Nazwa zawodów: | BIEG SIEDMIU RÓŻ |
Miejsce i termin: | Czerwonka, 2020-10-11 |
Organizator: | Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Czerwonce Urząd Gminy Czerwonka. Klub Sportowy Maków Biega. Kontakt Grzegorz Łuniewski Tel. 663 538 776 mail: g.luniewski@czerwonka.pl |
Opis zawodów: | Start i meta biegu zlokalizowane będą na parkingu przy budynku Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Czerwonce. Trasa biegu (10 km) wiodła będzie drogami: gminną i powiatową (nawierzchnia asfaltowa) terenami gminy Czerwonka. - 8:00 – 10.00 Biuro zawodów. - 10:25 Odprawa na linii startu. - 10:30 Start. - 12:00 Zamknięcie mety. - 12:30 Dekoracja zwycięzców. - 12.45 Dekoracja „Biegowej Triady Powiatu Makowskiego”. - 13.00 Zakończenie imprezy. |
Wpisowe i wpłata: | 30 zł przelewem na konto Klubu Sportowego Maków Biega do dnia 07.10.2020 r. 50 zł w dniu zawodów w biurze zawodów. Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku Pekao nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem „startowe B7R” oraz rokiem urodzenia, nazwiskiem i imieniem zawodnika. Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych |
Limit zawodników: | 184 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Augustyniak Mariusz | Marki | bieg 10 km | Brak | TAK |
2 | Badowska Danuta | Golub-Dobrzyń | bieg 10 km | Endo Golub-Dobrzyń | TAK |
3 | Bajon Kasia | Kraków | bieg 10 km | Brak | TAK |
4 | Bajorek Jacek | Wyszków | bieg 10 km | Yola Yolanda | TAK |
5 | Bakuła Jerzy | Laskowiwc | bieg 10 km | Biega Bo Lubię Ostrołęka | TAK |
6 | Bakuła Piotr | Jednorożec | bieg 10 km | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
7 | Bany Robert | Sokołówek | bieg 10 km | Mazovia Proactive Ciechanów | TAK |
8 | Baran Zenon | Warszawa | bieg 10 km | Rącze Raciczki | TAK |
9 | Bartczak Robert | Warszawa | bieg 10 km | Brak | TAK |
10 | Barzał Artur | Ostrów Mazowiecka | bieg 10 km | Ostrów Biega | TAK |
11 | Białobrzeski Witold | Ostrołęka | bieg 10 km | Kurpie Ostrołęka | TAK |
12 | Biernacki Michał | Warszawa | bieg 10 km | Brak | TAK |
13 | Brodowski Dawid | Nosarzewo Borowe | bieg 10 km | Brak | TAK |
14 | Budniak Tomasz | Władysławowo | bieg 10 km | KB TKKF Promyk Ciechanów | TAK |
15 | Bylicki Krzysztof | Warszawa | bieg 10 km | Brak | TAK |
16 | Bytner-Kwiatkowska Monika | Warszawa | bieg 10 km | Dąbrowski Team | TAK |
17 | Chrobot Daniel | Kielce | bieg 10 km | Woźniak Running Team | TAK |
18 | Czarnota Dorota | Legionowo | bieg 10 km | Wybiegaj Siebie | TAK |
19 | Dąbrowska Beata | Siedlce | bieg 10 km | Yulo Run Team | TAK |
20 | Dąbrowski Grzegorz | Siedlce | bieg 10 km | Brak | TAK |
21 | Dąbrowski Przemysław | Rzekuń | bieg 10 km | Dąbrowski Team | TAK |
22 | Deluga Magdalena | Wyszków | bieg 10 km | Kb Wyszków | TAK |
23 | Długołęcka Aleksandra | Przasnysz | bieg 10 km | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
24 | Dymel Andrzej | Warszawa | bieg 10 km | Yola Yolanda | TAK |
25 | Dzięgielewski Rafał | Wyszków | bieg 10 km | Klub Biegacza Wyszków | TAK |
26 | Ficoń Monika | Warszawa | bieg 10 km | Brak | TAK |
27 | Gajek Ireneusz | Ciechanów | bieg 10 km | Asfaltlove Dziki | TAK |
28 | Gozdan Agnieszka | Pułtusk | bieg 10 km | Brak | TAK |
29 | Gumkowski Andrzej | Ostrołęka | bieg 10 km | Brak | TAK |
30 | Hass-Kalita Joanna | Kobyłka | bieg 10 km | Brak | TAK |
31 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | bieg 10 km | Vege Runners | TAK |
32 | Jasińska Magdalena | Warszawa | bieg 10 km | Rącze Raciczki | TAK |
33 | Jażdżyk Konrad | Sierpc | bieg 10 km | Tkkf Kubuś Sierpc | TAK |
34 | Kacprzyk Alex | Warszawa | bieg 10 km | Rp Runners | TAK |
35 | Karolak Cezary | Ciechanów | bieg 10 km | Brak | TAK |
36 | Karp Robert | Łomianki | bieg 10 km | Budowlani Grabnik | TAK |
37 | Kienik Anna | Czernice Borowe | bieg 10 km | Brak | TAK |
38 | Klimczak Robert | Ostrołęka | bieg 10 km | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
39 | Klusek Jolanta | Warszawa | bieg 10 km | Yola Yolanda | TAK |
40 | Kłosiński Rafał | Dębe Wielkie | bieg 10 km | Racefighter Gosir Dębe Wlk. | TAK |
41 | Kochman Iwona | Warszawa | bieg 10 km | Vege Runners | TAK |
42 | Kolator Witold | Kuskowizna | bieg 10 km | Brak | TAK |
43 | Korczak Krzysztof | Golub-Dobrzyń | bieg 10 km | Endo Golub-Dobrzyń | TAK |
44 | Korytkowska Justyna | Łomża | bieg 10 km | Lłks "prefbet Śniadowo" Łomża | TAK |
45 | Korzeniecka Beata | Zbójna | bieg 10 km | Zbójna Biega | TAK |
46 | Kościelska Agnieszka | Chruszczewo | bieg 10 km | Asfaltlove Dziki | TAK |
47 | Kościelski Mariusz | Chruszczewo | bieg 10 km | Asfaltlove Dziki | TAK |
48 | Kotlenga Przemysław | Iława | bieg 10 km | Dzikie Lisy | TAK |
49 | Kotlenga Monika | Iława | bieg 10 km | Dzikie Lisy | TAK |
50 | Kowalczyk Kinga | Jednorożec | bieg 10 km | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
51 | Kowalczyk Grażyna | Ostrów Mazowiecka | bieg 10 km | Ostrów Biega | TAK |
52 | Kowalczyk Sławomir | Ostrów Mazowiecka | bieg 10 km | Ostrów Biega | TAK |
53 | Kowalczyk Michał | Jednorożec | bieg 10 km | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
54 | Koziatek Sebastian | Szczytno | bieg 10 km | Zenon Klimik Kantor Wymiany Walut Szczytno | TAK |
55 | Koziatek Jakub | Szczytno | bieg 10 km | Zenon Klimik Kantor Wymiany Walut Szczytno | TAK |
56 | Koźlik Anna | Jednorożec | bieg 10 km | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
57 | Koźlik Marcin | . | bieg 10 km | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
58 | Krajza Przemysław | Jedwabno | bieg 10 km | Jedwabno Rządzi !!! | TAK |
59 | Kraszewski Mariusz | Ciechanów | bieg 10 km | Mazovia Proactiv Ciechanów | TAK |
60 | Krupiński Marek | Ostrołęka | bieg 10 km | Dąbrowski Team | TAK |
61 | Kruszek Małgorzata | Warszawa | bieg 10 km | Wydry | TAK |
62 | Kubajewski Paweł | Świercze | bieg 10 km | Boy89 | TAK |
63 | Kubit Tadeusz | Mławs | bieg 10 km | Brak | TAK |
64 | Kucharska Wioletta | Golub-Dobrzyń | bieg 10 km | Endo Golub-Dobrzyń | TAK |
65 | Kucharski Marek | Golub-Dobrzyń | bieg 10 km | Endo Golub-Dobrzyń | TAK |
66 | Kuciejczyk Henryk | Szydłowo | bieg 10 km | Tempo Mlawa | TAK |
67 | Kucisz Piotr | Ostrołęka | bieg 10 km | Brak | TAK |
68 | Kucki Kamil | Narzym | bieg 10 km | AsfaltLove Dziki | TAK |
69 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo | bieg 10 km | Tkkf Kubuś Sierpc | TAK |
70 | Kwiatkowska Jakóbczyk Monika | Legionowo | bieg 10 km | Brak | TAK |
71 | Leszczyński Roman | Osstrołęka | bieg 10 km | so-biebie-gam | TAK |
72 | Lewandowski Zenon | Ciechanów | bieg 10 km | Scks Jurand Ciechanów | TAK |
73 | Liszewski Marcin | Ostrołęka | bieg 10 km | Brak | TAK |
74 | Łobejko Wiesław | Stanisławów | bieg 10 km | Bravehearts Legionowo | TAK |
75 | Makowska Małgorzata | Parciaki | bieg 10 km | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
76 | Marut Ryszard | Ciechanów | bieg 10 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | TAK |
77 | Mateusiak Radosław | Różan | bieg 10 km | Dąbrowski Team | TAK |
78 | Mielczarczyk Magda | Wyszków | bieg 10 km | Kb Wyszków | TAK |
79 | Mierzyński Mateusz | Grądy | bieg 10 km | Brak | TAK |
80 | Mróz Marek | Warszawa | bieg 10 km | Brak | TAK |
81 | Mucha Sebastian | Przasnysz | bieg 10 km | Ks Przaśnik | TAK |
82 | Naskręt Mariusz | Racot | bieg 10 km | Yola Yolanda | TAK |
83 | Nizińska Magdalena | Wyszków | bieg 10 km | Kb Wyszków | TAK |
84 | Nowacka Agata | Ostrów Mazowiecka | bieg 10 km | Ostrów Biega | TAK |
85 | Nowak Sebastian | Ciechanów | bieg 10 km | 5Mbot | TAK |
86 | Nowakowski Czesław | Warszawa | bieg 10 km | Klub Biegacza Goch | TAK |
87 | Nowicki Marcin | Legionowo | bieg 10 km | Bravehearts Legionowo | TAK |
88 | Nowicki Bartosz | Piastów | bieg 10 km | Rozbiegany Piastów | TAK |
89 | Nowosielski Michał | Pułtusk | bieg 10 km | Brak | TAK |
90 | Obojski Paweł | Szczuki | bieg 10 km | Potrabantowani | TAK |
91 | Odolczyk Joanna | Warszawa | bieg 10 km | Brak | TAK |
92 | Ogończyk Donata | Serock | bieg 10 km | Brak | TAK |
93 | Opałka Jan | Płońsk | bieg 10 km | Kb Im . Piotra Sękowskiego | TAK |
94 | Osińska Marlena | Golub-Dobrzyń | bieg 10 km | Endo Golub-Dobrzyń | TAK |
95 | Padowski Piotr | Maków | bieg 10 km | Ks Maków Biega | TAK |
96 | Paprocka Mariola | Dębe Wielkie | bieg 10 km | Racefighter Gosir Dębe Wlk. | TAK |
97 | Piechna Andrzej | Ciechanów | bieg 10 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | TAK |
98 | Piskorska Iwona | Golub-Dobrzyń | bieg 10 km | Endo Golub-Dobrzyń | TAK |
99 | Piskorski Piotr | Golub-Dobrzyń | bieg 10 km | Endo Golub-Dobrzyń | TAK |
100 | Podlecki Krzysztof | Ciechanów | bieg 10 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | TAK |
101 | Podlecki Maciej | Ciechanów | bieg 10 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | TAK |
102 | Pogorzelski Andrzej | Ciechanów | bieg 10 km | Mazovia Proactiv | TAK |
103 | Ponichtera Daniel | Długosiodło | bieg 10 km | Brak | TAK |
104 | Przeradzki Seweryn | Mława | bieg 10 km | Brak | TAK |
105 | Przychodzki Łukasz | Legionowo | bieg 10 km | Brak | TAK |
106 | Puchała Włodzimierz | Przasnysz | bieg 10 km | Ks Przaśnik Przasnysz | TAK |
107 | Puszkarski Radoslaw | Marki | bieg 10 km | Markowi Biegacze | TAK |
108 | Regulski Dariusz | Ostrołęka | bieg 10 km | Agro-Metal Ostrołęka | TAK |
109 | Rogóż Kamil | Warszawa | bieg 10 km | Wydry | TAK |
110 | Rząsiński Michał | Ciechanów | bieg 10 km | Mazovia Proactiv Ciechanów | TAK |
111 | Sadowski Robert | . | bieg 10 km | Brak | TAK |
112 | Sierzputowska Ewa | Warszawa Praga Północ | bieg 10 km | Sie_Biega | TAK |
113 | Składanek Zuzanna | Morzyczyn Włościański | bieg 10 km | Maków Biega | TAK |
114 | Skrzypczak Aleksander | Wyszków | bieg 10 km | Kb Wyszków | TAK |
115 | Skudlarski Piotr | Kraków | bieg 10 km | Brak | TAK |
116 | Sobieraj Tomasz | Przasnysz | bieg 10 km | Brak | TAK |
117 | Sochocki Dariusz | Serock | bieg 10 km | Brak | TAK |
118 | Staskiewicz Jakub | Łęg Starosciński | bieg 10 km | Zbójna Biega | TAK |
119 | Stradza Katarzyna | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg 10 km | Rozbiegamy Nowy Dwór | TAK |
120 | Swatowska Michalina | Ostrów Mazowiecka | bieg 10 km | Ostrów Biega | TAK |
121 | Syrek Marta | Ostrów Mazowiecka | bieg 10 km | Ostrów Biega | TAK |
122 | Syrek Ewa | Ostrów Mazowiecka | bieg 10 km | Brak | TAK |
123 | Szczubełek Waldemar | Ostrołęka | bieg 10 km | Biegam Bo Lubię Ostrołęka | TAK |
124 | Szot Maria | Ujazd17 | bieg 10 km | Jasielskie Pioruny | TAK |
125 | Szymanski Paweł | Zbójna | bieg 10 km | Kurpie Na Luzie | TAK |
126 | Świderski Janusz | Różan | bieg 10 km | Brak | TAK |
127 | Świętochowski Patryk | Mińsk Mazowiecki | bieg 10 km | Mkb Dreptak | TAK |
128 | Tarnowski Witold | Ciechanów | bieg 10 km | Kb Tkkf Promyk Ciechanów | TAK |
129 | Traczyk Przemysław | Ciechanów | bieg 10 km | Asfaltlove Dziki | TAK |
130 | Urbaniak Sylwester | Jednorożec | bieg 10 km | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
131 | Urbaniak Anna | Jednorożec | bieg 10 km | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
132 | Uścińska Marta | Ostrów Mazowiecka | bieg 10 km | Ostrów Biega | TAK |
133 | Wanowski Andrzej | Nowy Dwór Mazowiecki | bieg 10 km | Rozbiegamynowy Dwór | TAK |
134 | Wielechowska Małgorzata | Proszę o kontakt CHRONOTEX | bieg 10 km | Brak | TAK |
135 | Wiercioch Bożena | Cyganka | bieg 10 km | Racefighter Gosir Dębe Wlk. | TAK |
136 | Wiktorska Mariola | Jednorożec | bieg 10 km | Jednorożec Robi Co Może | TAK |
137 | Wróblewski Seweryn | Ulasek | bieg 10 km | Kb Wyszków | TAK |
138 | Wudarczyk Tomasz | Władysławowo | bieg 10 km | Mazovia Proactiv Ciechanów | TAK |
139 | Zawadzki Stanisław | Ciechanów | bieg 10 km | Mazovia Proactiv Ciechanów | TAK |
140 | Zdanowicz Arkadiusz | Mińsk Mazowiecki | bieg 10 km | Następny Krok Team | TAK |
141 | Zduniak Anna | Drożdżewo | bieg 10 km | Kurpie Na Luzie | TAK |
142 | Zygnerska Monika | Ciechanów | bieg 10 km | Asfaltlove Dziki | TAK |