoliną | NIE |
253 | Szpunar Piotr | Łańcut | bieg 5 km | Brak | TAK |
254 | Szwedka Piotr | Przemyśl | bieg 5 km | PKB | TAK |
255 | Szwedka Nataniel | Przemyśl | bieg 5 km | Tempo 5/ Przemyski Klub Biegacza | TAK |
256 | Szybiak Waldemar | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
257 | Szybiak Maciej | Krzywcza | bieg 5 km | Brak | TAK |
258 | Szybiak Joanna | Krzywcza | bieg 5 km | Brak | TAK |
259 | Ścibor Jarosław | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza/5Batalion Strzelców Podhal | TAK |
260 | Ślimak Anna | Bachów | bieg 5 km | Brak | TAK |
261 | Śnieżek Lidia | Przemyśl | bieg 5 km | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
262 | Śnieżek Piotr | Przemyśl | bieg 5 km | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | NIE |
263 | Świetlicki Wiesław | Drohojów | bieg 5 km | Brak | TAK |
264 | Tomaszewski Maciej | Widna Góra/Pawłosiów | bieg 5 km | JGB ''Sokół'' Jarosław/GUKLA Bratkowice | TAK |
265 | Trojniarz Wojciech | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
266 | Trusz Paweł | Przemyśl | bieg 5 km | Młode Wilki | TAK |
267 | Ulanowska - Paniw Małgorzata | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
268 | Vykhopen Iurii | Terezyne | bieg 5 km | SC BIG-TIME RIVNE | NIE |
269 | Walczak Paweł | Dybawka | bieg 5 km | Brak | TAK |
270 | Wardęga Adrian | Duńkowiczki | bieg 5 km | Brak | NIE |
271 | Wasylów Jacek | Przemyśl | bieg 5 km | ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚL | TAK |
272 | Wenzel Kosma | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
273 | Wikar Marta | Przemyśl | bieg 5 km | SanSwimmers | TAK |
274 | Wilgucka Barbara | Pikulice | bieg 5 km | Brak | TAK |
275 | Winiarz Witek | Ostrów | bieg 5 km | Brak | TAK |
276 | Wlazło Rafał | Przemyśl | bieg 5 km | SPEED CON | TAK |
277 | Wnuk Norbert | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
278 | Wojdyła Jakub | Wola Węgierska | bieg 5 km | 5 bsp | TAK |
279 | Wojdyło Adam | Przemysl | bieg 5 km | 5bsp | TAK |
280 | Wojnarowicz Mateusz | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
281 | Wojnarowicz Magdalena | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
282 | Wołoszyn Marcin | Pantalowice | bieg 5 km | Brak | TAK |
283 | Wójcik-Bilińska Marta | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
284 | Zadarecki Paweł | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | NIE |
285 | Zagulak Dawid | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
286 | Zajaczkowski Krzysztof | Dubiecko | bieg 5 km | Brak | NIE |
287 | Zając Barbara | Zarzecze /nisko | bieg 5 km | stalowowolski klub biegacza | NIE |
288 | Zając Piotr | Przemyśl | bieg 5 km | Shinkyokushin Przemyśl Karate club | TAK |
289 | Zarańska Magdalena | Przemyśl | bieg 5 km | BRAK | TAK |
290 | Zasadzińska Barbara | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
291 | Zawadzki Mateusz | Przemysl | bieg 5 km | Brak | TAK |
292 | Żaczek Maciej | Przemyśl | bieg 5 km | Brak | TAK |
293 | Żak Dorota | Wola Krzywiecka | bieg 5 km | Brak | TAK |
294 | Żeglecki Rafał | Przemyśl | bieg 5 km | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
295 | Żołnierz Tomasz | Kuńkowce | bieg 5 km | Brak | TAK |