Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG PRZEŁAJOWY O PATERĘ ”DZIENNIKA ZACHODNIEGO” I ŚLĄSKIEGO TKKF

Miejsce i termin: Chorzów, 2019-10-13
Organizator: Ognisko TKKF ;CHORZÓW:
Urząd Miasta Chorzów, Wydział Kultury, Sportu i Turystyki
Opis zawodów: Biegi przebiegać będą na terenach zielonych oraz alejkami osiedlowymi w okolicy Kompleksu Sportowego "Hajduki" Chorzów Batory ul. Graniczna 92
Biuro Zawodów usytuowane będzie w hali sportowej.
Biuro czynne w godz. 9:00 – 10:30
Rozpoczęcie zawodów godz. 11:00
Wpisowe i wpłata: Wpisowe przyjmowane będą w biurze zawodów od godz. 9.00 do godz. 10.30
 dzieci i młodzież (kategorie I,II,III,IV) - 1 zł
 członkowie TKKF - 2 zł
 pozostali uczestnicy - 5 zł
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Drużyna Wpłata
1 Badura Sebastian Janów Mosir TKKF Saturn CzeladzNIE
2 Baran Kinga Czeladź MOSIR TKKF SATURN CZELADŹNIE
3 Bogacz Monika Ruda Śląska TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaNIE
4 Bogacz Lidia Ruda Śląska TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaNIE
5 Duda Patrycja Tarnowskie Góry AZS AWF KatowiceNIE
6 Dybowski Seweryn Chorzów NIE
7 Fijałkowski Zbigniew Orzesze KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaNIE
8 Furmaniuk Piotr Tarnowskie Góry SOSW Tarnowskie GóryNIE
9 Gąsior Anetta Sadowie NIE
10 Gołębiewska Natalia Tarnowskie Góry AZS AWF KatowiceNIE
11 Gołębiewska Alicja Tarnowskie Góry AZS AWF KatowiceNIE
12 Jakubik August Ruda Śląska TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaNIE
13 Kalino Paulina Tarnowskie Góry AZS AWF KatowiceNIE
14 Karaś Marta Tarnowskie Góry SOSW Tarnowskie GóryNIE
15 Karaś Filip Tarnowskie Góry SOSW Tarnowskie GóryNIE
16 Karmelita Julia Tarnowskie Góry AZS AWF KatowiceNIE
17 Krzon Ireneusz Ruda Slaska KRS TKKF Jastrząb Ruda SląskaNIE
18 Krzon Magdalena Ruda Slaska KRS TKKF Jastrząb Ruda SlaskaNIE
19 Łuszcz Konrad Będzin NIE
20 Madej Marek Chorzów NIE
21 Morawska Julia Mysłowice NIE
22 Muskała Mateusz Chorzów Huragan LigotaNIE
23 Odias Dominika Katowice Huragan LigotaNIE
24 Pilarczyk Łukasz Katowice KB Józefinka KatowiceNIE
25 Plaminiak Roksana Tarnowskie Góry AZS AWF KatowiceNIE
26 Rajda Aneta Katowice TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaNIE
27 Sikorska Marcelina Tarnowskie Góry AZS AWF KatowiceNIE
28 Smolik Sławomir Świętochłowice NIE
29 Stępień Dagmara Tarnowskie Góry AZS AWF KatowiceNIE
30 Surowiec Michał Wojkowice KB Józefinka KatowiceNIE
31 Szewczyk Urszula Katowice TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaNIE
32 Szklorz Sylwester Katowice KB JózefinkaNIE
33 Szymkowski Krzysztof Czestochowa mosir tkkf saturn CzeladzNIE
34 Ufel Marcelina Czeladź MOSIR TKKF SATURN CZELADŹNIE
35 Ufel Marcin Czeladź MOSIR TKKF SATURN CZELADŹNIE
36 Zięba Aleksander Strzyżowice NIE
37 Zuber Oliwia Tarnowskie Góry SOSW Tarnowskie GóryNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту