Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI BIEG MIKOŁAJKOWY W ŻYTNIOWIE

Miejsce i termin: Żytniów, 2019-12-01
Organizator: Klub Biegacza FALSTART Rudniki
Współorganizatorzy:
Urząd Gminy w Rudnikach
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach
Patron medialny:
OOL24
Kulisy Powiatu Kluczbork - Olesno
KONTAKT:
Klub Biegacza FALSTART Rudniki
Daniel Baros – Dyrektor Biegu
Tel : 535-286-252, e-mail: barosdan@gmail.com
Opis zawodów: Boisko sportowe przy Publicznej Szkole Podstawowej w Żytniowie (Żytniów 29, 46-325 Rudniki).
Start biegu: 1 grudnia 2019 r. , godz.11:00.
Biuro zawodów czynne w dniu biegu od godziny 9:00 do 10:30.
BIEG GŁÓWNY – 5 km (1 pętla) – trasa asfalt/żwir
Trasa wiedzie drogami i ścieżkami ulic Żytniowa.
BIEG MAŁEGO MIKOŁAJA (BIEG DLA PRZEDSZKOLAKÓW) – ok 100m. – zapisy przedszkolaków w biurze zawodów w dniu biegu. Start BIEGU MAŁEGO MIKOŁAJA o godzinie 11:05, po starcie biegu głównego.
Wpisowe i wpłata: Do 24.11.2019 r. – opłata wynosi 30 zł
W dniu zawodów, tj. 01.12.2019 r. – opłata wynosi 40 zł.
Opłatę startową przy zapisach internetowych zawodnik zobowiązany jest przelać na konto:
Klub Biegacza FALSTART Rudniki,
Żytniów 36, 46-325 Rudniki
o nr: 89 89090006 0050 0505 3160 0001
W tytule przelewu należy wpisać: VI Bieg Mikołajkowy w Żytniowie, imię i nazwisko, data urodzenia.

Zawodnicy nieopłaceni zostaną usunięci z listy, powtórna rejestracja możliwa w biurze zawodów do osiągnięcia limitu wpłat.
Limit zawodników: 150
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bagan Paweł Kraków bieg 5 km BrakNIE
2 Bednik Patrycja Wielun bieg 5 km Wieluń biega NIE
3 Cieśla Jan Rudniki bieg 5 km Falstart RudnikiNIE
4 Czeszek Marek Praszka bieg 5 km BrakNIE
5 Czyżewska Agnieszka Częstochowa bieg 5 km BrakNIE
6 Drozd Przemysław OPOLE bieg 5 km RAJSPORT ACTIVENIE
7 Dudek Piotr Praszka bieg 5 km BrakNIE
8 Gabrysiak Mariusz Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega NIE
9 Gagatek-Woźniak Anna Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega NIE
10 Gajek Tomasz Gana bieg 5 km Wilki AlfaNIE
11 Gasch Robert Olesno bieg 5 km BrakNIE
12 Gruszczyński Piotr Bąków bieg 5 km Kluczborka grupa biegowa NIE
13 Gruszczyński Piotr Bąków bieg 5 km Kluczborka grupa biegowa NIE
14 Hajduga Krzysztof Gaszyn bieg 5 km Wieluń BiegaNIE
15 Hernacki Karol Krzepice bieg 5 km LISWARTA KRZEPICENIE
16 Jabłoński Zdzisław Skotnica bieg 5 km BrakNIE
17 Jacheć Jarosław Opole bieg 5 km KB Odra OpoleNIE
18 Jachymski Ryszard Praszka bieg 5 km BrakNIE
19 Jagiela Rafał Opole bieg 5 km KB Odra OpoleNIE
20 Jakubowska Jolanta Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega NIE
21 Jarząb Marcin Kluczbork bieg 5 km BrakNIE
22 Jarząb Kacper Kluczbork bieg 5 km BrakNIE
23 Jaśkiewicz Patrycja Olesno bieg 5 km BrakNIE
24 Jungowska Monika Czarnożyły bieg 5 km Wieluń Biega NIE
25 Kaczmarek Jacek Namysłów bieg 5 km BrakNIE
26 Kałwak Jacek Rudniki bieg 5 km BrakNIE
27 Kawoń Andrzej Namysłów bieg 5 km BrakNIE
28 Kądzielewski Jacek Kluczbork bieg 5 km KGB Kluczborska Grupa BiegowaNIE
29 Keller Izabela Ostrówek bieg 5 km Wieluń Biega NIE
30 Keller Tomasz Ostrówek bieg 5 km Wieluń Biega NIE
31 Kluba Klaudia Mostki bieg 5 km FALSTART RUDNIKI NIE
32 Kotala Ewa Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega NIE
33 Koziak Agnieszka Opole bieg 5 km KB ODRA OPOLENIE
34 Kruk Grzegorz Czestochowa bieg 5 km Press Glass Biegamy iWspieramyNIE
35 Kubacki Tomasz Cieciułów bieg 5 km Falstart Rudniki NIE
36 Kubacki Piotr Cieciułów bieg 5 km Falstart RudnikiNIE
37 Kubicki Mariusz Kluczbork bieg 5 km BrakNIE
38 Leniec Marek Ligota Dolna bieg 5 km BrakNIE
39 MACYNA Damian GOTARTÓW-OGRODNICTWO bieg 5 km BrakNIE
40 Makles-Kluba Magdalena Bodzanowice bieg 5 km ZRYW ParzymiechyNIE
41 Małolepszy Zdzisław Łódź bieg 5 km BrakNIE
42 Mazur Magdalena Częstochowa bieg 5 km 1982NIE
43 Michalski Paweł Bąków bieg 5 km Kluczborska Grupa Biegowa NIE
44 Napieraj Andrzej Żytniów bieg 5 km Falstart RudnikiNIE
45 Napieraj Andrzej Żytniów bieg 5 km Falstart RudnikiNIE
46 Nimpsz Joachim Gorzów Śląski bieg 5 km BrakNIE
47 Nimpsz Beata Gorzów Śląski bieg 5 km BrakNIE
48 Noga Barbara Wilkowiecko bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieNIE
49 Osyra Wiktoria Psurów bieg 5 km FALSTART Rudniki NIE
50 Palacz Mariusz Krzepice bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieNIE
51 Pawełczak Mateusz Złochowice bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieNIE
52 Pilak Magdalena Strojec bieg 5 km BrakNIE
53 Przybylska Joanna Głuszyna bieg 5 km BrakNIE
54 Rak Magdalena Częstochowa bieg 5 km BrakNIE
55 Rosak-Szyrocka JOANNA Częstochowa bieg 5 km MRTNIE
56 Roszczyk Anna Wielun bieg 5 km BrakNIE
57 Roszczyk Anna Wielun bieg 5 km Wieluń Biega NIE
58 Różyczka Joanna Serwitut bieg 5 km BrakNIE
59 Sarna Przemek Opole bieg 5 km BrakNIE
60 Sarna Przemek Opole bieg 5 km BrakNIE
61 Sas Dominik Starokrzepice bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieNIE
62 Sas Florian Starokrzepice bieg 5 km KB Florian Zajączki DrugieNIE
63 Sicińska Sonia Wieluń bieg 5 km Wieluń BiegaNIE
64 Skupiński Tomasz Wieluń bieg 5 km Wieluń BiegaNIE
65 SMYREK MATEUSZ Borkowice bieg 5 km Kluczborka grupa biegowaNIE
66 Sobczyk Grzesiu Wieluń bieg 5 km Wieluń BiegaNIE
67 Sokołowska Barbara Namysłów bieg 5 km BrakNIE
68 Stelmach Przemysław Gorzów Śląski bieg 5 km BrakNIE
69 Stelmach Michasia Gorzów Śląski bieg 5 km BrakNIE
70 Stelmach Michasia Gorzów Śląski bieg 5 km BrakNIE
71 Suchodolski Adam Truskolasy bieg 5 km BrakNIE
72 Sykulska Ewa Krzepice bieg 5 km BrakNIE
73 Sykulski Łukasz Krzepice bieg 5 km BrakNIE
74 Sypko-Kubicka Katarzyna Kluczbork bieg 5 km BrakNIE
75 Szczepański Krzysztof Praszka bieg 5 km MIWO PraszkaNIE
76 Szczesny Damian Wieluń bieg 5 km Wieluń BiegaNIE
77 Śpikowska Agnieszka Chrząstowice bieg 5 km BrakNIE
78 TYMKÓW ŁUKASZ BRZEG bieg 5 km BrakNIE
79 Udała Paweł Opatów bieg 5 km Szybkie Zółwie Opatów NIE
80 Wawrzyniak Joanna Kluczbork bieg 5 km BrakNIE
81 Widera Andrzej KLUCZBORK bieg 5 km Kluczborska Grupa Biegowa NIE
82 Wielichowski Łukasz Opole bieg 5 km KB Odra OpoleNIE
83 Wilk Anna Starokrzepice bieg 5 km KB Florian Zajączki Drugie NIE
84 Wilk Kamil Odcinek bieg 5 km Wilki Alfa NIE
85 Wiśniewska Katarzyna Wieluń bieg 5 km Wieluń Biega NIE
86 Witczak Paweł Wieluń bieg 5 km Wieluń biegaNIE
87 Włoch Marek Praszka bieg 5 km Neapco- PraszkaNIE
88 Włoch Justyna Praszka bieg 5 km BrakNIE
89 Wrucińska Dorota Radzionków bieg 5 km BrakNIE
90 Wruciński Adam Radzionków bieg 5 km BrakNIE
91 Zając Aleksandra Łęka Opatowska bieg 5 km Szybkie Żółwie OpatówNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту