Nazwa zawodów: | BIEG SADOWNIKA |
Miejsce i termin: | Grudynia Wielka, 2021-05-16 |
Organizator: | ORGANIZATOR Stowarzyszenie Sympatyków Grudyni Wielkiej i okolic WSPÓŁORGANIZATOR - Urząd Gminy Pawłowiczki - Stowarzyszenie Euro Country KONTAKT Koordynator biegu Zygfryd Kusznik tel. 607 130 496 |
Opis zawodów: | - Start i meta – Boisko w Grudyni Wielkiej start godz. 12.00 - Dystans 13,8 km, 3 pętle Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w budynku szatni - Biuro zawodów czynne 16.05.2021 w godz. 11.00 – 11.45 W zawodach mogą startować osoby, które wypełniły formularz zgłoszeniowy, wpłaciły wpisowe i ukończyły 18 lat. |
Wpisowe i wpłata: | Wpisowe płatne przez stronę zapisów, zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych 40 zł do 12.05.2021r. |
Limit zawodników: | 80 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Badura Tomasz | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Brak | NIE |
2 | Bandura Dorota Maria | Głubczyce | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
3 | Bandura Dariusz | Głubczyce | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
4 | Baran Bartłomiej | Baborów | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
5 | Budzińska Agnieszka | Ujazd | bieg 13,8 km | Budziki Ujazd | TAK |
6 | Bukowski Edward | Kluczbork | bieg 13,8 km | Kluczborska Grupa Biegowa | TAK |
7 | Czajkowski Marek | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Tiimbo | TAK |
8 | Czekaj Justyna | Kędzierzyn- Koźle | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
9 | Czernek Darek | Gogolin | bieg 13,8 km | Brak | NIE |
10 | Czyrnek Dariusz | Rybnik | bieg 13,8 km | Smaki Biegania | TAK |
11 | Czyrnek Ewa | Rybnik | bieg 13,8 km | Smaki Biegania | TAK |
12 | Dimiccoli Roberto | Raciborz | bieg 13,8 km | Eko.okna Runners | TAK |
13 | Dusza Jolka | Rydułtowy | bieg 13,8 km | Smaki Biegania | NIE |
14 | Filusch Marek | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
15 | Fortuna Marcin | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Antonteam/świszczący Łańcuch | TAK |
16 | Frank Aleksander | Reńska Wieś | bieg 13,8 km | Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle | TAK |
17 | Gardzielewski Arkadiusz | Wrocław | bieg 13,8 km | Arkadiusz Gardzielewski Running Team | NIE |
18 | Giet Małgorzata | Kędzierzyn-Kożle | bieg 13,8 km | Klub Sportowy Koziołek | TAK |
19 | Grycman Kazimierz | Ciechowice | bieg 13,8 km | Brak | NIE |
20 | Gulba Stanisław | Jemielnica | bieg 13,8 km | Fenix | TAK |
21 | Hajda Justyna | Radzionków | bieg 13,8 km | Mafia Team Lubliniec | NIE |
22 | Harnus Damian | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
23 | Hordey Yaroslaw | Winów | bieg 13,8 km | Sprinter Prądy | TAK |
24 | Jabłoński Kazimierz | Prądy | bieg 13,8 km | Sprinter Prądy | TAK |
25 | Jajuga Arkadiusz | Zdzieszowice | bieg 13,8 km | Antonteam | TAK |
26 | Jakubiec Roman | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle | TAK |
27 | Jochimczyk Witek | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Czempion Team/ Samatix | NIE |
28 | Kazimierczuk Monika | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Runsisterskk | TAK |
29 | Kircuń Paweł | Wrocław | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
30 | Kochon Łukasz | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle | TAK |
31 | Kocula Krzysztof | Kobylice | bieg 13,8 km | Parkrun | TAK |
32 | Kosek Paweł | Tychy | bieg 13,8 km | Www.pawelkosek.pl | TAK |
33 | Krawczyk Marta | Zawadzkie | bieg 13,8 km | Zawadzkie Biegnie | TAK |
34 | Kubień Adam | K-Koźle | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
35 | Majewski Pawel | Lisięcice | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
36 | Maksim Arkadiusz | Kędzierzyn Koźle | bieg 13,8 km | Adam Cibis Running Team | TAK |
37 | Marecki Grzegorz | Krapkpwice | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
38 | Mazur Przemysław | Łącznik | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
39 | Michalczyk Wojciech | Racibórz | bieg 13,8 km | Easyrun Racibórz | TAK |
40 | Morawska Julia | Mysłowice | bieg 13,8 km | Uks Chromik Mysłowice | TAK |
41 | Mróz Piotr | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Koziołki | TAK |
42 | Nowak Paweł | Wrocław | bieg 13,8 km | Lipa Piotrowska Running Team | TAK |
43 | Orlicki Stanisław | Rudawa | bieg 13,8 km | Uks Chromik Mysłowice | TAK |
44 | Osak Małgorzata | Zawadzkie | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
45 | Patla Sławek | Zdzieszowice | bieg 13,8 km | 171Blp | NIE |
46 | Pelc Czesław | Gliwice | bieg 13,8 km | Pędziwiatr Gliwice | TAK |
47 | Proksa Robert | Mysłowice | bieg 13,8 km | Uks Chromik Mysłowice | TAK |
48 | Przybył Elżbieta | Radzionków | bieg 13,8 km | Cidry Lotajom | TAK |
49 | Przybył Rafał | Radzionków | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
50 | Rams Elżbieta | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Klub Sportowy Koziolek Kędzierzyn-Koźle | TAK |
51 | Reclik Jacek | Rybnik | bieg 13,8 km | Smaki Biegania | TAK |
52 | Rudner Janusz | Lewin Brzeski | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
53 | Sędzik Aleksander | Bytom | bieg 13,8 km | Brak | TAK |
54 | Sieniawska Janina | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle | TAK |
55 | Skalska Anna | Bytom | bieg 13,8 km | Carbon Ocr Racing Team | TAK |
56 | Starostka Jacek | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Pko Bank Polski Biegajmy Razem | TAK |
57 | Strenziok Dariusz | Tarnowskie Góry | bieg 13,8 km | Team Erdinger | NIE |
58 | Szymańska Anna | Stare Koźle | bieg 13,8 km | Activ Eagles Pro | TAK |
59 | Tomala Adriana | Świerklany | bieg 13,8 km | Smaki Biegania | TAK |
60 | Tomaszek Grzegorz | Kraków | bieg 13,8 km | Nowa Huta Team | TAK |
61 | Tułnowski Rafał | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Parkrun | TAK |
62 | Wiercioch Tomasz | Kędzierzyn-Koźle | bieg 13,8 km | Parkrun Kedzierzyn-Koźle | TAK |
63 | Wybraniec Andrzej | Kietrz | bieg 13,8 km | Ks Gryf | TAK |
64 | Zimny Cecylia | Rybnik | bieg 13,8 km | Smaki Biegania | TAK |
65 | Zimny Ireneusz | Rybnik | bieg 13,8 km | Smaki Biegania | TAK |