Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG WIEWIÓRKI 2017 LUTY

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2017-02-18
Organizator: - MOSiR Ruda Śląska
- KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
- SPS nr 15 Ruda Śląska
- Zakłady Mięsne Madej Wróbel
- dodatkowe pytania kierować do Augusta Jakubika tel. 506334584, mail: augustjakubik@op.pl
Opis zawodów: Termin i miejsce:
Wszystkie biegi odbędą się w Rudzie Śląskiej Halembie na terenie lasów państwowych. Impreza ma charakter rekreacyjny i najważniejszy jest systematyczny udział.
18.02.2017
18.03.2017
22.04.2017
13.05.2017
24.06.2017
08.07.2017
05.08.2017
14.10.2017
04.11.2017

Program zawodów:
9:00-10:45 - odbiór numerów startowych oraz dodatkowe zapisy (po godzinie 10:45 nie będą przyjmowane zapisy)
11:00 - start biegu dzieci
11:15 – start biegu głównego oraz Nordic Walking
Po sportowej rywalizacji wspólne ognisko i pieczenie kiełbasy

Trasa biegu, marszu i dystans:
- zawody odbędą się na pętli o długości 4200 m , którą można pokonać pięć razy ( każdy startujący indywidualnie decyduje o ilości okrążeń, limit na pokonanie pełnego dystansu 2:45 h) natomiast w konkurencji Nordic Walking trzy razy (maksymalny dystans 12,6 km)
- dzieci do lat 15 (rocznik 2002 i młodsi) 1000 m

Będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn z elektronicznym pomiarem czasu w konkurencji bieg jak również w Nordic Walking, dla każdej osoby kończącej zawody dyplom oraz poczęstunek (napój, kiełbaska, bułka lub baton. Wśród wszystkich uczestników konkurs z nagrodami niespodziankami. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają upominki ufundowane przez sponsorów
Na koniec cyklu statuetka „Rudzka Wiewiórka” oraz drobne upominki dla najaktywniejszych uczestników, którzy wystartują siedem razy na dowolnym dystansie i w dowolnej konkurencji, dotyczy również biegu na dystansie 1000 m.
Osoby, które ukończą wszystkie biegi (również dzieci) otrzymają „Dużą Rudzką Wiewiórkę”

Wpisowe i wpłata: -zawodnicy powyżej 18 roku życia podpisują oświadczenie o udziale na własną odpowiedzialność. (Zawodnicy zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o zdolności do udziału w biegu lub do podpisania oświadczenia udziału na własną odpowiedzialność). Osoby, które w dniu biegu nie ukończyły 18 lat zobowiązane są do posiadania pozwolenia na udział w zawodach od rodziców lub prawnych opiekunów, z ich podpisem i nr PESEL. Warunkiem dopuszczenia do startu jest obecność rodzica lub opiekuna wraz z dowodem osobistym w momencie weryfikacji zawodnika w biurze zawodów.
-zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.biegwiewiorki.pl
- wysokość wpisowego bieg i Nordic Walking 20 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 15 zł.( po dokonaniu wpłaty należy przesłać skan karty na adres: a.pustelnik@mosir.rsl.pl)
- osoby zrzeszone w KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska opłata 15 zł
- bieg dzieci opłata 5 zł
którą należy wpłacić na konto: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Hallera 14 a, 41-709 Ruda Śląska tytuł - „Opłata wpisowego bieg Wiewiórki .......................(miesiąc którego opłata dotyczy)” z podaniem imienia i nazwiska osoby startującej w terminie do 7 dni od daty danego biegu. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.
Opłata w dniu biegu w biurze zawodów: osoby dorosłe 25 zł, bieg dzieci 5 zł
- można dokonać jednorazowej opłaty za wszystkie 10 biegów wysokość opłaty 180 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 130 zł
- bieg dzieci 50 zł
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiec Marcin Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
2 Adamiec Wiktor Ruda Śląska Bieg dzieci BrakTAK
3 Adamiec Mikołaj Ruda Śląska Bieg dzieci BrakTAK
4 Adamiec-Trutwin Agnieszka Chorzów Bieg Główny Klub Aktywnych RodzinTAK
5 Adamiec-Trutwin Krzysztof Chorzów Bieg Główny Klub Aktywnych RodzinTAK
6 Adamiec-Trutwin Dorota Chorzów Bieg dzieci Klub Aktywnych RodzinTAK
7 Adamiec-Trutwin Aleksander Chorzów Bieg dzieci Klub Aktywnych RodzinTAK
8 Adamski Krzysztof Zabrze Bieg Główny BrakNIE
9 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking -TAK
10 Adamus Czesław Chorzów Bieg Główny -TAK
11 Banach Magda Zabrze Bieg Główny do GÓRY nogamiTAK
12 Basa Przemysław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
13 Bąkowski Michał ruda śląska Bieg Główny BrakTAK
14 Bęben Jan RUDA ŚLĄSKA Bieg dzieci BrakTAK
15 Bęben Grzegorz Ruda Śląska Bieg dzieci BrakTAK
16 Bęben Agata Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
17 Błońska-Polak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Główny BTM RunnersTAK
18 Bogdańska Wiktoria Ruda Śląska Bieg dzieci BrakTAK
19 Bogdańska Anna Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
20 Bończu Julia Ruda Śląska Bieg dzieci GODULA TEAMTAK
21 Bończuk Aneta Ruda Śląska Bieg Główny GODULA TEAMTAK
22 Bończuk Robert Ruda Śląska Bieg Główny GODULA TEAMTAK
23 Bończuk Paulina Ruda Śląska Bieg dzieci GODULA TEAMTAK
24 Bubel Krzysztof Katowice Nordic Walking BrakTAK
25 Burda Marcin Żory Bieg Główny SBD ENERGETYK RYBNIKNIE
26 Busz Dawid Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
27 Busz Damian Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
28 Chechelski Przemysław Płoki Bieg Główny BrakNIE
29 Cichy Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
30 Czekaj Krzysztof Tychy Bieg Główny BrakTAK
31 Czekaj Ewa Tychy Nordic Walking BrakTAK
32 Czekaj Piotr Tychy Nordic Walking BrakTAK
33 Czenczek Magdalena Gliwice Bieg Główny BrakTAK
34 Czenczek Jan Gliwice Bieg dzieci BrakTAK
35 Ćwiok Barbara Paniówki Bieg Główny FIS-SST TEAMTAK
36 Dalecka Justyna Ruda Śląska Nordic Walking BrakNIE
37 Dąbrowski Krzysztof Zabrze Bieg Główny BrakTAK
38 Dąbrowski Grzegorz Zabrze Bieg Główny BrakNIE
39 Depta Andrzej Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
40 Depta Michał Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
41 Długosz Jacek starachowice Bieg Główny BrakNIE
42 Drynda Dariusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
43 Duda Mateusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
44 Dziekańska Marta Będzin Bieg Główny W pogoni za duchemNIE
45 Dziekańska Maja Będzin Bieg dzieci W pogoni za duchemNIE
46 Dziekański Gustaw Będzin Bieg dzieci W pogoni za duchemNIE
47 Dziubański Grzegorz Pyskowice Bieg Główny Opel Active TeamNIE
48 Florecki Andrzej Gliwice Bieg Główny AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
49 Fojcik Asia Rybnik Bieg Główny SBD Energetyk RybnikNIE
50 Forenc Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
51 Gabryś Paulina RUDA ŚLĄSKA Bieg dzieci BrakTAK
52 Gabryś Ania Ruda Śląska Bieg dzieci BrakTAK
53 Gentków Mania Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
54 Gibaszewska Justyna Chorzów Bieg Główny BrakNIE
55 Gibaszewski Antoni Chorzów Bieg dzieci Biegam z mamąNIE
56 Giesel Oliwia Siemianowice Śląskie Bieg Główny BrakNIE
57 Glab Krzysztof Kłobuck Bieg Główny NGB Klobuck/ Vege RunnersNIE
58 Głowacz Monika Zabrze Bieg Główny S.A.S ZabrzeTAK
59 Gocałek Wiesław Tychy Bieg Główny NIEZRZESZONYTAK
60 Golenia Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
61 Gontarz Ewa Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
62 Goraus-Głowania Daria Ruda Śląska Bieg Główny ADS MASNA KRYTYCZNATAK
63 Gorell Bogumiła Poniszowice Bieg Główny BrakNIE
64 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Nordic Walking BrakNIE
65 Górnik Jerzy Katowice Nordic Walking Katowice 49TAK
66 Gralińska Agnieszka Ruda Śląska Nordic Walking BrakNIE
67 Grolik Piotr Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
68 Gryzik Joanna Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
69 Grzybek Zygmunt Ruda Śląska Bieg Główny MOSiR Ruda ŚląskaTAK
70 Hajduk Franciszek Radzionków Nordic Walking Cidry LotajomTAK
71 Helm Marzena Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
72 Hutyra Ania Orzesze Bieg Główny BrakTAK
73 Inglant Zbigniew Chorzów Bieg Główny Run log comTAK
74 Jagieła Adam Siemianowice Śląskie Bieg Główny KRS TKKF JASTRZĄB Ruda ŚląskaNIE
75 Jamróz Karolina Jaworzno Bieg Główny KB MCKIS JAWORZNONIE
76 Jankowska Hanna Chorzów Bieg Główny BrakTAK
77 Janoszka Irena Radzionków Nordic Walking Cidry LotajomTAK
78 Jasny Agata Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
79 Jędryka Sebastian Katowice Bieg Główny 3S BiegaczeTAK
80 Jonek Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking Emeryty TAK
81 Kaczmarczyk Irena Katowice Nordic Walking Stadion ŚlaskiNIE
82 Kaczmarczyk Szymon Ruda Śląska Bieg dzieci BrakTAK
83 Kałamucka Aneta Tychy Nordic Walking BrakTAK
84 Kałamucki Grzegorz Tychy Bieg Główny BrakTAK
85 Kałuża Sławomir Siemianowice Śląskie Bieg Główny BrakTAK
86 Kałuża Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg Główny BrakTAK
87 Kamrowski Łukasz Katowice Bieg Główny PAE Goggle TeamNIE
88 Kania Monika Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
89 Kasperek Alan chorzów Bieg dzieci BrakNIE
90 Kęsicki Robert Katowice Bieg Główny BrakNIE
91 Kiwic Zuzanna Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
92 Koczot Bartłomiej Czerwionka-Leszczyny Bieg Główny LUXTORPEDA CZERWIONKATAK
93 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Nordic Walking FabrikaNordika TAK
94 Kopacz Aleksander Ruda Śląska Bieg dzieci BrakNIE
95 Kopacz Ignacy Ruda Śląska Bieg dzieci BrakNIE
96 Kosek-Salachna Ewa Ruda Slaska Bieg Główny BrakTAK
97 Kotowska Karolina Gliwice Nordic Walking BrakTAK
98 Koziarz Jadwiga Katowice Nordic Walking Stadion ŚląskiNIE
99 Koziarz Roman Katowice Nordic Walking Stadion ŚląskiNIE
100 Koźlicki Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
101 Koźlicki Miłosz Ruda Śląska Bieg dzieci BrakTAK
102 Koźlicki Maksymilian Ruda Śląska Bieg dzieci BrakTAK
103 Król Katarzyna Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
104 Królikowska-Łoskot Danuta Katowice Nordic Walking Stadion ŚląskiTAK
105 Krzon Andrzej Ruda śląska Bieg Główny krs tkkf jastrząb ruda śląskaTAK
106 Krzyżanowski Tomasz Dębica Bieg Główny BrakTAK
107 Kuczek Katarzyna Siemianowice Ślaskie Bieg Główny PGB Sportowa PaczkaNIE
108 Kuczera Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
109 Kurkowska Aldona Chorzów Bieg Główny BrakTAK
110 Kwiatek Anna Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
111 Langer Katarzyna Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
112 Lech Miłosz Jaworzno Bieg Główny KB MCKiS JaworznoNIE
113 Liszka Piotr Bytom Bieg Główny KS Limanowa ForrestNIE
114 Liszka Mariola Bytom Bieg Główny BrakNIE
115 Łopatka Kazimierz Piekary Śląskie Nordic Walking MOSiR Piekary SląskieNIE
116 Maceluch Marta Rybnik Bieg Główny BrakTAK
117 Maceluch Krystyna Katowice Nordic Walking BrakTAK
118 Majek Krzysztof Katowice Bieg Główny BrakTAK
119 Majek Maria Katowice Bieg Główny BrakTAK
120 Majek Agnieszka Katowice Bieg Główny BrakTAK
121 Majek Krystyna Katowice Nordic Walking BrakTAK
122 Majek Zdzisław Katowice Nordic Walking BrakTAK
123 Majek Zbigniew Chorzów Bieg Główny BrakTAK
124 Makos Adam Siemianowice Ślaskie Bieg Główny BrakNIE
125 Makowski Marek Tychy Nordic Walking BrakTAK
126 Małek Krzysztof Katowice Bieg Główny kostuchna biegaTAK
127 Małek Aleksandra Katowice Bieg Główny kostuchna biegaTAK
128 Małota Marzena Zabrze Bieg Główny BrakTAK
129 Małyska Iwona Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
130 Małyska Paweł Ruda Śląska Bieg dzieci BrakNIE
131 Małyska Marek Ruda Śląska Bieg dzieci BrakNIE
132 Manowski Dominik Ruda Śląska Bieg dzieci BrakNIE
133 Mańka Sławomir MIKOŁÓW Bieg Główny BIEGAMY Z SERCEMTAK
134 Mańka Wiktoria Mikołów Bieg dzieci BrakTAK
135 Mańka Magdalena MIKOŁÓW Bieg dzieci BrakTAK
136 Marciniak Damian Pszczyna Bieg Główny BrakNIE
137 Margraf Piotr Ruda śląska Bieg dzieci BrakTAK
138 Margraf Bartosz Ruda śląska Bieg dzieci BrakTAK
139 Matejek Tomasz Ruda Slaska Bieg Główny KRS TKKF JASTRZB RUDA SLASKATAK
140 Mejer Jarosław Wyry Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaNIE
141 Micelska Katarzyna Mikołów Bieg Główny AmatorNIE
142 Micelski Jacek Mikołów Bieg Główny AmatorNIE
143 Michalska Beata Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
144 Michalska Bożena Ruda Śląsa Bieg Główny BrakTAK
145 Michalski Marek Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
146 Michalski Piotr Ruda Śląska Bieg dzieci BrakNIE
147 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
148 Migas Jan Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
149 Mika Marek Czechowice-Dziedzice Bieg Główny BrakNIE
150 MIka Barbara Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
151 Moj Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
152 Możdżeń Adam Katowice Bieg Główny BrakTAK
153 Mroczek Jan Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
154 Mroczek Danuta Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
155 Mroczek Monika Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
156 Mrowiec Maria Bytom Nordic Walking Stadion ŚląskiTAK
157 Mrozek Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny GODULA TEAMTAK
158 Mrozek Jolanta Mikołów Bieg Główny BrakTAK
159 Muchowska Maria Gliwice Bieg Główny NIEZRZESZONATAK
160 Nawicki Adam Ruda Ślaska Bieg Główny Ja nie biegam, ja uciekam przed słabościami TAK
161 Nocoń Sławomir Rędziny Bieg Główny Gnaj Fretka, gnaj... szybciej, szybciej !NIE
162 Nowacka Żaneta Chorzów Bieg Główny BrakNIE
163 Nowacki Piotr Chorzów Bieg Główny BrakNIE
164 Nowok Jerzy Ruda Slaska Bieg Główny BrakNIE
165 Okrój Zbigniew Gliwice Bieg Główny BrakTAK
166 Onejeme Lena Ruda Śląska Bieg dzieci BrakNIE
167 Opryszek Bogusław Kraków Bieg Główny ITMBW KrakówNIE
168 Pakura Adrian RUDA ŚLĄSKA Bieg Główny RFR TeamTAK
169 Palka Zbyszek Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
170 Parszewska Aleksandra Bytom Bieg Główny BTM RUNNERS TAK
171 Paszkowski Waldemar Pyskowice Bieg Główny BrakTAK
172 Peciak Kamila Zabrze Bieg Główny BrakTAK
173 Picheń Agata Katowice Bieg Główny BrakNIE
174 Pilch Marek Kraków Bieg Główny BrakNIE
175 Piłat Jarosław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
176 Piss Krzysztof Zabrzew Bieg Główny AKMB Pędziwiatr GliwiceNIE
177 Płonka Janina Gliwice Nordic Walking BrakTAK
178 Pogoda Tomasz Świerklaniec Bieg Główny BrakNIE
179 Polit Sylwia Płoki Bieg Główny BrakNIE
180 Postolski Paweł Zabrze Bieg Główny BrakNIE
181 Proń Adam Katowice Bieg Główny IPRONMAN TAK
182 Przyłudzki Janusz Mikołów Bieg Główny BrakTAK
183 Pyka Arkadiusz Paniówki Bieg Główny BrakTAK
184 Rajca Nina Ruda Śląska Bieg dzieci BrakNIE
185 Rajda Kinga Katowice Bieg dzieci brakTAK
186 Rajda Aneta Katowice Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
187 Rak Janina Piekary Śląskie Bieg Główny Cardio City TeamTAK
188 Ratajczyk Beata Zabrze Bieg Główny BrakTAK
189 Rawicz-Grotowska Małgosia Ruda Śląska Bieg dzieci BrakNIE
190 Rawicz-Grotowski Rafał Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
191 Rembierz Beata Gliwice Bieg Główny Night runnersTAK
192 Rogala Klaudia Zabrze Bieg Główny BrakTAK
193 Roger Dawid Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
194 Rolnik Remigiusz Mikołów Bieg Główny BrakTAK
195 Rolnik Marlena Mikołów Bieg Główny BrakTAK
196 Rolnik Bartosz Mikołów Bieg Główny BrakTAK
197 Rosa Agnieszka Tychy Bieg Główny BrakTAK
198 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Nordic Walking brakTAK
199 Siarka Jarek Ruda Śląska Bieg Główny semsebiegamTAK
200 Skrzypski Marian Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF"Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
201 Słupik Tomasz Bełk Bieg Główny Sołectwo-BełkTAK
202 Smuda Ryszard Tychy Bieg Główny BrakNIE
203 Smuda Krzysztof Tychy Bieg Główny BrakNIE
204 Sobczyk Gabriela Racibórz Bieg Główny SBD Energetyk RybnikNIE
205 Sobczyk Grzegorz Racibórz Bieg dzieci RacibórzNIE
206 SOBCZYK BARBARA wrocław Bieg Główny BrakNIE
207 Sobota Jarosław Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
208 Socha Marlena Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
209 Sosinka Jacek Bytom Bieg Główny BrakTAK
210 Stabla Katarzyna Stanowice Bieg Główny LUXTORPEDA CzerwionkaNIE
211 Stanieczek Wojciech Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
212 Stanke Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
213 Stary Damian Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
214 Synowiec Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
215 Syzdół Marcin Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
216 Syzdół Franciszek Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
217 Syzdół Wojciech Ruda Śląska Bieg dzieci BrakTAK
218 Szary Michał Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaNIE
219 Szczepańczyk Anna Sosnowiec Bieg Główny BrakTAK
220 Szczyrbowski Piotr Rybnik Bieg Główny BrakTAK
221 Szefer Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
222 Szefer Seweryn Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
223 Szendzielorz Ilona Ruda Śląska Nordic Walking FabrikaNordikaTAK
224 Szeszko Dorota Bytom Bieg Główny krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl.TAK
225 Szeszko Marek Bytom Bieg Główny tkk jastrzabTAK
226 Szewczyk Urszula Katowice Bieg Główny Augus TeamTAK
227 Szewerda Hanna Bytom Bieg Główny BTM RunnersNIE
228 Szołtysek Adrian Paniówki Bieg Główny BrakNIE
229 Szołtysek Piotr Pyskowice Bieg Główny BrakNIE
230 Szołtysek-Grzesikiewicz Anna Gliwice Bieg Główny BrakNIE
231 Szot Jarosław Katowice Nordic Walking BrakTAK
232 Szulc-Wylężek Barbara Piekary Śląskie Bieg Główny AUGUSTEAMTAK
233 Szydłowska Sabina Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
234 Ścibisz Bogdan Sosnowiec Bieg Główny TKKF Saturn CzeladzNIE
235 Tęcza Marcelina Zabrze Bieg Główny S.A.S ZabrzeNIE
236 Tkocz Alicja Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
237 Tkocz Adam Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
238 Toman Andrzej Stanowice Bieg Główny LUXTORPEDA CzerwionkaNIE
239 Trutwin Gabriela Chorzów Bieg dzieci Klub Aktywnych RodzinTAK
240 Trutwin Krystian Chorzów Bieg dzieci Klub Aktywnych RodzinTAK
241 Tyczewska Paulina Kraków Nordic Walking BrakNIE
242 Tyczewski Jacek Gliwice Nordic Walking BrakNIE
243 Tyka Edward świetochłowice Bieg Główny AmatorNIE
244 Urbanek Dariusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
245 Wadelski Eugeniusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
246 Waniek Magdalena Bytom Bieg Główny Aktywny RozbarkTAK
247 Warzocha Danuta Ruda Śląska Nordic Walking FabrikaNordikaTAK
248 Węgorek Monika Bytom Bieg Główny BTM RUNNERSTAK
249 Wiater Tomasz Chorzów Bieg Główny Chachary z ChorzowaNIE
250 Wieczorek Adam Katowice Bieg Główny Culture KampfNIE
251 Wiktorzak Elżbieta Katowice Nordic Walking Stadion ŚlaskiTAK
252 Wilsz Ewa Paniówki Bieg Główny FIS-SST TEAMTAK
253 Wilsz Adam Paniówki Bieg Główny FIS-SST TEAMTAK
254 Wisowska Bożena Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
255 Wiśniewski Tomasz Jastrzębie Zdrój Bieg Główny SBD Energetyk RybnikTAK
256 Wiśniewski Aleksander Jastrzębie Zdrój Bieg Główny LKS ŻAR SZEROKATAK
257 Witała Damian Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
258 Witas Aleksandra Wyry Bieg Główny BrakNIE
259 Witek Jacek Gliwice Bieg Główny Opel Active TeamNIE
260 Wolny Krzysztof Świętochłowice Bieg Główny BrakNIE
261 Wolny Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg Główny BrakTAK
262 Wolny Leszek Katowice Nordic Walking Nordic Walking Stadion ŚląskiTAK
263 Wosz Magdalena Zabrze Nordic Walking brakNIE
264 Woźniak Grzegorz Bytom Bieg Główny Ślęzak TeamTAK
265 Woźnicki Ireneusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
266 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska Nordic Walking FabrikaNordikaTAK
267 Wójcik Agata Ruda Śląska Bieg dzieci SP 16TAK
268 Wręczycki Ireneusz Chorzów Bieg Główny BrakTAK
269 Wróbel Rafał Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
270 Wysocka Katarzyna Katowice Bieg Główny KatowiceTAK
271 Wysocka Kinga Katowice Bieg Główny SP 67 KatowiceTAK
272 Wysocki Dawid Katowice Bieg Główny BrakTAK
273 Wysocki Mariusz Katowice Bieg Główny KatowiceTAK
274 Zagrodnik Weronika RUDA ŚLĄSKA Bieg dzieci BrakTAK
275 Zbąski Bartłomiej Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "Jastrzab"Ruda ŚląskaTAK
276 Zemła Piotr Gliwice Bieg Główny BrakTAK
277 Ziaja Robert Siemianowice Śląskie Bieg Główny Robert-AlkoholikNIE
278 Zieliński Przemysław Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
279 Zobek Edward Sosnowiec Nordic Walking osoba niepełnosprawnaTAK
280 Żebracka Patrycja Katowice Bieg Główny BrakNIE
281 Żebracka Kornelia Jasło Bieg Główny BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту