Nazwa zawodów: | BIEGI HRABIEGO |
Miejsce i termin: | Łańcut, 2020-08-23 |
Organizator: | Organizatorami Biegów Hrabiego 2020 jest Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut oraz MOSiR Łańcut KONTAKT tel. 501 526 512 |
Opis zawodów: | Bieg Galop Hrabiny odbędzie się na dystansie - 30 km Zbiórka do startu biegu na terenie MOSiR w Łańcucie ul. Armii Krajowej 57 Start biegu odbędzie się w miejscowości Handzlówka na około 19 km trasy Biegu Hrabiego o godzinie 8.00 . Meta na ulicy Orzeszkowej w Łańcucie. Biuro biegów Biuro biegów znajdować się będzie na MOSiR w Łańcucie. Będzie czynne w dniu 22 sierpnia od godziny 15:00 do 21:00 oraz w dniu 23 sierpnia od godziny 4:00 do 11.30. Pakiety startowe uczestnik biegu odbiera osobiście. Dla potwierdzenia tożsamości wymagane jest okazanie dowodu tożsamości ze zdjęciem (dowód osobisty lub paszport). W sobotę 22.08.2020 r. o godz. 20.00 przeprowadzona zostanie odprawa on-line dla uczestników, podczas której przekazane zostaną informacje bieżące. ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNĄ W KRAJU, DECYZJĄ ORGANIZATORA ZAWODY PRZENIESIONE NA 23.08.2020. W ZWIĄZKU Z TYM ORGANIZATOR DOPUSZCZA PRZENIESIENIE PAKIETU NA INNĄ OSOBĘ SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Opłata wpisowa na pokrycie kosztów uczestnictwa w biegu wynosi: do końca roku 2019 – 75zł/ od 01.01.2020 do 31.01.2020 -95 zł/ od 01.02.2020 do 31.07.2020 -115 zł Opłata wpisowa jest przeznaczona na cele organizacyjne biegu, nagrody i atrakcję towarzyszące. Wpłaty należy dokonać przez stronę zapisów do biegu w systemie mikropłatności. Biegacze, którzy nie opłacą wpisowego do trzech dni od rejestracji będą usuwani z listy startowe |
Limit zawodników: | 128 |
Strona WWW: | http://www.biegihrabiego.pl |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Alcibar Martínez Cesar | Lezajsk | Galop Hrabiny +30 km | Biegam bo lubię | TAK |
2 | Antosz Bogdan | Sieniawa | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
3 | Banaś Mateusz | Wierzbna | Galop Hrabiny +30 km | KPP Jarosław IPA Przemyśl | TAK |
4 | Bąk Leszek | Nowa Sarzyna | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
5 | Berezowski Waldemar | . | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
6 | Bielówka Roman | Budy Łańcuckie | Galop Hrabiny +30 km | Grodziska Grupa Biegowa Szalone Żółwie | TAK |
7 | Błoniarz Bartłomiej | Głogów Małopolski | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
8 | Bocek Sławomir | Boguchwała | Galop Hrabiny +30 km | Wataha | TAK |
9 | Borcz Marcin | Mikulice | Galop Hrabiny +30 km | Dip_mar | TAK |
10 | Borycki Artur | Dabrowa Tarnowska | Galop Hrabiny +30 km | TGR | TAK |
11 | Brzeziński Arkadiusz | Warszawa | Galop Hrabiny +30 km | Run Baby Run Team PL | TAK |
12 | Buczko Marek | Oleszyce | Galop Hrabiny +30 km | Run Run Oleszyce | TAK |
13 | Chlebek Tomasz | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Resovia | TAK |
14 | Cyran Grzegorz | . | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
15 | Ćwiąkała Michał | Zarszyn | Galop Hrabiny +30 km | Biegowe Widzi-Mi-Się | TAK |
16 | Dębiec Przemysław | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
17 | Dębska Bernardeta | Łańcut | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
18 | Dębski Łukasz | Łańcut | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
19 | Dorota Jolanta | Oleszyce | Galop Hrabiny +30 km | Run Run Oleszyce/spartanie Dzieciom | TAK |
20 | Drąg Paweł | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | DecaRun Rzeszów | TAK |
21 | Fornal Brygida | Iwla | Galop Hrabiny +30 km | Brak | NIE |
22 | Fryń Marcin | Łańcut | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
23 | Gaworecki Tomasz | Sanok | Galop Hrabiny +30 km | Pozytywnie Zabiegani Sanok | TAK |
24 | Gawron Marcin | Błażowa | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
25 | Gniewek Justyna | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
26 | Goraj-Przybylska Dorota | Pełnatycze | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
27 | Góra Tomasz | Frysztak | Galop Hrabiny +30 km | STOLAREX | TAK |
28 | Gut Marcin | Łańcut | Galop Hrabiny +30 km | URAL BIKER | TAK |
29 | Gut Jacek | Hucisko | Galop Hrabiny +30 km | Centrum Animacji Społecznej | TAK |
30 | Gwiżdż Grzegorz | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
31 | Iskrzycki Andrzej | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
32 | Jaślar Dawid | Besko | Galop Hrabiny +30 km | Nowy Styl Group Running Team | TAK |
33 | Jurczak Roman | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
34 | Karaaslan Ania | Zamość | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
35 | Karasiński Mirosław | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
36 | Kardach Kamil | Rymanów Zdrój | Galop Hrabiny +30 km | Finisz Rymanów | TAK |
37 | Kąkol Zbigniew | Gwoźnica Dolna | Galop Hrabiny +30 km | Water Team | TAK |
38 | Kiełbasa Łukasz | Mołodycz | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
39 | Kiełczyński Kacper | Warszawa | Galop Hrabiny +30 km | Run Baby Run Team PL | TAK |
40 | Kłudka Zbigniew | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Bida Dzida Team | TAK |
41 | Kobylarz Piotr | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
42 | Koczan Wojciech | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
43 | Kościelny Aleksander | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
44 | Kot Krzysztof | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Mpk - Rzeszów | NIE |
45 | Kowalczyk Mateusz | Studzian | Galop Hrabiny +30 km | Minutka Trail / Przeworska grupa Biegowa | TAK |
46 | Kozłowski Adam | Hermanowa | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
47 | Kurzawski Marek | Szczebrzeszyn | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
48 | Kuźma Tomasz | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Burza Endurance Team | TAK |
49 | Lechman Agnieszka | Jarosław | Galop Hrabiny +30 km | Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | TAK |
50 | Lewicki Mateusz | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Decathlon Rzeszów | TAK |
51 | Lęcznar Wacław | Husów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
52 | Lipa Wojciech | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Rzeszowskie Gazele I Gepardy | NIE |
53 | Lutak Agnieszka | Zarzecze | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
54 | Łoza Jarosław | Handzlówka | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
55 | Łuszczyc Anna | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
56 | Mac Michał | Łańcut | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
57 | Markiewicz Krzysztof | Niwiska | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
58 | Marut Mariusz | Raniżów | Galop Hrabiny +30 km | Forever Business Team | TAK |
59 | Milo Zbigniew | Lubaczów | Galop Hrabiny +30 km | LO Lubaczów | TAK |
60 | Mryczko Roman | Dynów | Galop Hrabiny +30 km | Aktywny Dynów | TAK |
61 | Nowakowski Wiesław | Przemyśl | Galop Hrabiny +30 km | - | TAK |
62 | Nykiel Grzegorz | Laszczyny | Galop Hrabiny +30 km | Bester Sklejki running team | TAK |
63 | Ochab Janusz | Warszawa | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
64 | Ogłuszka Elżbieta | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | "biegam W Rzeszowie" | TAK |
65 | Olbrot Agnieszka | Jasło | Galop Hrabiny +30 km | Jasielskie Pioruny | TAK |
66 | Ożóg Paweł | . | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
67 | Pabian Paweł | . | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
68 | Pacia Sebastian | Łańcut | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
69 | Panek Natalia | Białobrzegi | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
70 | Paszko Stanislaw | Gorajec Zagroble | Galop Hrabiny +30 km | Dinozaur Z Roztocza | TAK |
71 | Pawłowicz Mateusz | Koniaczów | Galop Hrabiny +30 km | Ks Koniaczów | TAK |
72 | Pels Daniel | Zarzecze | Galop Hrabiny +30 km | Bdtknm | TAK |
73 | Perykasza Katarzyna | Kostków | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
74 | Pieczonka Paweł | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Piękne i brodacze | TAK |
75 | Pieńkosz Wojciech | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | PGE Energetic Running | TAK |
76 | Piotrowski Dariusz | . | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
77 | Piszcz Dariusz | . | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
78 | Piszczek Stanisław | Przemyśl | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
79 | Pol Rob | Strzyżów | Galop Hrabiny +30 km | Noćne Wołki | TAK |
80 | Poźniak-Styczyńska Maja | Puławy | Galop Hrabiny +30 km | DDC | TAK |
81 | Prędki Jerzy | Hermanowa | Galop Hrabiny +30 km | Wybiegamy w przyszłość | TAK |
82 | Roczniak Bogdan | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Bm | TAK |
83 | Róg Dorota | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | TAK |
84 | Rybczak Ryszard | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | DecaRUN | TAK |
85 | Sądej Robert | Nowa Sarzyna | Galop Hrabiny +30 km | Nowosarzynska Grupa Biegowa | TAK |
86 | Sieńko Łukasz | Dynów | Galop Hrabiny +30 km | Aktywny Dynów | TAK |
87 | Skrzypska Iwona | Jarosław | Galop Hrabiny +30 km | BBL Jarosław | TAK |
88 | Słowik Jan | Hermanowa | Galop Hrabiny +30 km | Wybiegamy w przyszłość | TAK |
89 | Słowik Stefan | Tyczyn | Galop Hrabiny +30 km | Wybiegamy w przyszłość | TAK |
90 | Słuszniak Sławomir | Gliwice | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
91 | Sobieraj Kamil | . | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
92 | Sopel Wiesław | Lubaczów | Galop Hrabiny +30 km | Akademia Sportu Lubaczów | TAK |
93 | Stanio Arkadiusz | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Biegam w Rzeszowie | TAK |
94 | Stopa Marcin | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
95 | Surmacz Dorota | Rzeszow | Galop Hrabiny +30 km | Rzeszowskie Gazele i Gepardy | TAK |
96 | Szewczyk Grzegorz | Albigowa | Galop Hrabiny +30 km | Biegi Hrabiego | TAK |
97 | Szkoda Robert | Biłgoraj | Galop Hrabiny +30 km | Biłgoraj Biega | TAK |
98 | Szpunar Daniel | Dębina | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
99 | Szpunar Andrzej | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Km Psp Rzeszów | TAK |
100 | Sztorc Stanisław | Dębica | Galop Hrabiny +30 km | Maratończyk Dębica | TAK |
101 | Tomaka Sławomir | Błażowa Dolna | Galop Hrabiny +30 km | IX LO Rzeszów | TAK |
102 | Tomczyk Grzegorz | Strzyżów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
103 | Tompalska Maria | Dubiecko | Galop Hrabiny +30 km | Aktywny Dynów | TAK |
104 | Tracz Łukasz | Radymno | Galop Hrabiny +30 km | www.treningfizjoterapia.pl/AquaReh | TAK |
105 | Tracz Paulina | Wierzbna | Galop Hrabiny +30 km | Salco Garmin Team | TAK |
106 | Tuczapski Artur | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | coMTAT | TAK |
107 | Twardochleb Marcin | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
108 | Wąs Marek | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Marian Biega | TAK |
109 | Witek Bogdan | Baryczka | Galop Hrabiny +30 km | Water Team | TAK |
110 | Wojdon Monika | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | DecaRun Rzeszów | TAK |
111 | Woźniak Janusz | Skołyszyn | Galop Hrabiny +30 km | PORMAT JEDLICZE BIEGA | TAK |
112 | Woźniak Lidia | Skołyszyn | Galop Hrabiny +30 km | PORMAT JEDLICZE BIEGA | TAK |
113 | Wójtowicz Piotr | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |
114 | Wrona Tomasz | Dębica | Galop Hrabiny +30 km | Wronki | TAK |
115 | Zieliński Sławek | Rzeszów | Galop Hrabiny +30 km | DzikiTim | TAK |
116 | Ziemba Paulina | Rzeszow | Galop Hrabiny +30 km | - | TAK |
117 | Żołnierz Tomasz | Kuńkowce | Galop Hrabiny +30 km | Brak | TAK |