Nazwa zawodów: | II BIEG RODZINNY 5 km WOKÓŁ OSIEDLA TYSIĄCLECIA |
Miejsce i termin: | Katowice, 2016-06-11 |
Organizator: | Zespół Szkół Integracyjnych nr 1 im. Roberta Oszka w Katowicach Al. Bolesława Krzywoustego 11, 40-870 Katowice. Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży „Korczak” Al. Bolesława Krzywoustego 7 lok. 63, 40-870 Katowice. |
Opis zawodów: | Bieg odbędzie się 11 czerwca 2016 roku na osiedlu Tysiąclecia. Start odbędzie się o godzinie 10:00 przy placu szkolnym ZSI 1 w Katowicach na Alei Bolesława Krzywoustego. Meta biegu znajdować się będzie przy placu szkolnym ZSI 1. Zawodnicy na start muszą się zgłosić do godz. 9:30. Długość trasy: ok.5500m. Trasę można zobaczyć na stronie: https://connect.garmin.com/modern/course/11872232 https://www.endomondo.com/routes/690153528 W Biegu prawo startu mają wszyscy, którzy do dnia 11 czerwca 2016 roku ukończą 16 lat. Osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą wystartować w biegu pod warunkiem podpisania oświadczenia (w Biurze Zawodów) przez rodzica/opiekuna prawnego o starcie dziecka na odpowiedzialność rodzica/opiekuna prawnego. |
Wpisowe i wpłata: | Wysokość opłaty startowej: a) uiszczona do dnia 08.06.2016r: 10 zł. b) uiszczona w biurze zawodów w dniu 10 i 11.06.16r.: 20 zł. Opłatę startową należy uiścić na konto Rady Rodziców Zespołu Szkół Integracyjnych nr 1 w Katowicach lub w biurze zawodów w dniu 10 i 11.06.2016r. Nr konta bankowego, na który należy uiścić opłatę: 63 1020 2313 0000 3102 0424 8472 Tytuł wpłaty „II Bieg Rodzinny – imię i nazwisko zawodnika” |
Limit zawodników: | 170 |
Regulamin zawodów: | |
Mapa zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Bogucki Jacek | Katowice | 5500 m | Katowice | TAK |
2 | Antolak Edward | Katowice | 5500 m | TKKF Saturn Czeladź | TAK |
3 | Badowiec Magdalena | Tarnowskie Góry | 5500 m | Goggle PEA Team | NIE |
4 | Baranowski Mirosław | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
5 | Bernaś Paweł | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
6 | Biegon Janusz | Bytom | 5500 m | Brak | NIE |
7 | Bielecki Krzysztof | Orzesze | 5500 m | Brak | NIE |
8 | Bogusławska Katarzyna | Katowice | 5500 m | Stadion Śląski | NIE |
9 | Borowy Anna | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
10 | Brodacki Jakub | Chorzów | 5500 m | Brak | TAK |
11 | Brom Przemysław | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
12 | Bugdol Marek | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
13 | Cetnar-Klimas Katarzyna | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
14 | Ciućka Dominik | Leśna | 5500 m | Brak | TAK |
15 | Cmoczek Monika | Katowice | 5500 m | MK team | TAK |
16 | Czaja Joanna | Katowice | 5500 m | czaje biegaja | NIE |
17 | Czaja Tomasz | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
18 | Dąbrowska Agata | Łódź | 5500 m | Brak | TAK |
19 | Drążkowski Krzysztof | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
20 | Dróżga Mirosław | Świętochłowice | 5500 m | Brak | TAK |
21 | Duczynska Jolanta | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
22 | Duczynski Maciej | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
23 | Dudek Dariusz | Bytom | 5500 m | Brak | NIE |
24 | Dudek Katarzyna | Bytom | 5500 m | Brak | NIE |
25 | Flasz Natalia | Będzin | 5500 m | Brak | NIE |
26 | Gadomski Kamil | Katowice | 5500 m | AZS AWF CZIKAGO | TAK |
27 | Gaj Paulina | Jaworzno | 5500 m | AZS AWF Kraków | TAK |
28 | Gajda Beata | katowice | 5500 m | 1978 | TAK |
29 | Ganobis Zofia | Chorzów | 5500 m | Brak | NIE |
30 | Gansiniec Monika | Mysłowice | 5500 m | Brak | NIE |
31 | Gansiniec Ireneusz | Mysłowice | 5500 m | Brak | NIE |
32 | Gansiniec Paulina | Mysłowice | 5500 m | Brak | NIE |
33 | Goj Jerzy | Piekary Śląskie | 5500 m | MOSiR Piekary Śląskie | NIE |
34 | Gołysz Samantha | Rybnik | 5500 m | Brak | TAK |
35 | Górnik Jerzy | Katowice | 5500 m | Katowice | TAK |
36 | Gralak Adam | Lędziny | 5500 m | Brak | TAK |
37 | Gralak Urszula | Lędziny | 5500 m | Brak | TAK |
38 | Guzy Andrzej | Gliwice | 5500 m | JW 3940 AGAT | NIE |
39 | Jagieła Adam | Siemianowice Śląskie | 5500 m | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | NIE |
40 | Jarzębska Izabela | Chorzów | 5500 m | Brak | NIE |
41 | Jonderko Tomasz | Czerwionka-leszcyny | 5500 m | Brak | TAK |
42 | Kaczmarczyk Irena | Katowice | 5500 m | Stadion Śląski | TAK |
43 | Kamiński Zbigniew | Katowice | 5500 m | Kowalczyk Team | TAK |
44 | Kania Wioletta | Trzebinia | 5500 m | Brak | TAK |
45 | Kiera Szymon | Królewska Huta | 5500 m | Klub Biegających Jopkologów | NIE |
46 | Klatka Mariusz | Katowice | 5500 m | TRENINGIKUNGFU.PL | NIE |
47 | Klecha Adam | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
48 | Klecha Rafał | Bytom | 5500 m | Brak | NIE |
49 | Kleibert Marcin | Knurów | 5500 m | Brak | TAK |
50 | Klimas Kamil | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
51 | Kluska Sylwia | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
52 | Kluska Kazimierz | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
53 | Knesz Wojciech | Rybnik | 5500 m | ITMBW KRAKÓW | TAK |
54 | Kokoszka Michał | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
55 | Kosałka Patryk | Sosnowiec | 5500 m | Brak | TAK |
56 | Kosek Paweł | Tychy | 5500 m | www.pawelkosek.com | NIE |
57 | Kostyra Sebastian | Chorzów | 5500 m | FC Sebuś | NIE |
58 | Kozub Paweł | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
59 | KRAJECKA-SOLARZ ALINA | SOSNOWIEC | 5500 m | Brak | NIE |
60 | Kubiś Konrad | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
61 | Kulpok Tomasz | Ruda Śląska | 5500 m | KRS TKKF Jastrząb Ruda Śląska | TAK |
62 | Kur Mariusz | Zawiercie | 5500 m | Brak | NIE |
63 | Lampa Alicja | Gliwice | 5500 m | Night Runners Gliwice | TAK |
64 | LASKOWSKI SEBASTIAN | Gliwice | 5500 m | Kata Guruma Gliwice | NIE |
65 | Lizoń Aleksander | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
66 | Lubos Ireneusz | Chorzów | 5500 m | Budda Team | TAK |
67 | Maciąg Justyna | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
68 | Marciniak Sebastian | syrynia | 5500 m | Brak | NIE |
69 | Mazurczak Diana | Opole | 5500 m | Brak | NIE |
70 | Mincer Patryk | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
71 | Mincer Danuta | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
72 | Mohr Artur | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
73 | Momro Łukasz | Świętochłowice | 5500 m | AKMB PEDZIWIATR GLIWICE | TAK |
74 | Moritz-Piątek Katarzyna | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
75 | Mucha Michał | Siemianowice | 5500 m | Brak | TAK |
76 | Mucha Mateusz | Siemianowice Śląskie | 5500 m | Brak | TAK |
77 | MUSIOŁ ANDRZEJ | Tychy | 5500 m | A.Media | NIE |
78 | MUSIOŁ MACIEJ | KATOWICE | 5500 m | Brak | TAK |
79 | Mysiak Arkadiusz | Chorzów | 5500 m | Warta Runners Katowice | TAK |
80 | Nawrat Monika | CHORZÓW | 5500 m | Brak | NIE |
81 | Pache Adam | Katowice | 5500 m | CPR 112 | TAK |
82 | Palus Grzegorz | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
83 | Parnes Jakub | Łódź | 5500 m | Brak | TAK |
84 | Płaszczewska Jolanta | Katowice | 5500 m | Stadion Śląski | TAK |
85 | Płaszczyk Tomasz | Katowice | 5500 m | HKS Stal | TAK |
86 | Płaszczyk Tomasz | Zawadzkie | 5500 m | Brak | NIE |
87 | Pozowski Włodzimierz | Katowice | 5500 m | Ekoinstal | TAK |
88 | Przepiórka Maciej | TARNOWSKIE GÓRY | 5500 m | Amator | TAK |
89 | Puchała Dariusz | Chorzów | 5500 m | W Pogoni za Duchem | NIE |
90 | Pyrk Katarzyna | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
91 | Rogowicz Piotr | Dąbrowa Górnicza | 5500 m | Truchtacz Mysłowice | TAK |
92 | Rosa Joanna | Wodzisław Śląski | 5500 m | Brak | NIE |
93 | Różewicz Ewa | Tychy | 5500 m | PANCE | TAK |
94 | Serwotka Olga | Wodzisław Śląski | 5500 m | Forma wodzisław Ślaski | NIE |
95 | Serwotka Jan | Wodzisław Śląski | 5500 m | Forma Wodzisław Ślaski | NIE |
96 | Sikora Arkadiusz | Chorzów | 5500 m | Brak | TAK |
97 | Siwczyk Karolina | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
98 | Siwiec Artur | Katowice | 5500 m | MK team | TAK |
99 | Skiba Katarzyna | Sosnowiec | 5500 m | Brak | NIE |
100 | Sklarek Anna | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
101 | Skrzypek Krzysztof | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
102 | Skworc Grzegorz | Siemianowice Ślaskie | 5500 m | Brak | NIE |
103 | Słowik Arkadiusz | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
104 | Staciwa Michał | Katowice | 5500 m | Truchtacz Mysłowice | TAK |
105 | Staś Mariusz | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
106 | Steczek Paweł | Katowice | 5500 m | SAMOTNY WILK | TAK |
107 | Sterenczak Przemysław | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
108 | Stolecki Mateusz | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
109 | Surman Julia | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
110 | Szklorz Sylwester | Katowice | 5500 m | ADS Masna Krytyczna | TAK |
111 | Szlachta Jacek | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
112 | Sznapka Marcin | Świętochłowice | 5500 m | 3 kawały o... na YouTube | TAK |
113 | Sznapka Magdalena | Świętochłowice | 5500 m | 3 kawały o... na YouTube | TAK |
114 | Sznapka Halina | Świętochłowice | 5500 m | 3 kawały o...na YouTube | TAK |
115 | Szwajkosz Szczepan | Gliwice | 5500 m | Night Runners Gliwice | TAK |
116 | Szweda Jacek | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
117 | Szydłak Ewelina | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
118 | Szymczak Arkadiusz | Siemianowice Śląskie | 5500 m | TS AKS Chorzów | TAK |
119 | Tyrala Rafał | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
120 | Widawski Paweł | Sosnowiec | 5500 m | Harpagan Sosnowiec | NIE |
121 | Wiernek Tomek | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
122 | WOLNIK MATEUSZ | LYSKI | 5500 m | MOSiR ŁAZISKA Górne | NIE |
123 | Wójcik-Lis Agnieszka | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |
124 | Wrońska Magdalena | Chorzów | 5500 m | Brak | TAK |
125 | Wrońska Beata | Chorzów | 5500 m | "Nasza Szkoła" Zabrze | TAK |
126 | Zarzycki Marcin | Katowice | 5500 m | - | TAK |
127 | Zięba Łukasz | Katowice | 5500 m | Brak | NIE |
128 | Żurek Włodzimierz | Katowice | 5500 m | Brak | TAK |