Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

53 WOM BIEGI PRZEŁAJOWE
ŚRÓDMIEŚCIE

Miejsce i termin: Warszawa, 2019-09-17
Organizator:
Opis zawodów: Start/meta, biuro zawodów Bulwer Stanisława Augusta w Parku Skaryszewskim.
Rejestracja do zawodów wyłącznie przez stronę www.chronotex.pl
Rejestracji dokonują nauczyciele opiekunowie drużyn szkolnych do dnia 13.09.2019.
Nie będzie prowadzona rejestracja zawodników nowych ani zmiany na listach startowych w biurze zawodów.
Każda szkoła ma prawo do wystawienia maksymalnie 6 zawodników w każdej kategorii wiekowej (6 dziewcząt i 6 chłopców).
Przy rejestracji zawodników w polu „SZKOŁA” należy należy wybrać szkołę z listy rozwijanej
Pomiar czasu elektroniczny, każdy zawodnik otrzyma transponder pomiarowy zwrotny po biegu oraz numer startowy jednorazowy. Transponder należy wsznurować w buta na czas biegu, numer startowy zamocować na koszulce z przodu na klatce piersiowej.
Biuro zawodów czynne od 9.00, wydawanie numerów startowych do 30 minut przed startem każdego biegu.
Pierwszy start o godzinie 10,00 , kolejne co 10 min
Szczegóły w regulaminie zawodów
Wpisowe i wpłata: UDZIAŁ W BIEGACH JEST BEZPŁATNY
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Szkoła Wpłata
1 Adamczyk Maciej LXII LO AndersNIE
2 Adamczyk Natalia SP 48NIE
3 Affre Julian XVIII LO ZamoyskiNIE
4 Alechno Filip XVIII LO ZamoyskiNIE
5 Ambroch Tomasz 157 LONIE
6 Andrzejczak Wiktoria SP 158NIE
7 Andrzejewska Oliwia SP220NIE
8 Andrzejewski Jakub SP 29NIE
9 Anielska Liliana SP 12NIE
10 Anna Szcześniak LV III LO ZS 23 BaczyńskiNIE
11 Annovi Eliza IX LO HoffmanowaNIE
12 Antonua Joshua Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
13 Antończyk Ewa SP 1NIE
14 Arczakow Muslim SP 1NIE
15 Asei Dantoni Myles SP 158NIE
16 Augustyniak Oliwier II LO BatoryNIE
17 Balcerak Nina SP 48NIE
18 Balog Anna SP 1NIE
19 Bałaban Antoni SP 48NIE
20 Bałaga Maja SP 48NIE
21 Banaszczyk Agata XVII LO ModrzewskiNIE
22 Bany Daria V LO PoniatowskiNIE
23 Baranow Daniel SP 1NIE
24 Barański Ernest ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
25 Barchwic Dawid ZS POLIGRAFICZNYCHNIE
26 Bartnik Łukasz 157 LONIE
27 Bawaszek Kacper ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
28 Bąk Damian ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
29 Becker Daab Maksymilian ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
30 Bednarski Paweł SP 41NIE
31 Bednarz Wojciech SP 29NIE
32 Belina-Brzozowska Maria SP 41NIE
33 Bereza Tymoteusz SP 75NIE
34 Berezowski Mateusz SP 29NIE
35 Bębenek Oliwia LXII LO AndersNIE
36 Białek Tadeusz SP 29NIE
37 Białek Karolina XXVII LO CzackiNIE
38 Białek Zuzanna SP 1NIE
39 Białkowski Michał LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
40 Bielska Karolina SP 203NIE
41 Bieniecka Maja SP 158NIE
42 Bil Patryk SP 48NIE
43 Bilik Maciej Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
44 Binda Michał XXVII LO CzackiNIE
45 Blankiewicz Jakub II LO BatoryNIE
46 Błachnio Borys SP 48NIE
47 Błachnio Natasza SP 48NIE
48 Błażyńska Adrianna SP 29NIE
49 Błońska Maja IX LO HoffmanowaNIE
50 Bogorodź Pola SP 41NIE
51 Boguszewski Michał 157 LONIE
52 Bolc Maja SP 29NIE
53 Borczyński Maksymilian TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
54 Borkowski Maciej SP 34NIE
55 Borkowski Maciej ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
56 Borowska Natalia ZS POLIGRAFICZNYCHNIE
57 Borowska Katarzyna II SLONIE
58 Boryczka Matylda SP 12NIE
59 Borys Aleksandra 157 LONIE
60 Boryś Jakub SP 12NIE
61 Bosowska Lena SP 12NIE
62 Bosowska Olga SP 12NIE
63 Boś Jan LXII LO AndersNIE
64 Brancewicz Zuzanna SP 29NIE
65 Branny Jakub SP 29NIE
66 Broda Gabriela ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
67 Bryliński Bartosz TECHNIKUM KINEMATOGRAFICZNO KOMPUTEROWENIE
68 Brzozowska Roma SP 12NIE
69 Buchman Piotr XV LO ŻmichowskaNIE
70 Buczek Dawid LXXXI LO FredryNIE
71 Bugayski Michał Michał ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
72 Bujnowska Hanna SP220NIE
73 Bukowska Kamila SP 1NIE
74 Burcan Oliwia SP 12NIE
75 Burczyński Piotr XVIII LO ZamoyskiNIE
76 Burdzanowski Kacper SP 158NIE
77 Burs Klaudia V LO PoniatowskiNIE
78 Bylina Bartosz ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
79 Bytner Bartłomiej SP 29NIE
80 Bytniewski Szymon SP 48NIE
81 Cati Lidia 157 LONIE
82 Cedro Jan XVIII LO ZamoyskiNIE
83 Cegłowska Karolina SP 34NIE
84 Celejewska Olga IX LO HoffmanowaNIE
85 Chmielik Natalia TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
86 Chmura Urszula LV III LO ZS 23 BaczyńskiNIE
87 Chojniak Kacper SP220NIE
88 Chojnowski Tomasz IX LO HoffmanowaNIE
89 Chwała Julia SP 210NIE
90 Chwiszczuk Paweł SP 48NIE
91 Chybowsk-Rudolf Arisa SP 158NIE
92 Ciarka Patrycja XV LO ŻmichowskaNIE
93 Ciepał Natasza LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
94 Ciepieniak Michał IX LO HoffmanowaNIE
95 Ciesielska Zofia SP220NIE
96 Cieślak Emilia SP 203NIE
97 Cieślar Błażej XV LO ŻmichowskaNIE
98 Cioth Grzegorz SP 158NIE
99 Ciuba Mikołaj IX LO HoffmanowaNIE
100 Cudna Magdalena LXII LO AndersNIE
101 Czaczin Michał SP 34NIE
102 Czajka Franciszka SP 41NIE
103 Czarnek Stanisław SP 12NIE
104 Czempińska Małgorzata XVII LO ModrzewskiNIE
105 Czeremuszkin Jakub SP 158NIE
106 Czułowski Paweł SP 41NIE
107 Danielewska Maja XVII LO ModrzewskiNIE
108 Dąbkowska Rozalia SP 210NIE
109 Dąbkowski Damian SP 203NIE
110 Dąbrowska Zofia SP 75NIE
111 De Halleux Lucie SP 12NIE
112 de Makay Magdalena XVIII LO ZamoyskiNIE
113 Degtyarova Yelyzaveta SP 48NIE
114 Dembrał Natalia SP 48NIE
115 Dębska Dominika XXVII LO CzackiNIE
116 Diduszko Rozalia SP 41NIE
117 Dobrowolska Natalia SP 210NIE
118 Dobrzyński Konrad SP 29NIE
119 Doli?ski Łukasz SP 29NIE
120 Donica Olimpia SP 29NIE
121 Drejka Julia LXXV LO SobieskiegoNIE
122 Drozdowska Olga SP 211NIE
123 Dróżdż Ewa ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
124 Drzewiecka Barbara 157 LONIE
125 Drzewiecka Maria 157 LONIE
126 Duczmal Ida SP 29NIE
127 Duda Olaf SP 75NIE
128 Duda Tatiana SP 75NIE
129 Dudek Alicja ZS POLIGRAFICZNYCHNIE
130 Dunal Antoni XV LO ŻmichowskaNIE
131 Dwernicka Róża SP 29NIE
132 Dworniczuk Lena SP 210NIE
133 Dworzycka Nadia SP 48NIE
134 Dydecka Julia LXXXI LO FredryNIE
135 Dzidosz Ada SP 75NIE
136 Dziedzic Maja SP 12NIE
137 Dziewura Antoni II LO BatoryNIE
138 Eichhorn Matilda XXVII LO CzackiNIE
139 Estkowski Szymon SP 29NIE
140 Felińska Oliwia SP 1NIE
141 Fido Grzegorz II LO BatoryNIE
142 Figiel Michalina IX LO HoffmanowaNIE
143 Filipczyk Jakub IX LO HoffmanowaNIE
144 Filipek Aleksandra SP 75NIE
145 Flis Krzysztof LXII LO AndersNIE
146 Florkowska Lena SP 29NIE
147 Francik Jan II LO BatoryNIE
148 Frankowska Maja LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
149 Frankowska Monika LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
150 Frąckiewicz Bartosz LXII LO AndersNIE
151 Frąckowiak Jakub SP 75NIE
152 From Krzysztof SP 41NIE
153 Froń Kacper IX LO HoffmanowaNIE
154 Furman Zuzanna LXXXI LO FredryNIE
155 Fydrych Mateusz LXII LO AndersNIE
156 Gadzhiev Askhab SP 203NIE
157 Gajowiak Zofia LXII LO AndersNIE
158 Galbarczyk Liliana SP 12NIE
159 Gałązka Jakub SP 210NIE
160 Gamza Małgorzata ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
161 Gawiński Dawid ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
162 Gawroński Maciej IX LO HoffmanowaNIE
163 Gawska Antonina SP 211NIE
164 Gawski Mikołaj SP 211NIE
165 Gąsiorowska Julia LXII LO AndersNIE
166 Gąsiorowski Patryk ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
167 Gertruda Barbara SP 29NIE
168 Gibas Jakub SP 1NIE
169 Giczewska Julia SP 48NIE
170 Gil Sylwia SP 34NIE
171 Ginter Ryszard SP 32NIE
172 Ginter Iga SP 1NIE
173 Giżewska Katarzyna XXVII LO CzackiNIE
174 Glowacki Szymon SP 210NIE
175 Głowacka Julia ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
176 Gnysińska Barbara LXXV LO SobieskiegoNIE
177 Godlewski Igor SP 203NIE
178 Gogolin Noemi SP 34NIE
179 Gojło Anna SP 12NIE
180 Gołowkow Odo SP 75NIE
181 Gough Lena SP 41NIE
182 Góral Maja XV LO ŻmichowskaNIE
183 Górecki- Gomoła Stanisław Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
184 Górka Rafał SP 34NIE
185 Górska Zofia II LO BatoryNIE
186 Grochowski Julian SP 12NIE
187 Gromov Kiril SP 12NIE
188 Groszkowski Daniel ZS POLIGRAFICZNYCHNIE
189 Grudniak Natalia IX LO HoffmanowaNIE
190 Grycz Michał IX LO HoffmanowaNIE
191 Grygorczuk Maja II LO BatoryNIE
192 Gryguć Lena SP 34NIE
193 Grzegrzółka Łukasz IX LO HoffmanowaNIE
194 Grzegrzółka Mikołaj IX LO HoffmanowaNIE
195 Grzejda Marcel SP220NIE
196 Grześkowiak Jan II SLONIE
197 Hadzylova Daria SP 34NIE
198 Hawryluk Emilia SP 158NIE
199 Hejła Amelia SP 1NIE
200 Hereśniak Joanna SP 12NIE
201 Hermanowski Karol Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
202 Hęciak Aleksandra SP220NIE
203 Hickiewicz Adam LXXV LO SobieskiegoNIE
204 Hołdak Dominik XVIII LO ZamoyskiNIE
205 Hołdakowski Filip II LO BatoryNIE
206 Hoły Krzysztof SP 34NIE
207 Hrycak Maksymilian SP 12NIE
208 Idziak Magda LXII LO AndersNIE
209 Ilczyszyn Cyryl TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
210 Iwaniuk Sandra SP 210NIE
211 Jabłoński Edwin SP 34NIE
212 Jach Bianka LXXV LO SobieskiegoNIE
213 Jakubowska Antonia SP 75NIE
214 Jakubowski Kamil SP 75NIE
215 Jakubowski Kamil XVII LO ModrzewskiNIE
216 Janas Marianna SP 203NIE
217 Janczyk Mateusz SP 75NIE
218 Jankowska Alicja SP 41NIE
219 Jankowska Aleksandra ZS POLIGRAFICZNYCHNIE
220 Jankowski Adrian LXII LO AndersNIE
221 Janowiak Aleksander IX LO HoffmanowaNIE
222 Jarczewska Julia SP 12NIE
223 Jarecki Bartosz SP 48NIE
224 Jarosiewicz Zuzanna SP 48NIE
225 Jaroszewska Weronika SP 210NIE
226 Jarzyna Nikola SP 211NIE
227 Jasiński Piotr XV LO ŻmichowskaNIE
228 Jasnoch Patryk XV LO ŻmichowskaNIE
229 Jastrzębski Grzegorz SP 12NIE
230 Jaszczura Kamila II SLONIE
231 Jaworski Jakub LXXV LO SobieskiegoNIE
232 Jędrej Wiktoria LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
233 Jędrzejewska Hanna SP 48NIE
234 Jocek Natalia SP 48NIE
235 Jopek Katarzyna SP 34NIE
236 Jóśk Wioletta ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
237 Julke Stanisław Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
238 Junzhixi Tian SP 1NIE
239 Jurzyński Wiktor TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
240 Kabat Alicja ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
241 Kacar Deniz SP 158NIE
242 Kacperski Igor SP 158NIE
243 Kaczkowska Katarzyna IX LO HoffmanowaNIE
244 Kaim Izabella IX LO HoffmanowaNIE
245 Kalinowski Kacper SP220NIE
246 Kalisiak Małgorzata XXVII LO CzackiNIE
247 Kalisz Anna SP 158NIE
248 Kałuszyńska Gabriela SP220NIE
249 Kamiński Wojciech SP 32NIE
250 Kamola Aurelia SP 34NIE
251 Karaszewska Nikola TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
252 Karczewska Julia SP 41NIE
253 Kargol Bruno SP 12NIE
254 Karniłowicz Ksawery LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
255 Karwowski Nikodem SP 158NIE
256 Kasoń Paweł SP 203NIE
257 Kazimierak Natalia SP 29NIE
258 Kaźmierowska Helena SP 29NIE
259 Kita Pola SP 41NIE
260 Kjasashvili Yurii SP 1NIE
261 Klatkowska Julia LXXV LO SobieskiegoNIE
262 Klimek Bartek TECHNIKUM KINEMATOGRAFICZNO KOMPUTEROWENIE
263 Klukowska Amelia 157 LONIE
264 Kłosińska Olga ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
265 Kłósek Maria SP 210NIE
266 Kłudkiewicz Agata LV III LO ZS 23 BaczyńskiNIE
267 Kmieciak Katarzyna SP 12NIE
268 Kocik Sandra SP220NIE
269 Koczyk Aleksandra XVIII LO ZamoyskiNIE
270 Kołakowski Jan LXXV LO SobieskiegoNIE
271 Kołcoń Aleksy SP 1NIE
272 Kołcoń Ignacy SP 1NIE
273 Komar Jakub LXXXI LO FredryNIE
274 Konkolewska Klaudia XVII LO ModrzewskiNIE
275 Konys Kamila SP 29NIE
276 Kopeć Ksawery SP 210NIE
277 Kopeć Hanna SP 12NIE
278 Koper Anna SP 34NIE
279 Koperska Amelia SP 75NIE
280 Kopik Marcel SP 75NIE
281 Koroblewska Klara XXVII LO CzackiNIE
282 Korocińska Julia SP 12NIE
283 Korsak Natalia ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
284 Kosarzewski Kacper SP 48NIE
285 Kosińska Aleksandra LXXV LO SobieskiegoNIE
286 Kosińska Barbara SP 1NIE
287 Kosko Bartek TECHNIKUM KINEMATOGRAFICZNO KOMPUTEROWENIE
288 Kossowska Antonina SP 75NIE
289 Kostera Michał XV LO ŻmichowskaNIE
290 Kot Mikołaj II LO BatoryNIE
291 Koton Krzysztof LXII LO AndersNIE
292 Kowalaski Piotr XVII LO ModrzewskiNIE
293 Kowalczyk Krzysztof LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
294 Kowalczyk Hubert SP220NIE
295 Kowalczyk Agnieszka ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
296 Kowalewski Marcel SP 210NIE
297 Kowalski Oskar SP 34NIE
298 Kowalski Aleksander SP 12NIE
299 Kozak Zofia SP 211NIE
300 Kozik Natalia LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
301 Kozioł Gabriela SP 41NIE
302 Kozłowski Piotr SP 210NIE
303 Kożuch Hanna LXXXI LO FredryNIE
304 Krajewska Aleksandra SP 48NIE
305 Krajewska Marianna SP 29NIE
306 Kras Michał SP 1NIE
307 Kraska Jakub ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
308 Krasnodębski Damian TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
309 Krasowski Piotr LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
310 Krawczyk Wiktoria SP 41NIE
311 Krawczyk Roman SP 211NIE
312 Kręcińska Małgorzata LXXV LO SobieskiegoNIE
313 Król Filp SP 29NIE
314 Królik Natalia SP 158NIE
315 Krupa Adrian ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
316 Krupa Anna SP 1NIE
317 Kryłowicz Piotr IX LO HoffmanowaNIE
318 Kubacki Marek XVIII LO ZamoyskiNIE
319 Kubica Igor SP 158NIE
320 Kubicki Pablo SP 34NIE
321 Kubuj Marlena LXII LO AndersNIE
322 Kucharczyk Maria SP 158NIE
323 Kuczkowski Jakub XVIII LO ZamoyskiNIE
324 Kuczyński Stanisław SP 34NIE
325 Kuczyński Tadeusz LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
326 Kudokas Jakub SP 158NIE
327 Kujawski Filip XV LO ŻmichowskaNIE
328 Kulesza Rozalia SP 41NIE
329 Kulig Michał SP 12NIE
330 Kulik Krzysztof SP 29NIE
331 Kumela Igor V LO PoniatowskiNIE
332 Kur Jan SP 29NIE
333 Kurobiowska Gabriela ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
334 Kuśmierczyk Aleksander LXXV LO SobieskiegoNIE
335 Kuśmierz Zuzanna XXVII LO CzackiNIE
336 Kuśmirowska Natalia SP 48NIE
337 Kuśnierek Aleksandra SP 75NIE
338 Kuźniewska Zuzanna SP 12NIE
339 Kwaczek Stanisław SP 48NIE
340 Kwaśniewska Karolina LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
341 Kwiatkowska Natalia XV LO ŻmichowskaNIE
342 Kwiatkowska Martyna XVII LO ModrzewskiNIE
343 Kwiatkowska Magdalena SP 158NIE
344 Kwiatkowska Pola SP 48NIE
345 Kwiatkowski Jan XV LO ŻmichowskaNIE
346 Kwiek Natasza ZS POLIGRAFICZNYCHNIE
347 Lachowski Jan SP 12NIE
348 Laskowski Mateusz V LO PoniatowskiNIE
349 Lazek Łukasz II LO BatoryNIE
350 Le Bec Antoni SP 29NIE
351 Lejk Antonina SP 41NIE
352 Lenarczyk Dawid SP 211NIE
353 Leńczuk Klaudia ZS POLIGRAFICZNYCHNIE
354 Lepianka Łukasz XVIII LO ZamoyskiNIE
355 Letmańska Jagna SP 32NIE
356 Lewandowska Hanna XVII LO ModrzewskiNIE
357 Libera Zuzanna SP 211NIE
358 Lipiecki Jerzy V LO PoniatowskiNIE
359 Lipińska Julia LXII LO AndersNIE
360 Lipska Maja II LO BatoryNIE
361 Lipski Bartłomiej SP220NIE
362 Lisicki Józef LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
363 Lisovytskiy Denis 157 LONIE
364 Lisowski Patryk SP 1NIE
365 Loks Stanisław V LO PoniatowskiNIE
366 Lorens Kacper ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
367 Łabęcka Dominika XV LO ŻmichowskaNIE
368 Łapińska Zofia II LO BatoryNIE
369 Łączka Tymon SP 41NIE
370 Łojek Mikołaj SP 12NIE
371 Łokietek Mateusz SP 48NIE
372 Łuczyn Julia IX LO HoffmanowaNIE
373 Ługiewicz Wojciech IX LO HoffmanowaNIE
374 Łukasiewicz Klaudia SP220NIE
375 Łukasiewicz Klaudia SP 1NIE
376 Łukaszewicz Natalia 157 LONIE
377 Łukaszewicz Karolina SP 210NIE
378 Łukaszyk Wojciech XVIII LO ZamoyskiNIE
379 Łyżniak Joanna ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
380 Machay Anna IX LO HoffmanowaNIE
381 Maciocha Marta SP 75NIE
382 Maćkowski Jan SP 29NIE
383 Maćkowski Stanisław SP 29NIE
384 Magdziarz Natalia SP 41NIE
385 Magolewski Tymon II SLONIE
386 Mai Hoang Lan 157 LONIE
387 Majek Maksymilian LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
