Nazwa zawodów: | IX NOCNY PÓŁMARATON SKIERNIEWICKI |
Miejsce i termin: | Skierniewice, 2022-06-25 |
Organizator: | ORGANIZATOR Organizatorem biegu jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach. Trucht Maraton Skierniewice PATRONAT Prezydent Miasta Skierniewice PATRONAT MEDIALNY Radio RSC KONTAKT tel. 500-401-497 e-mail; m.szyszczynska@osirskierniewice.pl |
Opis zawodów: | Start/Meta i biuro zawodów nad Zalewem „Zadębie” w Skierniewicach ul. Konwaliowa Dystans 21,0975 km – trasa posiada atest PZLA Bieg jest etapem Skierniewickiej Triady Biegowej. SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW |
Wpisowe i wpłata: | Wpisowe płatne przez stronę zapisów do 9.06.2022. Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych. do 14.04.2022 - 60,00 zł (gwarantowany pakiet startowy) do 12.05.2022 - 70,00 zł (gwarantowany pakiet startowy) do 9.06.2022 - 80,00 zł (gwarantowany pakiet startowy) w dniu zawodów 100,00 zł gotówką (w ramach możliwości technicznych) Zawodnicy i zawodniczki rocznik 1957 i starsi są zwolnieni z opłaty startowej, wpłacają 60,00 zł do 09.06.2022 w formie kaucji, która zostanie zwrócona w dniu weryfikacji (gwarantowany pakiet startowy). |
Limit zawodników: | 115 |
Regulamin zawodów: | |
Lista startowa: | Alfabetyczna lista zawodników z nadanymi numerami startowymi |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczyk Agata | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
2 | Banach Iwona | Rokiciny | półmaraton | Pietrzyk Running Team | TAK |
3 | Banaszkiewicz Marcin | Nasielsk | półmaraton | Lider Winnica | TAK |
4 | Bełc Paweł | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
5 | Bieluń Arnold | Rudki | półmaraton | Brak | TAK |
6 | Bieluń Adrian | Skierniewice | półmaraton | Pura Vida Team | TAK |
7 | Błażyński Seweryn | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
8 | Bocheński Szymon | Maków | półmaraton | Brak | TAK |
9 | Bryśkiewicz Jacek | Winnica | półmaraton | Lider Winnica | TAK |
10 | Brytan Patryk | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
11 | Brzeziński Grzegorz | Skierniewice | półmaraton | Skierniewickie Poranki Biegowe | TAK |
12 | Budzeń Dominik | Łowicz | półmaraton | Brak | TAK |
13 | Cabańska Dorota | Łomianki | półmaraton | Brak | TAK |
14 | Czajka Marcin | Nowy Kawęczyn | półmaraton | Trinity Triathlon Unity | TAK |
15 | Dalgiewicz Dariusz | Łomianki | półmaraton | Wataha | TAK |
16 | Dąbrowski Michał | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
17 | Doliński Adam | Warszawa | półmaraton | Grupa Biegowa Utk | TAK |
18 | Dubel Andrzej | Skierniewice | półmaraton | Parkrun Skierniewice | TAK |
19 | Duch Marcin | Skierniewice | półmaraton | Parkrun Skierniewice | TAK |
20 | Dudek Sławomir | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
21 | Dziuda Lukasz | Lodz | półmaraton | Brak | TAK |
22 | Firek Piotr | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
23 | Foryt Marcin | Grądy | półmaraton | Brak | TAK |
24 | Gajek Magdalena | Łódź | półmaraton | Politechnika Łódzka | TAK |
25 | Gałkowska Aleksandra | Łódź | półmaraton | Brak | TAK |
26 | Gosik Piotr | Skierniewice | półmaraton | Parkrun. Skierniewice | TAK |
27 | Grałek Piotr | Tomaszów Mazowiecki | półmaraton | Razem Trenujemy Sport | TAK |
28 | Grochulski Rafał | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
29 | Gródecki Artur | Skierniewice | półmaraton | Parkrun Skierniewice | TAK |
30 | Hładuński Jacek | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
31 | Hołownicka Katarzyna | Skierniewice | półmaraton | Parkrun Skierniewice | TAK |
32 | Jagielski Witold | Warszawa | półmaraton | Warsaw Run Club | TAK |
33 | Jagiełło Michał | Zapady | półmaraton | Parkrun Skierniewice | TAK |
34 | Jaworski Krzysztof | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
35 | Juźwiuk Tomasz | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
36 | Kaliński Przemysław | Warszawa | półmaraton | Biegaj Z Ursusem | TAK |
37 | Kaminski Marcin | Warszawa | półmaraton | Melambiina | TAK |
38 | Kaniewska Monika | Skierniewice | półmaraton | Parkrun Skierniewice | TAK |
39 | Kantorek Piotr | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
40 | Kołosowski Sławomir | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
41 | Kowalski Sławomir | Głowno | półmaraton | Brak | TAK |
42 | Kowalski Paweł | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
43 | Kozłowska Renata | Łódź | półmaraton | Tt Psc Running Family / Akademiabiegacza | TAK |
44 | Kroc Mirosław | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
45 | Kucharczyk Edyta | Winnica | półmaraton | Lider Winnica | TAK |
46 | Kucharczyk Mariusz | Winnica | półmaraton | Lider Winnica | TAK |
47 | Kujawa Krzysztof | Płock | półmaraton | Więckowski Team | TAK |
48 | Kuran Piotr | Mszczonów | półmaraton | Pobiegani Mszczonów | TAK |
49 | Kurosadowicz Artur | Skierniewice | półmaraton | Be-active Artur Kurosadowicz | TAK |
50 | Kuśmierz Jerzy | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
51 | Kwasiborski Patryk | Nowe Rościszewo | półmaraton | Tkkf Kubuś Sierpc | TAK |
52 | Laskowski Marek | Skierniewice | półmaraton | Lodołamacz Skierniewice | TAK |
53 | Lewandowski Krzysztof | Łódź | półmaraton | Łódźruncrew/Jakoteam | TAK |
54 | Litoszko Jacek | Skierniewice | półmaraton | Parkrun Skierniewice | TAK |
55 | Łęczycki Mateusz | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
56 | Łukawski Seweryn | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
57 | Magdziak Michał | Tomaszów Mazowiecki | półmaraton | Brak | TAK |
58 | Markowicz Robert | Boguszyce Małe | półmaraton | Brak | TAK |
59 | Mądrzycka Edyta | Skierniewice | półmaraton | Lodołamacz Skierniewice | TAK |
60 | Michalik Mateusz | Niwna | półmaraton | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
61 | Mikina Artur | Warszawa | półmaraton | Pwpw Sa | TAK |
62 | Niedźwiadek Tadeusz | Bełchów | półmaraton | Brak | TAK |
63 | Niklewicz Monika | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
64 | Nowak Adam | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
65 | Olczak Tomasz | Mszczonów | półmaraton | Pobiegani Mszczonów | TAK |
66 | Olszewska Joanna | Łódź | półmaraton | Szybcy I Wściekli | TAK |
67 | Ostrowski Sylwester | Wilków Pierwszy | półmaraton | Błędowska Wataha | TAK |
68 | Pająk Rafał | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
69 | Partyka Angelika | Skierniewice | półmaraton | Pędzące Żółwie | TAK |
70 | Pawelczak Iwona | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
71 | Pieczora Monika | Łódź | półmaraton | Łódźruncrew/Jakoteam | TAK |
72 | Pieniążek Kamil | Piekary | półmaraton | Brak | TAK |
73 | Piesio Artur | Warszawa | półmaraton | Running White Toads | TAK |
74 | Pietrzyk Jarosław | Warszawa | półmaraton | Trinity Triathlon Unity | TAK |
75 | Piórkowska Anna | Skierniewice | półmaraton | Lepi Bałwana | TAK |
76 | Piórkowski Jarosław | Skierniewice | półmaraton | Lepi Bałwana | TAK |
77 | Pociech Marek | Korytów | półmaraton | Brak | TAK |
78 | Pokora Mariusz | Skierniewice | półmaraton | Parkrun Skierniewice | TAK |
79 | Pokora Arkadiusz | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
80 | Połeć Wojciech | Polska | półmaraton | Utapau | TAK |
81 | Przybyszewski Radosław | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
82 | Rakoczy Dorota | Milanówek | półmaraton | Brak | TAK |
83 | Rakoczy Paweł | Milanówek | półmaraton | Brak | TAK |
84 | Rochmiński Bogdan | Lesiew | półmaraton | Brak | TAK |
85 | Rohoza Adam | Skierniewice | półmaraton | Nic Ostrzejszego! | TAK |
86 | Rosa Dariusz | Jamno | półmaraton | Brak | TAK |
87 | Rosa Agnieszka | Skierniewice | półmaraton | Parkrun Skierniewice | TAK |
88 | Rydel Michał | Wólka Smolana | półmaraton | Brak | TAK |
89 | Rykała Łukasz | Maków | półmaraton | Brak | TAK |
90 | Sadowy Robert | Skierniewice | półmaraton | Rs Project | TAK |
91 | Sędecki Piotr | Skierniewice | półmaraton | 104 Team | TAK |
92 | Siekierski Rafal | Belchow | półmaraton | Fundacja Biegamy Polesie | TAK |
93 | Siekierski Wiesław | Bełchów | półmaraton | Pkp Energetyka | TAK |
94 | Sławiński Piotr | Warszawa | półmaraton | Brak | TAK |
95 | Stańczyk Michał | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
96 | Szczytkowska Julia | Łódź | półmaraton | Azs Politechnika Łódzka | TAK |
97 | Szczytkowski Romuald | Łódź | półmaraton | Forever Young Łódź | TAK |
98 | Sztąber Adam | Łódź | półmaraton | Pietrzyk Running Team | TAK |
99 | Szydlik Wiesław | Mszczonów | półmaraton | Pobiegani Mszczonów | TAK |
100 | Szymański Marek | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
101 | Świeca Renata | Radziwiłłów Mazowiecki | półmaraton | Brak | TAK |
102 | Torzewska Agnieszka | Warszawa | półmaraton | Brak | TAK |
103 | Torzewski Janusz | Warszawa | półmaraton | Wat | TAK |
104 | Tosik Witold | Aleksandrów Łódzki | półmaraton | Ort | TAK |
105 | Tworożyńska Edyta | Łódź | półmaraton | Łódźruncrew/Jakoteam | TAK |
106 | Umowski Rafał | Żyrardów | półmaraton | Run De Girard | TAK |
107 | Urbanski Michał | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
108 | Wilgocki Radosław | Gąbin | półmaraton | Brak | TAK |
109 | Wójt Sylwester | Skierniewice | półmaraton | Trucht Maraton Skierniewice | TAK |
110 | Wróbel Natalia | Zielkowice | półmaraton | Brak | TAK |
111 | Wróbel Marcin | Zielkowice | półmaraton | Brak | TAK |
112 | Wysocka Anna | Skierniewice | półmaraton | Parkrun Skierniewice | TAK |
113 | Zagibajło Łukasz | Skierniewice | półmaraton | Brak | TAK |
114 | Zbieć Dariusz | Siedlce | półmaraton | Darfik Team | TAK |
115 | Zimoch Zdzisław | Wrocław | półmaraton | Wieczorne Bieganie We Wrocławiu | TAK |