Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

53 WOM BIEGI PRZEŁAJOWE
PRAGA POŁUDNIE

Miejsce i termin: Warszawa, 2019-09-17
Organizator:
Opis zawodów: Start/meta, biuro zawodów Bulwer Stanisława Augusta w Parku Skaryszewskim.
Rejestracja do zawodów wyłącznie przez stronę www.chronotex.pl
Rejestracji dokonują nauczyciele opiekunowie drużyn szkolnych do dnia 13.09.2019.
Nie będzie prowadzona rejestracja zawodników nowych ani zmiany na listach startowych w biurze zawodów.
Każda szkoła ma prawo do wystawienia maksymalnie 6 zawodników w każdej kategorii wiekowej (6 dziewcząt i 6 chłopców).
Przy rejestracji zawodników z polu „SZKOŁA” należy wybrać szkołę z listy rozwijanej
Pomiar czasu elektroniczny, każdy zawodnik otrzyma transponder pomiarowy zwrotny po biegu oraz numer startowy jednorazowy. Transponder należy wsznurować w buta na czas biegu, numer startowy zamocować na koszulce z przodu na klatce piersiowej.
Biuro zawodów czynne od 9.00, wydawanie numerów startowych do 30 minut przed startem każdego biegu.
Pierwszy start o godzinie 13,00 , kolejne co 10 min
Szczegóły w regulaminie zawodów
Wpisowe i wpłata: UDZIAŁ W BIEGACH JEST BEZPŁATNY
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Szkoła Wpłata
1 Adamowicz Jan SP 143NIE
2 Adamski Krzysztof SP 143NIE
3 Aderek Jan SP 98 DidaskoNIE
4 Ahmed Zeyra SP 72NIE
5 Alimow Wieniamin SP 246NIE
6 Ambroziak Bartosz SP 255NIE
7 Amelia Tatara SP 397NIE
8 Arkuszewska Julia SP 215NIE
9 Bachta Róża SSP 10 NIE
10 Bajkowska Kinga SP 373NIE
11 Bajor Damian SP 279NIE
12 Balicka Martyna SP 72NIE
13 Balicki Ignacy SP 215NIE
14 Banaszek Dawid ZS 12NIE
15 Baran Antoni SSP 10 NIE
16 Baranowski Hubert SP 279NIE
17 Barcikowska Sara ZS 12NIE
18 Barszcz Maciej ZS 21NIE
19 Bartoszek Karolina SP 98 DidaskoNIE
20 Bartoszewicz Maja SP 120NIE
21 Barwińska Oliwia ZS 12NIE
22 Basiak Patryk ZS 21NIE
23 Bąk Elżbieta SSP 10 NIE
24 Bąk Szymon SP 215NIE
25 Bednarska Amelia SP 373NIE
26 Bednarska Natalia SP 255NIE
27 Bem Julia SP 373NIE
28 Bereda Kamil ZS 12NIE
29 Bereziuk Maksym ZS 5NIE
30 Biała Julia LO 19NIE
31 Biały Bartek SP 255NIE
32 Bichta Antoni SP 135NIE
33 Biedniakowska Nikola SP 255NIE
34 Biedzińska Amelia SP 397NIE
35 Błaszczak Marta SP 143NIE
36 Bober Kacper SSP 10 NIE
37 Bobiński Łukasz SP 246NIE
38 Boboli Łukasz SSP 10 NIE
39 Boch Natalia SP 255NIE
40 Bochwic Anna SP 143NIE
41 Bogacka Aleksandra SP 135NIE
42 Bogacka Julia SP 374NIE
43 Bogucka Wiktoria SP 120NIE
44 Bogucki Szymon SP 143NIE
45 Bogusławski Jan SP 215NIE
46 Bojko Aleksandra LO 35NIE
47 Borkowicz Jakub SP 246NIE
48 Borkowski Krzysztof ZS 37NIE
49 Bors Lena SP 60NIE
50 Borucka Paulina ZS 12NIE
51 Bralczyk Franek SP 98 DidaskoNIE
52 Brandys Katarzyna LO 19NIE
53 Brzeska Nadia SP 312 NIE
54 Brzeska Sandra SP 312 NIE
55 Brzozowska Marta ZSGH NIE
56 Brzozowska Maja SP 215NIE
57 Brzozowski Konstanty SP 215NIE
58 Budek Antoni SP 120NIE
59 Budzyńskja Anna SP 72NIE
60 Buko Gabriela SP 143NIE
61 Bułanow Kamila SP 143NIE
62 Bura Tomasz SP 141NIE
63 Bura Mateusz SSP 10 NIE
64 Burczyńska Milena ZS 5NIE
65 Burdzanowski Maciej LO 23NIE
66 Burs Karolina LO 19NIE
67 Busma Krzysztof SP 246NIE
68 Chabiera Jakub LO 72NIE
69 Chada Karolina SP 255NIE
70 Chalimoniuk Oliwier SP 397NIE
71 Chełchowski Alan ZS 12NIE
72 Chełmińska Daria SP 255NIE
73 Chmielak Gaja SP 120NIE
74 Chodyna Kamil SP 72NIE
75 Chrubczyńska Oliwia ZS 5NIE
76 Chrzan Sonia SP 246NIE
77 Chrzanowska Weronika SP 246NIE
78 Cichocka Weronika LO 72NIE
79 Cichocki Patryk SP 143NIE
80 Cichowska Amelia LO 23NIE
81 Ciechocki Hubert SP 143NIE
82 Ciechomski Adam SP 143NIE
83 Ciesielska Wiktoria SP 312 NIE
84 Cimochowski Oskar SP 141NIE
85 Ciosek Zuzanna ZSGGNIE
86 Cisek Jan SSP 10 NIE
87 Czaplarslka Anastazja ZSGGNIE
88 Czaplicka Łucja SP 98 DidaskoNIE
89 Czapliński Jakub SP 120NIE
90 Czarnas Łukasz SP 60NIE
91 Czarnecka Patrycja Czarnecka SP 141NIE
92 Czarnecka Alicja SSP 10 NIE
93 Czarnota Anna LO 47NIE
94 Czarnota Magdalena LO 47NIE
95 Czarnowski Łukasz SP 279NIE
96 Czebiołko Tamara SP 215NIE
97 Czerwińska Antonina SP 135NIE
98 Czerwińska Sandra SP 60NIE
99 Czerwiński Bernard SP 143NIE
100 Czuroń Krystian SP 141NIE
101 Ćwiek Kornelia ZS 21NIE
102 Dajnowicz Ada SP 143NIE
103 Dalecka Weronika ZS 21NIE
104 Daniluk Mikołaj SP 397NIE
105 Daszkiewicz-Bortnowski Kajetan SP 72NIE
106 Dauksza Dominika SP 255NIE
107 Dawidek Kacper SP 72NIE
108 Dąbrowska Maria SP 397NIE
109 Dąbrowska Natalia ZS 37NIE
110 Dąbrowski Aleksander ZSGH NIE
111 Dąbrowski Konrad LO 47NIE
112 Dembiński Adrian ZS 12NIE
113 Derelkowski Kuba SP 255NIE
114 Deszczyński Maciej SP 141NIE
115 Dębowska Zuzanna SP 279NIE
116 Dębowski Grzegorz SP 143NIE
117 Djakab Radhia SP 60NIE
118 Długosz Jeremi SP 60NIE
119 Dobiasz Zuzanna SP 255NIE
120 Dobrowolska Ada SP 72NIE
121 Dobrowolski Konrad SP 135NIE
122 Dominika Fruba SP 397NIE
123 Dorociak Sebastian SP 72NIE
124 Drąg Maciej SP 397NIE
125 Drężek Julia ZS 21NIE
126 Droździel Jan SP 215NIE
127 Drożyńska Weronika ZS 5NIE
128 Dryja Wiktoria SP 279NIE
129 Duda Anna SP 72NIE
130 Dudek Dominika SP 312 NIE
131 Duraj Urszula SP 373NIE
132 Duraj Antonina SP 215NIE
133 Duszczyk Kuba SP 255NIE
134 Dutkowska Weronika SP 246NIE
135 Dygas Piotr SP 397NIE
136 Dziadura Robert LO 19NIE
137 Dziankowska Kaja SP 373NIE
138 Dzieliński Igor SP 215NIE
139 Dziewulska Natalia LO 72NIE
140 Dzięciołowska Anna SP 143NIE
141 Dziubak Sebastian SP 279NIE
142 Dziurla Szymon SP 312 NIE
143 Dzyr Zofia SSP 10 NIE
144 Dżon Aleksander ZS 37NIE
145 Ejdys Laura SP 60NIE
146 Falbowska Klaudia SP 312 NIE
147 Fedak Daniel SP 279NIE
148 Fedoruk Gabriela SP 60NIE
149 Fidura Amelia LO 47NIE
150 Fidura Julia ZS 21NIE
151 Fiedorczuk Mikołaj LO 35NIE
152 Fijałkowska Agata LO 47NIE
153 Filczak Weronika ZS 21NIE
154 Filipczak Maja SP 374NIE
155 Foks Weronika SP 143NIE
156 Foltyn Wiktoria SP 246NIE
157 Furgał Magda ZSGGNIE
158 Gadowski Paweł ZS 37NIE
159 Gadzicki Tymon SP 246NIE
160 Gajcy Jakub SP 397NIE
161 Gajewski Jan SP 255NIE
162 Gawrysiak Roksana SP 255NIE
163 Gawryszewska Anna ZS 21NIE
164 Gąsiewska Wiktoria SP 312 NIE
165 Gerc Antoni SP 98 DidaskoNIE
166 Gierałtowska Gabriela SP 135NIE
167 Gietka Szymon SSP 10 NIE
168 Gil Natalia SP 215NIE
169 Główczyński Patryk LO 72NIE
170 Gmitrzak Anna SP 255NIE
171 Gmurczyk Wiktoria SP 135NIE
172 Gniadek Paulina SP 215NIE
173 Gniado Patryk SP 141NIE
174 Gola Jendrzej SP 215NIE
175 Golik Wojciech SP 397NIE
176 Golubek Jakub LO 72NIE
177 Gołębiewska Paulina LO 4NIE
178 Gołębiewska Wiktoria ZS 21NIE
179 Gołębiewski Fryderyk SP 374NIE
180 Gorczyńska Ada SP 135NIE
181 Gorzak Domicjan SP 60NIE
182 Gorzelak Olek SP 312 NIE
183 Gorzelnik Natalia ZS 21NIE
184 Gorzędowski Karol SP 397NIE
185 Gorzędowski Mikołaj SP 397NIE
186 Góralczyk Aleksandra SSP 10 NIE
187 Górka Maja SP 98 DidaskoNIE
188 Górna Aleksandra SP 279NIE
189 Grabińska Lena SP 143NIE
190 Grabowiecka Barbara SP 374NIE
191 Grabowiecki Jan SP 215NIE
192 Grabowski Aleksander SP 143NIE
193 Gralewska Sonia SP 215NIE
194 Grądzki Patryk SP 279NIE
195 Grobelny Sebastian SP 279NIE
196 Grochowska Justyna SP 215NIE
197 Groszyk Eryk SP 120NIE
198 Grupniewski Wiktor LO 47NIE
199 Gruszczyński Robert SSP 10 NIE
200 Grzechnik Bartłomiej ZS 37NIE
201 Grzelak Michał SSP 10 NIE
202 Grzelak Julia SP 246NIE
203 Grzeszczyk Maja SP 374NIE
204 Grzonek Pola SSP 10 NIE
205 Grzymała-Kazłowski Stefan SP 98 DidaskoNIE
206 Gumowski Sebastian ZSGGNIE
207 Gutowska Zuzanna LO 23NIE
208 Guzik Rafał ZS 21NIE
209 Guzowska Ada SP 141NIE
210 Hajzler Jan SP 135NIE
211 Haraburda Gabriela SP 397NIE
212 Harmasz Paulina SP 135NIE
213 Hawryluk Piotr SP 72NIE
214 Hnativ Viktoria SP 72NIE
215 Hulewicz Wiktoria SSP 10 NIE
216 Hutniak Amelia SP 120NIE
217 Iłowiecki Ksawery SP 215NIE
218 Imiołek Wiktor ZS 5NIE
219 Iwańczuk Dominik LO 47NIE
220 Iwańczuk Mateusz SP 312 NIE
221 Jagłowski Mateusz SP 312 NIE
222 Jakubowski Stanisław SP 215NIE
223 Janiec Krzysztof SP 143NIE
224 Jankowska Alicja SSP 10 NIE
225 Jankowski Dawid SP 143NIE
226 Jankowski Kacper SP 143NIE
227 Janowska Anna SP 255NIE
228 Januszkiewicz Amelia SP 279NIE
229 Jaroń Wiktoria ZS 12NIE
230 Jaroszczyk Jakub LO 23NIE
231 Jaroszyński Piotr SP 279NIE
232 Jarszak Klara SP 215NIE
233 Jarząb Aleksandra SP 312 NIE
234 Jarząbek Maksymilan LO 72NIE
235 Jarząbek Kacper SP 215NIE
236 Jasińska Matylda LO 19NIE
237 Jasiński Filip ZS 12NIE
238 Jaskółowski Bruna SP 215NIE
239 Jastrzębski Wiktor LO 35NIE
240 Jaworska Olivia SP 60NIE
241 Jendrzejczyk Kesya SP 215NIE
242 Jesionowski Eryk LO 72NIE
243 Jędrych Mateusz SP 255NIE
244 Jędrzejewski Michał LO 35NIE
245 Jodłowski Karol SP 255NIE
246 Jopkiewicz Antoni SP 373NIE
247 Junczewska Maria SP 279NIE
248 Jurczak Mateusz SP 373NIE
249 Jurek Jiyan SP 141NIE
250 Kacała Bartosz SP 60NIE
251 Kacprzak Aleksandra SP 141NIE
252 Kaczmarczyk Mikołaj ZS 21NIE
253 Kadej Anna SP 279NIE
254 Kaiuk Ivan SP 215NIE
255 Kalisz Julia SP 312 NIE
256 Kaliś Bartłomiej SP 374NIE
257 Kamać Antoni SP 215NIE
258 Kamieński Stanisław SP 215NIE
259 Kamińska Zuzanna SP 373NIE
260 Kamińska Ilona LO 19NIE
261 Kamiński Grzegorz LO 47NIE
262 Kamiński Bartosz SP 312 NIE
263 Kamiński Aleksander LO 23NIE
264 Kania Franciszek SP 60NIE
265 Kania Stanisław SP 60NIE
266 Kaniasty Paulina SSP 10 NIE
267 Kaniasty Łukasz SSP 10 NIE
268 Kasica Oliwier SP 60NIE
269 Kempisty Małgorzata ZS 12NIE
270 Kędzierawski Tymoteusz LO 19NIE
271 Kędzierska Andżelika SSP 10 NIE
272 Kędziora Piotr ZS 5NIE
273 Kędziorek Weronika SP 143NIE
274 Kępczyńska Paulina ZSGGNIE
275 Kępka Kuba SP 255NIE
276 Khamzatova Khadiża SP 72NIE
277 Kiełczewska Klaudia ZS 12NIE
278 Kierzkowska Barbara SP 397NIE
279 Kiljańska Weronika ZSGH NIE
280 Kitlas Oliwia SP 246NIE
281 Klawińska Natalia SP 141NIE
282 Klawiński Bartosz ZS 12NIE
283 Klebaniuk Tymoteusz SP 246NIE
284 Klenkiewicz Bartosz SSP 10 NIE
285 Klepacka Agata SP 72NIE
286 Klimas Szymon SP 143NIE
287 Kociszewska Natalia SP 373NIE
288 Kociszewska Barbara SP 246NIE
289 Kokocha Nadia SP 374NIE
290 Kolasa Michał SP 312 NIE
291 Kołodziejski Filip SP 143NIE
292 Kołosińska Anastazja ZS 12NIE
293 Komorowska Karina SP 374NIE
294 Kondraciuk Irena ZSGH NIE
295 Konieczna Kinga SP 141NIE
296 Konieczny Fnanciszek SP 312 NIE
297 Konopka Wojciech SP 141NIE
298 Konstrat Krzysztof SP 246NIE
299 Kopel Oskar SP 397NIE
300 Kopyś Franek LO 72NIE
301 Kornatowska Amelia Kornatowska SP 312 NIE
302 Korsak Hanna SP 135NIE
303 Korsak Zofia LO 4NIE
304 Korycińska Zuzanna SP 397NIE
305 Kosicki Franciszek SP 72NIE
306 Kosiński Bartosz SP 215NIE
307 Kościaniuk Paweł SP 397NIE
308 Kośmicki Stanisław SP 374NIE
309 Koterski Kamil ZS 12NIE
310 Kowalczyk Barbara SP 60NIE
311 Kowalewski Jerzy SP 312 NIE
312 Kowalik Gabryś SP 98 DidaskoNIE
313 Kowalska Katarzyna SP 143NIE
314 Kowalski Jan SP 143NIE
315 Kozdrój Oliwia LO 72NIE
316 Kozdryk Jan SSP 10 NIE
317 Kozierańska Karolina SSP 10 NIE
318 Krać Tymoteusz SP 373NIE
319 Krakowiak Mateusz ZS 12NIE
320 Krasieńko Aleksandra LO 19NIE
321 Krasuski Paweł ZS 21NIE
322 Kraus Hanna SP 141NIE
323 Kreczyńska Magdalena SP 374NIE
324 Krępa Emila SP 143NIE
325 Król Jakub SP 72NIE
326 Król Bartek SP 279NIE
327 Król Franciszek SP 60NIE
328 Krukowska Barbara SP 143NIE
329 Krusiewicz Angelika ZS 12NIE
330 Krysiewicz Julia SP 141NIE
331 Krystek Piotr SP 215NIE
332 Krzak Kasper SP 374NIE
333 Krzesińska Julia SSP 10 NIE
334 Krzyżanowska Katarzyna SP 135NIE
335 Księżopolska Alicja SP 373NIE
336 Kubaszewska Julia LO 35NIE
337 Kubiński Jakub LO 19NIE
338 Kublin Małgorzata LO 47NIE
339 Kubuj Oliwia ZS 5NIE
340 Kuc Ewa SP 215NIE
341 Kuca Michał SP 246NIE
342 Kucharczyk Dagmara SP 60NIE
343 Kucharczyk Jerzy SP 246NIE
344 Kuchnio Bartek SP 374NIE
345 Kuchta Igor SP 255NIE
346 Kucińska Amelia SP 312 NIE
347 Kulawiak Joanna LO 47NIE
348 Kuligowski Hubert SP 373NIE
349 Kulpa Natalia LO 35NIE
350 Kunkowska Maja SP 246NIE
351 Kurdej Bianka SP 374NIE
352 Kurowski Marcel SP 374NIE
353 Kurowski Krzysztof SP 374NIE
354 Kurpiewska Alicja SP 397NIE
355 Kurt Jakub ZS 12NIE
356 Kutyła Mateusz ZS 5NIE
357 Kwiatkowska Łucja SP 374NIE
358 Lachowicz Szymon SP 98 DidaskoNIE
359 Laskowiecka Magda ZSGH NIE
360 Laskus Martyna SP 215NIE
361 Lasota Karol SP 215NIE
362 Laszczka Weronika ZSGH NIE
363 Lenard Krystian SP 60NIE
364 Lerka Emilia LO 72NIE
365 Leśniewska Julia SP 215NIE
366 Lewandowska Wiktoria LO 47NIE
367 Lewandowska Iza ZS 21NIE
368 Lewicki Jacek SP 215NIE
369 Liebchen Oliwia SP 373NIE
370 Lipiec Cezary SP 60NIE
371 Listopadzka Anna SSP 10 NIE
372 Lokin Grażyna LO 23NIE
373 Lubaszko Maja SP 141NIE
374 Lubaszko Jagoda SP 141NIE
375 Lubiński Adrian ZS 12NIE
376 Ludwig Hanna SP 215NIE
377 Lumperta Jakub ZS 21NIE
378 Luty Patryk ZS 21NIE
379 Łada Filip SP 246NIE
380 Ładno Szymon SP 120NIE
381 Łączyński Kacper SP 72NIE
382 Łączyński Jan SP 374NIE
383 Łoniewska Barbara SP 397NIE
384 Łubisz Hanna SP 143NIE
385 Łuczaj Nina SP 246NIE
386 Łukasiuk Szymon SP 374NIE
387 Łukomski Jakub ZS 12NIE
388 Łuński Szymon SP 141NIE
389 Machniak Zofia LO 47NIE
390 Maćkowska Aleksandra SP 215NIE
391 Maga Maja SP 397NIE
392 Makaruk Joachim ZS 37NIE
393 Malczyk Franek SP 98 DidaskoNIE
394 Malinowski Mateusz ZS 37NIE
395 Maliszewska Weronika SP 255NIE
396 Maliszewski Mateusz ZSGH NIE
397 Małka Zofia SP 373NIE
398 Manikowski Marcel SP 373NIE
399 Mańka Gabriela LO 35NIE
400 Marchlewski Marian SP 215NIE
401 Marciniak Aleksander SP 143NIE
402 Marczak Michał SP 135NIE
403 Markiewicz Mikołaj SP 135NIE
404 Markiewicz Sara SP 397NIE
405 Markowska Karolina SP 141NIE
406 Marzoch Maciej LO 47NIE
407 Maśniak Wojciech ZS 21NIE
408 Matablewska Oliwia SP 60NIE
409 Matejuk Katarzyna LO 47NIE
410 Matuszek Leon SP 60NIE
411 Matuszewska Szymon SP 312 NIE
412 Matyja Krzysztof LO 47NIE
413 Mazek Mateusz SP 246NIE
414 Mazińska Julia SP 141NIE
415 Mazurczuk Julia ZS 12NIE
416 Mazurkiewicz Marcel SP 135NIE
417 Mączka Monika SP 397NIE
418 Mędrzycka Natalia ZSGH NIE
419 MIAŁKOWSKA Maja SP 246NIE
420 Michajłow Andrzej SP 60NIE
421 Mierzwa Dorian ZS 21NIE
422 Miękus Alicja SP 215NIE
423 Mikina Damian LO 23NIE
424 Mikołajczak Natalia SP 279NIE
425 Mikołajczuk Szymon SP 374NIE
426 Milcarz Maja SP 141NIE
427 Milewski IGOR SP 312 NIE
428 Milwicz vel Delach Maja LO 23NIE
429 Molak Grzegorz SP 141NIE
430 Molak Szymon SP 141NIE
431 Molak Aniela SP 215NIE
432 Momot Pola SP 397NIE
433 Mosoń Jagoda SP 98 DidaskoNIE
434 Motyl Radosław ZS 37NIE
435 Mozol Franciszek SP 279NIE
436 Muić Adin SP 312 NIE
437 Mularczyk Jan SP 98 DidaskoNIE
438 Muranowska Maja SP 373NIE
439 Murić Sara SP 312 NIE
440 Mystkowski Patryk SP 246NIE
441 Myśliwiec Aleksandra ZS 21NIE
442 Nachtman Aleksandr ZSGGNIE
443 Naumiuk Maciej SP 255NIE
444 Nejman Piotr SP 135NIE
445 Nielepkowicz Hanna SSP 10 NIE
446 Niemińska Ewelina SP 120NIE
447 Niemyjski Patryk LO 72NIE
448 Nienałtowska Maja LO 35NIE
449 Niepokój Aleksandra SP 255NIE
450 Niewiadomska Milena SP 143NIE
451 Niewiadomski Sebastian SP 135NIE
452 Niżnik Mikołaj SP 98 DidaskoNIE
453 Nockowski Jakub SP 373NIE
454 Noszczak Franciszek SP 72NIE
455 Nowak Hania SP 98 DidaskoNIE
456 Nowak Ewa SP 120NIE
457 Nowak Gustaw SP 143NIE
458 Nowak Anna SP 143NIE
459 Nowakowski Bartosz LO 47NIE
460 Nowicka Maria ZS 37NIE
461 Nowicki Greg SP 279NIE
462 Nurkiewicz Radosław ZS 21NIE
463 Obliński Bartłomiej ZSGH NIE
464 Oborska Hanna SP 215NIE
465 Ogorzałek Aleksandra SP 397NIE
466 Ogrodnik Mateusz SP 141NIE
467 OLIWIA LIEBHEN SP 373NIE
468 Oliwia Liebchen SP 373NIE
469 Olkowska Julia SP 215NIE
470 Ołdak Natalia SP 255NIE
471 Ołdak Julia LO 72NIE
472 Onyszko Zuzanna SP 135NIE
473 Onyszko Szymon SP 135NIE
474 Oracz Kacper LO 19NIE
475 Orłowski Amadeusz ZS 21NIE
476 Ostas Adam SP 72NIE
477 Ostaszewska Weronika LO 19NIE
478 Ostrowski Łukasz LO 47NIE
479 Owczarek Stanisław SP 255NIE
480 Owdziej Wojciech SP 279NIE
481 Pabisz Alicja SP 279NIE
482 Pabjasz Jakub SP 215NIE
483 Pac Zachar LO 23NIE
484 Pachocka Dorota SP 215NIE
485 Pajura Bartosz SP 312 NIE
486 Pakuła Maja SP 255NIE
487 Pałdyna Hubert ZS 12NIE
488 Pałka Magdalena SP 373NIE
489 Paplińska Alicja SP 246NIE
490 Parda Karina SP 312 NIE
491 Pastuszka Magdalena SP 215NIE
492 Patorski Paweł SP 255NIE
493 Patyrek Julia ZS 5NIE
494 Pawlak Gabriela LO 35NIE
495 Pawlak Zuzanna SP 215NIE
496 Pawlus Łukasz SP 246NIE
497 Pawłowski Patryk SP 255NIE
498 Petel Maria ZS 37NIE
499 Petel Oliwia ZS 37NIE
500 Petruk Hanna SP 215NIE
501 Pezda Paweł SP 215NIE
502 Piasecka Paulina SP 312 NIE
503 Piasecka Wiktoria SP 279NIE
504 Piasecki Karol SP 312 NIE
505 Piekarek Justyna LO 47NIE
506 Piekarska Aleksandra ZS 21NIE
507 Pieniążek Julia ZS 12NIE
508 Pieróg Marta SP 279NIE
509 Pietrasiewicz Michał SP 143NIE
510 Pietrzak Otylia SP 279NIE
511 Pietura Zofia SSP 10 NIE
512 Piotrowski Franek SP 98 DidaskoNIE
513 Piotrowski Damian ZS 21NIE
514 Piotrowski Szymon SP 279NIE
515 Piotrowski Marcin ZSGGNIE
516 Pisarek Jakub ZS 37NIE
517 Piskorska Maja SSP 10 NIE
518 Piskorz Zosia SP 98 DidaskoNIE
519 Piszczek Wojciech LO 47NIE
520 Piwoński Jakub SP 215NIE
521 Platków-Gilewska Lena SP 143NIE
522 Płachecki Bolesław LO 35NIE
523 Płonczyński Paweł SP 246NIE
524 Płotica Filip SP 279NIE
525 Podgórski Hubert SP 215NIE
526 Podstawska Aleksandra SP 60NIE
527 Polo Radosław LO 23NIE
528 Poławski Michał SP 374NIE
529 Połoniecka Julia ZS 12NIE
530 Popilevych Tetian ZS 37NIE
531 Popławski Michał LO 23NIE
532 Posman Hanna SP 135NIE
533 Potempski Stanisław SP 279NIE
534 Prochowska Anna SP 397NIE
535 Pronobis Łukasz ZS 12NIE
536 Protasiuk Zuzanna SP 374NIE
537 Protsiv Artem ZS 5NIE
538 Pruszyński Bartek SP 72NIE
539 Psurska Pola SP 215NIE
540 Puchalska Zosia SP 98 DidaskoNIE
541 Puchalski Maksymilian SP 255NIE
542 Pudło Stanisław SP 373NIE
543 Puławska Natalia SP 255NIE
544 Rabenda Nikola SP 141NIE
545 Raczyński Bartek SP 279NIE
546 Raczyński Gabriel SP 246NIE
547 Radomska Joanna LO 72NIE
548 Radzikowski Mikołaj SP 279NIE
549 Rafał Filip SP 135NIE
550 Randak Aleksandra SSP 10 NIE
551 Rasińska Aleksandra LO 35NIE
552 Raszkowski Maksymilian ZS 21NIE
553 Ratajczak Tymon LO 47NIE
554 Remian Aleksandra SP 279NIE
555 Robak Joanna SP 255NIE
556 Roger Pola SP 312 NIE
557 Roloch Mateusz LO 23NIE
558 Romański Norbert LO 23NIE
559 Rosińska Juli ZS 21NIE
560 Roszkowski Jakub SP 312 NIE
561 Rowicka Nikola LO 19NIE
562 Różańska Julia SP 72NIE
563 Ruda Zuzanna LO 4NIE
564 Ruta Mateusz SP 373NIE
565 Rutkowski Antoni SP 135NIE
566 Rutkowski Bartosz LO 35NIE
567 Rydlewska Lila SP 215NIE
568 Rydzewski Jakub SP 373NIE
569 Rypina Joanna SP 72NIE
570 Rytel Aleksander SP 215NIE
571 Rzadkiewicz Kacper SP 397NIE
572 Rządkowska Maja SP 215NIE
573 Sasowski Kacper SP 246NIE
574 Sawicki Mateusz SP 374NIE
575 Sawlewicz Piotr ZS 37NIE
576 Seroczyński Krzysztof ZS 21NIE
577 Siatkowska Marta LO 4NIE
578 Siborenko Ada SP 397NIE
579 Siczek Jakub SP 397NIE
580 Siedlecka Klaudia LO 23NIE
581 Sieklicka Wiktoria SP 72NIE
582 Sieklicki Piotr SP 72NIE
583 Sieniarska Wiktoria ZS 5NIE
584 Sienicki Wojciech SP 373NIE
585 Sienkiewicz Weronika LO 72NIE
586 Sikora Julia ZS 37NIE
587 Sinczak Maria LO 35NIE
588 Siudek Adam SP 98 DidaskoNIE
589 Siwalob Aleksandra SP 72NIE
590 Skiba Wiktoria SP 279NIE
591 Składanowska Magdalena ZS 21NIE
592 Skwara Bartosz LO 35NIE
593 Slezak Bruno SP 98 DidaskoNIE
594 Sliwiński Oskar LO 23NIE
595 Słoniewski Kuba SP 143NIE
596 Smilińska Lena SP 312 NIE
597 Smolińska Iga SP 135NIE
598 Smoługa Oliwia SP 279NIE
599 Smułkowski Stanisław SP 279NIE
600 Sobczak Jan SP 373NIE
601 Sobejko Wiktoria SP 397NIE
602 Sobieszczuk Bartosz SP 135NIE
603 Sobota Konstanty SP 255NIE
604 Socha Zofia SSP 10 NIE
605 Sodel Daria SP 141NIE
606 Solińska Patrycja SP 215NIE
607 Sołowej Liliana SP 279NIE
608 Sopińska Natalia LO 23NIE
609 Sółkowski Aleksander SP 215NIE
610 Spychalska Zuzanna ZS 21NIE
611 Stachelek Karolina SP 279NIE
612 Stala Sandra LO 35NIE
613 Stankiewicz Szymon SP 135NIE
614 Staszewska Iga SP 374NIE
615 Stawiecka Aleksandra SP 98 DidaskoNIE
616 Stefaniuk Antonina SP 215NIE
617 Stępień Weronika SP 72NIE
618 Stępowska Helena SP 60NIE
619 Strachalski Antoni SP 215NIE
620 Stringer Mateusz SP 143NIE
621 Strupiechowska Anna LO 23NIE
622 Strzemieczny Konrad SP 246NIE
623 Strzeżysz Paweł SP 72NIE
624 Strzeżysz Małgorzata LO 19NIE
625 Suchenek Aleksandra SP 312 NIE
626 Supel Wiktoria SSP 10 NIE
627 Supryn Eryk ZS 37NIE
628 Surowiec Andrzej LO 19NIE
629 Szachsznajder Wiktoria ZS 5NIE
630 Szadkowski Maciej ZS 21NIE
631 Szańkowski Mateusz SP 141NIE
632 Szaturska Aleksandra LO 35NIE
633 Szerszenowicz Antonina SP 255NIE
634 Szewczyk Natalia ZS 21NIE
635 Szlachetka Marek SP 397NIE
636 Szlaska Marlena ZS 12NIE
637 Szlaski Maksymilian SP 312 NIE
638 Szmit Mateusz SP 72NIE
639 Szostak Jakub SP 312 NIE
640 Szpanowski Makary SP 215NIE
641 Szulim Łucja SP 135NIE
642 Szumańska Aleksandra SP 215NIE
643 Szymańska Katarzyna ZS 21NIE
644 Szymański Kacper SP 60NIE
645 Szymański Jan SP 374NIE
646 Szymański Igor SP 279NIE
647 Szymański Filip SP 374NIE
648 Szymczak Joanna SP 279NIE
649 Szyszko Mateusz SP 246NIE
650 Ślizankiewicz Dominika SP 246NIE
651 Ślusarski Maciej SP 135NIE
652 Świątek Filip SP 120NIE
653 Świątek Amelia SP 397NIE
654 Świątek Sztmon SP 255NIE
655 Świtkowski Filip SP 60NIE
656 Tamoń Matylda SP 373NIE
657 Tarnicki Marcin SSP 10 NIE
658 Terek Nadia SP 373NIE
659 Terpiłowski Artur LO 47NIE
660 Tęczynska Iga SP 373NIE
661 Tobiasz Tymoteusz LO 35NIE
662 Todys Milena SP 60NIE
663 Tomaszewski Miłosz SP 135NIE
664 Tomiczak Zofia SP 255NIE
665 Tomkiewicz Bruno SP 98 DidaskoNIE
666 Trzciński Norbert SP 397NIE
667 Trzciński Andrzej ZS 21NIE
668 Trzosowski Michał ZS 37NIE
669 Tujaka Sara SP 312 NIE
670 Turek Bartosz LO 35NIE
671 Turiwska Aleksandra SP 312 NIE
672 Turlińska Alicja SP 120NIE
673 Turliński Tymon ZS 12NIE
674 Turowicz Stanisław LO 47NIE
675 Turyk Julka SP 60NIE
676 Tutka Ewa SP 246NIE
677 Tuzimek Julia SSP 10 NIE
678 Tykhonenko Danyil SP 72NIE
679 Tyszka Oliwia LO 72NIE
680 Uhera Grzegorz SP 374NIE
681 Uliasz Milena SP 60NIE
682 Umylańska Aneta SP 141NIE
683 Urbaniak Borys SP 60NIE
684 Urbaniak Lena SP 60NIE
685 Vaina Karol SP 397NIE
686 Veina Ruben SP 397NIE
687 Volponi Francesco SP 135NIE
688 Wadowski Ziemowit SP 215NIE
689 Walkiewicz Franciszek SP 215NIE
690 Warumzer Oskar SP 279NIE
691 Wawrzyniak Jakub ZS 21NIE
692 Wawrzyński Eryk LO 23NIE
693 Wątroba Weronika SP 141NIE
694 Wcisło Mateusz SP 143NIE
695 Wcisło Alicja SP 143NIE
696 Weiss Oliwia LO 35NIE
697 Weiss Dominika SP 60NIE
698 Wejtko Zofia SP 143NIE
699 Wernerowicz Karolina SP 98 DidaskoNIE
700 Wesołowski Eryk SP 312 NIE
701 Węgleńska Kasia SP 98 DidaskoNIE
702 Wielogórski Ignacy SP 279NIE
703 Wierniuk Mikołaj SP 143NIE
704 Wierniuk Maja SP 143NIE
705 Wierzbicka Wiktoria SSP 10 NIE
706 Wieteska Adam SP 255NIE
707 Więcek Zofia SP 246NIE
708 Więcławek Maciej SP 143NIE
709 Wijtysiak Alfred SP 312 NIE
710 Wilczyński Michał LO 35NIE
711 Windorpska Teresa SP 143NIE
712 Winiarz Adam SP 312 NIE
713 Wiśniewska Daria SP 312 NIE
714 Wiśniewski Karol SP 135NIE
715 Wiśniewski Szymon SP 120NIE
716 Wiśniewski Ignacy SP 215NIE
717 Witanowska Natalia SP 72NIE
718 Witek Maciej SP 141NIE
719 Witek Maja SP 374NIE
720 Witkowska Hanna SP 373NIE
721 Witkowska Oliwia ZS 5NIE
722 Witulska Julia SP 141NIE
723 Włoda Mikołaj SP 246NIE
724 Włodarczyk Nina SP 246NIE
725 Woch Jan SP 279NIE
726 Wodecka Lena SP 135NIE
727 Wodzyński Szymon ZS 12NIE
728 Woińska Kinga SP 72NIE
729 Wojdyna Paweł ZSGH NIE
730 Wojeński Piotr LO 47NIE
731 Wojtas Artur SP 141NIE
732 Wołosiewicz Nina SP 60NIE
733 Wozba Julia SP 373NIE
734 Woźniak Maciej SP 312 NIE
735 Woźniak Iga SP 397NIE
736 Wójcicka Karolina SP 397NIE
737 Wójcicki Mateusz LO 72NIE
738 Wróbel Bartłomiej ZS 21NIE
739 Wykrętowicz Adrian ZS 12NIE
740 Wyrzykowski Jan SP 374NIE
741 Wysocka Róża SP 397NIE
742 Wysocki Tymon SP 120NIE
743 Yakobshe Oleh ZSGH NIE
744 Yerka Ludwika SP 143NIE
745 Zabłocki Daniel LO 19NIE
746 Zabrzycka Natalia LO 23NIE
747 Zadrożny Kacper SP 312 NIE
748 Zadrożny Kacper SP 312 NIE
749 Zając Emilia LO 47NIE
750 Zając Pola SP 143NIE
751 Zakowicz Antoni SP 373NIE
752 Zakrzewski Damian ZSGH NIE
753 Zalewska Aleksandra LO 35NIE
754 Zalewska Amelia SP 312 NIE
755 Zalewska Aleksandra ZS 21NIE
756 Zalewska Anna SP 60NIE
757 Zalewski Mikołaj SSP 10 NIE
758 Zanichkovska Zofia SP 72NIE
759 Zaorska Anna ZS 12NIE
760 Zawadzki Karol SP 373NIE
761 Zbirek Pola SP 143NIE
762 Zboch Aleksandra LO 47NIE
763 Zdrojewska Roksana SP 72NIE
764 ZDUNEK KONSTANTY ZS 21NIE
765 Zduńczyk Filip SP 374NIE
766 Zielińska Julia ZSGH NIE
767 Zielińska Jagna SP 279NIE
768 Zieliński-Bąbka Aleksander SP 397NIE
769 Ziemacki Jan SP 143NIE
770 Ziencik Bartłomiej SP 141NIE
771 Ziętek Michalina SP 98 DidaskoNIE
772 Ziomek Aleksandra SP 312 NIE
773 Ziomek Adam SP 312 NIE
774 Ziółkowski Jan SP 135NIE
775 Ziółkowski Krzysztof SP 72NIE
776 Zubel Wiktoria SP 141NIE
777 Zubrycki Dorian SP 72NIE
778 Zugaj Julia SP 98 DidaskoNIE
779 Zwierzyński Kuba LO 23NIE
780 Zych Adam SP 279NIE
781 Zych Piotr LO 23NIE
782 Zyśk Wiktoria SP 279NIE
783 Żabiński Jonatan ZS 21NIE
784 Żmijewska Aleksandra SP 143NIE
785 Żochowski Kamil SP 312 NIE
786 Żołyńska Julia SP 255NIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту