Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG PAMIĘCI ROTMISTRZA WITOLDA PILECKIEGO

Miejsce i termin: Marki, 2019-09-21
Organizator: ORGANIZATOR:
REKONSTRUKTORZY.PL
ul. Angorska 21/ 6
03-913 Warszawa

WSPÓŁORGANIZATOR:
Urząd Miasta Marki
Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego 95
05-270 Marki

Starostwo Powiatowe w Wołominie
Ul.Prądzyńskiego3
05-200 Wołomin

KONTAKT
Andrzej Rostek, tel.+48 730 201 740
Damian Uszyński, tel. +48 604 218 610,

Opis zawodów: START/META na rogu ul. Grunwaldzkiej i Karłowicza
Biuro zawodów czynne od godz. 09:00 do godz. 13:00. Odbiór pakietów startowych w dniu zawodów do godziny 12.45, do 30 min przed każdym dystansem
Start imprezy, godz. 11:00.
Start biegów, kategorie wiekowe, dystans:
a) godzina 11:30 – bieg przedszkolaka, dzieci w wieku 3-6 lat, dystans: 70 m,
b) godzina 11:45 – bieg dziecięcy, dzieci w wieku 7-10 lat, dystans: 480 m,
c) godzina 12:00 – bieg młodzieżowy, uczestnicy w wieku 11-14 lat,, dystans: 1050 m,
d) godzina 12:30 – bieg młodzieżowy, uczestnicy w wieku 15-17 lat, dystans: 3100 m,
e) godzina 13:00 – bieg główny, uczestnicy w wieku od 18 roku życia, dystans: 2x3100 m

Trasa przebiegać będzie ścieżkami leśnymi wokół zbiornika wodnego Meksyk. Niedopuszczalne jest skracanie trasy biegu.

Udział w biegu wg kategorii wiekowych.
Wpisowe i wpłata: UDZIAŁ W ZAWODACH BEZPŁATNY
Limit zawodników: 550
Strona WWW: https://www.facebook.com/biegwitoldapileckiego
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczuk Agnieszka Marki wg. regulaminu zawodów Markowi Biegacze NIE
2 Antolik Marcin Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
3 Antonowicz Maciej Kosewko wg. regulaminu zawodów Deaf RuninngNIE
4 Augustyniak Aleksandra Zawady wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN-STALOWA JEDYNKANIE
5 Bajorek Jacek Wyszków wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
6 Bałdyga Tomasz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
7 Bałdyga Justynka Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
8 Bałdyga Artur Turośl wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
9 Banasiak Kajetan Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
10 Banasiewicz Marcin Marki wg. regulaminu zawodów NeON TeamNIE
11 Bania Anna Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
12 Baran Dorota Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
13 Baran Piotr Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
14 Baran Adrian Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
15 barbella jose warszawa wg. regulaminu zawodów triathlonamateur.plNIE
16 Barwinski Piotr Marki wg. regulaminu zawodów .NIE
17 Bączek Lena Turośl wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
18 Bednarska Weronika Weronika wg. regulaminu zawodów BrakNIE
19 Bembenek Mateusz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
20 Benecka Aleksandra Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
21 Bianga Natasza Warszawa wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDniNIE
22 Biega Joanna Warszawa wg. regulaminu zawodów Slow Jogging BiałołękaNIE
23 Bielecki Henryk Ludwinów wg. regulaminu zawodów GKS DąbrówkaNIE
24 Błaszczyk Artur Ząbki wg. regulaminu zawodów 1 BPancNIE
25 Bławdziewicz Krzysztof Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
26 Bławdziewicz Maciej Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
27 Bławdziewicz Tomasz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
28 Bławdziewicz Rafał Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
29 Borczon Maciej Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
30 Borkowski Kacper Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN - SZKOŁA BRANŻOWANIE
31 Browalski Bartosz Cegielnia wg. regulaminu zawodów biegNIE
32 Brzezińska Agnieszka Budy Barcząckie wg. regulaminu zawodów Dusza DrzewaNIE
33 Brzezińska Maryla Budy Barcząckie wg. regulaminu zawodów Dusza Drzewa NIE
34 Brzezińska Aleksandra Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
35 Brzeziński Sergiusz Budy Barcząckie wg. regulaminu zawodów Dusza Drzewa Sergiusz BrzezińskiNIE
36 Brzozowska Klaudia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
37 Brzozowski Andrzej Zamość wg. regulaminu zawodów Królewski Klub BiegaczaNIE
38 Brzozowski Wojciech Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
39 Buczek Robert Tłuszcz wg. regulaminu zawodów Klub Sportowy BÓBR TŁUSZCZ NIE
40 Bukowski Kamil Warszawa wg. regulaminu zawodów Orange PolskaNIE
41 Cabańska Blanka Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
42 Cąkała Patryk Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
43 Cejmańska Liwia Marki wg. regulaminu zawodów SP3NIE
44 Centkowski Dominik Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN - SZKOŁA BRANŻOWANIE
45 Charubin Wiktoria Nowa Ruda wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
46 Charubin Krystian Nowa Ruda wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
47 Charubin Aleksandra Turośl wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
48 Chiniewicz Filip Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
49 Chmielewski Bartek Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
50 Chrapek Janusz Warszawa wg. regulaminu zawodów Bonvm Klub SportowyNIE
51 Chrapek Krzysztof Warszawa wg. regulaminu zawodów LDK Lekka ZabawaNIE
52 Chrapek Piotr Warszawa wg. regulaminu zawodów LDK Lekka ZabawaNIE
53 Chrapek Adam Warszawa wg. regulaminu zawodów Sp nr 378 WarszawaNIE
54 Chrapek Julia Warszawa wg. regulaminu zawodów Przedszkole nr 88 WarszawaNIE
55 Chróstowska Róża Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
56 Chróstowski Jarosław Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
57 Chróstowski Jan Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
58 Cichosz Michał Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
59 Cichosz Michał Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
60 Ciepieńko Kamil Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
61 Ciupa Maria Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
62 Cupiał Marcin Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
63 Cygański Tomasz Olsztyn wg. regulaminu zawodów TUROŚL BIEGANIE
64 Czarnecki Jakub Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
65 Czech Artur Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
66 Dawidczyk Nikola SP Turośl wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
67 Dawidczyk Adrian Turośl wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
68 Dawidek Agnieszka Marki wg. regulaminu zawodów brakNIE
69 Dawidek Aleksander Marki wg. regulaminu zawodów brakNIE
70 Dąbrowska Dorota Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
71 Dec Iwo Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
72 Dębski Jakub Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
73 Dmochowska Wojciech Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
74 Dmochowska Anna Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
75 Dobrowolski Rafał Leman wg. regulaminu zawodów TUROŚL BIEGANIE
76 Duda Dominika Dudy Nadrzeczne wg. regulaminu zawodów TUROŚL BIEGANIE
77 Duda Natalia Turośl wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
78 Dworak Patrycja Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
79 Dymel Andrzej Warszawa wg. regulaminu zawodów MARKOWI BIEGACZENIE
80 Dymiński Marcin Wołomin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
81 Dzideczek Marcin Warszawa wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDniNIE
82 Dzieciątko Paweł Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
83 Dzieciątko Kornelia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
84 Dzieciątko Antoni Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
85 Dzierżak Izabella Radzymin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
86 Fabiański Łukasz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
87 Felczyński Wojciech Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
88 Figurska Honorata Marki wg. regulaminu zawodów KS Markowi BiegaczeNIE
89 Figurski Andrzej Marki wg. regulaminu zawodów KS Markowi BiegaczeNIE
90 Fijałkowski Artur Radzymin wg. regulaminu zawodów Radzymin Run Team NIE
91 Florczak Jarosław Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
92 Florczak Jan Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
93 Florczak Maria Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
94 Florczak Krzysztof Warszawa wg. regulaminu zawodów KS MARATON OSTRÓW WLKP.NIE
95 Freites Luis Marki wg. regulaminu zawodów Wokna WenezuelaNIE
96 Gałucha Patryk Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN - SZKOŁA BRANŻOWANIE
97 Gawrychowska Zuzanna Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
98 Gawrychowski Mikolaj Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
99 Gawrychowski Piotr Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
100 Gąsiewska Maja Marki wg. regulaminu zawodów BRAKNIE
101 Gibalska Oliwia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
102 Gibalska Pola Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
103 Godlewska Marta Warszawa wg. regulaminu zawodów Love LifeNIE
104 Godlewski Krzysztof Warszawa wg. regulaminu zawodów Love LifeNIE
105 Godlewski Tristan Warszawa wg. regulaminu zawodów Love LifeNIE
106 Godlewski Oliwier Warszawa wg. regulaminu zawodów Love LifeNIE
107 Gołaszewski Marcin Wołomin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
108 Gosk Tobiasz Radzymin wg. regulaminu zawodów Sp1 RadzyminNIE
109 Gotowiec Darek Tłuszcz wg. regulaminu zawodów Bóbr TłuszczNIE
110 Góralczyk Mariusz Krusza wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
111 Górczyński Konrad Radzymin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
112 Grela Sylwia Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
113 Grochowski Mateusz Marki wg. regulaminu zawodów Markowi Biegacze NIE
114 Grudzińska Dominika Cieloszka wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
115 Grzyb Maja Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
116 Guzewicz Ewa Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
117 Hojniak Antoni Ząbki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
118 Hojniak Maja Ząbki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
119 Hunkiewicz Ewelina Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
120 Hunkiewicz Wojciech Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
121 Hunkiewicz Katarzyna Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
122 Hunkiewicz Bartłomiej Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
123 Isasi-Kuran Agata Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
124 Isasi-Kuran Lena Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
125 Isasi-Kuran Marcin Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
126 Jabłecka Zuzanna Dybów-Kolonia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
127 Jaczewski Paweł Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
128 Jagiełło Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów PARKRUN BRÓDNONIE
129 Jastrzębska Alicja Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
130 Jastrzębski Kacper Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
131 Jastrzębski Mateusz Ząbki wg. regulaminu zawodów Biegam Bo Lubię Ząbki TeamNIE
132 Jastrzębski Piort Ząbki wg. regulaminu zawodów Biegam Bo Lubię Ząbki TeamNIE
133 Jaszkowski Mikołaj Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN-STALOWA JEDYNKANIE
134 Jaworska Joanna Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
135 Jaworska Emilia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
136 Jaworski Bartosz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
137 Jaworski Kacper Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
138 Jeziorska Joanna Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
139 Jeziorski Mirosaw Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
140 Jońska Jagoda Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
141 Jońska Dorota Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
142 Joński Jacek Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
143 Juchnicki Sebastian Marki wg. regulaminu zawodów MCPNIE
144 Juchnicki Mariusz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
145 Jukiewicz Krzysztof Legionowo wg. regulaminu zawodów KoziorożecNIE
146 Jusiński Gabriel Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN-STALOWA JEDYNKANIE
147 Kaciuczyk Miłosz, Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
148 Kaczmarczyk Paulina Małopole wg. regulaminu zawodów BrakNIE
149 Kamińska Ada Kobyłka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
150 Kamiński Jan Kobyłka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
151 Kamiński Cezary Kobyłka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
152 Kamiński Arek Kobyłka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
153 Kamiński Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów arturkurek.proNIE
154 Kamiński Kuba Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
155 Karczewska Marta Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
156 Karczewski Wiktor Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
157 Karpiński Bartlomiej Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
158 Kazański Dawid Turosl wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
159 Kielczyk Hubert Papiernia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
160 Kierkowski Franciszek Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
161 Kierkowski Stanisław Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
162 Kiędzińska Sandra Radzymin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
163 Kijowska Aldona Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
164 Kijowski Staś Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
165 Kijowski Mariusz Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
166 Kiryluk Marcel Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
167 Kleszcz-Podkalicka Hanna Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
168 Klimczak Robert Ostrołęka wg. regulaminu zawodów Jednorożec Robi Co MożeNIE
169 Klimkiewicz Wiktoria Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
170 Kobryś Konrad Cieciory wg. regulaminu zawodów SP TUROŚLNIE
171 Koc Michal Wstszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
172 Kołodziejczyk Julian Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
173 Kołodziejczyk Dominik Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
174 Kołomański Marek Warszawa wg. regulaminu zawodów EkobiegiNIE
175 Konkel Zuzanna Radzymin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
176 Kopczyńska Judyta Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
177 Korzeniewski Janusz Ludwinów wg. regulaminu zawodów Metro WarszawskieNIE
178 Kostrzewa Jakub Stare Załubice wg. regulaminu zawodów Talent warszawa NIE
179 Kostrzewa Jakub Stare Załubice wg. regulaminu zawodów Talent warszawa NIE
180 Kotowski Dariusz Marki wg. regulaminu zawodów szybki kotNIE
181 Kotowski Kamil Kobyłka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
182 Kowalski Witold Warszawa wg. regulaminu zawodów Polonia WarszawaNIE
183 Kowalski Olgierd Warszawa wg. regulaminu zawodów Polonia WarszawaNIE
184 Kowalski Norbert Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
185 Kowalski Seweryn Marki wg. regulaminu zawodów Sp1markiNIE
186 Kozierewicz Krystian Radzymin wg. regulaminu zawodów Sp1 RadzyminNIE
187 Kozłowski Witold Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
188 Krawczyk Helena Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
189 Kręgiel Zuzanna Marki wg. regulaminu zawodów -NIE
190 Kręgiel Anna Marki wg. regulaminu zawodów -NIE
191 Kruk Marta Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
192 Krysińska-Kudlak Marta Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
193 Kulesza Paweł Nowa Ruda wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
194 Kurek Jarosław Warszawa wg. regulaminu zawodów WATNIE
195 Kurek Jacek Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
196 Kwiatkowski Jakub Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
197 Kwiatkowski Karol Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
198 Kwiecień Jacek Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
199 Kwiecień Marek Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
200 Kwiecień Szymon Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
201 Lach Marta Warszawa wg. regulaminu zawodów Slow Jogging BiałołękaNIE
202 Larwa Katarzyna Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
203 Larwa Paweł Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
204 Lemański Daniel Leman wg. regulaminu zawodów TUROŚL BIEGANIE
205 Lena Mikulska Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
206 Lewandowska Oliwia Cieciory wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
207 Lipiecki Jakub Marki wg. regulaminu zawodów UKS1NIE
208 Lipiecki Bartłomiej Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
209 Lipińska Nina Marki wg. regulaminu zawodów Markowi Biegacze NIE
210 Lipińska Katarzyna Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
211 Lipiński Robert Marki wg. regulaminu zawodów Markowi Biegacze NIE
212 Lipski Jakub Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN - STALOWA JEDYNKANIE
213 Lityńska Małgorzata Warszawa wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDniNIE
214 Łazicki Rafał Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
215 Łebek Arkadiusz Kobyłka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
216 Łępicki Artur Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
217 Łuczyk Jakub Marki wg. regulaminu zawodów Sp1 MarkiNIE
218 Łuczyk Amelia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
219 Łyszkowski Alan radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN-STALOWA JEDYNKANIE
220 Maćkowski Radek Zagościniec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
221 Maćkowski Adrian Zagościniec wg. regulaminu zawodów BrakNIE
222 Madejewska Klaudia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
223 Madejewski Wiktor Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
224 Madziar Paweł Radzymin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
225 Madziar Miłosz Radzymin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
226 Magierowska Natalia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
227 Malinowska Barbara Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
228 Malinowski Artur Marki wg. regulaminu zawodów Markowi Biegacze NIE
229 Małecka Aniela Warszawa wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDniNIE
230 Małecka Natalia Warszawa wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDniNIE
231 Maniecki Marcin Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN - STALOWA JEDYNKANIE
232 Marcinkiewicz Katarzyna Kobyłka wg. regulaminu zawodów KOBYŁKANIE
233 Marek Roman Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
234 Maślany Jarosław Wołomin wg. regulaminu zawodów -NIE
235 Maślany Szymon Wołomin wg. regulaminu zawodów -NIE
236 Matlakowska Martyna Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
237 Matysiak Wiktoria Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
238 Matysiak Filip Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
239 Mazgoła Maja Nowa Ruda wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
240 Mazgoła Sebastian Szkoła Podstawowa Turośl wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
241 Mielczarek Paweł Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
242 Mielczarek Jakub Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
243 Mielczarek Aleksandra Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
244 Mielczarek Marek Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
245 Mielczarek Maciek Marki wg. regulaminu zawodów Gabinet Kosmetyki ProfesjonalnejNIE
246 Mielczarek Magdalena Marki wg. regulaminu zawodów Gabinet Kosmetyki ProfesjonalnejNIE
247 Mielczarek Maja Marki wg. regulaminu zawodów Markowi Biegacze NIE
248 Miesiąc Kacper Wołomin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
249 Mikosz Mateusz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
250 Mikoś Teresa Otwock wg. regulaminu zawodów BrakNIE
251 Mikoś Roman Otwock wg. regulaminu zawodów BrakNIE
252 Mikulska Lena Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
253 Milewski Sławomir Ptaki wg. regulaminu zawodów TUROŚL BIEGANIE
254 Minota Wiktoria Radzymin wg. regulaminu zawodów Sp1 Radzymin NIE
255 Misiura Krzysztof Marki wg. regulaminu zawodów Markowi biegaczeNIE
256 Młotkowska Joanna Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
257 Młynarz Kamil Łęcznowola wg. regulaminu zawodów 1990NIE
258 Motyczyńska Wioletta Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
259 Motyczyński Marcin Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
260 Możdżeń Kacper Turośl wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
261 Najda Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
262 Nejfeld Waldemar Ząbki wg. regulaminu zawodów BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAMNIE
263 Nicka Zuzanna Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
264 Niedbała Oliwia Turośl wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
265 Nikoniuk Tomasz Ząbki wg. regulaminu zawodów EKOBIEGINIE
266 Nikoniuk Bartosz Ząbki wg. regulaminu zawodów PKSP w ZąbkachNIE
267 Nogal Gabriel Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
268 Norwa Michał Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
269 Nowaczewski Witek Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
270 Nowak Jan Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
271 Nowak Wiktoria Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
272 Nowicki Jan Marki wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN - SZKOŁA BRANŻOWANIE
273 Nurzyński Marcin Warszawa wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDni NIE
274 Ogończyk Donata Legionowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
275 Oleszczuk Maja Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
276 Olszewski Bartosz Leman wg. regulaminu zawodów TUROŚL BIEGANIE
277 Olszyna Adrian Ruda wg. regulaminu zawodów BrakNIE
278 Orlinska Julia Legionowo wg. regulaminu zawodów Sp 3NIE
279 Orlinska Magdalena Legionowo wg. regulaminu zawodów Sp 3NIE
280 Orlinski Tomasz Legionowo wg. regulaminu zawodów BHP ORLINSCYNIE
281 Orlinski Dariusz Legionowo wg. regulaminu zawodów Przedszkole legionowo NIE
282 Ornat Paweł Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
283 Ornat Michał Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
284 Ornat Agata Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
285 Ozdoba Szymon Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
286 Pacholczyk Mikołaj Nowe Załubice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
287 Paciorek Zuzanna Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
288 Paluch Szymon Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN-STALOWA JEDYNKANIE
289 Pardo Piotr Potasie wg. regulaminu zawodów SP TUROŚLNIE
290 Pardo Piotr Potasie wg. regulaminu zawodów SP TUROŚLNIE
291 Partyka Agnieszka Warszawa wg. regulaminu zawodów PGE Energetic RunningNIE
292 Pawelczyk Sebastian Turośl wg. regulaminu zawodów SP TUROŚLNIE
293 Pawlak Marek Łowicz wg. regulaminu zawodów R-Team ŁowiczNIE
294 Pawlak Przemysław Łowicz wg. regulaminu zawodów R-Team ŁowiczNIE
295 Pawlak Krzysztof Wołomin wg. regulaminu zawodów WOT 54 blpNIE
296 Pawłowska Marlena Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
297 Pawłowska Katarzyna Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
298 Pawłowski Antoni Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
299 Pawłowski Franciszek Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
300 Paziewski Andrzej Warszawa wg. regulaminu zawodów Biegam na TarchominieNIE
301 Pazio Michalina Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
302 Pazio Helena Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
303 Pękalak Karol Marki wg. regulaminu zawodów XXXNIE
304 Pękalak Julia Marki wg. regulaminu zawodów XXXNIE
305 Piankowska Julia Krusza wg. regulaminu zawodów SP TUROŚLNIE
306 Piankowski Tomasz Turośl wg. regulaminu zawodów TUROŚL BIEGANIE
307 Piasecki Oskar Radzymin wg. regulaminu zawodów Klub AK Ziemi RadzymińskiejNIE
308 Piątek Oliwia Turośl wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
309 Piekut Oskar Dzięcioły wg. regulaminu zawodów Bóbr TłuszczNIE
310 Pielacha-Misztal Krzysztof Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
311 Pieńkosz Piotr Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
312 Pieńkosz Mikołaj Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
313 Pietrzak Artur Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
314 Pilarczyk Filip Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
315 Piwko Damian Duczki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
316 Poławski Dawid Charubin wg. regulaminu zawodów SP TuroślNIE
317 Popiół Szymon Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
318 Porajski Bogdan Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
319 Porajski Henryk Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
320 Porajski Jerzy Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
321 Prusinowska Dominika Wanacja wg. regulaminu zawodów SP TUROŚLNIE
322 Przybysz Dariusz Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN - SZKOŁA BRANŻOWANIE
323 Pudełek Tomasz Radzymin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
324 Puszkarski Radosław Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
325 Radwan Alan Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
326 Radwan Aleksander Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
327 Radwan Nina Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
328 Redek Sylwia Wiązowna wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDniNIE
329 Rogińska Anna Marki wg. regulaminu zawodów Markowi Biegacze NIE
330 Rogińska Maja Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
331 Rogińska Oliwia Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
332 Rogińska Julia Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
333 Rogiński Artur Marki wg. regulaminu zawodów Markowi Biegacze NIE
334 Rojek Bożena Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
335 Rosa Elzbieta Tłuszcz wg. regulaminu zawodów Bóbr TłuszczNIE
336 Rosołowska Paulina Chotomów wg. regulaminu zawodów Trucht Tarchomin Team NIE
337 Rosołowski Paweł Legionowo wg. regulaminu zawodów Trucht Tarchomin Team NIE
338 Rosołowski Wojciech Chotomów wg. regulaminu zawodów Trucht Tarchomin TeamNIE
339 Rostek Magdalena Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
340 Rowicki Radosław Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
341 Rozbicki Dawid Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
342 Rozbicki Bartosz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
343 Rozbicki Bartosz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
344 Rudzki Jakub Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN - SZKOŁA BRANŻOWANIE
345 Rukat Magdalena Malkinia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
346 Rukat Piotr Małkinia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
347 Rukat Paulina Małkinia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
348 Rukat Bartek Małkinia wg. regulaminu zawodów BrakNIE
349 Rybasow Amelia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
350 Rzeczkowski Adam Warszawa wg. regulaminu zawodów DO RSZNIE
351 Rzeńca Maciej Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
352 Rzepniewska Joanna Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
353 Rzepniewska Alicja Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
354 Rzepniewski Tymon Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
355 Sabat Mateusz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
356 Sabat Hanna Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
357 Sabat Jan Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
358 Samoć Barbara Warszawa wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDniNIE
359 Schindler Żaneta WARSZAWA wg. regulaminu zawodów BrakNIE
360 Senator Artur Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
361 Sierzputowski Artur Ostrołęka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
362 Siwik Roksana Turośl wg. regulaminu zawodów SP TUROŚLNIE
363 Skibiński Damian Ząbki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
364 Skibowska Ewa Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
365 Skibowska Dominika Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN-STALOWA JEDYNKANIE
366 Skibowska Maja RADZYMIN wg. regulaminu zawodów AKNIE
367 Skibowski Jakub Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN - SZKOŁA BRANŻOWANIE
368 Skomorowska Monika Warszawa wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDniNIE
369 Słupecki Mateusz Radzymin wg. regulaminu zawodów KLUB AK RADZYMIN - SZKOŁA BRANŻOWANIE
370 Sobczyk Monika Marki wg. regulaminu zawodów Markowi Biegacze NIE
371 Sobiech Emilka Marki wg. regulaminu zawodów Kedar Radoslaw SobiechNIE
372 Sochocki Dariusz Legionowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
373 Sójka Weronika Marki wg. regulaminu zawodów Markowi biegacze NIE
374 Stachecki Bartosz Żabia Wola wg. regulaminu zawodów BrakNIE
375 Stachelek Wojciech Turośl wg. regulaminu zawodów TUROŚL BIEGANIE
376 Stachelek Marcin Nowa Ruda wg. regulaminu zawodów SP TUROŚLNIE
377 Staniszewski Damian Tłuszcz wg. regulaminu zawodów BrakNIE
378 Stańczuk Mateusz Ceranów wg. regulaminu zawodów PIWKO RUN TEAMNIE
379 Stempkowski Michał Marki wg. regulaminu zawodów Marcovia MarkiNIE
380 Stępniak Rafał Ząbki wg. regulaminu zawodów MARKOWI BIEGACZENIE
381 Stępniak Dominika Ząbki wg. regulaminu zawodów Orange PolskaNIE
382 Stępniak Oliwier Ząbki wg. regulaminu zawodów Marcovia MarkiNIE
383 Stępniak Lena Ząbki wg. regulaminu zawodów MARKOWI BIEGACZENIE
384 Stromecka Natalia Marki wg. regulaminu zawodów MARKOWI BIEGACZENIE
385 Stromecki Adam Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
386 Stromecki Szymon Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
387 Strzelecki Piotr Warszawa wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
388 Strzeszewska Weronika Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
389 Strzeszewski Michał Warszawa wg. regulaminu zawodów Odłam PraskiNIE
390 Sulewska Gabriela Radzymin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
391 Suligowska Aneta Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
392 Surowiczko Gabriel Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
393 Surowiczko Dominik Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
394 Syrocki Wojciech Warszawa wg. regulaminu zawodów Zgrupowanie RadosławNIE
395 Szczepankowska Paulina Radzymin wg. regulaminu zawodów Radzymin Run team NIE
396 Szczepanowski Mikołaj Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
397 Szczepkowska Matylda Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
398 Szczepkowski Jan Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
399 Szczygieł Michał Strzyżów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
400 Szlachta Wiesław Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
401 Szreder Filip Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
402 Szylberg Aleksandra Warszawa wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDniNIE
403 Szylberg Piotr Warszawa wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDniNIE
404 Szymankiewicz Magdalena Radzymin wg. regulaminu zawodów Sp1 RadzyminNIE
405 Szymańczyk Tobiasz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
406 Szymańczyk Mieszko Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
407 Szymczak Karolina Ząbki wg. regulaminu zawodów Warbud Running TeamNIE
408 Szymczak Jacek Ząbki wg. regulaminu zawodów Biegam Bo Lubię Ząbki TeamNIE
409 Szymczak Amelia Ząbki wg. regulaminu zawodów Biegam Bo Lubię Ząbki TeamNIE
410 Szymczak Martyna Ząbki wg. regulaminu zawodów Biegam Bo Lubię Ząbki TeamNIE
411 Szyszko Ewa Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
412 Szyszko Nel Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
413 Szyszko Lila Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
414 Ścibiorek Wiktoria Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
415 Ścibiorek Dawid Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
416 Śliwa Paulina Tłuszcz wg. regulaminu zawodów Klub Sportowy Bóbr Tluszcz NIE
417 Ślusarczyk Adam Warszawa wg. regulaminu zawodów Love lifeNIE
418 Ślusarczyk Ewa Warszawa wg. regulaminu zawodów Love liveNIE
419 Teodorska Marika Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
420 Tomaszewska Oliwia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
421 Tomaszewski Franciszek Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
422 Tomczyk Radek Radzymin wg. regulaminu zawodów Sp1 RadzyminNIE
423 Truś Mateusz Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
424 Tworkowski Aleksander Marki wg. regulaminu zawodów -NIE
425 Tymiński Kamil Duczki wg. regulaminu zawodów PIWKO RUN TEAMNIE
426 Waligórska Maja Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
427 Waligórski Krzysztof Marki wg. regulaminu zawodów MARKOWI BIEGACZENIE
428 Wardak Agnieszka Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
429 Waszkiewicz Tomasz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
430 Wieczorek Dariusz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
431 Więczkowski Wojciech Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
432 Wihan Janusz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
433 Wihan Julia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
434 Wilgosiewicz Paulina Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
435 Wilgosiewicz Błażej Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
436 Wilgosiewicz Miłosz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
437 Winter Matylda Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
438 Winter Mikołaj Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
439 Wiślański Maksymilian Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
440 Wiśniewska Iga Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
441 Wiśniewska Sylwia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
442 Wojcieszek Paweł Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
443 Wojdała Paulina Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
444 Wolska Agata Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
445 Worotnicki Michał Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
446 Worotnicki Wojciech Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
447 Woźniak Tomasz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
448 Woźniecka Ksenia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
449 Woźniecki Przemysław Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
450 Wrona Jacek Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
451 Wrona Anna Mokre wg. regulaminu zawodów Sp1 RadzyminNIE
452 Wrona Michał Mokre wg. regulaminu zawodów Sp1 RadzyminNIE
453 Wrona Elżbieta Mokre wg. regulaminu zawodów BrakNIE
454 Wroniewski Grzegorz Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
455 Wronka Artur Radzymin wg. regulaminu zawodów 1974NIE
456 Wycech Radek Marki wg. regulaminu zawodów Markowi Biegacze NIE
457 Wysocka Natalia Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
458 Zach Halina Wołomin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
459 Zagulski Łukasz Włocławek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
460 Zakrzewska Natalia Charubin wg. regulaminu zawodów SP TUROŚLNIE
461 Zakrzewska Daria Charubin wg. regulaminu zawodów SP TUROŚLNIE
462 Zarodkiewicz Dawid Warszawa wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDniNIE
463 Zasępa Sebastian Józefosław wg. regulaminu zawodów Team ZabieganeDni NIE
464 Zdunek Waldemar Wołomin wg. regulaminu zawodów BÓBR TŁUSZCZNIE
465 Zdunek Edyta Wołomin wg. regulaminu zawodów BÓBR TŁUSZCZNIE
466 Zduńczyk Karolina Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
467 Zieliński Szymon Ząbki wg. regulaminu zawodów Zielu teamNIE
468 Zieliński Marek Ząbki wg. regulaminu zawodów Zielu teamNIE
469 Żak Robert Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
470 Żak Aleksandra Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
471 Żak Małgorzata Marki wg. regulaminu zawodów Markowi BiegaczeNIE
472 Żarek Filip Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
473 Żukiewicz Alex Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
474 Żywczak Jakub Marki wg. regulaminu zawodów MarkiNIE
475 Żywczak Nikodem Marki wg. regulaminu zawodów MarkiNIE
476 Żywczak Malwina Marki wg. regulaminu zawodów BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту