Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BĘDZIŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Miejsce i termin: Będzin, 2019-11-11
Organizator: Urząd Miejski w Będzinie,
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie,
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie,
Robotniczy Klub Sportowy Grodziec.
Opis zawodów: Bieg crossowo/terenowy na dystansie 11 km oraz bieg i marsz nordic walking na dystansie 7 km.
Start biegu odbędzie się o godz. 12:00 z terenu targowiska miejskiego przy ul. Gzichowskiej.
Biuro zawodów czynne:
- sobota 9 listopada br. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Będzinie, sala nr 18 w godz. 8.00-18.00.
- poniedziałek 11 listopada br. targowisko miejskie w Będzinie (w miejscu startu) w godz. 9.00-11.00.
Wpisowe i wpłata: 40 zł od osoby, w przypadku dokonania opłaty przelewem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 1.11.2019 roku do godz. 24:00. Wszyscy nieopłaceni zostaną usunięci z listy zapisanych.
50 zł od osoby, w przypadku rejestracji w biurze zawodów, w dniu startu (w miarę dostępności pakietów).
Limit zawodników: 999
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Marcin Dąbrowa Górnicza bieg 7 km Brak
2 Adamczyk Dariusz Sosnowiec bieg 11 km Brak
3 Adamczyk Rafal Bedzin Marsz NW 7 km BedZinTeam
4 Adamczyk Anna Bedzin Marsz NW 7 km Bedzinteam
5 Adamik-Wiekiera Ewelina Dąbrowa Górnicza bieg 7 km Brak
6 Adamowicz Anna Będzin bieg 7 km #byledomety
7 Agdan Krzysztof Czeladź bieg 11 km Brak
8 Alibożek Aleksandra Wojkowice Kościelne Marsz NW 7 km BrakTAK
9 Alibożek Kryspin Wojkowice Kościelne Marsz NW 7 km Brak
10 Anyż Maria Bedzin Marsz NW 7 km KIJE W DOBRYCH RĘKACHTAK
11 Apostolski Wojciech Sosnowiec bieg 11 km Brak
12 Badek Kinga Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
13 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW 7 km Sławkowskie WłóczykijeTAK
14 Bajer Grzegorz Sosnowiec bieg 7 km Gluten SrutenTAK
15 Bałdyga Maja Gródków Marsz NW 7 km Brak
16 Banasiewicz Damian Będzin bieg 11 km #byledomety TAK
17 Banasiewicz Aneta Będzin Marsz NW 7 km #byledomety
18 Barchanowska Lucyna Sosnowiec Marsz NW 7 km Harpagan Sosnowiec
19 Barchanowski Wojciech Sosnowiec Marsz NW 7 km Harpagan Sosnowiec
20 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza bieg 11 km Brembo
21 Bąk Jerzy Katowice Marsz NW 7 km Brak
22 Bednarski Dominik Będzin bieg 11 km #byledomety TAK
23 Betka Bartłomiej Będzin bieg 11 km Brak
24 Bezak Krzysztof Będzin bieg 11 km BrakTAK
25 Biały Kamil Siewierz bieg 11 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZ
26 Biedra Marcin Będzin bieg 11 km Brak
27 Biedra Krystyna Będzin Marsz NW 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
28 Biniecki Konrad Dąbrowa Górnicza bieg 11 km BrakTAK
29 Biżek Patryk Będzin bieg 11 km Brak
30 Blaszka Jarosław Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
31 Blus Marcin Zabrze bieg 7 km BrakTAK
32 Błasiak Artur Sławków bieg 11 km BrakTAK
33 Błaszczyk Adam Będzin bieg 11 km BrakTAK
34 Błaszczyk Adam Będzin bieg 11 km Brak
35 Borkowska-Kowal Katarzyna Będzin Marsz NW 7 km Banda z placuTAK
36 Borkowski Przemysław Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
37 BOROWSKA Aneta Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
38 Boryszko Iwona Sosnowiec Marsz NW 7 km BrakTAK
39 Boryszko Jarosław Sosnowiec bieg 7 km BrakTAK
40 Borzęcki Andrzej Dąbrowa Górnicza bieg 11 km Brak
41 Bożkiewicz Karolina Będzin bieg 11 km BrakTAK
42 Bruzda Joanna Będzin bieg 7 km Kuźnia Biegowa
43 Bruzda Piotr Będzin bieg 7 km Biegowa Kuźnia
44 Brzeziński Błażej Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
45 Brzeziński Damian WYSOKA bieg 11 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZTAK
46 Bucka Monika Katowice Marsz NW 7 km BrakTAK
47 Bujak Marek Czeladź bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
48 Bułka Zenona Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
49 Burczyk Celina Katowice bieg 7 km HURAGAN LIGOTA TAK
50 Cebo Marta Sławków bieg 11 km Sławkowskie Włóczy-kije TAK
51 Ceś Mariusz Będzin bieg 7 km BrakTAK
52 Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska bieg 7 km fRUNiemy
53 Chrzanowski Czesław Sosnowiec Marsz NW 7 km Mysłowicki Klub Biegacza No.I
54 Ciborowski Kamil Bytom bieg 11 km BrakTAK
55 Ciemnołoński Genadiusz Dąbrowa Górnicza Marsz NW 7 km BrakTAK
56 Cieślik-Kapral Barbara Dąbrowa Górnicza bieg 11 km RetroBraty
57 Czapska Ewa Katowice bieg 7 km BrakTAK
58 Czerwiński Wojciech Łazy bieg 11 km Brak
59 Czubala Michał Dąbrowa Górnicza bieg 7 km Brak
60 Ćwiok Barbara Paniówki bieg 11 km Brak
61 Ćwiok Marek Paniówki bieg 11 km #paniówkiRUN
62 Dąbek Agnieszka Będzin bieg 11 km BrakTAK
63 Dąbrowiecka Agata Sosnowiec bieg 11 km Happy feet
64 Dąbrowska Alicja Bytom Marsz NW 7 km Brak
65 Dąbrowski Rafał BYTOM bieg 11 km Brak
66 de Lambert Bartosz Bytom bieg 11 km W Pogoni za DuchemTAK
67 Delikowska Beata Sosnowiec Marsz NW 7 km Brak
68 Delikowski Maciej Sosnowiec bieg 11 km Brak
69 Dędek Gerard Będzin bieg 11 km #byledometyTAK
70 Domicz Rafał Będzin bieg 11 km BrakTAK
71 Domin Krystyna Siemianowice Marsz NW 7 km Mk team
72 Drachal Paweł Będzin bieg 11 km Brak
73 Drygalska Aleksandra Będzin Marsz NW 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
74 Duda Anna Bedzin bieg 7 km BrakTAK
75 Dunaj Łukasz Dąbrowa Górnicza bieg 11 km BrakTAK
76 Dunaj Przemysław Dąbrowa Górnicza bieg 11 km BrakTAK
77 Durleta Paweł Sosnowiec bieg 11 km Latacze Ostrowy GórniczeTAK
78 Duży Ola Katowice bieg 7 km Brak
79 Dymek Adrian Będzin bieg 11 km Brak
80 Dziąbor Andrzej Będzin bieg 11 km #byledometyTAK
81 Dziechciarz Piotr Łazy bieg 11 km Brak
82 Dzienniak-Pulina Daniela Będzin bieg 11 km Brak
83 Dzierga Tomasz Siemianowice Śląskie bieg 11 km PKiN.org TeamTAK
84 Dziki Marek Rogoźnik bieg 11 km Jak dzik w szyszki /
85 Dziopa Dariusz Sosnowiec bieg 11 km Brak
86 Dziubek Michał Dąbrowa Górnicza bieg 7 km W pogoni za duchem
87 Dziubek Filip Dąbrowa Górnicza bieg 7 km W pogoni za duchem
88 Dziubek Monika Dąbrowa Górnicza bieg 11 km W pogoni za duchem
89 Dźwigał Ewa Będzin Marsz NW 7 km Będzin Team
90 Faryna Przemysław Sosnowiec bieg 7 km BrakTAK
91 Ficek Katarzyna Katowice bieg 11 km Frelki
92 Fijolek Justyna Bedzin bieg 7 km BrakTAK
93 Filik Anna Czeladź bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
94 Flak Katarzyna Będzin bieg 7 km BrakTAK
95 Flak Henryk Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
96 Florkiewicz Sławomir Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
97 Fornalik Katarzyna Będzin bieg 11 km FORNALOSTEAM
98 Fornalik Marek Będzin bieg 11 km FORNALOSTEAM
99 Frańczak Aleksandra Będzin bieg 7 km Brak
100 Frańczak Rafał Strzyżowice bieg 7 km Brak
101 Frańczak Karina Strzyżowice bieg 7 km BrakTAK
102 Frączek Robert Wojkowice bieg 11 km Brak
103 Frączek Katarzyna Wojkowice bieg 11 km Brak
104 Frączek Janusz Wojkowice bieg 11 km Brak
105 Frątczak Kamil Będzin bieg 11 km Brak
106 Furman Artur Będzin bieg 11 km Ghostikers
107 Gabor Aleksandra Chorzów bieg 11 km ŻółwikersiTAK
108 Gabor Robert Chorzów bieg 11 km ŻółwikersiTAK
109 Gajdka Jolanta Czeladź Marsz NW 7 km Brak
110 Ganczarek Jacek Bedzin bieg 7 km Brak
111 Garbacz Łukasz Będzin bieg 7 km fRUNiemy
112 Gawron Konrad Sosnowiec bieg 11 km 1982
113 Gazda Dorota Katowice Marsz NW 7 km Stadion śląski
114 Gądek Joanna Będzin bieg 7 km Brak
115 Gąsior Anetta Sadowie bieg 7 km Brak
116 Gębska Elżbieta Będzin Marsz NW 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
117 Gębska Joanna Sosnowiec bieg 7 km BrakTAK
118 Ginalska Joanna Tarnowskie Góry bieg 11 km BrakTAK
119 Ginalski Adrian Tarnowskie Góry bieg 11 km BrakTAK
120 Gladysz Leszek Paniówki bieg 11 km Brak
121 Głowania Dominika Sosnowiec Marsz NW 7 km GITFITTAK
122 Golik Joanna Będzin bieg 7 km BrakTAK
123 Gołębiowski Lucjan Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
124 Gorecki Andrzej Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
125 Gospodarz Anna Będzin Marsz NW 7 km #byledomety
126 Góra Mateusz Będzin bieg 11 km Brak
127 Górnik Jerzy Katowice Marsz NW 7 km KATOWICE 49TAK
128 Górnikiewicz Agnieszka Sosnowiec bieg 11 km Brak
129 Graca Rafał Będzin bieg 11 km ---
130 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Marsz NW 7 km Katowicki Nordic Walking
131 Grzyb Izabela Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
132 Grzybowski Bartłomiej Sosnowiec bieg 11 km Crossfit Zagłębie EaglesTAK
133 Gwara Radosław Czeladz bieg 11 km BrakTAK
134 Gwara Filip Czeladz Marsz NW 7 km BrakTAK
135 Gwara Marta Czeladz Marsz NW 7 km BrakTAK
136 Gwóźdź Paweł Siemianowice Śląskie bieg 11 km Siemianowicki Klub Karate Kyokushin TAK
137 Habryn Renata Będzin bieg 7 km Brak
138 Habrzyk Marta Będzin bieg 7 km Brak
139 Hajduk Marcin Katowice bieg 7 km Brak
140 Halaczek Barbara Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
141 Hałgas Sławomir Będzin bieg 11 km BrakTAK
142 Hanak Rafał Psary bieg 7 km OPP KatowiceTAK
143 Hankus Krzysztof Katowice bieg 11 km Studio GTS Katowice Treningi Personalne
144 Helbin Krzysztof Dąbrowa Górnicza bieg 11 km BrakTAK
145 Hope Wioletta Będzin bieg 7 km Brak
146 Hope Amelia Będzin bieg 7 km Brak
147 Hope Emilia Będzin bieg 7 km Brak
148 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz NW 7 km Brak
149 Hrynkiewicz Izabela Sosnowiec bieg 11 km Brak
150 Hulin Sebastian Katowice bieg 11 km Pałac Młodzieży Judo Katowice
151 Hupacz Mateusz Bytom bieg 11 km Brak
152 Jackowska Monika Bedzin bieg 7 km Kuznia Biegowa
153 Jakóbek Szymon Czeladź bieg 11 km A-Team
154 Jakubowska Magdalena Będzin bieg 7 km BrakTAK
155 Jakubowski Paweł Będzin bieg 11 km BrakTAK
156 Janczyk Radoslaw Będzin bieg 7 km Brak
157 Janiec Wiktor Będzin bieg 11 km BrakTAK
158 Janikowski Dawid Dąbrowa Górnicza bieg 11 km A-Team
159 Jankowska Wioletta Katowice Poland bieg 7 km Brak
160 Janus Krzysztof Świętochłowice bieg 7 km BrakTAK
161 Jaros Marcin Czeladź bieg 11 km OPP KATOWICETAK
162 Jasińska Ewelina Sosnowiec bieg 7 km BrakTAK
163 Jaworski Jarosław Czeladź bieg 11 km BrakTAK
164 Jeleń Michał Chełm Śląski bieg 11 km BrakTAK
165 Jeszke Karolina Będzin Marsz NW 7 km Move On Cross Fitness
166 Jeziorski Adam Bytom bieg 11 km BrakTAK
167 Jeżewska Agnieszka Sosnowiec Marsz NW 7 km WIKING Team Jeżewscy
168 Jeżewski Michał Sosnowiec bieg 7 km WIKING Team Jeżewscy
169 Jęczmyk Jakub Będzin bieg 11 km BrakTAK
170 Jędruś Jakub Jastrzębie Zdrój bieg 11 km Dzik Ligota
171 Juda Artur Radzionków bieg 11 km Brak
172 Jureczek Piotr Dąbrowa Górnicza bieg 7 km -TAK
173 Jureczko Joanna Bytom bieg 7 km Lecymy Durś
174 Kajca Mirosław Łaziska Górne Marsz NW 7 km ŁAZISKIE KARLUSY
175 Kaleta Magdalena Będzin Marsz NW 7 km Brak
176 Kaleta Aleksander Będzin bieg 7 km Banda z PlacuTAK
177 Kaleta Piotr Bedzin bieg 7 km Banda z PlacuTAK
178 Kalisz Łukasz Będzin bieg 11 km BrakTAK
179 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz NW 7 km Brak
180 Kamiński Zbigniew Leszczyny bieg 7 km GRUBIORZE LOTAJOM
181 Kańtoch Kinga Katowice bieg 11 km BrakTAK
182 Kapica Małgorzata Siemianowice Śląskie bieg 7 km Mk team TAK
183 Kapral Piotr Dąbrowa Górnicza bieg 11 km BrakTAK
184 Kapral Paweł Dąbrowa Górnicza bieg 11 km RetroBraty
185 Karolewski Mariusz Będzin bieg 11 km Long Slow Distance
186 Karolus Małgorzata Katowice Marsz NW 7 km BrakTAK
187 Katarzyna Rączka Oleśnica bieg 7 km Brak
188 Kazimierski Jakub Będzin bieg 11 km Brak
189 Kędzior Dariusz Dąbrowa Górnicza bieg 11 km BrakTAK
190 Kępa Tomasz Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
191 Kępa Małgorzata Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
192 Kępista Robert Będzin bieg 7 km #byledometyTAK
193 Kępista-Zmuda Emilia Będzin bieg 7 km BrakTAK
194 Kidawa-Wysocka Ilona Dąbrowa Górnicza bieg 7 km BrakTAK
195 Klimas Patrycja Sosnowiec bieg 11 km Brak
196 Kmera Tomasz Sosnowiec bieg 7 km Sosnowiec#Biega
197 Knap Damian Czeladź bieg 11 km PGB
198 Knap Jarosław Będzin bieg 11 km Brak
199 Knaś Anna Katowice Marsz NW 7 km Huragan Ligota
200 Knez Marcin Psary bieg 7 km BrakTAK
201 Knopek Tomasz Tarnowskie Góry bieg 11 km BrakTAK
202 Kobierski Michał Będzin Syberka bieg 11 km #byledomety
203 Kochman Krzysztof Sosnowiec Marsz NW 7 km Harpagan SosnowiecTAK
204 Koj Michał Będzin bieg 11 km Brak
205 Kolorus Sławomir Będzin bieg 7 km #byledometyTAK
206 Kołat Tomasz Będzin Marsz NW 7 km #byledometyTAK
207 Kołat Teresa Będzin Marsz NW 7 km #byledometyTAK
208 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza bieg 11 km Brembo Team
209 Kołodziejczyk Ola Świętochłowice bieg 7 km BrakTAK
210 Koniec Mariusz Dąbrowa Górnicza bieg 11 km Carbon OCR Race TeamTAK
211 Kopf Aleksandra Sosnowiec Marsz NW 7 km Brak
212 Kosmala Jaskólska Joanna Tarnowskie Góry Marsz NW 7 km Nordicus Strzybnica
213 Kotliński Grzegorz Katowice bieg 7 km Brak
214 Kotowski Mariusz Będzin bieg 11 km BrakTAK
215 Kotuliński Tomasz Sosnowiec bieg 11 km BikeheadTAK
216 Kowal Agata Czeladź Marsz NW 7 km BrakTAK
217 Kowalik Marcin Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
218 Kowalska Aleksandra Dąbrowa Górnicza bieg 11 km Brak
219 Kowalski Grzegorz Dąbrowa Górnicza bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
220 Kowalski Artur Będzin bieg 7 km Agatsu
221 Kowalski Przemysław Dąbrowa Górnicza bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
222 Kowieski Karol Tychy bieg 11 km BrakTAK
223 Kożuszek Maurycy Będzin Marsz NW 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
224 Krainski Piotr Czeladz bieg 7 km #czeladzbiega
225 Krakowiak Joanna Wojkowice bieg 7 km Brak
226 Krakowian Mirosław Częstochowa Marsz NW 7 km Jest LepiejTAK
227 Krakowian Aleksandra Częstochowa Marsz NW 7 km Jest LepiejTAK
228 Krakowian Marek Częstochowa bieg 11 km Jest Lepiej Run Team TAK
229 Kraska Wiesław Katowice bieg 11 km CALIFORNICATION TEAMTAK
230 Krawczyk Jarosław Będzin bieg 11 km #byledometyTAK
231 Krężel Wojciech Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
232 Król Krystyna Sosnowiec Marsz NW 7 km BrakTAK
233 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza bieg 11 km Team URODZENI BIEGACZE
234 Krysiński Sylwester Dąbrowa Górnicza bieg 7 km BrakTAK
235 Krzesiński Stanisław Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
236 Księżopolski Mariusz Dąbrowa górnicza bieg 11 km W Pogoni za Duchem
237 Kubas Grzegorz Psary bieg 11 km Brak
238 Kubica Beata Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
239 Kubik Dawid Goląsza Dolna bieg 11 km BrakTAK
240 Kujawa Tomasz Będzin bieg 11 km #jużniedaleko#TAK
241 Kulik Krzysztof Dąbrowa Górnicza bieg 7 km BrakTAK
242 Kulińska Dorota Będzin Marsz NW 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
243 Kulisz Grzegorz Siemianowice Śląskie bieg 7 km BrakTAK
244 Kur Piotr Sosnowiec bieg 7 km Biegam bo lubięTAK
245 Kurzyński Krzysztof Rogoźnik bieg 7 km Team OrdynusTAK
246 Kutrzyk Przemysław Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
247 Kwaśniak-Minor Zuzanna Będzin/Czeladź Marsz NW 7 km BrakTAK
248 Kwiatek Ireneusz Będzin bieg 11 km #byledometyTAK
249 Labocha Roman Sosnowiec bieg 11 km ZaDyszka Sosnowiec TAK
250 Lassota-Bujak Mariola Czeladź bieg 7 km #czeladzbiega
251 Latkowska Beata Katowice Marsz NW 7 km Brak
252 Latkowski Sławomir Katowice Marsz NW 7 km Brak
253 Latoś Marcin Będzin bieg 11 km Brak
254 Leciejewska Agata Będzin bieg 11 km #byledomety
255 Lenard Kacper Czeladź bieg 7 km Brak
256 Lenard Jakub Czeladź bieg 7 km BrakTAK
257 Letkiewicz Angelina Czeladź bieg 7 km A-Team
258 Lis Małgorzata Będzin bieg 11 km Move On Cross FitnessTAK
259 Loch-Sławska Iwona Katowice bieg 7 km BrakTAK
260 Lubieniecka Beata Sosnowiec Marsz NW 7 km Brak
261 Ludyga Krystian Bytom Marsz NW 7 km Brak
262 Lupa Piotr Mszana Dolna bieg 11 km BrakTAK
263 Łączyk Jerzy Czeladź Marsz NW 7 km Optyka K.M. Szczerba TAK
264 Łączyk Barbara Czeladź Marsz NW 7 km Optyka K.M. Szczerba TAK
265 Łokas-Stanford Monika Sosnowiec bieg 11 km Brak
266 Łukaszewska Agnieszka Dąbrowa Górnicza bieg 7 km BrakTAK
267 Łukaszewski Marcin Dąbrowa Górnicza bieg 7 km Brak
268 Łuszcz Konrad Będzin bieg 11 km #GrodziecRunTAK
269 Łyżwiński Grzegorz Sosnowiec bieg 11 km Brak
270 Maćkowski Wojciech Czeladź bieg 7 km Brak
271 Maćkowski Wojciech Czeladź bieg 11 km Brak
272 Majewski Michał Dąbrowa Górnicza bieg 7 km Brak
273 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza bieg 7 km BrakTAK
274 Makieła Ania Dąbrowa Górnicza bieg 11 km Brak
275 Makowska Ola Katowice bieg 7 km #byledometyTAK
276 Maksysz Roksana Wojkowice bieg 7 km #czeladzbiega TAK
277 Malec Katarzyna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 7 km BrakTAK
278 Malec Renata Sosnowiec Marsz NW 7 km BrakTAK
279 Malinowski Krzysztof Będzin bieg 11 km #byledometyTAK
280 Małecka-Smyk Beata Katowice bieg 11 km A-Team
281 Małgorzata Raszczyk Lyski bieg 7 km Aktywni LyskiTAK
282 Mandrysz Aleksandra Lyski Marsz NW 7 km Nordic Walking LyskiTAK
283 Mandrysz Grzegorz Lyski bieg 7 km Aktywni LyskiTAK
284 Mańka Mirosław Wojkowice bieg 7 km AWS Wojkowice
285 Marcinkowska Ewelina Czeladź bieg 7 km BrakTAK
286 Marek Iwona Będzin bieg 11 km Brak
287 Markocki Dominik Czeladź bieg 11 km Brak
288 Markusik Paweł Radzionków bieg 11 km Brak
289 Masłowska Katarzyna Lyski bieg 7 km Aktywni LyskiTAK
290 Maślanka Krzysztof Czeladź bieg 11 km BrakTAK
291 Matyszkiewicz Paweł Czeladź bieg 11 km W Pogoni za DuchemTAK
292 Matyszkiewicz Irmina Czeladź Marsz NW 7 km BrakTAK
293 Mazan Justyna Twardowice bieg 7 km BrakTAK
294 Mazur Ida Będzin bieg 11 km Brak
295 Mazur Sebastian Będzin bieg 11 km Brak
296 Mazur Paweł Wojkowice bieg 11 km BrakTAK
297 Mazurek Paweł Będzin bieg 7 km Ruch Chorzów
298 Mazurek Paweł Będzin bieg 7 km byle do mety
299 Mąka Adam Będzin Marsz NW 7 km brak
300 Mąka Artur Będzin Marsz NW 7 km brak
301 Michniewicz Tadeusz Knurów bieg 7 km niezrzeszony TAK
302 Miklas-Kożuszek Agnieszka Będzin Marsz NW 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
303 Mikłasz Radosław Dąbrowa Górnicza bieg 11 km #byledometyTAK
304 Misiak Piotr Sarnów bieg 11 km BrakTAK
305 Misiurek Ernest Bedzin bieg 7 km SRH 73pp KatowiceTAK
306 Miszuta Tomasz Chrzanów Marsz NW 7 km BrakTAK
307 Miszuta Agnieszka Chrzanów Marsz NW 7 km BrakTAK
308 Morawska Julia Mysłowice bieg 7 km Brak
309 Moździerz Iwona Sosnowiec bieg 7 km City fitness Zagórze
310 mól Wioletta Czeladź Marsz NW 7 km #czeladzbiega
311 Mroziński Mateusz Będzin Marsz NW 7 km Brak
312 Mucha Piotr Będzin bieg 11 km SAYYES CHATLER MTB TEAM
313 Musialik Jan Zabrze bieg 11 km PRO-WINDOW TEAM TARNOWSKIE GÓRY
314 Mykhalkiv Andrii Iwano-Frankiwsk bieg 11 km KSO''IF-DEAF''
315 Niedziela Tomasz Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
316 Niepsuj Marcin Będzin bieg 11 km BrakTAK
317 Noelle Mariusz Będzin bieg 11 km Brak
318 Noga Łukasz Sosnowiec bieg 11 km Zdzieraj Kapcie
319 Nowak Roman Świętochłowice bieg 11 km Brak
320 Nowak Małgorzata Czeladź bieg 11 km Czeladź Biega TAK
321 Nowak Katarzyna Będzin Marsz NW 7 km KIJE W DOBRYCH RĘKACHTAK
322 Nowińska Malwina Malinowice bieg 7 km BrakTAK
323 Oboz Paweł Sosnowiec bieg 11 km Team URODZENI BIEGACZE
324 Oczkowicz Przemysław Dąbrowa Górnicza bieg 11 km Aktywuj Zdrowie
325 Ogłaza Joanna Katowice Marsz NW 7 km Brak
326 Ogłaza Marek Katowice Marsz NW 7 km Brak
327 Olbrych Piotr Częstochowa bieg 11 km BrakTAK
328 Olczak Joanna Bytom bieg 11 km W Pogoni za DuchemTAK
329 Olszewski Artur Dąbrowa Górnicza bieg 11 km parkrun KatowiceTAK
330 Ościłowicz Ewa Sosnowiec Marsz NW 7 km MOSiR Sosnowiec
331 Pabich Aneta Siemianowice Śląskie bieg 7 km Brak
332 Pacyna Wojciech Będzin bieg 11 km #byledometyTAK
333 Pająk Marek Siemianowice Śląskie bieg 11 km BrakTAK
334 Paliga Rafał Toporowice bieg 7 km Ostra Góra 351
335 Paluch Daniel Dąbrowa Górnicza bieg 11 km Biegowa Kuźnia
336 Pałys Ewelina Sosnowiec Marsz NW 7 km GITFIT
337 Panok Wiktor Bedzin bieg 7 km BrakTAK
338 Paryż Michał Będzin bieg 7 km BrakTAK
339 Paryż Zbigniew Będzin Marsz NW 7 km Tele-Elektronik Zbigniew ParyżTAK
340 Pasoń Dariusz Będzin bieg 11 km BrakTAK
341 Pasternak Zbigniew Gliwice bieg 11 km Opel Active Team
342 Patoń Iwona Bytom bieg 11 km 1982
343 Pawęzowska Anna Będzin bieg 11 km Będzin Team
344 Pawłowski Rafał Zabrze bieg 11 km Zabrze & Iława Biegają RazemTAK
345 Pecyna Barbara Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
346 Pencak Anna Będzin Marsz NW 7 km #byledometyTAK
347 Pernikoza Michał Czeladź bieg 11 km #czeladzbiega
348 Pęcherczyk Anna Czeladź Marsz NW 7 km #czeladzbiega
349 Pęcherczyk Piotr Czeladź bieg 11 km Brak
350 Pęcherz Teresa Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
351 Piątek-Olszewska Klaudia Dąbrowa Górnicza bieg 11 km parkrun KatowiceTAK
352 Piekarska Kasia Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
353 Pieniążek Katarzyna Czeladź bieg 11 km BrakTAK
354 Pieniowska Karolina Świętochłowice bieg 11 km BrakTAK
355 Pietras Mateusz Będzin bieg 11 km Brak
356 Pietruch Rafał Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
357 Pietrzyk Tomasz Mysłowice bieg 11 km Nojak Kuywa TAK
358 Plich Andrzej Mysłowice bieg 11 km BrakTAK
359 Plucińska Edyta Sosnowiec bieg 11 km Fuchs Oil Team
360 Pluciński Paweł Sosnowiec bieg 11 km Fuchs Oil Team
361 Płatos Sławomir Będzin Marsz NW 7 km -TAK
362 Płóciniczak Dominik Dąbrowa Górnicza bieg 11 km BrakTAK
363 Podchul Marek Siemianowice Śląskie bieg 11 km Deloitte Adventure Team
364 Podsiadło Małgorzata Mierzęcice bieg 11 km BrakTAK
365 Podsiadło Paweł Mierzęcice bieg 11 km BrakTAK
366 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz NW 7 km Brak
367 Polaszek Robert Będzin bieg 11 km 13ŚBOT
368 Popczyk Ewa Będzin Marsz NW 7 km BRAKTAK
369 Póltorak Ewa Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
370 Przybyła Marcelina Dąbrowa Górnicza bieg 11 km BrakTAK
371 Przyłucki Grzegorz Preczów bieg 7 km Brak
372 Pszczoła Marcin Będzin bieg 11 km BrakTAK
373 Ptaś Jolanta Czeladź Marsz NW 7 km Mosir Czeladz
374 Puc Paweł Będzin bieg 11 km Truchtacze GzichówTAK
375 Puchała Ewelina Katowice bieg 7 km Da Vinci Team Sp. z o.o.TAK
376 Pytel Barbara Będzin Marsz NW 7 km Brak
377 Pytel Aleksandra Siemianowice Śląskie bieg 7 km 1969TAK
378 Rak Agata Katowice bieg 7 km BrakTAK
379 Raszczyk Szymon Lyski bieg 7 km Aktywni LyskiTAK
380 Rączka Tomasz Oleśnica bieg 7 km BrakTAK
381 Rączka Katarzyna Oleśnica bieg 7 km BrakTAK
382 Rędzia Agnieszka Sosnowiec Marsz NW 7 km Stowarzyszenie edukacyjno-kulturalne "Razem"
383 Rogalska-Paurowicz Anna Będzin bieg 11 km W POGONI ZA DUCHEMTAK
384 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry bieg 11 km PRO WINDOW TEAM Tarnowskie Góry
385 Równicki Marcin Będzin bieg 11 km #byledometyTAK
386 Różańska Anna Będzin bieg 7 km BrakTAK
387 Rubiniec Marian Piekary Śląskie bieg 11 km A-Team
388 Rup Wiesław Wojkowice bieg 11 km BrakTAK
389 Rupka Michał Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
390 Rusecka Agnieszka Katowice bieg 11 km BrakTAK
391 Rutka Piotr Dąbrowa Górnicza Marsz NW 7 km BrakTAK
392 Rutka Mariola Dąbrowa Górnicza Marsz NW 7 km BrakTAK
393 Rynk Mateusz Będzin bieg 11 km #byledometyTAK
394 Rynk Agata Będzin Marsz NW 7 km #byledometyTAK
395 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz NW 7 km W Pogoni za DuchemTAK
396 Sadowski Roman Łagisza bieg 7 km Brak
397 Saladra Tomasz Sosnowiec bieg 11 km Fit meduza
398 Salamon Paweł Będzin bieg 7 km #byledomety
399 Samul Karolina Sosnowiec bieg 7 km Huragan LigotaTAK
400 Sas Paweł Sosnowiec bieg 7 km Alva 1 - Rowery. Ruda. Pl Team
401 Schabek Łukasz Czeladź bieg 11 km #czeladzbiega TAK
402 Semper Mateusz Sosnowiec bieg 7 km MKS-MOS Płomień SosnowiecTAK
403 Seweryn Iwona Sosnowiec Marsz NW 7 km Kobiety dla Kobiet
404 Sędzik Aleksander Bytom bieg 11 km Brak
405 Sieczka Robert Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
406 Sieczka Anna Sosnowiec Marsz NW 7 km BrakTAK
407 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza bieg 11 km W Pogoni za DuchemTAK
408 Sikora Joanna Dąbrowa Górnicza Marsz NW 7 km BrakTAK
409 Sikora Arkadiusz Chorzów bieg 7 km Brak
410 sikora Arkadiusz Chorzów bieg 11 km Brak
411 Sitko Magdalena Wojkowice bieg 7 km Brak
412 Sitko Krzysztof Wojkowice Marsz NW 7 km Brak
413 Siwy Karolina Będzin bieg 7 km BrakTAK
414 Skalska Jadwiga Będzin bieg 7 km BrakTAK
415 Skrzycka-Gołębiowska Ewa Chorzów Marsz NW 7 km Brak
416 Słowińska Joanna Sadowie Marsz NW 7 km Brak
417 Słupianek Sonia Katowice Marsz NW 7 km Katowicki Nordic Walking
418 Słupianek Paweł Katowice Marsz NW 7 km Katowicki Nordic Walking
419 Smerczak Magdalena Sosnowiec Marsz NW 7 km Brak
420 Smolik Sławomir Świętochowice bieg 11 km GITFITTAK
421 Sobieraj Bartosz Sosnowiec bieg 7 km Brak
422 Sodowski Marek Siemianowice śląskie bieg 11 km Siemianowice i przyjaciele biegają
423 Solecka Karolina Będzin bieg 11 km BrakTAK
424 Sosnal Dawid Sosnowiec bieg 11 km K.S TAK
425 Sroka Monika Imielin bieg 7 km BrakTAK
426 Stach Wojciech Sosnowiec bieg 7 km BrakTAK
427 Stalmach Damian Piekary Śląskie bieg 11 km Lecymy Durś
428 Starczynowska Anna Sosnowiec bieg 11 km Stars
429 Stefaniak Emilia Sosnowiec Marsz NW 7 km Katowicki Nordic Walking
430 Stelmach Michał Sosnowiec bieg 11 km Brak
431 Stempak Nikodem Tarnów bieg 11 km Brak
432 Stępień-Koj Małgorzata Będzin bieg 11 km Brak
433 Straszak Łukasz Piekary Śląskie bieg 11 km Lecym Durś TAK
434 Struk Agnieszka Będzin bieg 11 km ZDZIERAJ KAPCIE
435 Struk Rafał Będzin bieg 11 km Brak
436 Swoszowska Wiktoria Tarnów Marsz NW 7 km Brak
437 Szalony Piotr Będzin bieg 11 km Brak
438 Szatniewska Agnieszka Będzin bieg 11 km owocowa kraina
439 Szaton Bogusław Czeladź bieg 11 km MOSIR TKKF SATURN CZELADŹ
440 Szczepański Andrzej Będzin bieg 11 km BrakTAK
441 Szczepański Marek Będzin bieg 11 km BrakTAK
442 Szczęśniak Maciek Będzin bieg 7 km Brak
443 Szczypka Edyta Kasinka Mała bieg 11 km Brak
444 Szeja Przemek Imielin bieg 11 km INDIANRUNNER
445 Szkarłat Anna Dąbrowa Górnicza bieg 11 km ADS Masna
446 Szleper-Markowska Katarzyna Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
447 Szpajcher Robert Katowice bieg 7 km Brak
448 Szpernalowski Grzegorz Bytom bieg 7 km Brak
449 Szrobarczyk Małgorzata Karchowice Marsz NW 7 km BrakTAK
450 Szymańska Agnieszka Mstyczów bieg 11 km BrakTAK
451 Szymczewski Włodzimierz Świętochłowice Marsz NW 7 km BrakTAK
452 Śliwka Agnieszka Będzin Marsz NW 7 km GITFITTAK
453 Ślusarczyk Krzysztof Będzin bieg 11 km BrakTAK
454 Tabaka Andrzej Będzin bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
455 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Marsz NW 7 km Nordic Team Ruda Śląska
456 Taisner Tomasz Ruda Śląska Marsz NW 7 km Nordic Team Ruda Śląska
457 Tatarek-Konik Agnieszka Czeladź bieg 11 km BrakTAK
458 Tekieli Tomek Sosnowiec bieg 11 km Klub Byłych DżentelmenówTAK
459 Tkaczewska Agnieszka Będzin bieg 7 km #byledometyTAK
460 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz NW 7 km Lecymy Durś
461 Tomalik Anna Sarnów bieg 11 km Brak
462 Tomczyk Piotr Będzin bieg 7 km BIEGOWA KUŹNIA
463 Torzewski Jacek Czeladź bieg 11 km BrakTAK
464 Trela Andrzej Piaski bieg 11 km BrakTAK
465 Trząski Mateusz Czeladź bieg 11 km BrakTAK
466 Turbińska Dominika Sosnowiec bieg 11 km Brak
467 Turek Rafał Będzin bieg 11 km owocowa kraina
468 Ulman Katarzyna Będzin bieg 7 km #byledometyTAK
469 Ułart Agnieszka Będzin bieg 11 km Brak
470 Urgacz Roman Sosnowiec bieg 11 km ZaDyszka
471 Węgrzyńska Ewa Sosnowiec Marsz NW 7 km BrakTAK
472 Wieczorek Katarzyna Będzin bieg 7 km PTSE
473 Wieczorek Radosław Sosnowiec bieg 11 km Brak
474 Wiekiera Przemek Dąbrowa Górnicza bieg 11 km BrakTAK
475 Więcek Beata Sosnowiec Marsz NW 7 km BrakTAK
476 Więcek Przemysław Sosnowiec bieg 11 km Brak
477 Więczkowski Piotr Będzin bieg 11 km W Pogoni za DuchemTAK
478 Wilk Mariusz Pyskowice bieg 11 km BrakTAK
479 Wilk Sylwia Pyskowice bieg 7 km BrakTAK
480 Wilk Bogumiła Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
481 Wilk Rafał Piaski bieg 11 km SEKCJA-PIASKITAK
482 Wilsz Ewa Paniówki bieg 11 km #paniówkiRUN
483 Wilsz Adam Paniówki bieg 11 km #paniówkiRUN
484 Witkowski Damian Będzin bieg 11 km #byledometyTAK
485 Witor Klaudia siemianowice śląskie bieg 7 km MK TEAMTAK
486 Witor Marek Siemianowice Śląskie bieg 7 km MK team
487 Włodarski Tomasz Katowice bieg 7 km #byledometyTAK
488 Włodarski Szymon Będzin bieg 7 km #byledometyTAK
489 Wojciechowska Aneta Bedzin bieg 7 km BrakTAK
490 Wojciechowska Milena Będzin bieg 11 km #GrodziecRun TAK
491 Wojciechowski Paweł Będzin bieg 11 km #GrodziecRunTAK
492 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 7 km Lecymy DurśTAK
493 Wower Maria Katowice Marsz NW 7 km CSC Adventure academy
494 Woźniak Marek Wojkowice bieg 11 km Pogoria biega
495 Wójcik Tomek Piekary Śląskie bieg 7 km Dąbrowski Team TAK
496 Wójcik Zbigniew Tarnowskie Góry bieg 11 km BrakTAK
497 Wykurz Lilana Wojkowice bieg 11 km Brak
498 Wypysińska Ewa Dąbrowa Górnicza bieg 7 km Brak
499 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza bieg 7 km BREMBO
500 Wysocka Dorota Będzin Marsz NW 7 km BrakTAK
501 Wywial Kacper Wojkowice bieg 11 km Brak
502 Zabłocki Sylwester Sosnowiec bieg 11 km #byledomety
503 Zaborowski Roman Czeladź bieg 11 km Brak
504 Zachariasz Justyna Będzin bieg 7 km Brak
505 Zaczkowski Michał Będzin bieg 7 km BrakTAK
506 Zakrzewska Aneta Będzin Marsz NW 7 km Brak
507 Zakrzewska Magdalena Będzin Marsz NW 7 km Brak
508 Zawadzki Damian Piekary Śląskie bieg 11 km Lecymy Durś
509 Ziental Grzegorz Sosnowiec bieg 11 km BrakTAK
510 Zięba Grzegorz Będzie bieg 11 km Brak
511 Zięba Patrycja Będzin bieg 7 km BrakTAK
512 Ziółkowska Edyta Sosnowiec Marsz NW 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
513 Zuber Monika Ruda śląska Marsz NW 7 km Ekipa na kijach TAK
514 Zych Sylwia Dąbrowa Górnicza Marsz NW 7 km GitfitTAK
515 Zych Jacek Czeladź bieg 7 km BrakTAK
516 Zych Sylwia 1 Czeladź Marsz NW 7 km BrakTAK
517 Żelezik Marzena Będzin Marsz NW 7 km #byledomety TAK
518 Żelezik Krzysztof Będzin Marsz NW 7 km #byledometyTAK
519 Żero Dagmara Będzin bieg 11 km Ghostbikers TAK
520 Żero Sebastian Będzin bieg 11 km GhostbikersTAK
521 Żero Jolanta Będzin Marsz NW 7 km Ghostbikers
522 Żurawiecki Marcin Dąbrowa Górnicza bieg 11 km Brak
523 Żurawiecki Maciej Dąbrowa Górnicza bieg 7 km Brak
524 Żywica Marcin Bytom bieg 7 km Jak Dzik w Szyszki TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту