Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

53 WOM BIEGI PRZEŁAJOWE
PRAGA PÓŁNOC

Miejsce i termin: Warszawa, 2019-09-17
Organizator:
Opis zawodów: Start/meta, biuro zawodów Bulwer Stanisława Augusta w Parku Skaryszewskim.
Rejestracja do zawodów wyłącznie przez stronę www.chronotex.pl
Rejestracji dokonują nauczyciele opiekunowie drużyn szkolnych do dnia 13.09.2019.
Nie będzie prowadzona rejestracja zawodników nowych ani zmiany na listach startowych w biurze zawodów.
Każda szkoła ma prawo do wystawienia maksymalnie 6 zawodników w każdej kategorii wiekowej (6 dziewcząt i 6 chłopców).
Przy rejestracji zawodników w polu „SZKOŁA” należy należy wybrać szkołę z listy rozwijanej
Pomiar czasu elektroniczny, każdy zawodnik otrzyma transponder pomiarowy zwrotny po biegu oraz numer startowy jednorazowy. Transponder należy wsznurować w buta na czas biegu, numer startowy zamocować na koszulce z przodu na klatce piersiowej.
Biuro zawodów czynne od 9.00, wydawanie numerów startowych do 30 minut przed startem każdego biegu.
Pierwszy start o godzinie 13.00, kolejne co 10 min
Szczegóły w regulaminie zawodów
Wpisowe i wpłata: UDZIAŁ W BIEGACH JEST BEZPŁATNY
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Szkoła Wpłata
1 Ali Ahmadi Aleksandr 50 LONIE
2 Anioł Michał SP 30NIE
3 Augustyniak Paweł ZS 40NIE
4 Bałcińska Zuzanna ZS 40NIE
5 Banasiewicz Jakub 50 LONIE
6 Banasiuk Julita SP 127NIE
7 Banaszek Zuzanna ZS 11NIE
8 Banaszek Dominik 76 LONIE
9 Baranowski Kacper SP 258NIE
10 Barciński Natan SP 50NIE
11 Baroniewski Arkadiusz ZS 11NIE
12 Bauer Oliwia SP 127NIE
13 Bąk Zuzanna 8 LONIE
14 Bednarczyk Angelika ZS 11NIE
15 Bedyński Sebastian SP 50NIE
16 Bilińska Aleksandra SP 30NIE
17 Bińkowski Robert ZSS 38NIE
18 Blasiński Franciszek SP 127NIE
19 Błoński Adam 8 LONIE
20 Borowski Jakub SP 127NIE
21 Borysik Jakub 76 LONIE
22 Broda Łukasz SP 258NIE
23 Brudnicka Amelia Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
24 Bruś Szymon Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
25 Bruździak Kamil ZS 40NIE
26 Brykczyński Antoni Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
27 Brząkała Szymon ZS 33NIE
28 Brzozowska Kinga SP 50NIE
29 Brzozowska Ewa SP 50NIE
30 Bułanowski Patryk ZS 40NIE
31 Cacko Magdalena ZS 40NIE
32 Calik Krzysztof 50 LONIE
33 Caulier Nina Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
34 Cegielski Mikołaj 76 LONIE
35 Chaberska Julia SP 127NIE
36 Chmielewska Alicja 8 LONIE
37 Chmielewska Aleksandra 76 LONIE
38 Chmielewska Kalina SP 258NIE
39 Chmura Przemysław SP 73NIE
40 Chojnacki Piotr SP 30NIE
41 Cholewińska Alicja SP 73NIE
42 Chomań Wiktoria SP 73NIE
43 Cichońska Julia ZS 40NIE
44 Cieplińska Amelia SP 30NIE
45 Czaplicki Jakub 50 LONIE
46 Czechowska Nikola ZS 40NIE
47 Czyżowicz Justyna SP 50NIE
48 Danowski Adrian ZS 33NIE
49 Dąbrowska Wiktoria SP 50NIE
50 Dąbrowski Jakub ZS 11NIE
51 Dąbrowski Adrian 50 LONIE
52 Decewicz Kamila SP 127NIE
53 Derda Jacek 8 LONIE
54 Dębowski Karol ZS 40NIE
55 Długosz Paulina ZS 40NIE
56 Dobosz Sebastian SP 30NIE
57 Dominiak Natalia 8 LONIE
58 Drągowska Martyna SP 258NIE
59 Duch Gabriel SP 73NIE
60 Ducha Daria ZS 40NIE
61 Duczkowski Daniel SP 127NIE
62 Dudek Michalina SP 30NIE
63 Dudek Aleksandra SP 73NIE
64 Dutkiewicz Patryk SP 30NIE
65 Dutkiewicz Anna 76 LONIE
66 Dybowski Kamil SP 258NIE
67 Dziubak Gabriel SP 73NIE
68 Exner Aleksandra SP 73NIE
69 Fibakiewicz Rut SP 73NIE
70 Fryze Zuzanna SP 73NIE
71 Gajewski Bartosz SP 73NIE
72 Gajowiak Aleksandra SP 258NIE
73 Galus Mateusz ZS 11NIE
74 Gawrysiak Bartosz SP 127NIE
75 Gęsikowska Nela SP 258NIE
76 Gładysz Mateusz ZS 33NIE
77 Głażewski Mateusz ZS 14NIE
78 Goliszewska Maja SP 258NIE
79 Goliszewska Anita SP 258NIE
80 Golus Michał SP 258NIE
81 Gołaszewski Maksymilian SP 127NIE
82 Gołyńska Nikola SP 50NIE
83 Gondorek Kacper SP 127NIE
84 Goszczyński Stanisław Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
85 Goś Nikola SP 30NIE
86 Grądzka Karolina SP 127NIE
87 Greloch Jakub SP 73NIE
88 Gromadzki Michał 8 LONIE
89 Gronosz Daniel SP 127NIE
90 Grzelak Michał Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
91 Grzesiak Mikołaj 50 LONIE
92 Grzybowski Oliwier ZS 14NIE
93 Grzymała Kinga SP 50NIE
94 Gwizdon Alan SP 30NIE
95 Hardej Marta SP 30NIE
96 Hass Joanna 50 LONIE
97 Haykowski Kaia Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
98 Heyer Natalia SP 30NIE
99 Hoffman Weronika Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
100 Isaiev Danylo ZS 11NIE
101 Janczewska Paulina 76 LONIE
102 Janiszek Julia SP 30NIE
103 Jankowska-Trzonek Wiktoria SP 127NIE
104 Jankowski Jakub SP 50NIE
105 Janoszek Mateusz ZS 11NIE
106 Januszewski Wiktor SP 73NIE
107 Jańczyk Kacper ZS 40NIE
108 Jarosiewicz Igor SP 30NIE
109 Jarosz Michał 50 LONIE
110 Jary Konrad SP 50NIE
111 Jaskłowski Hubert SP 30NIE
112 Jaworski Remigiusz ZS 40NIE
113 Jeliński Dawid SP 127NIE
114 Jędrysiak Wiktoria SP 73NIE
115 Jędrzejczak Anna SP 73NIE
116 Jędrzejewska Zuzanna SP 127NIE
117 Juckiewicz Weronika SP 127NIE
118 Jurczak Seweryn ZS 40NIE
119 Kaczmarek Jakub 50 LONIE
120 Kałkowska Zuzanna SP 30NIE
121 Kamieńska Oliwia SP 30NIE
122 Kamiński Krystian ZS 40NIE
123 Kania Jakub ZS 11NIE
124 Kaniewski Dominik SP 50NIE
125 Kapelańczyk Jan SP 258NIE
126 Karapetyan Gor SP 73NIE
127 Karapetyan Lilya SP 73NIE
128 Karczemna Julia ZS 40NIE
129 Karolak Szymon SP 30NIE
130 Kaszowicz Sandra SP 258NIE
131 Kata Natalia SP 258NIE
132 Kawicka Ewa SP 258NIE
133 Kazanowski Dominik SP 50NIE
134 Kazimierczuk Oliwia SP 73NIE
135 Kądziela Marcelina 50 LONIE
136 Kęciek Agnieszka SP 258NIE
137 Kiczyński Sebastian 76 LONIE
138 Kierko Andrzej ZS 14NIE
139 Kietliński Dominik SP 127NIE
140 Kirilenko Laura 8 LONIE
141 Klenkiewicz Bartosz Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
142 Klos Maja SP 30NIE
143 Kłos Blanka ZS 40NIE
144 Kobus Dominik SP 127NIE
145 Koczwara Kacper ZSS 38NIE
146 Kokoszko Marta 76 LONIE
147 Kołtoniak Julia SP 30NIE
148 Komor Aleksandra SP 258NIE
149 Komorowska Agnieszka ZSS 38NIE
150 Konopka Bartosz SP 73NIE
151 Konwiak Wiktoria ZSS 38NIE
152 Korczak Weronika SP 50NIE
153 Korczyk Laura 8 LONIE
154 Kossakowska Zuzanna ZS 33NIE
155 Koszewski Paweł SP 73NIE
156 Kot Mikołaj 8 LONIE
157 Kovalchuk Oleh ZS 33NIE
158 Kovalhu Oleh ZS 33NIE
159 Kovalhuk Oleh ZS 33NIE
160 Kowalczyk Aleksandra SP 30NIE
161 Kowalewski Rafał SP 127NIE
162 Kowalska Sandra ZS 11NIE
163 Kowalska Edyta SP 50NIE
164 Kozłowska Anna SP 73NIE
165 Krakowiak Aleksandra SP 258NIE
166 Kruk Aleksandra SP 50NIE
167 Krupa Agata SP 258NIE
168 Krzemianowski Jakub SP 127NIE
169 Krzeszlak Julia SP 30NIE
170 Krzywonos Aleksandra SP 73NIE
171 Krzyżanowska Joanna ZS 40NIE
172 Kubiak Weronika SP 258NIE
173 Kuczyńska Wiktoria ZSS 38NIE
174 Kulik Denys SP 258NIE
175 Kunkel Hubert 76 LONIE
176 Kur Wiktor SP 258NIE
177 Kurzawa Dominik SP 127NIE
178 Kusio Sandra SP 127NIE
179 Kusz Jessika ZS 40NIE
180 Kutateladze Wiktoria SP 73NIE
181 Lasocka Martyna SP 50NIE
182 Lementowicz Jakub ZS 40NIE
183 Leśniak Maria SP 127NIE
184 Leśniewski Wiktor SP 50NIE
185 Lindstedt Amadeusz 76 LONIE
186 Lipińska Joanna SP 258NIE
187 Lubaszka Bartosz 50 LONIE
188 Łagowski Piotr ZS 40NIE
189 Łapieniecki Tomasz SP 50NIE
190 Łapuć Julia SP 73NIE
191 Łasak Aleksander 76 LONIE
192 Łata Iga SP 30NIE
193 Łatwińska Wiktoria SP 30NIE
194 Łopaciński Maksym SP 50NIE
195 Mac Michał ZS 33NIE
196 Maciejec Edyta ZSS 38NIE
197 Magiera Tomasz SP 30NIE
198 Magiera Dominika SP 30NIE
199 Majewski Kacper SP 50NIE
200 Majewski Szymon SP 50NIE
201 Majkowski Jakub Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
202 Malesa Hubert SP 127NIE
203 Małachowska Aleksandra SP 73NIE
204 Małocha Stanisław Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
205 Mamiński Konrad SP 50NIE
206 Mańkowska Julia SP 50NIE
207 Martyn Julia SP 258NIE
208 Mata Kamil ZS 40NIE
209 Maziarz Mateusz SP 50NIE
210 Mielczarek Maciej ZS 11NIE
211 Mielczarek Laura ZS 40NIE
212 Miękus Zofia Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
213 Mioduszewska Julia 8 LONIE
214 Moczulska Magda ZS 11NIE
215 Molenda Jakub ZS 33NIE
216 Molińska Weronika SP 30NIE
217 Mosakowska Julia Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
218 Musioł Olgierd SP 258NIE
219 Muszyńska Anna ZS 11NIE
220 Nakonieczna Julia SP 127NIE
221 Napłoszek Klaudia ZS 11NIE
222 Nayigiziki Bartłomiej 76 LONIE
223 Nayigiziki Gabriela SP 258NIE
224 Niemczura Wiktor SP 50NIE
225 Niemierka Mateusz SP 30NIE
226 Niemirska Kinga SP 73NIE
227 Niewiadomska Hanna Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
228 Nikrand Adrian SP 30NIE
229 Nikrandt Mariusz SP 30NIE
230 Nitsch Aleksandra 8 LONIE
231 Nosal Mikołaj SP 73NIE
232 Nurzyński Dominik SP 127NIE
233 Ogorzałek Bartek SP 30NIE
234 Oleszczuk Paulina SP 73NIE
235 Olszanko Miłosz 50 LONIE
236 Olszewska Maja SP 30NIE
237 Onisk Nikola SP 73NIE
238 Oponowicz Tomasz ZS 33NIE
239 Ostrysz Alicja SP 73NIE
240 Pacek Wiktoria SP 30NIE
241 Paczkowska Wiktoria 76 LONIE
242 Paczkowski Szymon SP 258NIE
243 Paszkiewicz Zofia SP 50NIE
244 Pawlak Zuzanna SP 50NIE
245 Pawlik Aleksandra ZS 11NIE
246 Pawluk Aleksandra SP 258NIE
247 Pergoł Natalia ZS 11NIE
248 Petruczeńko Michał 50 LONIE
249 Piechowski Miłosz Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
250 Pietrzyk Andżelika SP 127NIE
251 Piliszczuk Martyna SP 258NIE
252 Piwowarczyk Aleksandra 50 LONIE
253 Płatos Jakub ZS 14NIE
254 Podgrudna Marta 50 LONIE
255 Podkościelna Wiktoria ZSS 38NIE
256 Podleś Błażej SP 73NIE
257 Polter Lara SP 258NIE
258 Pośpiech Laura SP 127NIE
259 Powierza Oliwia SP 30NIE
260 Poznerowicz Igor SP 127NIE
261 Prokopenko Dymtrii ZS 11NIE
262 Przybyłowicz Igor SP 73NIE
263 Przybyłowicz Nadia SP 73NIE
264 Przyysz Łukasz SP 258NIE
265 Rachmankiewicz Joanna ZS 11NIE
266 Rados Oskar SP 258NIE
267 Rafałowicz Dominik 76 LONIE
268 Rakowska Zuzanna SP 127NIE
269 Rakowska Zuzanna SP 127NIE
270 Regulska Natalia 76 LONIE
271 Rejf Oskar ZS 33NIE
272 Rigamonti Helena Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
273 Rodak Łukasz ZS 40NIE
274 Romańczuk Miriam 8 LONIE
275 Roniewski Arkadiusz ZS 11NIE
276 Rososińska Nicole SP 258NIE
277 Rososiński Mateusz SP 258NIE
278 Ryciak Mikołaj Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
279 Rylski Olaf Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
280 Rymarski Jakub 8 LONIE
281 Ryska Marcin ZS 11NIE
282 Ryś Dominik SP 30NIE
283 Rzeczkowski Karol SP 258NIE
284 Saczkowski Sergiusz Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
285 Saja Marcin Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
286 Sarnecki Kamil Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
287 Sasin Wiktor SP 73NIE
288 Sawicka Olivia SP 30NIE
289 Sawicki Bartek SP 30NIE
290 Schmidt Kacper SP 258NIE
291 Sekunda Jakub ZS 14NIE
292 Seroka Julia SP 30NIE
293 Sęk Karolina 50 LONIE
294 Sieklucka Barbara 8 LONIE
295 Siemion Anna ZS 40NIE
296 Skiba Barbara SP 258NIE
297 Skowronek Sambor SP 50NIE
298 Skórka Paweł ZS 14NIE
299 Skrajny Jakub ZS 33NIE
300 Skrzypczak Mateusz SP 258NIE
301 Sobczak Kacper 8 LONIE
302 Sobczak Zofia SP 50NIE
303 Sobota Mateusz ZS 33NIE
304 Sobuś Oliwia ZS 11NIE
305 Soćko Nikola SP 73NIE
306 Sokołowska Julia SP 50NIE
307 Soliński Mateusz SP 258NIE
308 Spylova Katarzyna SP 127NIE
309 Sroka Mateusz SP 73NIE
310 Sroka Patryk SP 73NIE
311 Stachowska Maja ZS 40NIE
312 Stanke Tymoteusz SP 30NIE
313 Stankiewicz Jan 8 LONIE
314 Stefanyshyn Volodymyr SP 50NIE
315 Strąk Natalia SP 30NIE
316 Stsiolnaya Vasilina SP 50NIE
317 Styś Aleksander SP 50NIE
318 Suliński Łukasz SP 30NIE
319 Surmaczyńska Julia SP 50NIE
320 Swojak Kinga 76 LONIE
321 Sylwestrzak Aleksander SP 127NIE
322 Syropolska Maja Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
323 Szadkowska Zuzanna SP 127NIE
324 Szamotulska Laura 76 LONIE
325 Szaraniec Marcel SP 127NIE
326 Szczepanek Mateusz ZS 33NIE
327 Szczepanik Bartosz SP 127NIE
328 Szczepanik Mateusz ZS 40NIE
329 Szczepańska Karolina ZS 11NIE
330 Szczepańska Karolina ZS 11NIE
331 Szczepański Oskar SP 30NIE
332 Szewczyk Julia SP 127NIE
333 Szkup Antoni 8 LONIE
334 Szlachta Amelia SP 73NIE
335 Szot Karol SP 30NIE
336 Szuba Damian ZS 33NIE
337 Szulc Bartłomiej 8 LONIE
338 Szur Wiktoria ZS 11NIE
339 Szymanik Karol SP 127NIE
340 Szymańska Aleksandra SP 258NIE
341 Ścibiorek Dominika SP 50NIE
342 Śledź Kamil SP 30NIE
343 Ślesicki Kacper SP 127NIE
344 Ślesicki Maciej ZS 14NIE
345 Ślęzak Kamil SP 50NIE
346 Śliwska Iga Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
347 Śmietanka Mateusz ZS 40NIE
348 Średnicki Kacper 76 LONIE
349 Świerczewska Oliwia 76 LONIE
350 Świtka Igor SP 50NIE
351 Tarczyński Mateusz SP 50NIE
352 Tchórzewska Magdalena SP 50NIE
353 Telechowski Bartosz SP 50NIE
354 Tomaszewska Maja SP 50NIE
355 Tomczuk Szymon SP 127NIE
356 Trembaczyk Marcin SP 50NIE
357 Trznadel Marcin SP 50NIE
358 Tunyk Katia SP 30NIE
359 Tymoszczuk Kacper ZSS 38NIE
360 Uzar Maciej ZS 14NIE
361 Wajs Maciej 8 LONIE
362 Waleszczak Kamil ZS 11NIE
363 Warachowska Nina ZS 40NIE
364 Wardziak Dawid ZSS 38NIE
365 Wasiak Hubert ZS 11NIE
366 Wasiewicz Mikołaj ZS 11NIE
367 Węsierski Filip Społeczna Szkoła Podstawowa STONIE
368 Wichowska Izabela SP 127NIE
369 Wichowska Izabela SP 127NIE
370 Widz Agata 8 LONIE
371 Wierciński Aleksander SP 50NIE
372 Wilczyński Piotr 8 LONIE
373 Wiśniewska Gabriela 76 LONIE
374 Wiśniewska Julia SP 50NIE
375 Wiśniewski Daniel SP 258NIE
376 Wiśniewski Maciej ZS 14NIE
377 Witkowski Jan SP 30NIE
378 Wituszyńska Zuzanna 76 LONIE
379 Wituszyński Seweryn SP 30NIE
380 Włodarczyk Michał SP 258NIE
381 Włodarska Olga SP 30NIE
382 Wojda Katarzyna ZS 11NIE
383 Wojtyra Rafał SP 73NIE
384 Wojtyra Wiktor SP 73NIE
385 Woźniak Julia SP 50NIE
386 Wydra Piotr SP 50NIE
387 Wysokiński Kacper SP 127NIE
388 Yazenitska Ada ZS 11NIE
389 Zadrożna Marzena SP 127NIE
390 Zadrożna Marzena SP 127NIE
391 Zakrzewski Szymon SP 258NIE
392 Zalewska Ewelina SP 73NIE
393 Zalewski Rafał SP 73NIE
394 Zarzycki Piotr 76 LONIE
395 Zawadzka Klaudia SP 50NIE
396 Zawadzki Jakub ZS 33NIE
397 Zawistowska Julia SP 258NIE
398 Zbiejczuk Aleksander ZS 11NIE
399 Zgoda Szymon SP 50NIE
400 Zielińska Helena 8 LONIE
401 Zieliński Michał 8 LONIE
402 Zieliński Bartosz 76 LONIE
403 Zinchenko Vładysłav SP 258NIE
404 Ziomek Krzysztof SP 258NIE
405 Ziółkowski Bolesław SP 258NIE
406 Ziułkowski Piotr SP 73NIE
407 Żaboklicki Kacper SP 30NIE
408 Żmijewska Aleksandra 8 LONIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту