займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

X JUBILEUSZOWY PÓŁMARATON KIETRZ - TŘEBOM - GRÓDCZANKI - PIETROWICE WIELKIE

Miejsce i termin: Kietrz, 2016-06-11
Organizator: ORGANIZATOR: Urząd Miejski w Kietrzu
ul. 3 Maja 1
48-130 Kietrz
tel. 77 485 43 56 do 58
fax 77485 43 59
e-mail: sekretariat@kietrz.pl
www.kietrz.pl
www.polmaraton.kietrz.pl
www.facebook.com/gminakietrz
Wszelkich informacji udzielają:
Wiceburmistrz Kietrza - Pan Dariusz Kamiński, tel. 77 485 43 56 w. 29; e-mail: dariusz.kaminski@kietrz.pl
Dyrektor Biegu - Pan Piotr Muzyk, tel. 667 526 333, e-mail: piotrmuzyk@onet.pl
Z-ca Dyrektora Biegu - Pani Dorota Buch, tel. 77 485 43 56 w. 23 e-mail: dorota.buch@kietrz.pl
Opis zawodów: X Jubileuszowy Półmaraton Kietrz - Třebom - Gródczanki - Pietrowice Wielkie odbędzie się w dniu 11 czerwca 2016 r. (sobota) w Kietrzu. Trasa będzie przebiegać przez Polskę i Czechy, po stronie Polski na terenie województwa opolskiego i śląskiego, w powiecie głubczyckim i raciborskim.
START nastąpi o godz. 10:00 z Rynku w Kietrzu (ul. Wojska Polskiego). META znajduje się również przy Rynku w Kietrzu (ul. Wojska Polskiego).
Biuro Zawodów będzie mieściło się na terenie Zespołu Szkół w Kietrzu przy ul. Kościuszki 14. Biuro Zawodów czynne będzie 11.06.2016 r. w godz. od 7:00 do godz. 9:15, w tym czasie nastąpi weryfikacja uczestników.
Na terenie Zespołu Szkół dostępne będą również szatnie, depozyt, a także miejsca noclegowe. Nieopodal Zespołu Szkół, na kompleksie „ORLIK” do dyspozycji biegaczy będą wykwalifikowani masażyści (bezpłatnie).
Osobom zgłoszonym, mieszczącym się w limicie zgłoszeń, organizator gwarantuje PAKIET STARTOWY, w skład którego wchodzą: imienny numer startowy, transponder do pomiaru czasu, bon na posiłek regeneracyjny po zakończeniu biegu, pamiątkowa koszulka, medal, napój izotoniczny, materiały reklamowe, bezpłatna wejściówka na Krytą Pływalnię HYDROSFERA (1h do wykorzystania w dniu zawodów). Pakiety startowe wydawane są w Biurze Zawodów 11.06.2016 r. od godziny 7:00 do 9:15. Istnieje możliwość skorzystania z pryszniców i masażu po biegu.
Wpisowe i wpłata: Opłatę startową należy wpłacać na rachunek bankowy URZĘDU MIEJSKIEGO W KIETRZU: 33 8475 1016 2002 0000 4011 0001
z dopiskiem „WPISOWE - PÓŁMARATON” imię i nazwisko oraz rocznik osoby, której dotyczy wpłata..
Wysokość opłaty startowej:
40,00 zł przelewem do 31 marca 2016 r.
50,00 zł przelewem do 8 czerwca 2016 r.
70,00 zł gotówką w dniu zawodów tj. 11 czerwca 2016 r.
Kobiety, które ukończyły 65 rok życia i mężczyźni powyżej 70 roku życia – zwolnieni z opłaty.
Limit zawodników: 500
Regulamin zawodów: PDF
Lista startowa: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Aleksandrowicz Maciej Wawelno 21 097 m BrakNIE
2 Antczak Robert Racibórz 21 097 m Easy RunTAK
3 Baczyński Wojtek Goczałkowice 21 097 m CA AktywniNIE
4 Bajda Jacek Pilszcz 21 097 m WKB META LUBLINIECTAK
5 Balicki Dariusz Kędzierzyn-Koźle 21 097 m BrakTAK
6 Banasiak Tomasz Racibórz 21 097 m BrakTAK
7 Banasik Wiesław Zdzieszowic 21 097 m BrakTAK
8 Bańdura Marzena Racibórz 21 097 m Easy Run RacibórzNIE
9 Baranek Marek Bytom 21 097 m OPEL ACTIVE TEAMTAK
10 Baraniecki Zbigniew Poznań 21 097 m Brylant KórnikNIE
11 Bardaševský Lubomír Ludgeřovice 21 097 m Chronimy Górę Gipsową!TAK
12 Bartnik Sebastian Jastrzębie Zdrój 21 097 m Galopujące ŚlimakiTAK
13 Bedmorz Marek Świerkle 21 097 m TOR Dobrzeń Wielki NIE
14 Bednarczyk Wiesław Brzeg 21 097 m BrakTAK
15 Bednorz Marek Świerkle 21 097 m TOR Dobrzeń WielkiNIE
16 Bernacki Eugeniusz Gliwice 21 097 m GPRS HydrokopTAK
17 Biwot Wycliffe Kipkorir Eldoret 21 097 m Benedek-TeamTAK
18 Biwot Gladys Jepkurui Eldoret 21 097 m Benedek-TeamTAK
19 Błaszczok Robert Samborowice 21 097 m BrakTAK
20 Błażków Łukasz Głubczyce 21 097 m BrakTAK
21 Bobrowski Grzegorz Rydułtowy 21 097 m BrakNIE
22 Bondarewicz Grzegorz Kietrz 21 097 m BrakTAK
23 Borowiak Piotr Bytom 21 097 m BrakTAK
24 Borowski Ryszard Brzeg 21 097 m Druzyna szpiku BrzegTAK
25 Borukało Wiktor Racibórz 21 097 m BrakTAK
26 Brauner Wojciech Wodzisław Śląski 21 097 m BrakTAK
27 Brodacki Wiesław Tychy 21 097 m 40-latek tychyTAK
28 Brosz Michał Paniówki 21 097 m BrakTAK
29 Brych-Pająk Ewa Częstochowa 21 097 m Zabiegani CzęstochowaNIE
30 Brychcy Wioleta Gliwice 21 097 m AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
31 Buchalik Marian Rydułtowy 21 097 m -TAK
32 Bugdoł Andrzej Kietrz 21 097 m BrakTAK
33 Bzducha Marta Kędzierzyn-Koźle 21 097 m BrakTAK
34 Bzducha Przemysław Kędzierzyn-Koźle 21 097 m BrakTAK
35 Cały Sławomir Opole 21 097 m BIEG OPOLSKINIE
36 Cegiełko Krzysztof Tychy 21 097 m BrakTAK
37 Chaliński Krzysztof Łubniany 21 097 m Helix PomatiaTAK
38 Charążka Paweł Głubczyce 21 097 m BrakTAK
39 Chebet Agnes Eldoret 21 097 m Benedek-TeamTAK
40 Chomiczewska Patrycja KIETRZ 21 097 m HOBBY SPORT TEAMTAK
41 Chrzan Tadeusz Rydułtowy 21 097 m FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKINIE
42 Ciesielski Dariusz Kietrz 21 097 m BrakTAK
43 Ciężkowska Katarzyna Wrocław 21 097 m BrakTAK
44 Cnota PIotr Czyżowice 21 097 m BrakNIE
45 Czekała Krzysztof Krowiarki 21 097 m BrakTAK
46 Ćwik Tomasz Racibórz 21 097 m biegamyzsercem.plTAK
47 Ćwikliński Robert Kolonowskie 21 097 m Izerska Grupa BiegowaNIE
48 Dacyk Patrycja Głubczyce 21 097 m BrakNIE
49 Damek Michał Ostrava 21 097 m Chronimy Górę Gipsową!TAK
50 Danik Krzysztof Opole 21 097 m BIEG OPOLSKITAK
51 Danił Adam Rybnik 21 097 m Chemika RybnikTAK
52 Dąbal Fryderyk Racibórz 21 097 m BERSERKERS TEAM RACIBÓRZTAK
53 Dąbrowski Andrzej Rybnik 21 097 m BrakTAK
54 Demidowicz Dawid Radlin 21 097 m BrakTAK
55 Deńca Jan Rudnik 21 097 m Ziemia RaciborskaTAK
56 Dostol Dominik Laziska 21 097 m METATAK
57 Dworski Marek Gliwice 21 097 m AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
58 Dzięcioł Dorota Racibórz 21 097 m BrakTAK
59 Dzik Małgorzata Mirsk 21 097 m IZERSKA GRUPA BIEGOWA TAK
60 Dziuba Andrzej Tychy 21 097 m BrakTAK
61 Esik Przemysław Kietrz 21 097 m Welcome to the NorthTAK
62 Farbiszewski Piotr Racibórz 21 097 m SULIS HOKO TEAM TAK
63 Fáček Miroslav Petřvald 21 097 m SK Zahrada PetřvaldTAK
64 Ficek Pavel Frýdek Místek 21 097 m BrakTAK
65 Ficek Hanna Jejkowice 21 097 m BrakTAK
66 Fielhauer Mateusz Dzielnica 21 097 m NajlepszyTAK
67 Filipczak Dariusz Strzelce Opolskie 21 097 m GMINA STRZELCE OPOLSKIENIE
68 Flegel Marek Pietrowice Wielkie 21 097 m BrakTAK
69 Florczuk Mieczysław BRZEG 21 097 m BrakTAK
70 Gaj Monika Kietrz 21 097 m BrakTAK
71 Gajda Urszula Opole 21 097 m Bieg Opolski TAK
72 Garboś Cezary Żory 21 097 m ŻoryTAK
73 Gawłowski Andrzej Lubliniec 21 097 m KLUB MORSÓW TAK
74 Gąszczak Tadeusz gliwice 21 097 m BrakNIE
75 Głogiewicz Sebastian Łańce 21 097 m EASY RUNTAK
76 Główka Marcin Racibórz 21 097 m INSTAL-TECH TEAM TAK
77 Gogała Ryszard Głubczyce 21 097 m BrakTAK
78 Goły Dagmara Czyżowice 21 097 m NiezrzeszonaNIE
79 Góra Henryk Jaworzno 21 097 m Saint Gobain SquadTAK
80 Górecki Ryszard Gliwice 21 097 m BrakNIE
81 Górnik Ireneusz Rydułtowy 21 097 m Wodzisławska Akademia BieganiaTAK
82 Grabarczyk Mateusz Radlin 21 097 m Allianz Running theamTAK
83 Graca Aleš Darkovičky 21 097 m Upside DownTAK
84 Grucel Damian Gródczanki 21 097 m BrakTAK
85 Grzebieluch Dawid Ogrodzieniec 21 097 m BrakNIE
86 Habram Bartosz Racibórz 21 097 m Peta MountainNIE
87 Halfar Jan Bělá 21 097 m Prajzska ambasadaTAK
88 Hawryluk Leszek Wodzisław Śląski 21 097 m BrakTAK
89 Herba Grzegorz Kietrz 21 097 m KS GRYF KIETRZTAK
90 Herbut Malwina Przejęsław 21 097 m Izerska Grupa BiegowaTAK
91 Hiltavský Martin Bělá 21 097 m Prajzská AmbasádaTAK
92 Holona Wojciech Rybnik 21 097 m AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
93 Hornik Jarosław Mysłowice 21 097 m Truchtacz MysłowiceTAK
94 Huczek Tomasz Racibórz 21 097 m 1981TAK
95 Hudeczek Pavel Ludgeřovice 21 097 m Chronimy Górę Gipsową!TAK
96 Izdebski Daniel Jastrzębie Zdrój 21 097 m BrakTAK
97 Jackow Zenon Kietrz 21 097 m BrakTAK
98 Jadach Oleksandra Racibórz 21 097 m BBL RacibórzTAK
99 Jagiela Rafał Opole 21 097 m BrakTAK
100 Jagieła Adam Siemianowice Śląskie 21 097 m KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaNIE
101 Jalůvka Tomáš Branka u Opavy 21 097 m Caramba! TeamTAK
102 Jalůvková Renáta Branka u Opavy 21 097 m Caramba! TeamTAK
103 Jamka Piotr Pszów 21 097 m BrakTAK
104 Janik jerzy Strzelce opolskie 21 097 m OSiRNIE
105 Jaroszewicz Maria Racibórz 21 097 m AMATORKATAK
106 Jaroszewicz Sławomir Racibórz 21 097 m AMATORTAK
107 Jaroszewski Daniel Jastrzębie-Zdrój 21 097 m BrakTAK
108 Jastrzębski Leszek Prudnik 21 097 m BrakTAK
109 Jendryka Nicol Opole 21 097 m brakTAK
110 Jęczmionka Joanna Lubomia 21 097 m BrakTAK
111 Jończyk Andrzej GDYNIA 21 097 m GDYNIA TAK
112 Jornicek Petr Ostrava 21 097 m Chronimy Górę Gipsową!TAK
113 Józefiak Rafał Racibórz 21 097 m EASY RUN RACIBÓRZNIE
114 Junka Adam Racibórz 21 097 m BRAKTAK
115 Jurkiewicz Łukasz Kietrz 21 097 m KS GRYF KIETRZTAK
116 Juszczyk Adam Baborów 21 097 m WATTAK
117 Kalinowski Zbigniew Częstochowa 21 097 m Zabiegani CzęstochowaNIE
118 Kalita Artur Kędzierzyn-Koźle 21 097 m IPA Kędzierzyn-KoźleTAK
119 Kamiński Bartłomiej Tyniec Mały 21 097 m Petarda Tyniec MałyNIE
120 Kaptur Wojciech Wodzisław Śląski 21 097 m KRS TKKF Relaks Wodzisław ŚląskiTAK
121 Karaczan Marcin Głubczyce 21 097 m BrakTAK
122 Karpina Jacek Kietrz 21 097 m KSKS GRYF KIETRZTAK
123 Kasierska Ewa Katarzyna Poznań 21 097 m WKB META LUBLINIECTAK
124 Kasiura Krzysztof Krapkowice 21 097 m cross krapkowiceTAK
125 Kazimierowska Magdalena Głubczyce 21 097 m BrakTAK
126 Kędzierski Zenon Strzelce Opolskie 21 097 m Gmina Strzelce OpolskieTAK
127 Kiliarska Valentyna Nikolaev 21 097 m Chemik noxy PulawyNIE
128 Kita Ewa Kędzierzyn-Koźle 21 097 m BrakTAK
129 Kliś Daniel Dąbrowa 21 097 m BrakTAK
130 Knesz Marek Jejkowice 21 097 m BrakTAK
131 Kobylański Piotr Racibórz 21 097 m BrakTAK
132 Kocielska Anna Gliwice 21 097 m AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
133 Kokora Dariusz Racibórz 21 097 m BrakTAK
134 Koloch Jan Pietrowice Wielkie 21 097 m PIETROWICE WIELKIE RUNNERSTAK
135 Kołodyński Krzysztof Głubczyce 21 097 m BrakTAK
136 Kołodziej Waldemar Górki 21 097 m BrakTAK
137 Kołodziejczyk Mirosław Rybnik 21 097 m niezrzeszonyTAK
138 Koniczak Maciej Krotoszyn 21 097 m Lemark GliwiceNIE
139 Konofał Kasia Rydułtowy 21 097 m KamratyTAK
140 Kopszak Zbigniew Knurów 21 097 m AKB-KNURÓWTAK
141 Koralewska Edyta Prudnik 21 097 m BrakTAK
142 Kordyaczny Krzysztof Pawlowiczki 21 097 m Forma-WodislawSl.NIE
143 Korolewicz Jarosław Racibórz 21 097 m BrakNIE
144 Koterba Sebastian Racibórz 21 097 m SULIS HOKO TEAM NIE
145 Kotysz Waldemar Opole 21 097 m KB BBL OPOLENIE
146 Kowalczyk Michał Jełowa 21 097 m KOLKA TEAM OPOLETAK
147 Kowalski Robert Rybnik 21 097 m SBD ENERGETYK RYBNIKTAK
148 Krajewski Zbigniew Radlin 21 097 m BrakTAK
149 Kraka-Ćwikliński Łukasz Pasiecznik 21 097 m Izerska Grupa BiegowaTAK
150 Kręcisz Zbigniew Racibórz 21 097 m RACIBORSKA GRUPA OUDOOROWATAK
151 Kroczek Łukasz Racibórz 21 097 m BrakNIE
152 Krótki Janina Łęg 21 097 m EASY RUNTAK
153 Krupa Marcin Sosnowiec 21 097 m AutobucCzerwony.PLNIE
154 Krupa Adam Rybnik 21 097 m Chemika RybnikTAK
155 Krzemień Krzysztof Maków 21 097 m BrakTAK
156 Krzemińska Aleksandra Opole 21 097 m POLDEK TEAMTAK
157 Krzemiński Jacek Opole 21 097 m POLDEK TEAMTAK
158 Krzyzanowski Adam Racibórz 21 097 m BrakTAK
159 Krzyżanowski Marcin Wysoka / Wrocław 21 097 m BrakTAK
160 Krzyżowski Tomasz Ozimek 21 097 m BrakTAK
161 Kubacki Dawid Opole 21 097 m BrakTAK
162 Kubik Arkadiusz Lubomia 21 097 m Dystans LubomiaTAK
163 Kuchta Mirosław Katowice 21 097 m KATOWICETAK
164 Kuchta Alicja KATOWICE 21 097 m BrakTAK
165 Kuczok Mirosław Wodzisław Śląski 21 097 m Forma Wodzisław Śląski/Maratony PolskieNIE
166 Kuglarz Szymon Wodzisław Śląski 21 097 m Motointegrator Running TeamTAK
167 Kuliga Michał Racibórz 21 097 m Easy Run RacibórzTAK
168 Kuriata Janusz Kietrz 21 097 m BrakTAK
169 Kuryło Zenon Rybnik 21 097 m SBD ENERGETYK RYBNIKTAK
170 Kus Martin Frýdek - Místek 21 097 m BrakTAK
171 Kuś Tomasz Marklowice 21 097 m BrakTAK
172 Kuśnierz Arkadiusz Kietrz 21 097 m KSKS GRYF KIETRZTAK
173 Kuzbyt Łukasz Kędzierzyn-Koźle 21 097 m BrakTAK
174 Lach Grzegorz Kietrz 21 097 m BrakTAK
175 Lara Mirosław Racibórz 21 097 m Easy run RacibórzTAK
176 Lechocka Patrycja Pszów 21 097 m Easy Run Raciborz TAK
177 Legomiński Werner Mysłowice 21 097 m Truchtacz MysłowiceNIE
178 Lenczyk Paweł Racibórz 21 097 m Easy Run RacibórzTAK
179 Lenk Mirosław Racibórz 21 097 m Easy Run RacibórzNIE
180 Lepiarczyk Anna Racibórz 21 097 m BrakTAK
181 Lewandowski Wojciech Żerniki Wrocławskie 21 097 m Chronimy Górę Gipsową!TAK
182 Lipiński Sebastian Racibórz 21 097 m BrakTAK
183 Lipowski Grzegorz Komprachcice 21 097 m BrakTAK
184 Lisek Jozef Strzelce Opolskie 21 097 m Gmina Strzelce OpolskieTAK
185 Litwin Józef Głubczyce 21 097 m KBGlubczyceTAK
186 Lokaj Piotr OZIMEK 21 097 m BrakTAK
187 Lubnau Marek Sosnowiec 21 097 m HARPAGAN SOSNOWIECTAK
188 Łada Mariusz Knurów 21 097 m AKB KnurówNIE
189 Łakomski Marcin Wodzisław Śląski 21 097 m BrakTAK
190 Machowski Piotr Ściborzyce Wielkie 21 097 m BrakTAK
191 Maczugowski Janusz Kamienna góra 21 097 m Oldboys Kamienna GóraNIE
192 Majcherek Marcin Pietrowice Wielkie 21 097 m BrakTAK
193 Małkiński Józef Bydgoszcz 21 097 m RWT W BYDGOSZCZYTAK
194 Marchwiński Wojciech Rybnik Niedobczyce 21 097 m BrakTAK
195 Marcinek Szymon Pietrowice Wielkie 21 097 m Pietrowice WielkieTAK
196 Markowski Przemysław Bytom 21 097 m 1991NIE
197 Mastyga Daniel Wojnowice 21 097 m BrakTAK
198 Matuszek Szymon Lubomia 21 097 m Dystans LubomiaTAK
199 Matysik Dawid Pielgrzymowice 21 097 m BrakTAK
200 Melly Edwin Cheruiyot Eldoret 21 097 m Benedek-TeamTAK
201 Michalczyk Wojciech Racibórz 21 097 m BBL RacibórzTAK
202 Michna Mirosław Racibórz 21 097 m Raciborski Klub Karate KyokushinTAK
203 Micuda Jan Mysłowice 21 097 m TRUCHTACZ MYSŁOWICETAK
204 Mika Damian Racibórz 21 097 m BrakTAK
205 Mocek Roman Chudów 21 097 m BrakTAK
206 Moczynski Leszek Bydgoszcz 21 097 m Biegam dla BydgoszczyTAK
207 Moń Adrian Gieraltowice 21 097 m BrakTAK
208 Morawski Łukasz Wrocław 21 097 m BrakTAK
209 Mosiewicz Jacek Wrocław 21 097 m BrakTAK
210 Mrozek Janusz Racibórz 21 097 m EASY RUN RACIBÓRZTAK
211 Mrozek Maciej Łuków Śląski 21 097 m BrakTAK
212 Mrozek Grzegorz Gaszowice 21 097 m BrakTAK
213 Mróz Łukasz Kietrz 21 097 m KS NIE
214 Mszyca Paweł Władysławów 21 097 m BrakNIE
215 Muzyk Patryk Kietrz 21 097 m BrakTAK
216 Nalepka Paweł Wodzisław Śląski 21 097 m forma wodzisław śląskiNIE
217 Nawrocki Piotr Racibórz 21 097 m NiezrzeszonyTAK
218 Niedziela Stefan Pune 21 097 m WiecznośćNIE
219 Niemczycki Tomasz Głubczyce 21 097 m BrakTAK
220 Niespodzińska Aneta Ścigów 21 097 m Kolka Team OpoleTAK
221 Noga Krystian Wodzisław Śląski 21 097 m WABTAK
222 Nosal Adam Kietrz 21 097 m KS GRYF KIETRZTAK
223 Nosal Dawid Kietrz 21 097 m BrakNIE
224 Nosal Dorota kietrrz 21 097 m BrakTAK
225 Nowak Wiesław Szczecin 21 097 m ROWERY TUROWSKINIE
226 Nowak Andrzej Sosnowiec 21 097 m Triathlon X-TeamTAK
227 Nowak Jan Racibórz 21 097 m EasyRun RacibórzTAK
228 Nowak Roman Krzanowice 21 097 m BrakTAK
229 Nowakowski Adam Głogówek 21 097 m SUPERNOVATAK
230 Okrój Zbigniew Gliwice 21 097 m BrakTAK
231 Okseniuk Sergii Luck 21 097 m MK NIE
232 Olbrich Artur Tworków 21 097 m BrakTAK
233 Olczak Andrzej Uciechowice 21 097 m BrakNIE
234 Opolony Ireneusz Pszów 21 097 m KM PSP RybnikNIE
235 Orlicki Stanisław Rudze 21 097 m ORZEŁ - RUDZENIE
236 Osadnik Ryszard Ząbkowice Śląskie 21 097 m BrakNIE
237 Ostropolski Henryk Dzierżoniów 21 097 m WKB Piast WrocławTAK
238 Oślizło Artur Połomia 21 097 m FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKINIE
239 Oziębała Ignacy Wręczyca Mała 21 097 m WKB Meta LubliniecTAK
240 Pacak Dominika Racibórz 21 097 m Easy run RaciborzTAK
241 Pachowicz Adam Wrocław 21 097 m BrakNIE
242 Pachtova Iva Ostrava 21 097 m Chronimy Górę Gipsową!TAK
243 Pacuła Andrzej Gliwice 21 097 m AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
244 Paleta Marek Lubomia 21 097 m Dystans LubomiaNIE
245 Paletta Norbert Pietrowice Wielkie 21 097 m BrakTAK
246 Pancylejko Beata Opole 21 097 m BrakTAK
247 Panek Janusz Pietrowice Wielkie 21 097 m BrakTAK
248 Pankowski Dariusz Jastrzębie-Zdrój 21 097 m BIEGUSIEMTAK
249 Papała Leszek Łaziska Górne 21 097 m BrakTAK
250 Paruszewska Joanna Głubczyce 21 097 m Fast Foot OpoleTAK
251 Pendziałek Rajmund Racibórz 21 097 m BrakTAK
252 Piątek Andrzej Samborowice 21 097 m BrakNIE
253 Pieczurowski Sławomir Wrocław 21 097 m Team-LUKS Żórawina-WrocławNIE
254 Pietrzak Przemysław Krapkowice 21 097 m Intersport OpoleNIE
255 Piontek Krzysztof Rybnik 21 097 m Chemika RybnikTAK
256 Piontek Barbara RACIBÓRZ 21 097 m MIEDONIA FITTAK
257 Piotrowski Mirosław Kietrz 21 097 m KS GRYF KietrzTAK
258 Piotrowski Krzysztof Krapkowice 21 097 m CROSS KRAPKOWICENIE
259 Piskorowska Danuta Wrocław 21 097 m TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAWTAK
260 Pluskota Henryk Praszka 21 097 m NEAPCO PraszkaTAK
261 Płotek Krzysztof Głubczyce 21 097 m KB GłubczyceNIE
262 Płotek halina Głubczyce 21 097 m ZDW OpoleNIE
263 Podlas-Kostka Katarzyna Racibórz 21 097 m Easy RunTAK
264 Pogorzelska Alina Leszczyny 21 097 m BrakTAK
265 Przegendza Małgorzata Racibórz 21 097 m BBL RACIBORZNIE
266 Przesdzienk Adam Rybnik 21 097 m SBD Energetyk RybnikTAK
267 Przybysz Stanisław Prudnik 21 097 m NiezrzeszonyTAK
268 Ptak Jarosław Kedzierzyn-Kozle 21 097 m BrakTAK
269 Ptáčník Petr Ostrava - Lhotka 21 097 m Osamělí běžciNIE
270 Puszczewicz Zenon Pisarzowice 21 097 m BrakNIE
271 Pytel Grzegorz Racibórz 21 097 m BrakTAK
272 Pytel Ewa Racibórz 21 097 m BrakTAK
273 Pytlik Wojciech Bogunice / Krakow 21 097 m BrakTAK
274 Ratka Sylwia Częstochowa 21 097 m Biegamy z SercemTAK
275 Ratka Artur Częstochowa 21 097 m Orlęta CzęstochowaTAK
276 Rawski Dariusz Bytków 21 097 m BrakNIE
277 Reja Andrzej Kietrz 21 097 m KSKS Gryf KietrzTAK
278 Rempuszewski Mateusz Chudów 21 097 m BrakTAK
279 Rębisz Mariusz Racibórz 21 097 m Easy RunTAK
280 Rębisz Agnieszka Racibórz 21 097 m Easy RunTAK
281 Rinka Erich Kravaře 21 097 m Chronimy Górę Gipsową!TAK
282 Rojek Artur Kietrz 21 097 m Gryf KietrzTAK
283 Równiak Michał Kraków 21 097 m BrakTAK
284 Różański Łukasz Krynica- Zdrój 21 097 m New Balance Performance TeamNIE
285 Rybalchenko Oleksii Kharkov 21 097 m KharkovTAK
286 Rydzak Przemysław Głubczyce 21 097 m KP PSP GłubczyceNIE
287 Rygula Anna opole 21 097 m Mosir korfantowNIE
288 Saczka Damian Tworków 21 097 m BrakTAK
289 Sarnecki Adam Ujazd 21 097 m BrakTAK
290 Sbeczka Rafał Tworków 21 097 m Easy Run RacibórzTAK
291 Semanyszyn-Sobczak Justyna Kietrz 21 097 m KS GRYF KIETRZTAK
292 Sierny Bernard Nędza 21 097 m BrakTAK
293 Siwczuk Aleksandra Warszawa 21 097 m BrakTAK
294 Skalska Anna Bytom 21 097 m FESTIWAL BIEGOWY w KrynicyTAK
295 Skoczylas Dariusz Dąbrowa Górnicza 21 097 m Saint-Gobain SQUADTAK
296 Skora Andrzej Racibórz 21 097 m Easy Run RacibórzTAK
297 Skupień Robert Tworków 21 097 m BrakTAK
298 Skurzyński Mariusz Wodzisław Śląski 21 097 m BrakTAK
299 Słupek Tomasz Wodzisław Śląski 21 097 m Forma Wodzisław ŚląskiTAK
300 Sobieraj Andrzej Kuźnia Raciborska 21 097 m Opel Activ TeamTAK
301 Sobkowiak Ewa Poznań 21 097 m Brylant KórnikNIE
302 Sonnenberg Sylwia Wroclaw 21 097 m BrakTAK
303 Spandel-Piwowar Izabela Racibórz 21 097 m Easy Run RacibórzTAK
304 Stagrowska Jadwiga Lewin Brzeski 21 097 m LEWIN BIEGATAK
305 Starodubtsev Viktor Lviv 21 097 m JM DEMOLEX BARDEJOVNIE
306 Staroń Sylwester Zabrze 21 097 m BrakTAK
307 Stemplewski Sebastian Opole 21 097 m Kolka Team OpoleTAK
308 Suchodolski Jerzy Radlin 21 097 m BrakTAK
309 Surma Tomasz Prudnik 21 097 m BrakTAK
310 Szala Adam Jejkowice 21 097 m BrakTAK
311 Szarek Katarzyna Kędzierzyn-Koźle 21 097 m 1988NIE
312 Szaton Bogusław Czeladź 21 097 m MOSIR TKKF SATURN CZELADŹTAK
313 Szczygieł Mateusz Śleszowice 21 097 m BrakTAK
314 Szczypka Marianna Pstrążna 21 097 m BrakTAK
315 Szczyrbowski Piotr Rybnik 21 097 m BrakTAK
316 Szewczuk Zbigniew Racibórz 21 097 m BrakTAK
317 Szkolnicki Stanisław Opole 21 097 m BrakTAK
318 Szot Andrzej Pietrowice Wielkie 21 097 m BrakTAK
319 Szubart Krzysztof Racibórz 21 097 m BrakTAK
320 Szwed Sławomir Racibórz 21 097 m BrakTAK
321 Szymański Łukasz Oława 21 097 m Chronimy Górę Gipsową!TAK
322 Śledzikowski Marcin Rędziny 21 097 m BrakTAK
323 Śmich Krzysztof Częstochowa 21 097 m BrakNIE
324 Śmietana Grzegorz Racibórz 21 097 m EASY RUN RACIBÓRZNIE
325 Środa Andrzej STRZELCE OPOLSKIE 21 097 m PIZZERIA BELLA ITALIA STRZELCE OPOLSKIETAK
326 Świst Mateusz Winów 21 097 m BrakTAK
327 Tałałas Agnieszka Wrocław 21 097 m Chronimy Górę Gipsową!TAK
328 Tarnowski Krzysztof Skrbeńsko 21 097 m KW OpoleTAK
329 Timoszuk Jarosław Strzelce Opolskie 21 097 m OSIR Strzelce OpolskieNIE
330 Tomaszewski Krzysztof Jaworzno 21 097 m Bystry GekonTAK
331 Tomczuk Wojciech Wołów 21 097 m BrakNIE
332 Trela Mirosław Leszczyny 21 097 m DB LESZCZYNYTAK
333 Trela Aniela Leszczyny 21 097 m DB LESZCZYNYTAK
334 Tyniec Łukasz Jastrzębie-Zdrój 21 097 m KB Mosir Jastrzębie-ZdrójTAK
335 Uciechowski Piotr Opole 21 097 m OZPR PKP OpoleTAK
336 Ukrayinets Bohdan Lwów 21 097 m SPORTOWY KLUB ULTRATAK
337 Urbasik Mariusz Rydułtowy 21 097 m BrakTAK
338 Vereckiy Pavel Donetsk 21 097 m Chemik noxy PulawyNIE
339 Wajda Adam Pietrowice Wielkie 21 097 m Runners Pietrowice WielkieTAK
340 Walczak Mateusz Rybnik 21 097 m BrakTAK
341 Walczak Ewelina Rybnik 21 097 m Silesie SkatingTAK
342 Wasielewski Rafał RACIBÓRZ 21 097 m RacibórzTAK
343 Welm Grzegorz Częstochowa 21 097 m Zabiegani CzęstochowaTAK
344 Węglarz Czesław Kędzierzyn-Koźle 21 097 m BrakTAK
345 Węgrzyn Ireneusz Głubczyce 21 097 m KB GŁUBCZYCETAK
346 Wieczorek Maciej Pielgrzymowice 21 097 m BrakTAK
347 Wloczyk Anna Olesno 21 097 m BrakTAK
348 Wojciechowski Krzysztof Radlin 21 097 m RADLINIOKI W BIEGUTAK
349 Wojtaszek Wojciech Racibórz 21 097 m BrakTAK
350 Wojtaszek Mieczysław Racibórz 21 097 m BrakTAK
351 Wolnik Mateusz Lyski 21 097 m MOSiR ŁAZISKA GÓRNENIE
352 Wolny Kamil Kornice 21 097 m Easy RunTAK
353 Wołk Krystian Racibórz 21 097 m KP PSP RacibórzNIE
354 Wołoszyn Piotr Kietrz 21 097 m gryf-kietrzTAK
355 Wośko Jan Krapkowice 21 097 m CROSS KRAPKOWICETAK
356 Woźnica Robert Borucin 21 097 m WKB META LUBLINIECTAK
357 Wójcik Rafał Raciborz 21 097 m BrakTAK
358 Wójcik Monika Krapkowice 21 097 m cross krapkowiceTAK
359 Wójcik Paweł Opole 21 097 m BrakTAK
360 Wybraniec Andrzej Kietrz 21 097 m KS.GryfTAK
361 Wyszynska Karina Kietrz 21 097 m Dar-Bud TeamTAK
362 Zagórski Paweł Branice 21 097 m KB BraniceTAK
363 Zajdel Dariusz Zawadzkie 21 097 m BrakTAK
364 Zawadzki Dariusz Radlin 21 097 m RadlinTAK
365 Zawadzki Karol Radlin 21 097 m RadlinTAK
366 Zieliński Marcin Dobrzeń Wielki 21 097 m TOR Dobrzeń WielkiTAK
367 Ziemkiewicz Justyna Racibórz 21 097 m BrakTAK
368 Ziemkiewicz Paweł Racibórz 21 097 m BrakTAK
369 Zięba Anna Kietrz 21 097 m dar-bud teamTAK
370 Zimerman Adrian Zdzieszowice 21 097 m KS Zdzieszowice-BikeTeamNIE
371 Zubik Damian Kietrz 21 097 m BrakTAK
372 Zwierzyński Piotr Rybnik 21 097 m UNATCONIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close