388 Makowiecka Aleksandra TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
389 Makówka Anatol SP 12NIE
390 Maksim Barbara TECHNIKUM KINEMATOGRAFICZNO KOMPUTEROWENIE
391 Malczewski Alan SP 29NIE
392 Malinowska Justyna SP 41NIE
393 Małek Antoni SP 41NIE
394 Mańkowska Zofia 157 LONIE
395 Marczuk Stanisław 157 LONIE
396 Marek Zofia LXII LO AndersNIE
397 Markiewicz Piotr ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
398 Markowski Kajetan 157 LONIE
399 Markuszewska Julia LV III LO ZS 23 BaczyńskiNIE
400 Marszałek Maja LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
401 Martinello Barbara SP 29NIE
402 Maśny Malwina ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
403 Matejuk Jakub TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
404 Matusewicz Jan SP 29NIE
405 Matuszewska Dominika XV LO ŻmichowskaNIE
406 Matwiejczyk Paulina SP 29NIE
407 Mazurek Barbara XV LO ŻmichowskaNIE
408 Mazuro Dominik SP 75NIE
409 Mądry Franciszek 157 LONIE
410 Melnicki Sebastian XVII LO ModrzewskiNIE
411 Metrycki Piotr XVII LO ModrzewskiNIE
412 Michałowska Joanna XXVII LO CzackiNIE
413 Miechowska Milena ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
414 Mienicki Rafał SP 48NIE
415 Mierzejewska Natalia TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
416 Migros Monika LXII LO AndersNIE
417 Miłkowski Mikołaj SP 48NIE
418 Miłkowski Wiktor SP 48NIE
419 Miriuk Aleks SP 41NIE
420 Mirosz Paweł LXXV LO SobieskiegoNIE
421 Mizerski Eli LXXV LO SobieskiegoNIE
422 Morawska Aleksandra II LO BatoryNIE
423 Mościcka Kaudia LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
424 Motyka - Radłowski Karol SP220NIE
425 Mróz Karolina SP 158NIE
426 Mrzygłód Franciszek V LO PoniatowskiNIE
427 Napieralska Lidia SP 29NIE
428 Nelka Wiktoria LXXXI LO FredryNIE
429 Nesteruk Aleksander TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
430 Neuber Lea II SLONIE
431 Niczyporuk Hanna SP 48NIE
432 Niechciał Aleksandra LV III LO ZS 23 BaczyńskiNIE
433 Niemiec Weronika XVIII LO ZamoyskiNIE
434 Nieszporska Magdalena XVIII LO ZamoyskiNIE
435 Nowak Nicole SP 34NIE
436 Nowak Maciej SP 1NIE
437 Nowik Łukasz SP 203NIE
438 Nowka - Far Bruno SP 203NIE
439 Ochotnicki Jeremi Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
440 Okafor Joachim SP 41NIE
441 Okoniak Łukasz ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
442 Okólski Wojciech SP 75NIE
443 Olechowski Szymon XVII LO ModrzewskiNIE
444 Olszewska Julia SP 210NIE
445 Olszewski Karol SP 48NIE
446 Olszewski Maciej SP 158NIE
447 Ołowski Hubert TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
448 Opadczuk Krzysztof II SLONIE
449 Orłowski Marcel XVII LO ModrzewskiNIE
450 Orzechowski Adrian SP220NIE
451 Osóbka-Morawski Eryk SP 158NIE
452 Ostaszewska Amelia LXXXI LO FredryNIE
453 Ouattara Daniel Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
454 Owiecki Piotr SP 34NIE
455 Palesa Martyna LXXV LO SobieskiegoNIE
456 Paliwoda Michał XV LO ŻmichowskaNIE
457 Pałczyński Mikołaj SP 34NIE
458 Parol Agata SP 41NIE
459 Parol Alicja SP 41NIE
460 Paśk Mikołaj SP 48NIE
461 Paśk Urszula SP 48NIE
462 Pater Maksymilian Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
463 Patocki Bartosz TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
464 Pawlak Michał XVII LO ModrzewskiNIE
465 Pawłowska Monika IX LO HoffmanowaNIE
466 Penda Kacper SP 41NIE
467 Pensiek Maciej SP 210NIE
468 Pepel Łukasz SP 203NIE
469 Pepel Szymon SP 203NIE
470 Piatek Sandra SP 211NIE
471 Piechowicz Pola LXXV LO SobieskiegoNIE
472 Piekarski Aleksander II SLONIE
473 Pietrusiak Franciszek XVIII LO ZamoyskiNIE
474 Pietrzak Kacper 157 LONIE
475 Pietrzak Lucyna II SLONIE
476 Pietrzak Zuzanna SP 203NIE
477 Pietrzak Jakub IX LO HoffmanowaNIE
478 Pięciorak Małgorzata II LO BatoryNIE
479 Piotrowska Samanta SP 203NIE
480 Piórkowski Stanisław XV LO ŻmichowskaNIE
481 Pisarek Jan SP 29NIE
482 Pisarek Wiktoria SP 203NIE
483 Plewicka Katarzyna SP 29NIE
484 Plichta Stanisław SP 203NIE
485 Pluciński Szymon ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
486 Płodowska Aleksandra SP 41NIE
487 Płoszajski Jakub SP 1NIE
488 Pochrzęst Zofia II SLONIE
489 Podbielski Antoni SP 29NIE
490 Podgórska Amelia SP 12NIE
491 Podgórski Nikodem SP 210NIE
492 Podwojewska Martyna SP220NIE
493 Pogorzelski Stanisław SP 34NIE
494 Pola Pola SP 41NIE
495 Polak Jakub ZS POLIGRAFICZNYCHNIE
496 Poniatowski Filip LXXXI LO FredryNIE
497 Popecki Aleksander SP 158NIE
498 Popkowski Antoni Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
499 Popławska Aleksandra SP 29NIE
500 Porębski Stanisław XV LO ŻmichowskaNIE
501 Poślad Natalia SP 29NIE
502 Powierża Artur SP 48NIE
503 Prasowski Olaf SP 203NIE
504 Prędota Bartosz IX LO HoffmanowaNIE
505 Proctor Benjamin SP 12NIE
506 Prokop Sebastian V LO PoniatowskiNIE
507 Proppe Maciej V LO PoniatowskiNIE
508 Prus Zofia SP 29NIE
509 Pruszyńska Aleksandra SP 1NIE
510 Przybylska Zofia SP 48NIE
511 Przybylski Leon SP 48NIE
512 Przybysz Krzysztof 157 LONIE
513 Przybysz Aleksandra LXII LO AndersNIE
514 Psuja Jakub XV LO ŻmichowskaNIE
515 Pszczołowska Marika XVII LO ModrzewskiNIE
516 Ptach Antoni XVII LO ModrzewskiNIE
517 Puciłowski Wiktor II LO BatoryNIE
518 Pyrek Aleksander SP 41NIE
519 Pyrek Jan SP 41NIE
520 Pyrzanowska Wiktoria LXXV LO SobieskiegoNIE
521 Radłowski Jakub SP 48NIE
522 Radomski Dawid SP 158NIE
523 Rataj Krystian SP 203NIE
524 Rauh Lena SP 1NIE
525 Rembowski Mateusz SP 1NIE
526 Repka Lena SP 75NIE
527 Rędziński Kacper Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
528 Roczkowski Olaf SP 12NIE
529 Rodowicz Mateusz SP 158NIE
530 Rogoyski Jakub LXXV LO SobieskiegoNIE
531 Rokosz Dominika SP 1NIE
532 Romanchuk Arsenii SP 210NIE
533 Romanowski Sebastian SP 158NIE
534 Rosik Aleksandra SP 41NIE
535 Rosińska Wiktoria SP 41NIE
536 Rostkowska Aleksandra XVII LO ModrzewskiNIE
537 Rozmysł Maciej SP 203NIE
538 Różycka Milena SP 12NIE
539 Rucińska Klara SP 1NIE
540 Rudniewska Weronika SP 29NIE
541 Rudniewski Franciszek SP 29NIE
542 Rutkowska Magda SP 203NIE
543 Rużańska Wiktoria ZS POLIGRAFICZNYCHNIE
544 Rybak Wiktoria LV III LO ZS 23 BaczyńskiNIE
545 Rybarczyk Teresa SP 48NIE
546 Rychlewska Antonia SP 41NIE
547 Rymanowski Karol V LO PoniatowskiNIE
548 Rzeszutek Franciszek SP 158NIE
549 Rzońca Franciszek SP 75NIE
550 Sadowska Zuzanna XVII LO ModrzewskiNIE
551 Sadowski Marcel XVII LO ModrzewskiNIE
552 Sadrzak Michał XVIII LO ZamoyskiNIE
553 Sajnóg Mateusz LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
554 Sakolski Wsewolod SP 203NIE
555 Salomonowski Jakub LXII LO AndersNIE
556 Salomończyk Eryk SP 29NIE
557 Samsel Jan LXXXIII LO ZS 22 KonopczyńskiegoNIE
558 Sasak Antoni IX LO HoffmanowaNIE
559 Sawicka Weronika LXXV LO SobieskiegoNIE
560 Sawicki Oliwier SP 158NIE
561 Sekściński Karol SP 48NIE
562 Shvedova Dasza SP 41NIE
563 Siekerzyńska Karolina SP 203NIE
564 Siemieniecka Julia SP220NIE
565 Siennicka Julia ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
566 Sieńkowski Kacper SP 41NIE
567 Siereński Jakub SP 34NIE
568 Sierzputowski Błażej XVIII LO ZamoyskiNIE
569 Sikora Julia SP 1NIE
570 Siutkowska Alicja SP 48NIE
571 Skalska Aleksandra 157 LONIE
572 Skalski Krzysztof SP 41NIE
573 Skibińska Kołtun Roksana LV III LO ZS 23 BaczyńskiNIE
574 Skierkowski Paweł XXVII LO CzackiNIE
575 Skonecki Aleksy SP 210NIE
576 Skwarek Aniela SP 32NIE
577 Skwarek Weronika SP 32NIE
578 Słonina Marta SP 1NIE
579 Słowik Julia 157 LONIE
580 Smela Bartosz SP220NIE
581 Sobieraj Weronika ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
582 Sobieszyński Michał SP 1NIE
583 Sobolewska Emilia SP 210NIE
584 Sobolewski Waldemar SP 75NIE
585 Sobowski Piotr II LO BatoryNIE
586 Sobótka Remigiusz SP 75NIE
587 Sokołowska-Ciszewska Marianna SP 41NIE
588 Sonnenberg Piotr LXII LO AndersNIE
589 Sopyło Antoni V LO PoniatowskiNIE
590 Sotkiewicz Patrycja TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
591 Sowa Paulina SP 12NIE
592 Sowiżrał Bartek SP 158NIE
593 Spyrka Kacper SP 41NIE
594 Sroczyński Maksymilian SP 75NIE
595 Stachowicz Mateusz XVIII LO ZamoyskiNIE
596 Stanaszek Matylda SP 48NIE
597 Stanek Marcin SP 12NIE
598 Staniszewski Jakub TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
599 Stańczyk Szymon SP 12NIE
600 Stańczyk Aleksandra SP 1NIE
601 Stańko Franciszek Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
602 Starkowski Maciej SP 12NIE
603 Stasiak Kacper 157 LONIE
604 Staszak Alicja II SLONIE
605 Stawicka Zofia XVIII LO ZamoyskiNIE
606 Stebelski Antoni SP 12NIE
607 Stegienko Weronika SP 210NIE
608 Stelmaszyk Daniel TECHNIKUM KINEMATOGRAFICZNO KOMPUTEROWENIE
609 Sternik Maja SP 203NIE
610 Stępiński Levente SP 210NIE
611 Stępniak Ewa ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
612 Stockmeyer Oskar Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
613 Stojek Szymon SP220NIE
614 Stratius-Moroz Sofija SP 48NIE
615 Strelnikov Helena SP 210NIE
616 Strudziński Jakub SP 41NIE
617 Studzińska Zofia XXVII LO CzackiNIE
618 Suchocki Jan LXII LO AndersNIE
619 Suchodolska Maja IX LO HoffmanowaNIE
620 Suchodolski Ignacy SP 41NIE
621 Sulikowska Zuzanna SP 158NIE
622 Sylla Mamadou SP220NIE
623 Synoś Natalia 157 LONIE
624 Szabatki Adam LXXV LO SobieskiegoNIE
625 Szabela Daria SP 210NIE
626 Szafrańska Natalia SP 29NIE
627 Szalacha Aleksandra SP 34NIE
628 Szaniawski Iwo SP 48NIE
629 Szapiel Maciej SP 41NIE
630 Szaryński Edgar ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
631 Szczepaniak Maciej SP 48NIE
632 Szczepaniak Michał SP 48NIE
633 Szczepankiewicz Jędrzej SP 75NIE
634 Szczepańska Marcelina XVIII LO ZamoyskiNIE
635 Szczepański Borys SP 41NIE
636 Szcześniak Zoja SP 29NIE
637 Szcześniak Jan SP 210NIE
638 Szcześniak Karolina IX LO HoffmanowaNIE
639 Szewczuk Jakub XVIII LO ZamoyskiNIE
640 Szkopek Daria XVII LO ModrzewskiNIE
641 Szlagowska Wiktoria SP 48NIE
642 Szmytke Karolina V LO PoniatowskiNIE
643 Szostak Dominik TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
644 Szostak Nicole LXXV LO SobieskiegoNIE
645 Szpindor Krzysztof ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
646 Sztejnert Jan SP 41NIE
647 Sztekler Anna SP220NIE
648 Szulborski Łukasz ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
649 Szustek Ada SP 48NIE
650 Szymaniak Gustaw SP 1NIE
651 Szymański Michał ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
652 Szymczak Weronika TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
653 Szymczak Michał SP 1NIE
654 Szymkiewicz Witold SP 75NIE
655 Śliwiński Mateusz SP 210NIE
656 Śliż Jakub II LO BatoryNIE
657 Śliż Zofia SP 75NIE
658 Ślusarczyk Jacek Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
659 Śmiałek Magdalena SP220NIE
660 Światek Kamil SP 211NIE
661 Świderska Wiktoria SP 1NIE
662 Świderski Jan SP 12NIE
663 Tabor Wojciech SP 12NIE
664 Tarczyluk Karolina SP 203NIE
665 Tederko Antonina SP 1NIE
666 Tkaczuk Tomasz SP 41NIE
667 Todzia Julia SP 158NIE
668 Todzia Szymon SP 158NIE
669 Tofiluk Nina SP220NIE
670 Tokarz Nikodem SP 210NIE
671 Tolak Gabriela ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
672 Tolejtis Liliana LXXV LO SobieskiegoNIE
673 Tomaszewski Tomasz SP 158NIE
674 Tomaszewski Daniel 157 LONIE
675 Tomczyk Jakub LXXV LO SobieskiegoNIE
676 Topolewski Lew SP 12NIE
677 Topolewski Mikołaj SP 12NIE
678 Topp Zofia V LO PoniatowskiNIE
679 Traczyk Zuzanna SP 12NIE
680 Truszkowski Łukasz SP220NIE
681 Trzciński Kamil SP 210NIE
682 Trzebiński Piotr II SLONIE
683 Trzeciak Jerzy SP 29NIE
684 Turczyński Maciej V LO PoniatowskiNIE
685 Turek Amelia LXXXI LO FredryNIE
686 Turowska Nikola SP 210NIE
687 Tuziak Wiktoria SP 34NIE
688 Tyloch Nikodem Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
689 Tymosiak Maciej TECHNIKUM KINEMATOGRAFICZNO KOMPUTEROWENIE
690 Tyski Klara SP 34NIE
691 Ufnal Julia IX LO HoffmanowaNIE
692 Urban Henryk XVII LO ModrzewskiNIE
693 Urbaś Mateusz ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
694 Uściński Kacper IX LO HoffmanowaNIE
695 Uvodychenko Anastasia SP 158NIE
696 Votocek Hugo SP 211NIE
697 Wadecka Julia SP 75NIE
698 Wagner Robert ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
699 Walczak Wojciech IX LO HoffmanowaNIE
700 Wanaks Bogna SP 75NIE
701 Wasążnik Antonina SP 75NIE
702 Wasiak Eva SP 1NIE
703 Wasilewska Oliwia SP220NIE
704 Wasiluk Tymon SP 12NIE
705 Waszczykowski Szymon SP220NIE
706 Wąchocki Jakub ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
707 Weidknecht Tomasz SP 41NIE
708 Weikum Kacper SP 48NIE
709 Welk Bruno SP 32NIE
710 Werner-Malento Maria SP 158NIE
711 Weydmann Izabella XVIII LO ZamoyskiNIE
712 Węglarski Marcin TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
713 Wiater Wiktor SP 75NIE
714 Wiącek Maciek ZS POLIGRAFICZNYCHNIE
715 Wichowska Lucyna LXXV LO SobieskiegoNIE
716 Widy-Wirski Konstatnty SP 211NIE
717 Wiechowski Bartosz SP 210NIE
718 Wiechowski Marcin SP 210NIE
719 Wieczorek Kajetan SP 210NIE
720 Wierzba Ewelina XV LO ŻmichowskaNIE
721 Wieteska Karina II LO BatoryNIE
722 Więch Marcelina XVIII LO ZamoyskiNIE
723 Więch Karina XVII LO ModrzewskiNIE
724 Więckowska Nikola SP 41NIE
725 Wiktoria Zieńkowska V LO PoniatowskiNIE
726 Winiarek Karol SP 158NIE
727 Wiśniewska Lena II LO BatoryNIE
728 Wiśniewski Jordan LXXV LO SobieskiegoNIE
729 Wiśniewski Tymoteusz SP 75NIE
730 Wiśniewski Edmund SP 12NIE
731 Wiśniewski Adam IX LO HoffmanowaNIE
732 Wiśniewski Maksymilian SP 1NIE
733 Witkowska Maja LXII LO AndersNIE
734 Witkowski Paweł V LO PoniatowskiNIE
735 Władziński Wojciech IX LO HoffmanowaNIE
736 Włodarek Patrycja SP 29NIE
737 Włodarkiewicz Krzysztof V LO PoniatowskiNIE
738 Włodarska Dominika XXVII LO CzackiNIE
739 Włodarski Donald SP 1NIE
740 Włosińska Oliwia SP 32NIE
741 Wnęk Natalia V LO PoniatowskiNIE
742 Wnętrzewska Linda II LO BatoryNIE
743 Wodzińska Paulina SP 1NIE
744 Wodziński Adam SP 1NIE
745 Wojciechowska Jagoda Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
746 Wojcieszak Roksana SP 210NIE
747 Wojtasik Ignacy Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
748 Wołek Marta II LO BatoryNIE
749 Woźniak Damian 157 LONIE
750 Woźniak Weronika LXII LO AndersNIE
751 Woźnica Julia IX LO HoffmanowaNIE
752 Wójcik Aleksandra LV III LO ZS 23 BaczyńskiNIE
753 Wróblewski Wojciech XVII LO ModrzewskiNIE
754 Wrzesińska Maria II LO BatoryNIE
755 Wrzeszcz Makary SP 34NIE
756 Wylotek Arkadiusz IX LO HoffmanowaNIE
757 Wysocka Alicja IX LO HoffmanowaNIE
758 Wyszkowski Jakub LXII LO AndersNIE
759 Wyszomirski Patryk LXII LO AndersNIE
760 Wyszyński Jan TECHNIKUM ARCHITEKTONICZNO -BUDOWLANENIE
761 Zabłoński Rafał IX LO HoffmanowaNIE
762 Zaidlewicz Barbara SP 1NIE
763 Zakrzewski Gustaw SP 75NIE
764 Zalewska Agnieszka XVIII LO ZamoyskiNIE
765 Zalewska Kasia LV III LO ZS 23 BaczyńskiNIE
766 Zalewski Eryk ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
767 Zalewski Arek ZS LICEALNYCH i EKONOMICZNYCHNIE
768 Zaporska Lena SP220NIE
769 Zaremba Sandra SP220NIE
770 Zarzycka Natalia LV III LO ZS 23 BaczyńskiNIE
771 Zasępa Blanka SP 203NIE
772 Zatorska Maia II SLONIE
773 Zawadzki Robert SP 29NIE
774 Zawadzki Juliusz SP 203NIE
775 Ząbek Zuzanna II SLONIE
776 Zdankiewicz-Gryzik Mikołaj SP 75NIE
777 Zdunek Zuzanna XXVII LO CzackiNIE
778 Zdyb NIna SP 203NIE
779 Zholmurzaev Milena SP 1NIE
780 Zielińska Zuzanna II LO BatoryNIE
781 Zieliński Patryk ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
782 Zieliński Piotr IX LO HoffmanowaNIE
783 Ziemieniecka Lena LV III LO ZS 23 BaczyńskiNIE
784 Zienkiewicz Mateusz II LO BatoryNIE
785 Zilinchuk Wladyslav SP 210NIE
786 Ziółkowska Martyna ZS GASTRONOMICZNYCHNIE
787 Ziółkowski Szymon XV LO ŻmichowskaNIE
788 Znyk filip 157 LONIE
789 Zofia Topp V LO PoniatowskiNIE
790 Zofia Top V LO PoniatowskiNIE
791 Żaczek Maciej SP 34NIE
792 Żak Alicja SP 34NIE
793 Żakowicz Mikołaj Prywatne Szkoły im. Cecylii Plater-ZyberkównyNIE
794 Żebrecka Natalia XVIII LO ZamoyskiNIE
795 Żek Marceli SP 210NIE
796 Żuk Kajetan LXXXI LO FredryNIE
797 Żuk Bartosz LXXXI LO FredryNIE
798 Żuława Julia SP 48NIE
799 Życka Wiktoria XVIII LO ZamoyskiNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту