займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG WIEWIÓRKI 2017 CZERWIEC

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2017-06-24
Organizator: - MOSiR Ruda Śląska
- KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
- SPS nr 15 Ruda Śląska
- Zakłady Mięsne Madej Wróbel
- dodatkowe pytania kierować do Augusta Jakubika tel. 506334584, mail: augustjakubik@op.pl
Opis zawodów: Termin i miejsce:
Wszystkie biegi odbędą się w Rudzie Śląskiej Halembie na terenie lasów państwowych. Impreza ma charakter rekreacyjny i najważniejszy jest systematyczny udział.
18.02.2017
18.03.2017
22.04.2017
13.05.2017
24.06.2017
08.07.2017
05.08.2017
14.10.2017
04.11.2017

Program zawodów:
9:00-10:45 - odbiór numerów startowych oraz dodatkowe zapisy (po godzinie 10:45 nie będą przyjmowane zapisy)
11:00 - start biegu dzieci
11:15 – start biegu głównego oraz Nordic Walking
Po sportowej rywalizacji wspólne ognisko i pieczenie kiełbasy

Trasa biegu, marszu i dystans:
- zawody odbędą się na pętli o długości 4200 m , którą można pokonać pięć razy ( każdy startujący indywidualnie decyduje o ilości okrążeń, limit na pokonanie pełnego dystansu 2:45 h) natomiast w konkurencji Nordic Walking trzy razy (maksymalny dystans 12,6 km)
- dzieci do lat 15 (rocznik 2002 i młodsi) 1000 m

Będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn z elektronicznym pomiarem czasu w konkurencji bieg jak również w Nordic Walking, dla każdej osoby kończącej zawody dyplom oraz poczęstunek (napój, kiełbaska, bułka lub baton. Wśród wszystkich uczestników konkurs z nagrodami niespodziankami. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają upominki ufundowane przez sponsorów
Na koniec cyklu statuetka „Rudzka Wiewiórka” oraz drobne upominki dla najaktywniejszych uczestników, którzy wystartują siedem razy na dowolnym dystansie i w dowolnej konkurencji, dotyczy również biegu na dystansie 1000 m.
Osoby, które ukończą wszystkie biegi (również dzieci) otrzymają „Dużą Rudzką Wiewiórkę”
Wpisowe i wpłata: -zawodnicy powyżej 18 roku życia podpisują oświadczenie o udziale na własną odpowiedzialność. (Zawodnicy zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o zdolności do udziału w biegu lub do podpisania oświadczenia udziału na własną odpowiedzialność). Osoby, które w dniu biegu nie ukończyły 18 lat zobowiązane są do posiadania pozwolenia na udział w zawodach od rodziców lub prawnych opiekunów, z ich podpisem i nr PESEL. Warunkiem dopuszczenia do startu jest obecność rodzica lub opiekuna wraz z dowodem osobistym w momencie weryfikacji zawodnika w biurze zawodów.
-zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.biegwiewiorki.pl
- wysokość wpisowego bieg i Nordic Walking 20 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 15 zł.( po dokonaniu wpłaty należy przesłać skan karty na adres: a.pustelnik@mosir.rsl.pl)
- osoby zrzeszone w KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska opłata 15 zł
- bieg dzieci opłata 5 zł
którą należy wpłacić na konto: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Hallera 14 a, 41-709 Ruda Śląska tytuł - „Opłata wpisowego bieg Wiewiórki .......................(miesiąc którego opłata dotyczy)” z podaniem imienia i nazwiska osoby startującej w terminie do 7 dni od daty danego biegu. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.
Opłata w dniu biegu w biurze zawodów: osoby dorosłe 25 zł, bieg dzieci 5 zł
- można dokonać jednorazowej opłaty za wszystkie 10 biegów wysokość opłaty 180 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 130 zł
- bieg dzieci 50 zł
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiec Marcin Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
2 Adamiec Mikołaj Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
3 Adamiec Wiktor Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
4 Adamska Jagoda Zabrze Bieg Dzieci BrakTAK
5 Adamski Krzysztof Zabrze Bieg Główny BrakTAK
6 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking -TAK
7 Adamus Czesław Chorzów Bieg Główny -TAK
8 Badowicz Kamil Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
9 Bakowski Michał Ruda Śląska Bieg Główny brakNIE
10 Basa Przemysław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
11 Bęben Agata Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
12 Bęben Grzegorz Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
13 Bęben Jan Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
14 Błaszczyk Marek Ruda Śląska Bieg Główny OPEL ACTIVE TEAMTAK
15 Błaszczyk Martyna Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
16 Bogacz Monika Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
17 Bogdan Jan Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
18 Cichy Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
19 Ciesiołka Marian Bytom Bieg Główny BrakNIE
20 Cmok Piotr Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
21 Czarnecka Nina Chorzów Bieg Dzieci BrakNIE
22 Czubak Agnieszka Chorzów Bieg Główny BrakNIE
23 Czubak Ewa Chorzów Bieg Dzieci BrakNIE
24 Depta Andrzej Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
25 Depta Michał Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
26 Dewalski Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny Świętochłowicki Klub Kyokushin KarateTAK
27 Dewalski Dawid Ruda Śląska Bieg Główny Świętochłowicki Klub Kyokushin KarateTAK
28 Drapa Zofia Świętochłowice Bieg Dzieci BrakTAK
29 Drynda Dariusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
30 Dziekańska Marta Będzin Bieg Główny W pogoni za duchemNIE
31 Dziekańska Maja Będzin Bieg Dzieci W pogoni za duchemNIE
32 Dziekański Gustaw Będzin Bieg Dzieci W pogoni za duchemNIE
33 Forenc Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
34 Forenc Julia Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
35 Gabor Anna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
36 Gabor Marek Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
37 Gabryś Ania ruda śląska Bieg Dzieci BrakTAK
38 Gabryś Paulina ruda śląska Bieg Dzieci BrakTAK
39 Gawlina Lesław Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
40 Gocałek Wiesław Tychy Bieg Główny NiezrzeszonyTAK
41 Goraus-Głowania Daria Ruda Śląska Bieg Główny ADS MASNA KRYTYCZNATAK
42 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Nordic Walking 1960TAK
43 Gorzelska Monika Bytom Bieg Dzieci BTM RUNNERSTAK
44 Grolik Piotr Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
45 Gryzik Joanna Ruda Śląska Bieg Główny Wataha TeamTAK
46 Grzybek Zygmunt Ruda Śląska Bieg Główny MOSiR Ruda ŚląskaTAK
47 Jankowski Henryk Sosnowiec Bieg Główny BrakTAK
48 Jaroszek Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
49 Jonek Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking Emeryty DeptajomTAK
50 Kaczmarczyk Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
51 Kaczmarski Mateusz Sosnowiec Bieg Dzieci BrakNIE
52 Kałuża Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg Główny BrakNIE
53 Kałuża Sławomir Siemianowice Śląskie Bieg Główny ADS Masna KrytycznaNIE
54 Kania Monika Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
55 Kępa Katarzyna Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
56 Kiwic Zuzanna Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
57 Kocoń Anna Żory Bieg Główny BrakTAK
58 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Nordic Walking FabrikaNordikaTAK
59 Koriakowski Wiktor Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
60 Kotynski Tadeusz Katowice Nordic Walking BrakNIE
61 Kozłowska Justyna Bytom Nordic Walking BrakNIE
62 Koźlicki Miłosz Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
63 Koźlicki Maksymilian Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
64 Koźlicki Marcel Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
65 Koźlicki Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
66 Królikowska-Łoskot Danuta Katowice Nordic Walking Stadion ŚląskiTAK
67 Kuczera Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny Leiber PolandNIE
68 Kurek Edward Katowice Bieg Główny BrakNIE
69 Kurek Adam Katowice Bieg Dzieci MOSiR CzeladźNIE
70 Kurkowska Aldona Chorzów Bieg Główny AUGUSTEAMTAK
71 Kwestorowski Bartosz Zabrze Bieg Główny BrakNIE
72 Kwiatek Anna Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
73 Langer Katarzyna Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
74 Langer Kamil Chorzów Bieg Dzieci Cardio City TeamTAK
75 Łopatka Kazimierz Piekary Śląskie Nordic Walking Piekary Śląskie OSiRTAK
76 Łyskanowski Łukasz Katowice Bieg Główny BrakNIE
77 Maceluch Marta Rybnik Bieg Główny BrakTAK
78 Maceluch Krystyna Katowice Nordic Walking BrakTAK
79 Majek Zbigniew Chorzów Bieg Główny BrakNIE
80 Majek Sonia Chorzów Bieg Dzieci BrakNIE
81 Majek Zdzisław Katowice Nordic Walking BrakNIE
82 Majek Krystyna Katowice Nordic Walking BrakNIE
83 Majek Krzysztof Katowice Bieg Główny BrakNIE
84 Majek Maria Katowice Bieg Główny BrakNIE
85 Majek Agnieszka Katowice Bieg Główny BrakNIE
86 Makowski Marek Tychy Nordic Walking BrakTAK
87 Mańka Sławomir Mikołów Bieg Główny Biegamy z SercemTAK
88 Mańka Magdalena Mikołów Bieg Dzieci BrakTAK
89 Mańka Wiktoria Mikołów Bieg Dzieci BrakTAK
90 Matejek Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
91 Mejer Jarosław Wyry Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaNIE
92 Michalska Beata Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
93 Michalska Bożena Ruda Śląsa Bieg Główny BrakTAK
94 Michalski Marek Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
95 Michalski Piotr Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
96 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
97 Mika Barbara Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
98 Mizgalski Wojciech Ruda Śląska Bieg Główny PanNIE
99 Mokrzycka Justyna Knurów Bieg Główny BIEGAMY Z SERCEMTAK
100 Mokrzycki Patryk Knurów Bieg Główny Saint-Gobain SQUADNIE
101 Mroczek Jan Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
102 Mroczek Danuta Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
103 Mrozek Jolanta Mikołów Bieg Główny BrakNIE
104 Muchowska Maria Gliwice Bieg Główny NiezrzeszonaTAK
105 Muszyński Kamil Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
106 Niemczyk Julia Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
107 Nowacka Żaneta Chorzów Bieg Główny BrakNIE
108 Nowacki Piotr Chorzów Bieg Główny BrakNIE
109 Olczak Anna Ruda Śląska Bieg Główny brakTAK
110 Orłowski Marcin Ruda Śląska Bieg Główny Leiber PolandTAK
111 Osadnik Monika Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
112 Osadnik Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
113 Ozga - Dewalska Mariola Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
114 Pakura Adrian Ruda Śląska Bieg Główny RFR TeamTAK
115 Peciak Kamila Zabrze Bieg Główny BrakNIE
116 Pietrzyk Konrad Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
117 Piłat Jarosław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
118 Podstawski Michał Katowice Bieg Główny BrakNIE
119 Rajda Kinga Katowice Bieg Dzieci brakNIE
120 Rajda Aneta Katowice Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKANIE
121 Ratajczyk Beata Zabrze Bieg Główny BrakTAK
122 Rawicz-Grotowska Małgosia Ruda Sląska Bieg Dzieci BrakNIE
123 Rogala Klaudia Zabrze Bieg Główny BrakTAK
124 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Nordic Walking brakNIE
125 Sidło Urszula Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
126 Skrzypski Marian Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF"Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
127 Smuda Krzysztof Tychy Bieg Główny BrakTAK
128 Smuda Ryszard Tychy Bieg Główny BrakNIE
129 Socha Marlena Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
130 Sowa-Sperczyńska Marta Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
131 Sperczyński Filip Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
132 Sperczyński Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
133 Stachowiak Beata Katowice Nordic Walking Stadion ŚląskiNIE
134 Stachowiak Sebastian Katowice Bieg Główny Stadion ŚląskiNIE
135 Stachowiak Kamil Katowice Bieg Główny Stadion ŚląskiNIE
136 Stachowiak Damian Katowice Bieg Główny 1971NIE
137 Stary Magdalena Ruda Śląska Bieg Dzieci ADS Masna KrytycznaNIE
138 Stary Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci ADS Masna KrytycznaNIE
139 Stary Damian Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
140 Synowiec Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa na kijachTAK
141 Syzdół Wojciech Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
142 Syzdół Franciszek Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
143 Syzdół Marcin Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
144 Szarzyńska Martyna Ruda śląska Bieg Dzieci sps 15NIE
145 Szarzyńska Aleksandra ruda śląska Bieg Dzieci SPS 15NIE
146 Szefer Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
147 Szefer Seweryn Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
148 Szeszko Dorota Bytom Bieg Główny BrakNIE
149 Szeszko Marek Bytom Bieg Główny BrakNIE
150 Szewczyk Urszula Katowice Bieg Główny AUGUSTEAMTAK
151 Szlezingier Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny Leiber PolandTAK
152 Szot Jarosław Katowice Bieg Główny BrakTAK
153 Szydłowska Sabina Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
154 Ścibisz Bogdan Sosnowiec Bieg Główny TKKF Saturn CzeladzNIE
155 Tkocz Alicja Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
156 Tkocz Adam Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
157 Tlatlik Karolina Orzesze Bieg Dzieci BrakNIE
158 Tomczyk Nikola Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
159 Wadelski Eugeniusz . Bieg Główny BrakTAK
160 Walach Natalia Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
161 Warzocha Danuta Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
162 Wcisło Dariusz Katowice Bieg Główny BrakNIE
163 Wencel Zbigniew Świętochłowice Bieg Główny Leiber PolandNIE
164 Węgorek Monika Bytom Bieg Główny BTM RUNNERSTAK
165 Wieczorek Adam Katowice Bieg Główny 1991NIE
166 Wiktorzak Elżbieta Katowice Nordic Walking Stadion ŚlaskiTAK
167 Wisowska Bożena Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
168 Wiśniewska Marzanna Zabrze Nordic Walking BrakTAK
169 Wiśniewski Sławomir Zabrze Nordic Walking BrakTAK
170 Wiśniewski Tomasz Jastrzębie Zdrój Bieg Główny SBD ENERGETYK RYBNIKTAK
171 Wiśniowska Wanesa Chorzów Bieg Dzieci JaskółkiNIE
172 Witała Damian Ruda Śląska Bieg Główny PWiK Ruda ŚląskaTAK
173 Woźnicki Ireneusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
174 Wójcik Agata Ruda Śląska Bieg Dzieci SP 16TAK
175 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
176 Wójcik Tatiana Zabrze Bieg Główny Leiber PolandNIE
177 Wójcik Olga Ruda Śląska Bieg Dzieci Miejskie Przedszkole nr 20 w Rudzie ŚląskiejTAK
178 Wręczycki Ireneusz Chorzów Bieg Główny BrakNIE
179 Wyder Konrad Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
180 Wyder Gabriela Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
181 Wysocka Katarzyna Katowice Bieg Główny BrakTAK
182 Wysocka Kinga Katowice Bieg Główny SP 67 KatowiceTAK
183 Wysocki Mariusz Katowice Bieg Główny BrakTAK
184 Wysocki Dawid Katowice Bieg Główny SP 67 KatowiceTAK
185 Zaczyk Julia Chorzów Bartory Bieg Dzieci UKS JaskółkiNIE
186 Zbąski Bartłomiej Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKANIE
187 Zielonka Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
188 Zobek Edward Sosnowiec Nordic Walking osoba niepełnosprawnaTAK
189 Żebracka Kornelia Wyry Bieg Główny BrakNIE
190 Żogała Patrycja Mikołów Bieg Główny BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close