Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

NARODOWY BIEG 100 – LECIA ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI
„Od Bałtyku do Tatr”

Miejsce i termin: Myślenice, 2019-11-11
Organizator: Miasto i Gmina Myślenice pod patronatem burmistrza Jarosława Szlachetki, Muzeum Niepodległości w Myślenicach, Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu, Spółka Sport Myślenice,
KONTAKT
Urząd Miasta i Gminy Myślenice – tel. 12 639 23 08 e-mail: info@myslenice.pl
Opis zawodów: Start i Meta – Hala widowiskowo – sportowa, ul. Zdrojowa 9, 32-400 Myślenice
Start godzina 11.11
Trasa biegu przebiegać będzie ulicami w centrum Miasta Myślenic. Szczegółowa mapka trasy będzie dostępna przed biegiem oraz na stronie internetowej www.myslenice.pl
Biuro zawodów czynne będzie w Hali widowiskowo-sportowej przy ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach godz. 08:00 – 10:30 gdzie odbędzie się weryfikacja zgłoszonych zawodników oraz wydawanie nr startowego wraz z pakietem startowym.
Wpisowe i wpłata: Wpisowe płatne przez stronę zapisów
pierwszych 50-ciu zawodników 39 zł
pozostali 49 zł
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani ze strony zapisów
Nie będzie zapisów nowych zawodników w biurze zawodów przed biegiem
Limit zawodników: 500
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Banyś Marta Jawornik bieg 10 km BrakTAK
2 Bargieł Wojciech Myślenice bieg 10 km Night Runners
3 Bednarz Andrzej Więciórka bieg 10 km Brak
4 Bergel Tomasz Myślenice bieg 10 km FC ParasolkiTAK
5 Biela Adam Sułkowice bieg 10 km Brak
6 Błachut Krzysztof Myślenice bieg 10 km Harpagany MyśleniceTAK
7 Bylica Barbara Myślenice bieg 10 km BrakTAK
8 Chudzik-Zięba Dorota Osieczany bieg 10 km BrakTAK
9 Ciaputa Arkadiusz Stróża bieg 10 km BrakTAK
10 Dąbrowski Rafał Myślenice bieg 10 km Brak
11 Dąbrowski Rafał Myślenice bieg 10 km Brak
12 Dąbrowski Rafał Myślenice bieg 10 km Brak
13 Domarecka Aneta Myślenice bieg 10 km BrakTAK
14 Domarecki Daniel Myślenice bieg 10 km BrakTAK
15 Drabik - Słomka Małgorzata Łyczanka bieg 10 km BrakTAK
16 Duda Tomasz Kraków bieg 10 km ESKADRA KRAKÓWTAK
17 Dyrda Tomasz Myślenice bieg 10 km Sokół MyśleniceTAK
18 Dziadek Joanna Stróża bieg 10 km BrakTAK
19 Dziadek Dominik Stróża bieg 10 km Alda SerwisTAK
20 Dziadek Marcin Stróża bieg 10 km Alda SerwisTAK
21 Fikas Krzysztof Myślenice bieg 10 km BrakTAK
22 Fikas Rafał Myślenice bieg 10 km BrakTAK
23 Frankowska Natalia Myślenice bieg 10 km Brak
24 Funek Michał Myslenice bieg 10 km BrakTAK
25 Grabowski Krzysztof Krzyszkowice bieg 10 km biegam bo lubięTAK
26 Grzybowska - Pardyak Anna Droginia bieg 10 km BrakTAK
27 Gumularz Tomasz Sulkowice bieg 10 km BrakTAK
28 Guzik-Hejmo Monika Myślenice bieg 10 km BrakTAK
29 Hodurek Stanisław Myślenice bieg 10 km BrakTAK
30 Ignatowicz Dawid Chrząstowice bieg 10 km REBELLION OF FREE RUNNNERSTAK
31 Jabcoń Mateusz Tokarnia bieg 10 km BrakTAK
32 Janik Robert Myslenice bieg 10 km AmgdTAK
33 Jarosinska Justyna Racławice bieg 10 km Rebellion od free runners TAK
34 Jędrzejowski Krzysztof Sułkowice bieg 10 km BrakTAK
35 Jończyk Mariusz Sulkowice bieg 10 km CMP
36 Kania Adam Bieńkówka bieg 10 km BrakTAK
37 Klakla Tomasz STRÓŻA bieg 10 km BrakTAK
38 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńkówka bieg 10 km Bieńkówka TAK
39 Kolegowicz Łukasz Kraków bieg 10 km BrakTAK
40 Kostkowski Kazimierz Dobczyce bieg 10 km BrakTAK
41 Kruczek Katarzyna Krzyszkowice bieg 10 km BrakTAK
42 Kruczek Andrzej Myślenice bieg 10 km Klub Żołnierzy Rezerwy LOK
43 Krzemień Paweł Myślenice bieg 10 km Uśmiechnięty GrabarzTAK
44 Kubiczek Katarzyna Myślenice bieg 10 km BrakTAK
45 Kubik Tomasz Myslenice bieg 10 km ZOOTEKA
46 Kurek Monika Siepraw bieg 10 km Sieprawska Piątka
47 Lach Grzegorz Jasienica bieg 10 km ZS Dobczyce - BudowlankaTAK
48 Lis Paulina Myślenice bieg 10 km BrakTAK
49 Lis Katarzyna Myślenice bieg 10 km BrakTAK
50 Lis Marcin Myślenice bieg 10 km BrakTAK
51 Malinowska Joanna Myślenice bieg 10 km BrakTAK
52 Malinowski Wojciech Trzemeśnia bieg 10 km BrakTAK
53 Marzec Arkadiusz Bobrowa bieg 10 km BrakTAK
54 Matusiak Paweł Myślenice bieg 10 km BrakTAK
55 Miska Konrad Myślenice bieg 10 km BrakTAK
56 Nalepa Damian Myślenice bieg 10 km NwR TAK
57 Nawara Anna Tokarnia bieg 10 km BrakTAK
58 Oliwa Bartłomiej Kraków bieg 10 km ite inflammate omnia
59 Osiński Konrad Myślenice bieg 10 km BrakTAK
60 Ostafin Szymon Trzebunia bieg 10 km Husaria Race TeamTAK
61 Pardyak Lena Droginia bieg 10 km BrakTAK
62 Pasek Magdalena Wieliczka bieg 10 km SRTG Niepołomice TAK
63 Piątkowska Marta Dobczyce bieg 10 km BrakTAK
64 Płatek Adam Myślenice bieg 10 km BrakTAK
65 Prokocki Janusz Głogoczów bieg 10 km 1972TAK
66 Rak Kinga Myślenice bieg 10 km BrakTAK
67 Rak Kazimierz Myślenice bieg 10 km BrakTAK
68 Rogowski Marcin Sułkowice bieg 10 km BrakTAK
69 Romański Przemysław Łęki bieg 10 km BrakTAK
70 Rozwadowska Paulina Dobczyce bieg 10 km ZS Dobczyce - BudowlankaTAK
71 Rudkowska Małgorzata Myślenice bieg 10 km BrakTAK
72 Sałach Marcin Polanka bieg 10 km BrakTAK
73 Samek Leszek Myślenice bieg 10 km OT HALNIAKTAK
74 Sikora Tomasz Sucha Beskidzka bieg 10 km BrakTAK
75 Skowronek Maciej Myślenice bieg 10 km BrakTAK
76 Spórna Jola Stróża bieg 10 km BrakTAK
77 Spórna Jola Stróża bieg 10 km Brak
78 Sroka Monika Sułkowice bieg 10 km Brak
79 Sroka Barbara Myślenice bieg 10 km BrakTAK
80 Sroka Wiktor Myślenice bieg 10 km BrakTAK
81 Stalski Marcin Myślenice bieg 10 km BrakTAK
82 Stankiewicz Bogusław Głogoczów bieg 10 km BrakTAK
83 Suder Mateusz Myślenice bieg 10 km BrakTAK
84 Suder Krzysztof Myślenice bieg 10 km Warczące SzprychyTAK
85 Suder Kamil Dobczyce bieg 10 km Brak
86 Szczepaniec Paweł Pcim bieg 10 km BrakTAK
87 Szczurek Dominik Myślenice bieg 10 km 1978
88 Szlachetka-Prokocka Monika Głogoczów bieg 10 km 1969TAK
89 Szlósarczyk Krzysztof Myślenice bieg 10 km BrakTAK
90 Szpakiewicz Jarek Myślenice bieg 10 km BrakTAK
91 Szydlowski Marcin Myslenice bieg 10 km Cross spot/ DotfizjoTAK
92 Śmietana Tomasz Myślenice bieg 10 km Malta Służba MedycznaTAK
93 Tokoń Tomasz Myślenice bieg 10 km Tkkf Uklejna MyśleniceTAK
94 Tokoń Sławomir Myślenice bieg 10 km TKKF UKLEJNA MyśleniceTAK
95 Trytko Mariusz Myślenice bieg 10 km BrakTAK
96 Trytko Łukasz Myślenice bieg 10 km BrakTAK
97 Ulman Lech Myślenice bieg 10 km Geocaching MyśleniceTAK
98 Ulman Krzysztof Myślenice bieg 10 km BrakTAK
99 Ulman Przemysław Myślenice bieg 10 km OT HALNIAKTAK
100 Włodarczyk Kazimierz Winiary bieg 10 km BrakTAK
101 Wojtyca Kinga Polanka bieg 10 km Rozbiegane DobczyceTAK
102 Wójtowicz Magdalena Myślenice bieg 10 km BrakTAK
103 Zajda Łukasz Rudnik bieg 10 km SeaHorsesTAK
104 Zięba Aleksandra Myślenice bieg 10 km BrakTAK
105 Żądło Dariusz Myślenice bieg 10 km TKKF UKLEJNA MYŚLENICE TAK
106 Żegleń Aleksander Myślenice bieg 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту