Nazwa zawodów: | BIEG ZIELONYM SZLAKIEM NIZINY MAZOWIECKIEJODWOŁANE |
Miejsce i termin: | Czerwonka, 2020-11-22 |
Organizator: | Uczniowski Klub Sportowy „Czerwonka” w Czerwonce Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Czerwonce Urząd Gminy Czerwonka. Klub Sportowy Maków Biega. Kontakt Grzegorz Łuniewski Tel. 663 538 776 mail: g.luniewski@czerwonka.pl |
Opis zawodów: | ZE WZGLĘDU NA SYTUACJĘ SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNĄ W KRAJU, DECYZJĄ ORGANIZATORA BIEG ZOSTAJE ODWOŁANY |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Aksamitowska Paulina | Warszawa | bieg 5 km | Brak | NIE |
2 | Aksamitowski Robert | Warszawa | bieg 5 km | Brak | NIE |
3 | Ambroziak Marcin | Ryn | bieg 5 km | Dąbrowskiteam | NIE |
4 | Ayoush Haitham | SZELKÓW | bieg 5 km | Brak | NIE |
5 | Bajorek Jacek | Wyszków | bieg 5 km | Brak | NIE |
6 | Brodzik Arkadiusz | Kuflew | bieg 5 km | Pianka Kuflew | NIE |
7 | BUDNIAK TOMASZ | WŁADYSŁAWOWO | bieg 5 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | NIE |
8 | Cisowska Monika | Warszawa | bieg 5 km | Brak | TAK |
9 | Czarnota Dorota | Legionowo | bieg 5 km | Wybiegaj Siebie | NIE |
10 | Czyż Justyna | Warszawa | bieg 5 km | Dwie Pumby I Tymon | NIE |
11 | Dembińska Katarzyna | Przasnysz | bieg 5 km | KS Przaśnik Przasnysz | NIE |
12 | Dymel Andrzej | Warszawa | bieg 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
13 | Dymel Andrzej | Warszawa | bieg 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
14 | Dytrych Artur | Maków Mazowiecki | bieg 5 km | Brak | TAK |
15 | Ewertowski Piotr | Marki | bieg 5 km | Markowi Biegacze | NIE |
16 | Filochowska Marta | Szczytno | bieg 5 km | Brak | NIE |
17 | Frontczam Marek | Jednorożec | bieg 5 km | Jednorożec Robi Co Może | NIE |
18 | Gozdan Agnieszka | Pułtusk | bieg 5 km | Brak | NIE |
19 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | bieg 5 km | Biegam Bo Lubię/morsy Ostrołęka | TAK |
20 | Hass-Kalita Joanna | Kobyłka | bieg 5 km | Warsaw Masters Team | NIE |
21 | Jakubczyk Edyta | Pultusk | bieg 5 km | Brak | NIE |
22 | Jędrzejczyk Jarosław | Ostrołęka | bieg 5 km | Run Crew Ostrołęka | NIE |
23 | Kacprzycki Przemek | Rzewnie | bieg 5 km | Brak | NIE |
24 | Kamiński Arkadiusz | Załuzie | bieg 5 km | Brak | NIE |
25 | Kamiński Arkadiusz | Załuzie | bieg 5 km | Brak | NIE |
26 | Kienik Anna | Czernice Borowe | bieg 5 km | Brak | TAK |
27 | Klimczak Robert | Ostrołęka | bieg 5 km | Jednorożec Robi Co Może | NIE |
28 | Klusek Jolanta | Warszawa | bieg 5 km | Yola Yolanda | NIE |
29 | Kochman Iwona | Warszawa | bieg 5 km | Vege Runners | NIE |
30 | Korzeniecka Beata | Zbójna | bieg 5 km | Kurpie Na Luzie | NIE |
31 | Koźlik Anna | Jednorożec | bieg 5 km | Jednorożec Robi Co Może | NIE |
32 | Krupiński Marek | Ostrołęka | bieg 5 km | Dąbrowski Team | NIE |
33 | Kucisz Piotr | Ostrołęka | bieg 5 km | Brak | NIE |
34 | Leszczyński Roman | Ostrołęka | bieg 5 km | So-Biebie-Gam | NIE |
35 | Lewandowski Zenon | Ciechanów | bieg 5 km | Scks Jurand Ciechanów | NIE |
36 | Łojewski Mariusz | Maków Mazowiecki | bieg 5 km | Klub Sportowy Maków Biega | NIE |
37 | Marut Ryszard | Ciechanów | bieg 5 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | NIE |
38 | Mateusiak Radosław | Różan | bieg 5 km | Dąbrowski Team | NIE |
39 | Naskręt Mariusz | Racot | bieg 5 km | Brak | NIE |
40 | Nowak Sebastian | Ciechanów | bieg 5 km | Brak | NIE |
41 | Ogonczyk Donata | Serock | bieg 5 km | Brak | NIE |
42 | Padowski Piotr | Maków Mazowiecki | bieg 5 km | Ks Maków Biega | NIE |
43 | Paprocka Mariola | Dębe Wielkie | bieg 5 km | RaceFighter GOSiR Dębe Wlk | TAK |
44 | Piechna Andrzej | Ciechanów | bieg 5 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | NIE |
45 | Podlecka Milena | Ciechanów | bieg 5 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | NIE |
46 | Podlecki Maciej | Ciechanów | bieg 5 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | NIE |
47 | Podlecki Krzysztof | Ciechanów | bieg 5 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | NIE |
48 | Podlecki Krzysztof | Ciechanów | bieg 5 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | NIE |
49 | Potyraj Mariusz | Przasnysz | bieg 5 km | Brak | NIE |
50 | Prusik Andrzej | Olsztyn | bieg 5 km | Brak | NIE |
51 | Sadowski Robert | Dobrzankowo | bieg 5 km | Jednorożec Robi Co Moze | NIE |
52 | Sierzputowska Ewa | Warszawa Praga Północ | bieg 5 km | Sie_Biega | NIE |
53 | Sobieraj Tomasz | Przasnysz | bieg 5 km | Ks. Przaśnik | NIE |
54 | Sochocki Dariusz | Serock | bieg 5 km | Brak | NIE |
55 | Staskiewicz Jakub | Łęg | bieg 5 km | Kurpie Na Luzie | NIE |
56 | Swatowska Michalina | Ostrów Mazowiecka | bieg 5 km | Ostrów Biega | NIE |
57 | Szpigiel Michał | Ciechanów | bieg 5 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | NIE |
58 | Szymańska Agata | Zbójna | bieg 5 km | Kurpie Na Luzie | NIE |
59 | Szymański Paweł | Zbójna | bieg 5 km | Kurpie Na Luzie | NIE |
60 | Szynwelska - Leśnik Katarzyna | Maków Mazowiecki | bieg 5 km | Ks Maków Biega | NIE |
61 | Tabaka Magdalena | Przasnysz | bieg 5 km | Ks Przaśnik | NIE |
62 | Tarnowski Witold | Ciechanów | bieg 5 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | TAK |
63 | Torzewska Agnieszka | Warszawa | bieg 5 km | Brak | TAK |
64 | Torzewski Janusz | Warszawa | bieg 5 km | Wat | TAK |
65 | Urbaniak Damian | Jednorożec | bieg 5 km | Jednorożec Robi Co Może | NIE |
66 | Urbaniak Sylwester | Jednorożec | bieg 5 km | Jednorożec Robi Co Może | NIE |
67 | Urbaniak Anna | Jednorożec | bieg 5 km | Jednorożec Robi Co Może | NIE |
68 | Walczak Sylwia | Ryn | bieg 5 km | Sieradz Biega | NIE |
69 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | bieg 5 km | Jednorożec Robi Co Może | NIE |
70 | Zdanowicz Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki Azowiecki | bieg 5 km | Następny Krok Team | NIE |
71 | Zduniak Anna | Drążdżewo | bieg 5 km | Kurpie Na Luzie | NIE |
72 | Ziółkowski Maciej | Warszawa | bieg 5 km | Brak | TAK |