Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

I PÓŁMARATON OTWOCKI
PAMIĘCI IRENY SENDLEROWEJ

Miejsce i termin: Otwock, 2019-10-27
Organizator: ORGANIZATOR
Urząd Miasta Otwocka
Otwocki Klub Sportowy „Start”
PARTNERZY
Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
Izba Przedsiębiorców Powiatu Otwockiego
KONTAKT
Bożena Dziubińska tel. 606 308 750
Agata Nawrocka tel. 501 340 091
Dorota Mądra tel. 609 170 158
Opis zawodów: Start i meta- stadion OKS Start Otwock, ul. Sportowa 1. Bieg na dystansie 21,0975 km.
Bieg odbędzie się ulicami miasta (10 km) i po terenie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego (11 km drogi szutrowe, naturalne).
Biuro zawodów mieści się na terenie klubu OKS Start Otwock, ul. Sportowa 1. Zgłoszenia do biegu przyjmowane będą przez stronę www. Chronotex.pl do dnia 22 października.

Wpisowe i wpłata: Wpisowe 60 zł płatne do 15.10.2019 przelewem na konto
Pekao S.A. 94 1240 2728 1111 0010 8994 5035
lub kartą w biurze OKS Strart Otwock w godzinach 8:00-16:00
Płatności do dnia 18.10.2019
W dniu 23.10.2019 wszyscy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy zapisanych, powtórna rejestracja możliwa w biurze zawodów w dniu zawodów w miarę dostępności pakietów
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiak Piotr Warszawa półmaraton Biegam z IDEA KUCHNI TAK
2 Andrasiak Krzysztof Otwock półmaraton BrakNIE
3 Antosiewicz Robert Otwock półmaraton BrakNIE
4 Baczewska Urszula Otwock półmaraton BrakTAK
5 Bielecki Marcin Otwock półmaraton KSW SOKUDO OTWOCKTAK
6 Bielecki Cezary Otwock półmaraton BrakTAK
7 Biernacki Artur . półmaraton BrakTAK
8 Bińkowski Marceli Grójec półmaraton MARCELI TEAM-Sporty Walki-GrójecTAK
9 Boguszewska Agata Otwock półmaraton BrakTAK
10 Borowski Piotr Otwock półmaraton BrakTAK
11 Brzoska Małgorzata Warszawa półmaraton Bractwo Biegowe BGKNIE
12 Buczek Robert Tłuszcz półmaraton Bóbr Tłuszcz TAK
13 Budny Aleksandra Halinów półmaraton Kraśnik Biega NIE
14 Budny Aleksandra Józefin półmaraton Kraśnik BiegaNIE
15 Cechowski Przemysław Warszawa półmaraton BrakTAK
16 Celiński Tomasz Otwock półmaraton TUPTUś OtwockNIE
17 Chmiel Julita Warszawa półmaraton BrakTAK
18 Chudio Marcin Warszawa półmaraton BrakNIE
19 Chudzik Zbigniew Józefów półmaraton FestoTAK
20 Cymborska Jolanta Warszawa półmaraton Warsaw Run ClubTAK
21 Czarnecki Jarosław Nowy Dwór Mazowiecki półmaraton 1 BLTrNIE
22 Czubakowski Sławomir Warszawa półmaraton brakTAK
23 Ćmoch Marek Otwock półmaraton BrakNIE
24 Dębkowska Lidia Otwock półmaraton TUPTUś OtwockNIE
25 Dębski Marek Warszawa półmaraton Klub Sportowy SaskaNIE
26 Dorosz Robert Lipowo półmaraton Team ZabieganeDniTAK
27 Drach Bartłomiej Bełchatów półmaraton Biegacz NowosolnaNIE
28 Droździkowski Piotr Krakow półmaraton BrakNIE
29 Dudzic Sylwek Otwock półmaraton BrakTAK
30 Duszyński Sebastian Rawa Mazowiecka półmaraton BrakNIE
31 Dyderska Wioletta Warszawa półmaraton Wiola&AdiTAK
32 Dziedzic Marcin Józefów półmaraton Doglovers.plNIE
33 Dziepak Piotr Wola Mrokowska półmaraton 1 BLTrNIE
34 ELASRI ABDERRAHIM Chorzów półmaraton TEAM@ELASRI NIE
35 Fabisiak Andrzej Sulejówek półmaraton LS WORLD RUNNIE
36 Fabisiak Ewa Sulejówek półmaraton Rozbiegany SulejówekNIE
37 Fajkowski Piotr Warszawa półmaraton ADIDAS RUNNERS WARSAW TAK
38 Fałatowicz Ryszard Otwock półmaraton BrakTAK
39 Fijałkowski Michał Piastów półmaraton BrakTAK
40 Filc Łukasz Warszawa półmaraton BrakTAK
41 Firlej Maciej Warszawa półmaraton BrakTAK
42 Gadomska Małgorzata Warszawa półmaraton BrakTAK
43 Gadomska Anna Warszawa półmaraton PZU SPORT TEAMTAK
44 Gaik-Naczas Paulina Warszawa półmaraton BrakTAK
45 Gajgier Barbara Łukowiec półmaraton BrakTAK
46 Goliński Michał Otwock półmaraton BrakTAK
47 Gołąb Michał Otwock półmaraton BrakTAK
48 Gontarczyk Mariusz Otwock półmaraton BrakNIE
49 Górecki Paweł Otwock półmaraton BrakTAK
50 Grabias Aleksandra Gdańsk półmaraton BrakTAK
51 Hepner Malwina Warsaw półmaraton ADIDAS RUNNERS WARSAWTAK
52 Idzikowski Grzegorz Pruszków półmaraton Parkrun PruszkówTAK
53 Jagiełło-Fajkowska Agnieszka Warszawa półmaraton ADIDAS RUNNERS WARSAWTAK
54 Jankowski Michał Otwock półmaraton BrakNIE
55 Jedrzejewski Konrad Warszawa półmaraton JacekBiega Running TeamTAK
56 Jelinski Jaroslaw Dębe Wielkie półmaraton Race FighterTAK
57 Jędrzejewski Marcin Białe Błoto półmaraton BrakTAK
58 Jóźwicki Michał Otwock półmaraton BrakNIE
59 Jurkiewicz Mariusz Otwock półmaraton BrakNIE
60 Kabat Paweł Otwock półmaraton BrakNIE
61 Kacprzyk Michał warszawa półmaraton BrakTAK
62 Kaczorek Marcin Józefów półmaraton BrakNIE
63 Kalbarczyk Beata Otwock półmaraton ORANGE POLSKATAK
64 Kalbarczyk Krzysztof Otwock półmaraton BrakTAK
65 Kamiński Stanisław Nadarzyn półmaraton GOS NadarzynTAK
66 Kamiński Paweł Otwock półmaraton BrakNIE
67 Karłowicz Anna Warszawa półmaraton Partia Wolnych BiegaczyTAK
68 Karwat Kamil Józefów półmaraton BrakNIE
69 Kasprzak Bogusław Karczew półmaraton PGE Energetic RunningTAK
70 Kawa Michał Sulejówek półmaraton #NoToSterydTAK
71 Kawka Andrzej Warszawa półmaraton BrakTAK
72 Każuch Sławomir Otwock półmaraton Forest RunnersTAK
73 Kierenko Paweł Otwock półmaraton SONSIEDZINIE
74 Kijanowski Przemysław Otwock półmaraton Grupa Biegowa UM W-waTAK
75 Kisielewski Konrad Kielce półmaraton Krok po krokuTAK
76 Klewek Jan Siedlce półmaraton BrakTAK
77 Klewek Konrad Otwock półmaraton BrakTAK
78 Klusek Jolanta Warszawa półmaraton Yola YolandaTAK
79 Kłodziński Adam Józefów półmaraton LemonRoomTAK
80 Kłosowska-Junko Aleksandra Warszawa półmaraton JacekBiega Running TeamTAK
81 Kolasa Barbara Warszawa-Wesoła półmaraton Klub J.SłowackiegoTAK
82 Kolasa Andrzej Warszawa-Wesoła półmaraton Klub J.SłowackiegoTAK
83 Konefał Włodzimierz Warszawa półmaraton Rembertów TeamTAK
84 Konopacka Sandra Otwock półmaraton BrakTAK
85 Korab Grzegorz Otwock półmaraton BrakTAK
86 Korzeniowska Małgorzata Warszawa półmaraton MetLife RunTAK
87 Kowalczyk Marcin Otwock półmaraton BrakTAK
88 Kowalewski Hubert otwock półmaraton BrakTAK
89 Kowalska Monika Warszawa półmaraton I-SPORTNIE
90 Kruk Andrzej Otwock półmaraton ---TAK
91 Krupiński Marek Ostrołęka półmaraton DĄBROWSKI TEAM.NIE
92 Krysiak Grzegorz Warszawa półmaraton BrakTAK
93 Kuchta Adam Warszawa półmaraton BrakTAK
94 Kuciński Łukasz Warszawa półmaraton BrakNIE
95 Kurek Krzysztof Płock półmaraton Płock biega no Age limitNIE
96 Kurzawa Sławomir Warszawa półmaraton T-Mobile Sport TeamNIE
97 Kuźnia Andrzej Otwock półmaraton BrakTAK
98 Laps Jaroslaw Okuniew półmaraton BrakNIE
99 Lasek Jarosław Brzeziny półmaraton BrakTAK
100 Lewandowska Karolina Gamratka półmaraton DREAM RUNTAK
101 Lewandowski Robert Warszawa półmaraton Biegam z RadościNIE
102 Lipiński Adam Tłuszcz półmaraton Bóbr TłuszczTAK
103 Lisak Krzysztof Otwock półmaraton XSRunner.plTAK
104 Ładno Marcin Skrzeszew półmaraton Wieliszew Heron TeamNIE
105 Łozowski Olaf Grodzisk Mazowiecki półmaraton BrakTAK
106 Łubian Michał Garwolin półmaraton CSI OZNIE
107 Łubian Michał Warszawa półmaraton CSI OZNIE
108 Łukasiewicz Maciej Warszawa półmaraton Legia Run ClubNIE
109 Łukasik Seweryn Warszawa półmaraton BrakTAK
110 Majewska Hanna Warszawa półmaraton Biegam na Tarchominie NIE
111 Makles Marek Warszawa półmaraton Straż GranicznaNIE
112 Makola Marek Warszawa półmaraton Na szczycie góryTAK
113 Marczak Grażyna Warszawa półmaraton Leczo TeamTAK
114 MAZUREK RYSZARD TŁUSZCZ półmaraton BÓBR TŁUSZCZNIE
115 Merkwa Wojciech Warszawa półmaraton ZiomkiNIE
116 Michalski Robert Warszawa półmaraton Nocne Piłowanie AgrykoliNIE
117 MIKOŁAJCZUK GRZEGORZ ZBUCZYN półmaraton Yulo Run Team Siedlce NIE
118 Mikołajczuk Grzegorz Zbuczyn półmaraton Yulo Run Team SiedlceNIE
119 Mikoś Adam Warszawa półmaraton United Runners NIE
120 Mikrut Artur Sulejówek półmaraton WoodranersTAK
121 Miler Andrzej Grodzisk Mazowiecki półmaraton BrakTAK
122 Młynarz Daniel Warszawa półmaraton PZOTAK
123 Mroziewicz Andrzej Warszawa półmaraton BrakTAK
124 Musiał Paweł Warszawa półmaraton ADIDAS RUNNERS WARSAWTAK
125 Naczas Łukasz Warszawa półmaraton BrakTAK
126 Napora Marta Stanisławów półmaraton BrakNIE
127 Napora Ewelina Warszawa półmaraton BrakNIE
128 Niewczas Michał Józefów półmaraton BrakNIE
129 Nogaj Grzegorz Warszawa półmaraton MPK WybieganieTAK
130 Nogal Artur Sobienie Jeziory półmaraton BrakNIE
131 Nowak Tomasz Belsk Duży półmaraton A.S.GALAKTIKOSTAK
132 Ochab Janusz Warszawa półmaraton BrakNIE
133 Ochnik Krzysztof Otwock półmaraton BrakNIE
134 Olczak Janusz Warszawa półmaraton Bieganie 50+TAK
135 Olszewski Kamil Jozefow półmaraton BrakNIE
136 Orliński Tomasz Legionowo półmaraton BHP ORLINSCYTAK
137 Orłowski Piotr Otwock półmaraton BrakNIE
138 Orłowski Krzysztof Warszawa półmaraton Parkrun Warszawa BródnoTAK
139 Owczarczyk Aleksandra Otwock półmaraton BrakTAK
140 Pawełas Marta Warszawa półmaraton BrakNIE
141 Pawiński Artur Warszawa półmaraton BrakTAK
142 Pawlak Magdalena Cegłów półmaraton KB V-MAX AdamówTAK
143 Pekaniec-Gruszka Katarzyna Warszawa półmaraton BrakTAK
144 Petaszko Joanna Mrągowo półmaraton BrakNIE
145 Piętka Marek Ostrowik półmaraton BrakTAK
146 Piętka Rafał Lipówki półmaraton BrakTAK
147 Pirogow Tomasz Łoziska półmaraton BrakTAK
148 Piszczatowski Wojciech Warszawa półmaraton Orange PolskaTAK
149 Przyborowska Sylwia Emilianów półmaraton Zabiegany WołominNIE
150 Pyrzak Paweł Przemyśl półmaraton Fort Jaksmanice NIE
151 Raciniewski Adam Józefów półmaraton BrakTAK
152 Rawicka-Polnik Magdalena Otwock półmaraton Grupa Biegowa UM W-waTAK
153 Roose Daniel Warszawa półmaraton BrakNIE
154 Rutkowski Janusz Warszawa półmaraton Klub Rogatego MorsaNIE
155 Rzepka Mirek Warszawa półmaraton BrakNIE
156 Samoraj Paweł Złotokłos półmaraton BrakNIE
157 Sanko Sviatlana Minsk półmaraton AmatarNIE
158 Sanko Alex Minsk półmaraton AmatarNIE
159 Sęk Tomasz Piastów półmaraton 1983NIE
160 Siembab Joanna Halinów półmaraton BrakTAK
161 Sierecka Dorota Żelechów półmaraton Team ZabieganedniTAK
162 Sierecki Zbigniew Żelechów półmaraton Team ZabieganedniTAK
163 Skawińska Anna Warszawa półmaraton OSIR WAWER RUNNING TEAMTAK
164 Skłodowski Rafał Warszawa półmaraton BrakTAK
165 Skoczek Jakub Otwock półmaraton BrakTAK
166 Skotnicki Piotr Kraków półmaraton ASAPTAK
167 Skwarski Przemysław Warszawa półmaraton BrakNIE
168 Slavenski Ilya Leszno półmaraton Achilles-lesznoNIE
169 Soszyński Wojciech Ponurzyca półmaraton PZU Sport TeamTAK
170 Sowa Andrzej Pilawa półmaraton BrakTAK
171 Stachowicz Rafal Wołomin półmaraton Rozbiegany WołominNIE
172 Staeven Krzysztof Warszawa półmaraton Team ZabieganeDniTAK
173 Stangenberg Paweł Warszawa półmaraton BrakTAK
174 Starżyński Andrzej Klementowice półmaraton 1990NIE
175 Stasiak Piotr Otwock półmaraton BrakTAK
176 Stefanowicz Paweł Otwock półmaraton BrakTAK
177 Struska-Gątkowska Anna Karczew półmaraton Tuptuś OtwockNIE
178 Sujak Daniel Sępochów półmaraton BrakTAK
179 Suwald Andrzej Warszawa półmaraton 1961TAK
180 Szewczyk Leszek Belsk Duży półmaraton BrakTAK
181 Szot Maria Ujazd półmaraton Jasielkie piorunyTAK
182 Szylberg Aleksandra Warszawa półmaraton Team ZabieganeDniTAK
183 Szymański Robert Warzszawa półmaraton HDK KREWKI URSYNÓWTAK
184 Szymczak Agnieszka Zabiezki półmaraton Biegam dla siebieTAK
185 Śliwa Paulina Tłuszcz półmaraton Bóbr Tłuszcz TAK
186 Święch Adam Zabieżki półmaraton BrakTAK
187 Trzaskowski Rafał Otwock półmaraton Legia Run ClubNIE
188 Urbańska Martyna Otwock półmaraton BrakTAK
189 Urbański Klaudiusz Otwock półmaraton BrakTAK
190 Urbański Mirosław Sieradz półmaraton BrakTAK
191 Wachowiak Adam Stanisławów Drugi półmaraton BrakTAK
192 Wacławski Bartosz Warszawa półmaraton OrkaMasters IławaTAK
193 Wacławski Krzysztof Iława półmaraton OrkaMasters IławaTAK
194 Wagner Jolanta Warszawa półmaraton BrakTAK
195 Walencik Marek Pionki półmaraton BrakTAK
196 Winter Małgorzata Otwock półmaraton BrakNIE
197 Wojciechowska Anna Karczew półmaraton BrakTAK
198 Wojciechowski Ryszard Warszawa półmaraton Kuźnia TriathlonuNIE
199 Wojewódzki Marcin Warszawa półmaraton WOJEWÓDZCY TEAMTAK
200 Woźniczka Jolanta Warszawa półmaraton SBRT WarszawaNIE
201 Wójcik Ewa Otwock półmaraton BrakNIE
202 Wójcik Robert Warszawa półmaraton 1975TAK
203 Wójcik Robert Glinianka półmaraton BrakNIE
204 Wójcik Agnieszka Glinianka półmaraton MKB DreptakNIE
205 Wójcik Małgorzata Wiązowna półmaraton BrakNIE
206 Wronka Artur Radzymin półmaraton BrakTAK
207 Zadrożny Sławomir Lipówki półmaraton brakTAK
208 Zając Dorota Piaseczno półmaraton BrakTAK
209 Zakowicz Paweł Halinów półmaraton BrakTAK
210 Zawadka Sebastian Ostrów półmaraton BrakTAK
211 Zieliński Tomasz Józefów półmaraton BrakTAK
212 Żukowski Paweł Warszawa półmaraton Vege RunnersTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту