Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MINI DYSZKA

Miejsce i termin: Przemyśl, 2019-09-22
Organizator: Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza
Partnerem biegu jest Urząd Miasta Przemyśla

Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl

NFORMACJE I KONTAKT
www.przemyskadycha.pl
www.facebook.com/PrzemyskiBiegUliczny
Opis zawodów: PROGRAM ZAWODÓW
• 9:00 – Wspólna rozgrzewka
• 9:10 –„Mini Dyszka” - biegi dla uczniów szkoły podstawowej na dystansie około 400m.
- I bieg – roczniki 2014 i młodsze (1-5 lat) dystans 400 m
- II bieg – roczniki 2013 – 2011 (6 -8 lat) dystans 400m
- III bieg – roczniki 2010 -2008 (9 – 11 lat) dystans 400 m
- IV bieg – roczniki 2007 -2004 (12 – 15 lat) dystans 400 m
• 10:15 – dekoracja zwycięzców biegu dzieci.

• • Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w budynku byłego Gimnazjum nr 2, ul. Ratuszowa 1 Przemyśl..
• Biuro zawodów czynne w sobotę, 21 września 2019 r. w godz. 16:00 – 20:00 oraz w niedzielę, 22 września 2019 r. od godz. 7:30
Wydawanie pakietów do 30 minut przed każdym biegiem.
Wpisowe i wpłata: Biegi dzieci są nieodpłatne
Limit zawodników: 213
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Oskar Ujkowice wg, regulaminu biegu Sp UjkowiceNIE
2 Andruchewicz Maja Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
3 Andruchewicz Mateusz Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
4 Andruchewicz Jakub Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
5 Andruszkiewicz Antoni Przemyśl wg, regulaminu biegu Vaffels TEAMNIE
6 Andruszkiewicz Igor Przemyśl wg, regulaminu biegu Vaffels TEAMNIE
7 Antochów Bartłomiej Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
8 Bak Natali Ujkowice wg, regulaminu biegu Sp UjkowiceNIE
9 Bal Dominika Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
10 Banaś Michał Wierzbna wg, regulaminu biegu Mati BanasNIE
11 Baran Jagoda Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
12 Baran Natalia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
13 Baran Mikołaj Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
14 Baran Milena Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
15 Bąk Michał Jarosław wg, regulaminu biegu BrakNIE
16 Bąk Antoni Jarosław wg, regulaminu biegu BrakNIE
17 Bilińska Zuzanna Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
18 Biliński Mikołaj Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
19 Błaszczak Julia Ostrów wg, regulaminu biegu UKS Tempo 5NIE
20 Błażewicz Filip Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
21 Bodnar Antoni Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
22 Buciak Aneta Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
23 Buczkowska Maja Skołoszów wg, regulaminu biegu BrakNIE
24 Burak Aleksandra Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
25 Burak Piotr Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
26 Burak Bartłomiej Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
27 Charchan Maja Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
28 Chmielowiec Blanka Pikulice wg, regulaminu biegu BrakNIE
29 Chruścicki Mikołaj Fredropol wg, regulaminu biegu BrakNIE
30 Chrzanowski Szymon Święte wg, regulaminu biegu BrakNIE
31 Cicińska Lena Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
32 Cicińska Antonina Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
33 Ciepałowicz Ignacy Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyski Klub BiegaczaNIE
34 Ciepałowicz Mateusz Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyski Klub BiegaczaNIE
35 Cieśla Mateusz Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
36 Cwynar Michal Orly wg, regulaminu biegu BrakNIE
37 Cwynar Grzegorz Orly wg, regulaminu biegu BrakNIE
38 Cyrańska Wiktoria Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
39 Cyrańska Jagoda Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
40 Cyrańska Julia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
41 Czajka Jacek Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
42 Dejnaka Fabian Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
43 Dorosz Szymon Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
44 Dryniak Liliana Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
45 Dutka Hanna Ustrzyki Dolne wg, regulaminu biegu NSS w Ustrzykach DolnychNIE
46 Dutka Stanisław Ustrzyki Dolne wg, regulaminu biegu NSS w Ustrzykach DolnychNIE
47 Dutka Helena Ustrzyki Dolne wg, regulaminu biegu BrakNIE
48 Dziegielowska Julia Ujkowice wg, regulaminu biegu Sp UjkowiceNIE
49 Dziurzyńska Julia Przemyśl wg, regulaminu biegu PTC PrzemyślNIE
50 Dziurzyński Szymon Przemyśl wg, regulaminu biegu PTC PrzemyślNIE
51 Fedan Konstancja Laszki wg, regulaminu biegu BrakNIE
52 Fil Tymon Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
53 Fiszer Emilia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
54 Fiszer Ksawery Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
55 Gaweł Natalia Ujkowice wg, regulaminu biegu Sp UjkowiceNIE
56 Gierowski Dominik Tarnawce wg, regulaminu biegu BrakNIE
57 Głuchowicz Nikola Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
58 Głuszko Oliwia Żurawica wg, regulaminu biegu BrakNIE
59 Głuszko Maria Żurawica wg, regulaminu biegu BrakNIE
60 Głuszko Kajetan Żurawica wg, regulaminu biegu BrakNIE
61 Głuszko Emilia Żurawica wg, regulaminu biegu BrakNIE
62 Gołębiowska Julia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
63 Gołębiowski Karol Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
64 Górniak Jakub Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
65 Grela Gabrysia Bobrówka wg, regulaminu biegu BrakNIE
66 Grochowicz Miłosz Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyski Klub BiegaczaNIE
67 Grochowicz Emilia Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyski Klub BiegaczaNIE
68 Grzybowska Kinga Przemyśl wg, regulaminu biegu PTNNIE
69 Grzybowski Kacper Przemyśl wg, regulaminu biegu PTNNIE
70 Hamryszczak Mateusz Przemyśl wg, regulaminu biegu SP 16 PrzemyślNIE
71 Hamryszczak Emilia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
72 Horbaczek Piotr Przemyśł wg, regulaminu biegu BrakNIE
73 Iveruk Dmytro Rivne wg, regulaminu biegu SC BIG-TIME RIVNENIE
74 Iveruk Mariia Rivne wg, regulaminu biegu SC BIG-TIME RIVNENIE
75 Jach Marcin Przemyśl wg, regulaminu biegu UKS Orlik PrzemyślNIE
76 Jakubik Michał Ustrzyki Dolne wg, regulaminu biegu BrakNIE
77 Janiewska Sara Przemyśl wg, regulaminu biegu NewtonNIE
78 Jędruch Zofia Ostrów wg, regulaminu biegu BrakNIE
79 Jóźwik Bartosz Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
80 Kaczmarek Kacper Przemyśl wg, regulaminu biegu Czuwaj WiaroNIE
81 Kaczor Antonina Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
82 Karwowska Maja Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyski Klub BiegaczaNIE
83 Karwowski Szymon Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyski Klub BiegaczaNIE
84 Kaszany Karol Ustrzyki Dolne wg, regulaminu biegu SP Nr 1 w Ustrzykach DolnychNIE
85 Kaszany Kacper Ustrzyki Dolne wg, regulaminu biegu SP Nr 1 w Ustrzykach DolnychvNIE
86 Kaszowski Kosma Orły wg, regulaminu biegu BrakNIE
87 Kiec Karol Zaczernie wg, regulaminu biegu BrakNIE
88 Kiec Tomasz Zaczernie wg, regulaminu biegu BrakNIE
89 Klimko Karol Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
90 Kłak Jakub Bolestraszyce wg, regulaminu biegu BrakNIE
91 Kłusek Jakub Przemyśl wg, regulaminu biegu UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
92 Kłusek Wiktor Przemyśl wg, regulaminu biegu UKS ORLIK PRZEMYŚLNIE
93 Kobryło Tymon Ostrów wg, regulaminu biegu BrakNIE
94 Kobryło Estera Ostrów wg, regulaminu biegu BrakNIE
95 Kołodziej Aleksandra Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
96 Kołodziej Gabriela Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
97 Kopańska Natalia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
98 Kopański Antoni Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
99 Kowal Bruno Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
100 Kowieszko Nikola Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
101 Kowieszko Emilia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
102 Koziak Michał UZUPEŁNIJ !!! wg, regulaminu biegu BrakNIE
103 Koziak Mirosław UZUPEŁNIJ !!! wg, regulaminu biegu BrakNIE
104 Kramarz Leon Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
105 Krawczykowska Zuzanna Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
106 Król Emilia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
107 Królik Michał Buszkowiczki wg, regulaminu biegu BrakNIE
108 Królik Sebastian Buszkowiczki wg, regulaminu biegu BrakNIE
109 Kukuczka Aleksander Kraków wg, regulaminu biegu Kukuczka TeamNIE
110 Kulawik Olga Przemyśl wg, regulaminu biegu P A T K A C R E W NIE
111 Kułak Szymon Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
112 Kusz Kacper Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
113 Kusz Jakub Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
114 Kuźniar Mikołaj Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
115 Kuźniar Alicja Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
116 Kwaśny Aleksander Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
117 Litwin Kamila Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
118 Litwin Julia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
119 Łapińska Jagoda Przemyśl wg, regulaminu biegu Czuwaj WiaroNIE
120 Łapiński Andrzej Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyski Klub Biegacza NIE
121 Łuc Maja Żurawica wg, regulaminu biegu BrakNIE
122 Łukaszek Justyna Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
123 Machunik Milena Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
124 Majewska Martyna Ujkowice wg, regulaminu biegu Sp UjkowiceNIE
125 Majewski Maksymilian Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyskie MorsyNIE
126 Makarska Klaudia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
127 Maksym Jan Żurawica wg, regulaminu biegu BrakNIE
128 Maksymowicz Kacper Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
129 Malarczyk Filip Koniuszki wg, regulaminu biegu LKS Darowice-KoniuszkiNIE
130 Malarczyk Kacper Koniuszki wg, regulaminu biegu LKS Darowice-KoniuszkiNIE
131 Malinowska Natalia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
132 Małek Wiktoria Przemyśl wg, regulaminu biegu Tempo 5 PrzemyślNIE
133 Małek Mateusz Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
134 Małek Filip Zarszyn wg, regulaminu biegu BrakNIE
135 Małek Tomek Zarszyn wg, regulaminu biegu BrakNIE
136 Mazur Ania Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
137 Mazur Hanna Żurawica wg, regulaminu biegu BrakNIE
138 Melanik Bartek Przemyśl wg, regulaminu biegu UKS Orlik PrzemyślNIE
139 Młodziński Piotr Lubaczów wg, regulaminu biegu BrakNIE
140 Myczko Oliwia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
141 Myczko Nikola Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
142 Nanowska Maria Jaksmanice wg, regulaminu biegu BrakNIE
143 Niejedli Jakub Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
144 Niejedli Oliwia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
145 Ochenduszko Maja Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
146 Olech Szymon Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
147 Olko Aleksander Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
148 Olko Zuzanna Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
149 Pawłucki Michał Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
150 Pelc Bartosz Niziny wg, regulaminu biegu BrakNIE
151 Pelc Michał Niziny wg, regulaminu biegu BrakNIE
152 Pereślucha Lena Ustrzyki Dolne wg, regulaminu biegu MKSNIE
153 Pietruś Michał Buszkowice wg, regulaminu biegu BrakNIE
154 Piórkowska Amelia Przemyśl wg, regulaminu biegu Przedszkole TęczoweNIE
155 Piziak Filip Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
156 Płocica Antek Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
157 Polańska Martyna Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
158 Przewrocki Franek Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
159 Psiur Maja Przemyśl wg, regulaminu biegu KamonNIE
160 Psiur Olivier Przemyśl wg, regulaminu biegu KamonNIE
161 Rachwał Emilia UZUPEŁNIJ !!! wg, regulaminu biegu BrakNIE
162 Rachwał Bartosz UZUPEŁNIJ !!! wg, regulaminu biegu BrakNIE
163 Radio Inga Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
164 Radio Jakub Kalników wg, regulaminu biegu BrakNIE
165 Radyk Anna Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyski Klub BiegaczaNIE
166 Radyk Aleksandra Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyski Klub Biegacza / UKS Tempo5NIE
167 Rodak Tomasz Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
168 Rodak Alicja Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
169 Rohan Milena Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyski Klub BiegaczaNIE
170 Rohan Nina Przemyśl wg, regulaminu biegu Przemyski Klub BiegaczaNIE
171 Rohan-Dukiet Marlena Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
172 Rozenbajgier Gabriel Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
173 Rusin Miłosz Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
174 Rusin Szymon Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
175 Sikoń Julia Fredropol wg, regulaminu biegu BrakNIE
176 Sikora Adam Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
177 Sikora Zofia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
178 Sikora Antoni Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
179 Skotnicki Piotr Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
180 Skwara Gabriel Rzeszów wg, regulaminu biegu Szansa 21 Fundacja na rzecz osób z Zespołem DownaNIE
181 Skwara Daria Rzeszów wg, regulaminu biegu Szansa 21 Fundacja na rzecz osób z Zespołem DownaNIE
182 Socha Dominika Jarosław wg, regulaminu biegu BrakNIE
183 Sochań Kacper Lubaczów wg, regulaminu biegu BrakNIE
184 Sowa Karol Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
185 Stawarz Kacper Łuczyce wg, regulaminu biegu BrakNIE
186 Stawarz Michał Łuczyce wg, regulaminu biegu BrakNIE
187 Szeredko Victoria Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
188 Szott Jan Grochowce wg, regulaminu biegu brakNIE
189 Szwedka Emanuel Przemyśl wg, regulaminu biegu Tempo 5/PKBNIE
190 Szwedka Nataniel Przemyśl wg, regulaminu biegu Tempo 5/PKBNIE
191 Szwedka Gloria Przemyśl wg, regulaminu biegu Tempo 5/PKBNIE
192 Ścibor Apolonia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
193 Trelsko Miłosz Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
194 Trybała Dominika Ujkowice wg, regulaminu biegu BrakNIE
195 Trybała Aleksandra Ujkowice wg, regulaminu biegu BrakNIE
196 Turczyńska Emilia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
197 Turczyński Oliwier Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
198 Turczyński Szymon Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
199 Walczak Maja Drohojów wg, regulaminu biegu BrakNIE
200 Wawrzyniec Alan Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
201 Wesłowska Natalia Ujkowice wg, regulaminu biegu Sp ujkoiwceNIE
202 Wikar Filip Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
203 Wikar Wiktor Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
204 Wilgucki Kacper Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
205 Winiarz Jakub Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
206 Wnuk Jakub Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
207 Wnuk Emilia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
208 Wołoszyn Amelia Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
209 Zadarecka Maja Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
210 Zgryżniak Julia Jarosław wg, regulaminu biegu BrakNIE
211 Zielenkiewicz Jessica Przemyśl wg, regulaminu biegu Basket Go Przemyśl NIE
212 Żaczek Karolína Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE
213 Żaczek Magdaléna Przemyśl wg, regulaminu biegu BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту