Nazwa zawodów: | VI BIEG OTWOCKI Z OKAZJI 100 ROCZNICY UZYSKANIA PRAW MIEJSKICH PRZEZ MIASTO OTWOCK, BIEG GŁÓWNY 10000 m |
Miejsce i termin: | Otwock, 2016-11-06 |
Organizator: | Urząd Miasta Otwocka Ognisko TKKF „Apollo” Otwock Kontakt z organizatorem : Ognisko TKKF „Apollo” Otwock, ul. Kopernika 12, tel. 502 295 484. |
Opis zawodów: | Termin i miejsce 06.11.2016 r. Otwocki Klub Sportowy „Start”, ul. Sportowa 1 Program zawodów Bieg Szkraba (2013 i młodsi) – dystans 50 metrów Bieg Krasnala (2010-2012) – dystans 100 metrów Bieg Smyka (2007-2009) – dystans 150 metrów W przypadku gdy w danej kategorii zgłoszonych będzie mniej niż 3 osoby, zgłoszeni uczestnicy będą przeniesieni do kategorii wyższej lub niższej. O przeniesieniu do właściwej kategorii każdorazowo decyduje Organizator. Bieg dzieci (szkoły podstawowe roczniki 2004 - 2006) i młodzieży (szkoły gimnazjalne) – dystans 1916 metrów. Bieg główny na dystansie 10000 metrów. Otwarcie zawodów – godz. 10:00 10:30 – 12:00 biegi w kategoriach dziecięcych i młodzieżowych 12:00 bieg główny Około godz. 14:00 dekoracja biegów |
Wpisowe i wpłata: | Udział we wszystkich biegach jest bezpłatny Zapisy do Biegu Szkraba, Biegu Krasnala i Biegu Smyka tylko w biurze zawodów w dniu zawodów Bieg dzieci i bieg główny, zgłoszenia można dokonać za pomocą formularza zgłoszeniowego, który znajdować się będzie na stronie www.tkkf-otwock.org.pl www.otwock.pl do 18.10.2016 godzina 24.00. Biuro zawodów w dniu startu – płyta główna stadionu Otwockiego Klubu Sportowego „Start” w Otwocku, ul. Sportowa 1 w godz. 8:00 – 11:00, weryfikacja zawodnikówów, wydawanie pakietów startowych. Wszyscy uczestnicy muszą odebrać przed startem pakiet startowy i podpisać oświadczenie. Za zawodników nieletnich oświadczenie podpisuje opiekun prawny osobiście w biurze zawodów. Prosimy o wcześniejsze przybycie. UWAGA: W związku z dużym zainteresowaniem biegiem utworzno listę rezerwową, link poniżej lista rezerwowa Zawodnicy z listy rezerwowej zostaną dopisani do biegu w przypadku niezgłoszenia się zawodników z listy głównej o godzinie 10.30 w kolejności zapisów. Zamknięcie weryfikacji i wydawania pakietów do biegu w biurze zawodów w kat. dzieci i młodzieży o godz. 10:00. Zamknięcie weryfikacji i wydawania pakietów do biegu głównego w kat. open w biurze zawodów do godz. 11:00 Po godz. 11:00 biuro zawodów kończy rejestrowanie zawodników i wydawanie pakietów startowych. |
Limit zawodników: | 710 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamska Katarzyna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
2 | Adamski Jacek | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
3 | Adamus Katarzyna | Piaseczno | 10000 m | Brak | NIE |
4 | Aksamit Jakub | Sochaczew | 10000 m | Fanatyk Konary | NIE |
5 | Al-Askari-Czyżewska Barbara | Pułtusk | 10000 m | indywidualnie | NIE |
6 | Andrasiak Krzysztof | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
7 | Andrzejewska -Szulc Beata | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
8 | Andrzejewski Slawomir | Karczew | 10000 m | Biegajacy kelner | NIE |
9 | Antolik Aneta | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
10 | Antosiewicz Robert | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
11 | Antoszkiewicz Katarzyna | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
12 | Anyszka Agnieszka | Łowicz | 10000 m | Starzyńskiego Biega Łowicz | NIE |
13 | Arusztowicz Bartosz | Otwock | 10000 m | Hardcorowe Wychylylybymy | NIE |
14 | Babula Jarosław | Ryczywół | 10000 m | Bank Millennium | NIE |
15 | Baca Agnieszka | Otwock | 10000 m | BIEGAM BO LUBIĘ | NIE |
16 | Badowska Maria | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
17 | Bagiński Zbyszek | Mińsk Mazowiecki | 10000 m | V-max Adamów | NIE |
18 | Baka Elzbieta | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
19 | Bankiewicz Michał | Warszawa | 10000 m | Power Training | NIE |
20 | Baran Agnieszka | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
21 | Baran Paulina | Piaseczno | 10000 m | KB Rabarbar | NIE |
22 | Baran Zenon | Warszawa | 10000 m | KB Rabarbar | NIE |
23 | Baranowski Marcin | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
24 | Barcikowska Anna | Kołbiel | 10000 m | Brak | NIE |
25 | Barglik Adam | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
26 | Bartoszewska Malgorzata | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
27 | Bartoszewski Przemysław | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
28 | Basek Martyna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
29 | Basek Artur | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
30 | Bąbik Barbara | Otwock | 10000 m | Tuptusie Otwock | NIE |
31 | Bąk Michał | Otwock | 10000 m | s.c Euro Bus | NIE |
32 | Bełdowski Jacek | Podkowa Leśna | 10000 m | Podkowiańskie Towarzystwo Biegowe | NIE |
33 | Biała Joanna | zĄBKI | 10000 m | Brak | NIE |
34 | Białek Dominika | Duchnów | 10000 m | Brak | NIE |
35 | Białogrodzki Hubert | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
36 | Bielecki Marcin | Otwock | 10000 m | FMW Runners | NIE |
37 | Binkiewicz Sylwia | Ząbki | 10000 m | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | NIE |
38 | Biźnia Adam | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
39 | Blankiewicz Jan | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
40 | Blejwas Piotr | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
41 | Blicharz Marlena | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
42 | Bobrowski Marcin | Warszawa | 10000 m | Blizniakowscy.pl | NIE |
43 | Bociarn Radosław | Lublin | 10000 m | Stowarzyszenie Maraton Lubelski | NIE |
44 | Bodalska Joanna | Warszawa | 10000 m | Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
45 | Bodalski Jacek | Warszawa | 10000 m | Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
46 | Bodalski Łukasz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
47 | Bogucka Kinga | Emów | 10000 m | Brak | NIE |
48 | Boguszewski Michał | Sulejówek | 10000 m | Brak | NIE |
49 | Bojarska Izabela | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
50 | Brewczyński Wojciech | Radom | 10000 m | WARTA | NIE |
51 | Brodowicz Paweł | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
52 | Brogowicz Stępniewska Agnieszka | Grójec | 10000 m | Brak | NIE |
53 | Bronicki Adam | Józefów | 10000 m | trenerbiegania.pl | NIE |
54 | Brześkiewicz Dorota | Mińsk Mazowiecki | 10000 m | MKB Dreptak | NIE |
55 | Budzyński Krzysztof | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
56 | Celiński Tomasz | Otwock | 10000 m | TUPTUś Otwock | NIE |
57 | Ceregra Piotr | Warszawa | 10000 m | TN Biegówki | NIE |
58 | Chilewicz Dariusz | Lipowo | 10000 m | Brak | NIE |
59 | Chlebowski Piotr | Ryki | 10000 m | 1978 | NIE |
60 | Chmiel Przemysław | Warszawa | 10000 m | Skarymakersi | NIE |
61 | Chmurzyńska Monika | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
62 | Chmurzyński Wojciech | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
63 | Chruszczyk Piotr | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
64 | Chwaliński Tomasz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
65 | Cichosz Jarosław | Łódź | 10000 m | Akademiabiegacza.pl S.L. Salos-Wodna Łódź | NIE |
66 | Cybulska Monika | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
67 | Cybulski Grzegorz | lublin | 10000 m | Brak | NIE |
68 | Czuba Marzena | Otwock | 10000 m | brak | NIE |
69 | Czupta Hirek | Warszawa | 10000 m | SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
70 | Czyż Dominik | Zegrze | 10000 m | Grupa Biegowa CHTMO | NIE |
71 | Czyż Justyna | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
72 | Ćwiek Arkadiusz | Warszawa | 10000 m | SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
73 | Dankiewicz Barbara | Łowicz | 10000 m | 1971 | NIE |
74 | Dawidziuk Radosław | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
75 | Dąbrowska Klaudia | Karczew | 10000 m | Gusto Dominium | NIE |
76 | Dąbrowska Marta | Karczew | 10000 m | Gusto Dominium | NIE |
77 | Dąbrowska Monika | Chełm | 10000 m | Brak | NIE |
78 | Dąbrowski Robert | Warszawa | 10000 m | MARATONCZYK.PL | NIE |
79 | Dąbrowski Sebastian | Karczew | 10000 m | Gusto Dominium | NIE |
80 | Dąbrowski Wojciech | Warszawa | 10000 m | PKS Radość | NIE |
81 | Dąbrowski Tomasz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
82 | Dąbrówka Michał | Warszawa | 10000 m | Hardcorowe Wychylylybymy | NIE |
83 | Demianczuk Renata | Karczew | 10000 m | Tuptuś | NIE |
84 | Dmochowski Sławomir | Halinów | 10000 m | BIEGAM BO CHCĘ | NIE |
85 | Dobiasz Asia | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
86 | Dobkowska Anna | Warzszawa | 10000 m | KB GALERIA Warszawa | NIE |
87 | Dobrosz Grzegorz | otwock | 10000 m | Brak | NIE |
88 | Dobrzanski Maciej | Marki | 10000 m | Markowi Biegacze | NIE |
89 | Dolińska Agnieszka | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
90 | Dołęga - Otocki Andrzej | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
91 | Domanski Jerzy | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
92 | Domański Jacek Expedyt | Warszawa | 10000 m | WKB META Lubliniec | NIE |
93 | Domański Sebastian | Mińsk Mazowiecki | 10000 m | - | NIE |
94 | Dorota Mianowska | Józefosław | 10000 m | UNTS WARSZAWA | NIE |
95 | Drzewiecki Robert | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
96 | Ducin Kacper | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
97 | Ducin Grzegorz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
98 | Duda Elżbieta | Warszawa-Wesoła | 10000 m | Retro Rowery Duda Team | NIE |
99 | Duda Robert | Warszawa-Wesoła | 10000 m | Retro Rowery Duda Team | NIE |
100 | Dudkowski Tymoteusz | Warszawa | 10000 m | RADO TRI TEAM | NIE |
101 | Dudnikow Grzegorz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
102 | Dymiński Marcin | Ząbki | 10000 m | Bóbr Tłuszcz | NIE |
103 | Dziedzic Marlena | Warszawa | 10000 m | TRUCHT TARCHOMIN TEAM | NIE |
104 | Dżuganowska Agnieszka | warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
105 | Ewertowski Piotr | Marki | 10000 m | Markowi Biegacze | NIE |
106 | Fabisiak Andrzej | Sulejówek | 10000 m | Victoria Sulejówek | NIE |
107 | Fabisiak Ewa | Sulejówek | 10000 m | Victoria Sulejówek | NIE |
108 | Felińska Mariola | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
109 | FIlipowicz Katarzyna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
110 | Flanczewska Anna | Przasnysz | 10000 m | Brak | NIE |
111 | Frąk Katarzyna | Otwock | 10000 m | brak | NIE |
112 | Frydrych Bożena | Warszawa | 10000 m | ------------- | NIE |
113 | Furman Bogumiła | Biskupiec | 10000 m | Brak | NIE |
114 | Gadomski Robert | Warszawa | 10000 m | Skarymakersi | NIE |
115 | Gagucka Kasia | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
116 | Gaj Bogna | Warszawa | 10000 m | Czarne Pantery | NIE |
117 | Gajda Sławomir | Dęblin | 10000 m | Brak | NIE |
118 | Galaszewska Izabela | Sulejówek | 10000 m | Brak | NIE |
119 | Gałach Krzysztof | Warszawa | 10000 m | - | NIE |
120 | Gałkowski Marcin | Wołomin | 10000 m | Brak | NIE |
121 | Gasek Małgorzata | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
122 | Gawrońska Anna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
123 | Gawroński Krzysztof | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
124 | Gawrylik Marcin | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
125 | Gąsiewska Agata | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
126 | Gąsiorowska Dorota | warszawa | 10000 m | Śnięty Sum | NIE |
127 | Geszprych Marek | Kanie | 10000 m | OIRP Warszawa | NIE |
128 | Gędek Marzena | ŁOWICZ | 10000 m | Starzyńskiego Biega Łowicz | NIE |
129 | Gielo Robert | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
130 | Głogowski Marcin | Warszawa | 10000 m | UKS Duet | NIE |
131 | Głowacka Elżbieta | Warszawa | 10000 m | Parkrun Warszawa Ursynów | NIE |
132 | Głupczyk Tadeusz | Warszawa | 10000 m | Grupa Biegowa Parkrun Warszawa | NIE |
133 | Gniado Małgorzata | Okuniew | 10000 m | Rozbiegany Sulejówek | NIE |
134 | Gontarczyk Mariusz | Otwock | 10000 m | PROTAZY NI W ZĄB | NIE |
135 | Gorczyca Rafał | Mińsk Mazowiecki | 10000 m | Brak | NIE |
136 | Goszczycki Witold | Łowicz | 10000 m | Starzyńskiego Biega Łowicz | NIE |
137 | Górczyńska Beata | Piaseczno | 10000 m | Piaseczno Running | NIE |
138 | Górecki Paweł | OTWOCK | 10000 m | Brak | NIE |
139 | Górnicka-Antonowicz Anna | Józefosław | 10000 m | UNTS | NIE |
140 | Górska Justyna | Izbica | 10000 m | Na Maxa Team | NIE |
141 | Górska Małgorzata | Regimin | 10000 m | Brak | NIE |
142 | Górski Marek | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
143 | Górski Piotr | Otwock | 10000 m | HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY | NIE |
144 | Grabarczyk Monika | Marki | 10000 m | Markowi Biegacze | NIE |
145 | Grabowski Marcin | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
146 | Grad Andrzej | Warszawa | 10000 m | KSB PATRYCJA&ANDRZEJ | NIE |
147 | Gralewicz Wiesław | Chylice | 10000 m | Brak | NIE |
148 | Gruchal Krzysztof | Otwock | 10000 m | - | NIE |
149 | Grycz Dariusz | Warszawa | 10000 m | FunBikeRun.pl | NIE |
150 | Grzechnik Michał | Piaseczno | 10000 m | Accelerating Poland | NIE |
151 | Grzegorczyk Maciej | Pruszków | 10000 m | Brak | NIE |
152 | Grzelak Marek | Ostrówiec | 10000 m | Brak | NIE |
153 | Grzelczyk Piotr | Ząbki | 10000 m | BIEGAM Bo Lubię Ząbki TEAM | NIE |
154 | Gut Mateusz | WARSZAWA | 10000 m | Legia | NIE |
155 | Gutkowski Janusz | Warszawa | 10000 m | - | NIE |
156 | Hermanowicz Marta | Otwock | 10000 m | brak | NIE |
157 | Hołowacz Tomasz | Warszawa | 10000 m | Kondycja | NIE |
158 | Hryckiewicz Małgorzata | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
159 | Hryhoryeu Dzmitry | Baranovichi | 10000 m | ????? ??? | NIE |
160 | Huszcza Paweł | Warszawa | 10000 m | Więcej Funku! | NIE |
161 | Iwaniec Ewa | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
162 | Jacak Dariusz | OTWOCK | 10000 m | TUPTUS OTWOCK | NIE |
163 | Jagacki Mariusz | Otwock | 10000 m | TUPTUś Otwock | NIE |
164 | Jagielska Ewa | Otwock | 10000 m | Otwock Miasto z Klimatem | NIE |
165 | Jakowicz Agnieszka | Otwock | 10000 m | Labosport / WMT | NIE |
166 | Jakubiuk Sławek | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
167 | Janczewska Ewa | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
168 | Janiszewska Anna | Marki | 10000 m | Brak | NIE |
169 | Jankowska Monika | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
170 | Jankowski Michał | WARSZAWA | 10000 m | SKS12 JADZIA | NIE |
171 | Janowski Sebastian | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
172 | Jarczyk Oskar | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
173 | Jaros Arkadiusz | Brwinów | 10000 m | Brak | NIE |
174 | Jarząb Katarzyna | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
175 | Jaworski Łukasz | Biejków | 10000 m | Brak | NIE |
176 | Jazłocki Łukasz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
177 | Jejer Magdalenaa | Warszawa | 10000 m | - | NIE |
178 | Jeruzal Jadwiga | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
179 | Jeruzal Jacek | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
180 | Józefczyk Przemysław | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
181 | Józwik Robert | Warszawa | 10000 m | ARSUN | NIE |
182 | Jóźwicki Michał | Radiówek | 10000 m | Brak | NIE |
183 | Judka Władysław | Mińsk Mazowiecki | 10000 m | MKB Dreptak | NIE |
184 | Jurkowska Patrycja | Otwock | 10000 m | KSB PATRYCJA&ANDRZEJ | NIE |
185 | Kabala Joanna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
186 | Kacper Wypych | Warszawa | 10000 m | maratonczyk.pl | NIE |
187 | Kalinowska Ewa | Mińsk Mazowiecki | 10000 m | Brak | NIE |
188 | Kalinowska Dominika | Karczew | 10000 m | OKS OTWOCK | NIE |
189 | Kalinowski Marek | Mińsk Mazowiecki | 10000 m | Brak | NIE |
190 | Kalisz Małgorzata | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
191 | Kaliszewski Michał | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
192 | Kaliszewski Tomasz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
193 | Kałowski Jarosław | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
194 | Kałuski Marcin | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
195 | Kaminskaya Volha | Mogilev | 10000 m | Mogilev (COR) | NIE |
196 | Kamiński Łukasz | Lublin | 10000 m | Brak | NIE |
197 | Kamiński Marek | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
198 | Kamiński Krzysztof | Warszawa | 10000 m | Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
199 | Kamiński Radosław | Siedlce | 10000 m | Brak | NIE |
200 | Kanciała Łukasz | Warszawa | 10000 m | Parkrun Warszawa | NIE |
201 | Kaniewska Małgorzata | Otwock Wielki | 10000 m | Brak | NIE |
202 | Kaniewski Paweł | Warszawa | 10000 m | SPARTANIE DZIECIOM | NIE |
203 | Kantorowicz Marian | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
204 | Kantorowicz Karolina | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
205 | Kantorowicz Klara | Józefów | 10000 m | spŁOSzone ŁOSie | NIE |
206 | Kaptserau Yury | Mogilev | 10000 m | Mogilev (COR) | NIE |
207 | Karaszewski Grzegorz | Legionowo | 10000 m | Serock Biega z Hotelem NARVIL | NIE |
208 | Karczewski Ireneusz | Puławy | 10000 m | Brak | NIE |
209 | Karczmarczyk Adam | Sulejówek | 10000 m | Biegne po medal i zdrowie | NIE |
210 | Karłowicz Anna | Warszawa | 10000 m | Wolna Wola Warszawa | NIE |
211 | Karpik Anna | Serock | 10000 m | Brak | NIE |
212 | Kasprzak Dominika | OTWOCK | 10000 m | Brak | NIE |
213 | Kazimierski Artur | Sochaczew | 10000 m | KM AKTYWNI Sochaczew | NIE |
214 | Kącki Paweł | Warszawa | 10000 m | KB Rabarbar | NIE |
215 | Kąkol Renata | Dąbrówka | 10000 m | Brak | NIE |
216 | Kędzierski Sebastian | Lasek | 10000 m | Lasek-team | NIE |
217 | Kępczyński Jan | Ożarów Mazowiecki | 10000 m | Brak | NIE |
218 | Kępińska Katarzyna | Wiązowna | 10000 m | Brak | NIE |
219 | Kielak Leszek | Sulejówek | 10000 m | Rozbiegany Sulejówek | NIE |
220 | Kierenko Paweł | Otwock | 10000 m | SONSIEDZI | NIE |
221 | Kierzkowska Agnieszka | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
222 | Kijanowski Przemysław | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
223 | Kisiel Beata | Sulejowek | 10000 m | Rozbiegany Sulejowek | NIE |
224 | Klaś Łukasz | Warszawa | 10000 m | Trucht Tarchomin Team | NIE |
225 | Kłobuszewska Sylwia | Glinianka | 10000 m | Brak | NIE |
226 | Kłobuszewski Mariusz | Glinianka | 10000 m | Brak | NIE |
227 | Kłodowski Jacek | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
228 | Kłos Jakub | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
229 | Kłos Zbyszek | Piastów | 10000 m | TAK SOBIE BEIGAM -PIASTÓW | NIE |
230 | Kłoszewski Marcin | Baboszewo | 10000 m | KB IM. P. SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU | NIE |
231 | Kober Piotr J. | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
232 | Kobusiński Józef | Warszawa | 10000 m | AGAT-MOT Józef Kobusiński | NIE |
233 | Kochman Iwona | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
234 | Kolibabska Malwina | Otwock | 10000 m | Hardcorowe Wychylylybymy | NIE |
235 | Konczak Maciej | Krotoszyn | 10000 m | kominki art warszawa | NIE |
236 | Kondracka Maciej | Krotoszyn | 10000 m | kominki art warszawa | NIE |
237 | Konopacka Sandra | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
238 | Konopacki Marek | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
239 | Kończyk Grzegorz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
240 | Kopeć Krzysztof | Ciechanów | 10000 m | Brak | NIE |
241 | Kopeć Katarzyna | Ciechanów | 10000 m | Brak | NIE |
242 | Kopka Artur | Pułtusk | 10000 m | Brak | NIE |
243 | Korzeniowska Małgorzata | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
244 | Kościk Jakub | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
245 | Kotarski Piotr | CELESTYNÓW | 10000 m | Brak | NIE |
246 | Kotowicz Tadeusz | OTWOCK | 10000 m | NIEZRZESZONY | NIE |
247 | Kowalczuk Edyta | Pruszkow | 10000 m | Brak | NIE |
248 | Kowalczyk Karolina | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
249 | Kowalczyk Monika | Otwock | 10000 m | -- | NIE |
250 | Kowalewski Jan | Legionowo | 10000 m | Brak | NIE |
251 | Kowalska Anna | Otwock | 10000 m | - | NIE |
252 | Kowalska Aneta | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
253 | Kownacka Magdalena | Józefów | 10000 m | UKS Duet | NIE |
254 | Kownacki Wojciech | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
255 | Kozak Marcelina | Józefów | 10000 m | - | NIE |
256 | Kozłowska Sylwia | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
257 | Kozłowski Filip | Grodzisk Maz. | 10000 m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | NIE |
258 | Kozłowski Tomasz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
259 | Kozłowski Rafał | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
260 | Krakowiak Paweł | Otwock | 10000 m | 4SportLab / Kuźnia Triathlonu | NIE |
261 | Krawcow Łukasz | Pruszków | 10000 m | Rozbiegany Sulejówek | NIE |
262 | Krawczyk Konrad | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
263 | Krawczyk Marcin | Otwock | 10000 m | sonsiedzi | NIE |
264 | Kruk Andrzej Krzysztof | Otwock | 10000 m | --- | NIE |
265 | Kruk Edyta | Warszawa | 10000 m | Skarymakersi | NIE |
266 | Krupniewska Joanna | Otwock | 10000 m | TUPTUś Otwock | NIE |
267 | Krupniewski Paweł | Otwock | 10000 m | TUPTUś Otwock | NIE |
268 | Kruszewska Magdalena | Warszawa | 10000 m | Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
269 | Krysiak Filip | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
270 | Krysztopik Martyna | Piaseczno | 10000 m | Brak | NIE |
271 | Krzyżanowski Jarosław | Łowicz | 10000 m | Starzyńskiego Biega Łowicz | NIE |
272 | Kubalik Aleksandra | Otwock | 10000 m | OKS OTWOCK | NIE |
273 | Kubera Piotr | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
274 | Kubuj Sylwia | Otwock | 10000 m | brak | NIE |
275 | Kucharski Marek | Władysławów | 10000 m | Polska Biega | NIE |
276 | Kucińska Magdalena | Warszawa-Wesoła | 10000 m | Brak | NIE |
277 | Kuć Marek | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
278 | Kukieła Janusz | Łowicz | 10000 m | Starzyńskiego Biega | NIE |
279 | Kulesza Jacek | Otwock | 10000 m | niezrzeszony | NIE |
280 | Kunaszyk Artur | Dęblin | 10000 m | Jw4461 | NIE |
281 | Kundys Karolina | Warszawa | 10000 m | Parkrun Ursynów | NIE |
282 | Kurek Tomasz | KARCZEW | 10000 m | Brak | NIE |
283 | Kurman Marzena | Łowicz | 10000 m | Starzyńskiego Biega Łowicz | NIE |
284 | Kuropatwa Kazimierz | PRZEMYSL | 10000 m | SARAFIS | NIE |
285 | Kurowski Tomasz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
286 | Kurzawa Sławomir | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
287 | Kuś Jarosław | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
288 | Kuś Paulina | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
289 | Kuśmierz Sylwester | Marki | 10000 m | Markowi Biegacze | NIE |
290 | Kuzminska Katarzyna | Karczew | 10000 m | wiatrołapy | NIE |
291 | Kwiatkowski Jarek | Sulejówek | 10000 m | Rozbiegany Sulejówek | NIE |
292 | Kwiecień Marek | Marki | 10000 m | Markowi Biegacze | NIE |
293 | Kwiecień Jacek | Marki | 10000 m | markowi biegacze | NIE |
294 | Kwitowski Piotr | Warszawa | 10000 m | obozybiegowe.pl | NIE |
295 | Labziuk Oleksandr | Winnica | 10000 m | Achilles Leszno | NIE |
296 | Laskus Monika | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
297 | Laskus Paweł | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
298 | Latek Maciej | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
299 | Latuszek Krzysztof | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
300 | Latuszek Laura | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
301 | Lech Mikołaj | Glina | 10000 m | Brak | NIE |
302 | Lech Henryk | Glina | 10000 m | Brak | NIE |
303 | Ledzion Wojciech | Warszawa | 10000 m | Wiecej Funku! | NIE |
304 | Lenartowicz Ewelina | Pruszkow | 10000 m | Brak | NIE |
305 | Leśkiewicz Marek | Otwock | 10000 m | OKS | NIE |
306 | Leśniak Tomasz | Otwock | 10000 m | Kuźnia Triathlonu | NIE |
307 | Leśniak Adam | Halinów | 10000 m | Byledobiec Anin | NIE |
308 | Lewandowski Mieczysław | OTWOCK | 10000 m | NIEZRZESZONY | NIE |
309 | Lewicki Mateusz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
310 | Lis Jerzy | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
311 | Lisak Krzysztof | Otwock | 10000 m | OTK Rzeźnik | NIE |
312 | Lisiecka Małgorzata | Warszawa | 10000 m | Biegam na Tarchominie | NIE |
313 | Luciak Łukasz | Warszawa | 10000 m | brak | NIE |
314 | Ludwiczak Jacek | Warszawa | 10000 m | Klub Sportów Górskich | NIE |
315 | Lusa Grzegorz | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
316 | Lusawa Małgorzata | Otwock | 10000 m | Warbud Running Team | NIE |
317 | Łabudzka Izabela | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
318 | Łabudzki Michał | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
319 | Ładno Marcin | Skrzeszew | 10000 m | Hieliszew Heron Team | NIE |
320 | Łagowska Magdalena | Ponurzyca | 10000 m | Brak | NIE |
321 | Łapińska Edyta | Warszawa | 10000 m | SkaryMakersi | NIE |
322 | Łatkowska Monika | Chotomów | 10000 m | Grupa Biegowa CHTMO | NIE |
323 | Łątka Renata | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
324 | Łysak Artur | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
325 | Łysak Dorota | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
326 | Łysiak Sylwia | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
327 | Łysik Aleksandra | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
328 | Machnacki Michał | Legionowo | 10000 m | Grupa Biegowa CHTMO | NIE |
329 | Maciejewska Magdalena | Sulejówek | 10000 m | Rozbiegany Sulejówek | NIE |
330 | Maciejewski Karol | Radom | 10000 m | Biegiem Radom! | NIE |
331 | Macugowski Adam | Ząbki | 10000 m | BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM | NIE |
332 | Maj Andrzej | Kozienice | 10000 m | KOZIENICE | NIE |
333 | Maj Beata | Kozienice | 10000 m | KOZIENICE | NIE |
334 | Majer Bogusława | Warszawa | 10000 m | Vege Runners | NIE |
335 | Majewski Dariusz | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
336 | Majszczyk Paulina | Otwock | 10000 m | . | NIE |
337 | Makos Izabela | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
338 | Makos Sebastian | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
339 | Makulski Maciej | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
340 | Maliszewska Magdalena | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
341 | Małecka Karolina | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
342 | Małoszyc Anna | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
343 | Marcinkiewicz Katarzyna | Kobyłka | 10000 m | BÓBR TŁUSZCZ | NIE |
344 | Marczak Sławek | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
345 | Marczak Agnieszka | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
346 | Marczak Grażyna | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
347 | Marczenko Justyna | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
348 | Marczenko Jacek | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
349 | Marek Roman | Warszawa | 10000 m | IPN | NIE |
350 | Marek Henryk | Warszawa | 10000 m | -------- | NIE |
351 | Mariański Norbert | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
352 | Markowski Łukasz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
353 | Marszałek Jerzy | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
354 | Masny Jacek | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
355 | Mazur Piotr | Piaseczno | 10000 m | Brak | NIE |
356 | Mazurek Marcin | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
357 | Mazurkiewicz Grzegorz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
358 | Merchelski Piotr | Warszawa | 10000 m | BEZ CIŚNIEŃ | NIE |
359 | Mianowski Rafał | Józefosław | 10000 m | UNTS Warszawa | NIE |
360 | Michalski Michał | Warszawa | 10000 m | MICHMICH SPORT TEAM | NIE |
361 | Miecznikowska Małgorzata | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
362 | Miecznikowski Marcin | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
363 | Mielcuch Jarosław | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
364 | Mieszkowska Luiza | Otwock | 10000 m | TS Meran Otwock | NIE |
365 | Mioduszewski Adam | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
366 | Misiak Agnieszka | Łowicz | 10000 m | Starzyńskiego Biega Łowicz | NIE |
367 | Misiak Dariusz | Łowicz | 10000 m | Starzyńskiego Biega Łowicz | NIE |
368 | Moczulska Karolina | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
369 | Modliński Konrad | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
370 | Mojski Piotr | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
371 | Morga Cezary | warszawa | 10000 m | wiatrołapy | NIE |
372 | Moszczyńska Justyna | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
373 | Moszkowicz Eugeniusz | Warszawa | 10000 m | Kondycja | NIE |
374 | Mroziewicz Grzegorz | Dąbrówka | 10000 m | Brak | NIE |
375 | Mroziński Błażej | Warszawa | 10000 m | Złote Klocki Na Sznurku | NIE |
376 | Mucha Anna | Otwock | 10000 m | Drużyna Błażeja | NIE |
377 | Mucha Jaroslaw | Otwock | 10000 m | Drużyna Błażeja | NIE |
378 | Mućko Pawel | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
379 | Murawska Edyta | Otwock | 10000 m | TUPTUś Otwock | NIE |
380 | Murdzek Konrad | Wałbrzych | 10000 m | Brak | NIE |
381 | Murillo Xavier | Warszawa | 10000 m | SKARYMAKERSI SKARYSZEWSKIE CIACHA | NIE |
382 | Mydłowiecki Bogdan | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
383 | Naczulski Witold | Warszawa | 10000 m | GRUPA BIEGOWA UM W-wa / Grupa Biegowa CHTMO | NIE |
384 | Nagiel Jakub | Sulejówek | 10000 m | Brak | NIE |
385 | Niemira Michał | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
386 | Nigot Krzysztof Kropeczka | Warszawa | 10000 m | 9 Dywersyjna | NIE |
387 | Nitkiewicz Marcin | Pruszków | 10000 m | TASOWANIE | NIE |
388 | Noceń Mariusz | Sulejówek | 10000 m | ROZBIEGANY SULEJÓWEK | NIE |
389 | Nogaj Grzegorz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
390 | Nosarzewski Konrad | Stupsk | 10000 m | Szukam Sponsora :) | NIE |
391 | Nowak Maciek | warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
392 | Nowak Tomasz | Łowicz | 10000 m | Starzyńskiego Biega Łowicz | NIE |
393 | Nowak Ewa | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
394 | Nowak Martyna | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
395 | Nowakowska Beata | Hipolitów | 10000 m | Brak | NIE |
396 | Nowakowski Maciej | Warszawa | 10000 m | REMBERTÓW TEAM | NIE |
397 | Nowicki Michael | Warszawa | 10000 m | Warsaw International Triathlon Club | NIE |
398 | Noworyta Jacek | Warszawa | 10000 m | ASA TEAM Biegiem po zdrowie | NIE |
399 | Ochab Marta | PRZYDWÓRZ | 10000 m | Brak | NIE |
400 | Odolczyk Joanna | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
401 | Odolczyk Jerzy | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
402 | Ogonowski Zbigniew | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
403 | Olczak Tomasz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
404 | Olszanka Anna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
405 | Olszanowski Michał | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
406 | Opala Beata | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
407 | Opala Jarosław | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
408 | Orliński Tomasz | Legionwo | 10000 m | Brak | NIE |
409 | Orłowski Piotr | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
410 | Osiak Arkadiusz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
411 | Osiński Artur | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
412 | Ostrowska Magdalena | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
413 | Ostrowski Marcin | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
414 | Ostrowski Michał | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
415 | Osuch Paweł | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
416 | Owczarczyk Anna | Warszawa | 10000 m | Tęcza | NIE |
417 | Paciorek Ewa | Marki | 10000 m | Bieg Mam | NIE |
418 | Pakulska Ewelina | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
419 | Pakulski Piotr | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
420 | Pańko Marcin | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
421 | Papiewski Paweł | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
422 | Parfionow Patrycja | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
423 | Paszkowska - Kuczera Katarzyna | Michalin | 10000 m | Brak | NIE |
424 | Pawełek Anna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
425 | Pawlak Mikołaj | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
426 | Pawłowska Anna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
427 | Peplak Jarosław Szymon | Konstancin-Jeziorna | 10000 m | Gameness Konstancin | NIE |
428 | Piasecka Magdalena | Lublin | 10000 m | KLUB BIEGACZA LEROY MERLIN | NIE |
429 | Piasecki Piotr | Otwock | 10000 m | - | NIE |
430 | Picheta Magdalena | Warszawa | 10000 m | FunBikeRun.pl | NIE |
431 | Piekut Robert | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
432 | Pieniak Jakub | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
433 | Pietras Jolanta | Pruszków | 10000 m | Brak | NIE |
434 | Pietraś Agata | Pruszków | 10000 m | KB PLL LOT | NIE |
435 | Pietryka Paulina | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
436 | Piętka Michał | Józefów | 10000 m | TS Metan-Otwock | NIE |
437 | Piętka Dariusz | Otwock | 10000 m | - | NIE |
438 | Piorunek-Górska Magdalena | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
439 | Piotrowska Aldona | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
440 | Piórkowski Paweł | Sochaczew | 10000 m | Brak | NIE |
441 | Piskorski Dariusz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
442 | Piskorski Marcin | Otwock | 10000 m | - | NIE |
443 | Piszczatowski Wojciech | Warszawa | 10000 m | ORANGE POLSKA | NIE |
444 | Plejznerowski Marcin | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
445 | Plichtowicz Mirosława | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
446 | Polnik Mariusz | Warszawa | 10000 m | Grupa Biegowa UM W-wa | NIE |
447 | Popis Maciej | Dąbrówka | 10000 m | Brak | NIE |
448 | Popis Katarzyna | Otwock | 10000 m | TUPTUś Otwock | NIE |
449 | Popis Patryk | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
450 | Popowski Jaroslaw | Warszawa | 10000 m | UNTS Warszawa | NIE |
451 | Poss Mateusz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
452 | Poss Marcin | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
453 | Poszelężny Dariusz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
454 | Pożoga Mariusz | otwock | 10000 m | Pożoga | NIE |
455 | Prejs Justyna | Dąbrówka | 10000 m | TS Meran Otwock | NIE |
456 | Prędki Marcin | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
457 | Prus Elżbieta | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
458 | Przeklasa Krzysztof | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
459 | Przybysławska Ilona | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
460 | Przyk Krzysztof | Warszawa | 10000 m | RUN-LOG.COM | NIE |
461 | Przytulska Małgorzata | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
462 | Przytulski Tomasz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
463 | Ptaszyński Michał | Józefów | 10000 m | c.e.omnibus | NIE |
464 | Puchała Włodzimierz | Sierakowo | 10000 m | Brak | NIE |
465 | Puszewkiewicz Marcin | Bielawy | 10000 m | LKS KLUZKI | NIE |
466 | Pyra Piotr | Józefów | 10000 m | PKS RADOŚĆ | NIE |
467 | Pyza Daniel | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
468 | Pyza Anna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
469 | Radej Sylwia | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
470 | Rakowski Sebastian | Otwock | 10000 m | OCK | NIE |
471 | Rataszewska Matylda | warszawa | 10000 m | nrc+ | NIE |
472 | Rataszewska Edyta | KLAUDYN | 10000 m | nrc+ | NIE |
473 | Rataszewski Marek | warszawa | 10000 m | win and win sp z. o.o. | NIE |
474 | Rawicka Magdalena | Warszawa | 10000 m | Grupa Biegowa UM W-wa | NIE |
475 | Redek Adriana | Jatne | 10000 m | Brak | NIE |
476 | Redzik Stanisław | OTWOCK | 10000 m | BRAK | NIE |
477 | Reiche Joanna | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
478 | Rejnik Marcin | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
479 | Remboch Marcin | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
480 | Rembowski Jacek | ŁOWICZ | 10000 m | Starzyńskiego Biega Łowicz | NIE |
481 | Retman Michał | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
482 | Rękawek Artur | Garwolin | 10000 m | Tuptuś Otwock | NIE |
483 | Robak Wojciech | Warszawa | 10000 m | Wojskowe Centrum Geograficzne | NIE |
484 | Rokicki Jarek | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
485 | Romanowska Anna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
486 | Rosa Elżbieta | TŁUSZCZ | 10000 m | BÓBR TŁUSZCZ | NIE |
487 | Rosa Leszek | TŁUSZCZ | 10000 m | BÓBR TŁUSZCZ | NIE |
488 | Rosłan Grzegorz | Warszawa | 10000 m | WSOSP | NIE |
489 | Rosłon Tomasz | Otwock | 10000 m | NEW BALANCE ESKA TEAM | NIE |
490 | Rosłonek-Szczybelska Paulina | Otwock | 10000 m | TUPTUś Otwock | NIE |
491 | Rudnicka Agata | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
492 | Rudzki Michał | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
493 | Rusak Piotr | Józefów | 10000 m | Orange | NIE |
494 | Rutkowska Małgorzata | warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
495 | Rutkowski Rafal | Warszawa | 10000 m | osp Józefów | NIE |
496 | Rybak Monika | Celestynów | 10000 m | M&M's | NIE |
497 | Rybalchenko Tetiana | Kharkov | 10000 m | Brak | NIE |
498 | Rybałtowski Jakub | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
499 | Rybicki Marek | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
500 | Rynkiewicz Filip | Lodz | 10000 m | Brak | NIE |
501 | Rzeczkowski Adam | Hel | 10000 m | Brak | NIE |
502 | Saczuk Robert | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
503 | Sado Jerzy | Halinów | 10000 m | BIEGAM BO CHCĘ | NIE |
504 | Sakowska Marzena | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
505 | Samborska Anna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
506 | Sątowicz Katarzyna | Ząbki | 10000 m | Brak | NIE |
507 | Sekścińska Magda | Łomża | 10000 m | KS Łomżanie | NIE |
508 | Setnikowski Grzegorz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
509 | Sędek Rafał | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
510 | Siedlecka Urszula | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
511 | Siedlecki Jacek | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
512 | Siek Mateusz | Warszawa | 10000 m | Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
513 | Siembab Joanna | Halinów | 10000 m | Brak | NIE |
514 | Siemiński Michał | Sulejówek | 10000 m | Rozbiegany Sulejówek | NIE |
515 | Sierpiński Wojciech | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
516 | Sikorska Mariola | Piastów | 10000 m | Brak | NIE |
517 | Sitek Małgorzata | Duchnów | 10000 m | Brak | NIE |
518 | Sitek Bartłomiej | Otwock | 10000 m | --- | NIE |
519 | Sitek Grzegorz | Otwock | 10000 m | --- | NIE |
520 | Skorek Marek | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
521 | Skory Wojciech | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
522 | Skrzyński Piotr | Mrozy | 10000 m | Brak | NIE |
523 | Skrzypkowski Tomasz | Otwock | 10000 m | adventuresquad.pl | NIE |
524 | Skuza Maciej | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
525 | Sławiński Patryk | Pogorzel | 10000 m | Tuptuś Otwock | NIE |
526 | Smolarczyk Maciej | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
527 | Sobota Artur | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
528 | Sokołowska Aleksandra | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
529 | Sokołowski Mateusz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
530 | Sosińska Irmina | HALINÓW | 10000 m | Rozbiegany Sulejówek | NIE |
531 | Sosiński Jerzy | Halinów | 10000 m | ZABIEGANI PO USZY | NIE |
532 | Sosnowski Kamil | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
533 | Sosnowski Dariusz | Marki | 10000 m | Markowi Biegacze | NIE |
534 | Soszyński Wojtek | Ponurzyca | 10000 m | PZU Sport Team | NIE |
535 | Sowa Żaneta | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
536 | Spoczyński Tomasz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
537 | Stanecka Małgorzata | Skierniewice | 10000 m | Brak | NIE |
538 | Stanecki Marcin | Skierniewice | 10000 m | Brak | NIE |
539 | Staniszewski Grzegorz | Kaczew | 10000 m | Brak | NIE |
540 | Starczewski Piotr | Pruszków | 10000 m | Brak | NIE |
541 | Stasiak Piotr | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
542 | Staszewska Małgorzata | 99-416 | 10000 m | STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ | NIE |
543 | Stefaniuk Roman | Siedlce | 10000 m | Brak | NIE |
544 | Stefanowicz Piotr | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
545 | Stefanowicz Paweł | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
546 | Stefanowski Michał | Celestynów | 10000 m | Brak | NIE |
547 | Stefańska - Szostak Małgorzata | Otwock | 10000 m | ___ | NIE |
548 | Stempel Tomasz | Warszawa | 10000 m | Marysin Wawerski Biega | NIE |
549 | Stępień Grażyna | Radom | 10000 m | Pożoga | NIE |
550 | Stępień Tomasz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
551 | Stępień Leszek | Wołomin | 10000 m | Bóbr Tłuszcz | NIE |
552 | Stępień Kamil | Pionki | 10000 m | Pożoga | NIE |
553 | Stępień Piotr | Pionki | 10000 m | Pożoga | NIE |
554 | Stępniak Andrzej | Radzymin | 10000 m | SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
555 | Stokwiszewski Krzysztof | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
556 | Strzondała Aleksander | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
557 | Surowiak Danuta | nowy dwór mazowiecki | 10000 m | Grupa Biegowa UM W-wa | NIE |
558 | Sychowicz Daniel | Otwock | 10000 m | DigiFlex | NIE |
559 | Sychowicz Joanna | Otwock | 10000 m | DigiFlex | NIE |
560 | Sydlik Arkadiusz | Grodzisk Maz. | 10000 m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | NIE |
561 | Sypek Arkadiusz | Otwock | 10000 m | Hardcorowe Wychylylybymy | NIE |
562 | Szadkowska Beata | Halinów | 10000 m | Brak | NIE |
563 | Szafrańska Aneta | Ciechanów | 10000 m | KB TKKF PROMYK | NIE |
564 | Szczepaniak Katarzyna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
565 | Szczepkowski Rafał | Duchnów | 10000 m | Brak | NIE |
566 | Szczęsna Magdalena | Józefów | 10000 m | TS Meran Otwock | NIE |
567 | Szeląg Arkadiusz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
568 | Szeląg Tomasz | Mińsk Mazowiecki | 10000 m | MKB Dreptak | NIE |
569 | Szelągowski Wojciech | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
570 | Szeremeta Wojciech | Otwock | 10000 m | Wolny Bieg Kresy | NIE |
571 | Szeremeta Michał | Otwock | 10000 m | Wolny Bieg Kresy | NIE |
572 | Szerszeń Janusz | Piaseczno | 10000 m | Piaseczno Running | NIE |
573 | Szewczuk Iza | Warszawa | 10000 m | UKS Duet | NIE |
574 | Szostak Grzegorz | Warszawa | 10000 m | - | NIE |
575 | Szostak Michał | Otwock | 10000 m | ___ | NIE |
576 | Szostak Arkadiusz | Otwock | 10000 m | ____ | NIE |
577 | Szuchnik Sebastian | Kąty | 10000 m | Brak | NIE |
578 | Szukalska - Walczak Ewa | Pruszków | 10000 m | Brak | NIE |
579 | Szulakowska Monika | Otwock | 10000 m | Tuptuś Otwock | NIE |
580 | Szulakowska Jolanta | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
581 | Szulkowski Jarosław | Warszawa | 10000 m | 12tri.pl | NIE |
582 | Szwajkowski Łukasz | Augustówka | 10000 m | Brak | NIE |
583 | Szydlik Joanna | Grodzisk Maz. | 10000 m | Dogoń Grodzisk Mazowiecki | NIE |
584 | Szymankiewicz Karol | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
585 | Szymańska Izabela | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
586 | Szymczakowska Monika | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
587 | Śmiech Daniel | Warszawa` | 10000 m | FPP Enviro Running Team | NIE |
588 | Śmierzyński Tomasz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
589 | Śrama Krzysztof | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
590 | Świecak Robert | Zwola Poduchowna | 10000 m | WILGA GARWOLIN | NIE |
591 | Świerczyński Krzysztof | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
592 | Tarczyński Mariusz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
593 | Tejchma Natalia | Warszawa | 10000 m | Biegam na Tarchominie | NIE |
594 | Tobiasz Robert | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
595 | Tokarzewski Dariusz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
596 | Tomaszek Łukasz | Otwock | 10000 m | OKS Otwock | NIE |
597 | Tomaszewska Agnieszka | Glina | 10000 m | UKS Duet | NIE |
598 | Tomaszewski Władysław | Celestynów | 10000 m | Brak | NIE |
599 | Toporek Jacek | Dęblin | 10000 m | JW4461 | NIE |
600 | Traczyk Paweł | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
601 | Trzaska Joanna | Warszawa/Łomża | 10000 m | Brak | NIE |
602 | Trzaskowska Elżbieta | Karczew | 10000 m | TUPTUś Otwock | NIE |
603 | Trzaskowski Krzysztof | otwock | 10000 m | Brak | NIE |
604 | Trzaskowski Rafał | Otwock | 10000 m | Legia Run Club | NIE |
605 | Trzcińska Jolanta | Otwock | 10000 m | Tuptuś Otwock | NIE |
606 | Turosienska Agnieszka | Warszawa | 10000 m | nrc+ | NIE |
607 | Tymiński Sylwester | Wołomin | 10000 m | Brak | NIE |
608 | Tyrakowska Karolina | Otwock | 10000 m | Mazowsze biega | NIE |
609 | Tyrluk Mikołaj | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
610 | Tyszkiewicz Arkadiusz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
611 | Urban Hubert | Duchnów | 10000 m | Brak | NIE |
612 | Urban Aneta | Duchnów | 10000 m | Brak | NIE |
613 | Urbaniak Marcin | Warszawa | 10000 m | Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
614 | Urbaniak Artur | Warszawa | 10000 m | SkaryMakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
615 | Urbańska Martyna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
616 | Urbański Klaudiusz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
617 | Wach Marcin | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
618 | Wagner Jacek | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
619 | Walicka Edyta | Otwock | 10000 m | brak | NIE |
620 | Wapińska Monika | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
621 | Wasążnik Mariusz | Sobienki | 10000 m | Brak | NIE |
622 | Wasilewska Marzena | Radom | 10000 m | Biegiem Radom! | NIE |
623 | Werner Kamil | Warszawa | 10000 m | Biegam na Tarchominie | NIE |
624 | Węgrzynowska Katarzyna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
625 | Węgrzynowski Mariusz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
626 | Wiaderek Sławomir | Warszawa | 10000 m | Pędzące Żółwie | NIE |
627 | Wiaderek Piotr | Warszawa | 10000 m | Pędzące Żółwie | NIE |
628 | Wiącek Marcin | Warszawa | 10000 m | Byledobiec Anin | NIE |
629 | Wiciński Andrzej | Warszawa | 10000 m | didi-art | NIE |
630 | Wieczorek Marcin | POGORZEL | 10000 m | Brak | NIE |
631 | Wielemborek Zofia | Łowicz | 10000 m | STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ | NIE |
632 | Wierzbicka Grażyna | Warszawa | 10000 m | Jack Team | NIE |
633 | Wilczek Damian | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
634 | Wilk Bogdan | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
635 | Winiarska Agata | Pruszków | 10000 m | Power Training | NIE |
636 | Winter Małgorzata | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
637 | Wiśniak Łukasz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
638 | Wiśniewska Renata | Łowicz | 10000 m | STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ | NIE |
639 | Wiśniewski Andrzej | Otwock | 10000 m | Otwock Biega | NIE |
640 | Wiśniewski Jacek | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
641 | Wiśniewski Kamil | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
642 | Witkowska Urszula | Warszawa | 10000 m | Night Runners | NIE |
643 | Witkowski Maciej | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
644 | witkowski Michał | Otwock | 10000 m | - | NIE |
645 | Włodarski Sławek | OTWOCK | 10000 m | BRAK | NIE |
646 | Wnorowska Iwona | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
647 | Wnorowski Jacek | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
648 | Wojciechowska Marta | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
649 | Wojciechowska Natalia | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
650 | Wojciechowska Katarzyna | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
651 | Wojciechowski Paweł | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
652 | Woźnica Maciej | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
653 | Woźnica Przemysław | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
654 | Wożnica Dariusz | Otwock | 10000 m | BANIA -TEAM OTWOCK | NIE |
655 | Wójcik Robert | Glinianka | 10000 m | Wójcik TEAM | NIE |
656 | Wójcik Ewa | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
657 | Wójcik Arkadiusz | Celestynów | 10000 m | Brak | NIE |
658 | Wójcik Robert | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
659 | Wójcik Agnieszka | Glinianka | 10000 m | Brak | NIE |
660 | Wójcik Grażyna | Celestynów | 10000 m | Brak | NIE |
661 | Wójcik Piotr | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
662 | Wójcik-Urbańska Izabella | Łowicz | 10000 m | Starzyńskiego Biega Łowicz | NIE |
663 | Wrona Mariusz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
664 | Wronka Artur | Radzymin | 10000 m | 1974 | NIE |
665 | Wróbel Zdzisław | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
666 | Wróblewski Karol | Warszawa | 10000 m | AKS Polonia Warszawa | NIE |
667 | Wyciszkiewicz Katarzyna | Glinojeck | 10000 m | Brak | NIE |
668 | Wyciszkiewicz Łukasz | Kwidzyn | 10000 m | Brak | NIE |
669 | Wypych Radosław | Warszawa | 10000 m | maratonczyk.pl | NIE |
670 | Wysocki Tomasz | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
671 | Wysokiński Kamil | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
672 | Wyszomirski Mateusz | Karczew | 10000 m | OKS Start Otwock | NIE |
673 | Zadrożny Krzysztof | Borowie | 10000 m | sterzyńskiego.łowicvz.Garwolin | NIE |
674 | Zalewska Monika | Podbiel | 10000 m | Brak | NIE |
675 | Zalewski Franciszek | Otwock | 10000 m | Tuptuś Otwock | NIE |
676 | Zawada Mateusz | Sulejówek | 10000 m | Rozbiegany Sulejówek | NIE |
677 | Zawadka Magdalena | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
678 | Zawadka Krzysztof | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
679 | Zawadka Agnieszka | Karczew | 10000 m | Brak | NIE |
680 | Zawadzka Magdalena | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
681 | Zawadzki Slawomir | Józefów | 10000 m | Brak | NIE |
682 | Zawierucha Bartosz | Warszawa | 10000 m | Brak | NIE |
683 | Zdunek Waldemar | Wołomin | 10000 m | BÓBR TŁUSZCZ | NIE |
684 | Zduńczyk Paweł | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
685 | Zduńczyk Monika | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
686 | Zgórzak Jacek | Otwock | 10000 m | Tuptuś Otwock | NIE |
687 | Zieliński Sławomir | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
688 | Zielonko - Czupta Ewelina | Warszawa | 10000 m | Skarymakersi - Skaryszewskie Ciacha | NIE |
689 | Zimecka Barbara | Łowicz | 10000 m | STARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZ | NIE |
690 | Żakowski Andrzej | Legionowo | 10000 m | Run-Log | NIE |
691 | Żanowski Piotr | Kąck | 10000 m | PSG | NIE |
692 | Żdanuk Wojciech | Lębork | 10000 m | Brak | NIE |
693 | Żelazek Krzysztof | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
694 | Żołądek Anna | Otwock | 10000 m | TUPTUś Otwock | NIE |
695 | Żółciński Waldemar | Warszawa | 10000 m | Grupa Biegowa UM W-wa | NIE |
696 | Żuk Paweł | Warszawa | 10000 m | Biegam na Tarchominie | NIE |
697 | Żukowski Jarosław | Warszawa | 10000 m | Virtual Runner Club | NIE |
698 | Żuraniewska Agnieszka | Warszawa | 10000 m | Trucht Tarchomin Team | NIE |
699 | Żurawski Robert | Otwock | 10000 m | Brak | NIE |
700 | Żurawski Mariusz | Pogorzel | 10000 m | Brak | NIE |
701 | Żywek Teresa | Warszawa | 10000 m | Warszawa | NIE |