Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG WIEWIÓRKI 2017 LIPIEC

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2017-07-08
Organizator: - MOSiR Ruda Śląska
- KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
- SPS nr 15 Ruda Śląska
- Zakłady Mięsne Madej Wróbel
- dodatkowe pytania kierować do Augusta Jakubika tel. 506334584, mail: augustjakubik@op.pl
Opis zawodów: Termin i miejsce:
Wszystkie biegi odbędą się w Rudzie Śląskiej Halembie na terenie lasów państwowych. Impreza ma charakter rekreacyjny i najważniejszy jest systematyczny udział.
18.02.2017
18.03.2017
22.04.2017
13.05.2017
24.06.2017
08.07.2017
05.08.2017
14.10.2017
04.11.2017

Program zawodów:
9:00-10:45 - odbiór numerów startowych oraz dodatkowe zapisy (po godzinie 10:45 nie będą przyjmowane zapisy)
11:00 - start biegu dzieci
11:15 – start biegu głównego oraz Nordic Walking
Po sportowej rywalizacji wspólne ognisko i pieczenie kiełbasy

Trasa biegu, marszu i dystans:
- zawody odbędą się na pętli o długości 4200 m , którą można pokonać pięć razy ( każdy startujący indywidualnie decyduje o ilości okrążeń, limit na pokonanie pełnego dystansu 2:45 h) natomiast w konkurencji Nordic Walking trzy razy (maksymalny dystans 12,6 km)
- dzieci do lat 15 (rocznik 2002 i młodsi) 1000 m

Będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn z elektronicznym pomiarem czasu w konkurencji bieg jak również w Nordic Walking, dla każdej osoby kończącej zawody dyplom oraz poczęstunek (napój, kiełbaska, bułka lub baton. Wśród wszystkich uczestników konkurs z nagrodami niespodziankami. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają upominki ufundowane przez sponsorów
Na koniec cyklu statuetka „Rudzka Wiewiórka” oraz drobne upominki dla najaktywniejszych uczestników, którzy wystartują siedem razy na dowolnym dystansie i w dowolnej konkurencji, dotyczy również biegu na dystansie 1000 m.
Osoby, które ukończą wszystkie biegi (również dzieci) otrzymają „Dużą Rudzką Wiewiórkę”
Wpisowe i wpłata: -zawodnicy powyżej 18 roku życia podpisują oświadczenie o udziale na własną odpowiedzialność. (Zawodnicy zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o zdolności do udziału w biegu lub do podpisania oświadczenia udziału na własną odpowiedzialność). Osoby, które w dniu biegu nie ukończyły 18 lat zobowiązane są do posiadania pozwolenia na udział w zawodach od rodziców lub prawnych opiekunów, z ich podpisem i nr PESEL. Warunkiem dopuszczenia do startu jest obecność rodzica lub opiekuna wraz z dowodem osobistym w momencie weryfikacji zawodnika w biurze zawodów.
-zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.biegwiewiorki.pl
- wysokość wpisowego bieg i Nordic Walking 20 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 15 zł.( po dokonaniu wpłaty należy przesłać skan karty na adres: a.pustelnik@mosir.rsl.pl)
- osoby zrzeszone w KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska opłata 15 zł
- bieg dzieci opłata 5 zł
którą należy wpłacić na konto: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Hallera 14 a, 41-709 Ruda Śląska tytuł - „Opłata wpisowego bieg Wiewiórki .......................(miesiąc którego opłata dotyczy)” z podaniem imienia i nazwiska osoby startującej w terminie do 7 dni od daty danego biegu.Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.
Opłata w dniu biegu w biurze zawodów: osoby dorosłe 25 zł, bieg dzieci 5 zł
- można dokonać jednorazowej opłaty za wszystkie 10 biegów wysokość opłaty 180 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 130 zł
- bieg dzieci 50 zł
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiec Marcin Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
2 Adamiec Mikołaj Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
3 Adamiec Wiktor Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
4 Adamiec-Trutwin Krzysztof Chorzów Nordic Walking Klub Aktywnych RodzinTAK
5 Adamiec-Trutwin Aleksander Chorzów Bieg Dzieci Klub Aktywnych RodzinTAK
6 Adamiec-Trutwin Dorota Chorzów Bieg Dzieci Klub Aktywnych RodzinTAK
7 Adamska Jagoda Zabrze Bieg Dzieci BrakTAK
8 Adamski Krzysztof Zabrze Bieg Główny BrakTAK
9 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking BrakTAK
10 Adamus Czesław Chorzów Bieg Główny BrakTAK
11 Basa Przemysław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKANIE
12 Bąkowski Michał Ruda Śląska Bieg Główny brakNIE
13 Błaszczyk Martyna Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
14 Błaszczyk Marek Ruda Śląska Bieg Główny Opel Active Team NIE
15 Błońska-Polak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Główny BTM RunnersTAK
16 Bogacz Monika Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
17 Cichy Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
18 Ciesiołka Marian Bytom Bieg Główny BrakNIE
19 Cmok Piotr Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
20 Dąbrowski Krzysztof Zabrze Bieg Główny S.A.S ZabrzeNIE
21 Depta Andrzej Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
22 Depta Michał Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
23 Dewalski Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny Świętochłowicki klub Kyokushin KarateTAK
24 Dewalski Dawid Ruda Śląska Bieg Główny Świętochłowicki klub Kyokushin KarateTAK
25 Drapa Zofia Świętochłowice Bieg Dzieci BrakTAK
26 Drapa Hanna Świętochłowice Bieg Dzieci BrakTAK
27 Drynda Dariusz Ruda Ślaska Bieg Główny BrakTAK
28 Florkiewicz Filip Kraków Bieg Dzieci BrakNIE
29 Florkiewicz Mateusz Kraków Bieg Dzieci BrakNIE
30 Gabor Anna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
31 Gabor Marek Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
32 Gabryś Paulina Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
33 Gabryś Ania Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
34 Gasz Karina Zabrze Nordic Walking BrakTAK
35 Gasz David Zabrze Nordic Walking BrakTAK
36 Gawlina Lesław Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
37 Głąbik Ryszard Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
38 Golicz Piotr Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
39 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Nordic Walking BrakTAK
40 Gorzelska Monika Bytom Bieg Główny BTM RunnersTAK
41 Górecka Danuta Rybnik Nordic Walking BrakTAK
42 Górecki Zdzisław Rybnik Nordic Walking BrakTAK
43 Górnik Jerzy Katowice Nordic Walking Katowice 49TAK
44 Grajcar Adam Gliwice Nordic Walking BrakTAK
45 Gryga Joanna Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
46 Gryzik Joanna Ruda Śląska Bieg Główny Wataha TeamTAK
47 Grzybek Zygmunt Ruda Śląska Bieg Główny MOSiR Ruda ŚląskaTAK
48 Hadzik Boguslaw Gliwice Nordic Walking BrakTAK
49 Hajduk Franciszek Radzionków Nordic Walking SieChodziTAK
50 Jankowska Hanna Chorzów Bieg Główny BrakTAK
51 Janoszka Irena Radzionków Nordic Walking Cidry LotajomTAK
52 Jarosław Szot Katowice Bieg Główny BrakNIE
53 Jezusek Barbara Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
54 Jonek Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking Emeryty DeptajomNIE
55 Kaczmarczyk Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
56 Kania Monika Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
57 Kiwic Zuzanna Ruda Śląska Nordic Walking EkipaNaKijach TAK
58 Kocik Szymon Chorzów Bieg Dzieci BrakNIE
59 Kocoń Anna Żory Bieg Główny BrakTAK
60 Kołcz Mariola Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
61 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Nordic Walking FabrikaNordikaTAK
62 Kołodziej Arkadiusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
63 Kotynski Tadeusz Katowice Nordic Walking BrakTAK
64 Królikowska-Łoskot Danuta Katowice Nordic Walking Stadion ŚląskiTAK
65 Kubica Janusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
66 Kurek Adam Katowice Bieg Dzieci MOSIR CZELADZNIE
67 Kurek Edward Katowice Bieg Główny MOSiR CzeladźNIE
68 Kurkowska Aldona Chorzów Bieg Główny AUGUSTEAMTAK
69 Kwiatek Anna Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
70 Laksa Marlena Ruda Śląska Bieg Główny Otwarte SercaTAK
71 Langer Kamil Chorzów Bieg Dzieci Cardio City TeamTAK
72 Langer Katarzyna Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
73 Łopatka Kazimierz Piekary Śląskie Nordic Walking BrakTAK
74 Maceluch Marta Rybnik Bieg Główny BrakTAK
75 Majek Sonia Chorzów Bieg Dzieci BrakNIE
76 Majek Zbigniew Chorzów Bieg Główny BrakTAK
77 Majek Krystyna Katowice Nordic Walking BrakTAK
78 Majek Zdzisław Katowice Nordic Walking BrakTAK
79 Majek Maria Katowice Bieg Główny BrakTAK
80 Makowski Marek Tychy Nordic Walking BrakTAK
81 Malinowska Katarzyna Piekary Śląskie Nordic Walking Lecymy DurśNIE
82 Małyska Iwona Ruda Śląska Nordic Walking BrakNIE
83 Mańka Sławomir Mikołów Bieg Główny Biegamy z SercemTAK
84 Mańka Magdalena Mikołów Bieg Dzieci BrakTAK
85 Mańka Wiktoria Mikołów Bieg Dzieci BrakTAK
86 Mejer Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaNIE
87 Mejer Jarosław Wyry Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaNIE
88 Michalska Bożena Ruda Śląsa Bieg Główny BrakTAK
89 Michalska Beata Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
90 Michalski Marek Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
91 Michalski Piotr Ruda Śląska Bieg Dzieci Sp. 15NIE
92 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
93 Mika Barbara Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
94 Mokrzycka Justyna Knurów Bieg Główny BIEGAMY Z SERCEMTAK
95 Mokrzycki Patryk Knurów Bieg Główny Saint-Gobain SQUADTAK
96 Moskal Bożena Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
97 Mrochem Mariusz Ruda Śląska Bieg Główny 1980TAK
98 Mrochem Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
99 Mroczek Jan Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
100 Mroczek Danuta Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
101 Mroczek Monika Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
102 Mrozek Jolanta Mikołów Bieg Główny BrakTAK
103 Nowak-Pilarski Iwona Łaziska Górne Nordic Walking BrakNIE
104 Orzechowska Aldona Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
105 Ozga-Dewalska Mariola Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa na KijachTAK
106 Pakura Adrian Ruda Ślaska Bieg Główny RFR TeamTAK
107 Parszewska Aleksandra Bytom Bieg Główny BrakTAK
108 Paszyn Maja Ruda Ślaska Bieg Dzieci BrakTAK
109 Paszyn Szymon Ruda Ślaska Bieg Dzieci BrakTAK
110 Pilarski Krzysztof Łaziska Górne Bieg Główny BrakNIE
111 Piłat Jarosław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
112 Płonka Janina Gliwice Nordic Walking BrakTAK
113 Prokop Iwona Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
114 Przyłudzki Janusz Mikołów Bieg Główny BrakTAK
115 Pyka Arkadiusz Paniówki Bieg Główny BrakTAK
116 Rajda Aneta Katowice Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
117 Rajda Kinga Katowice Bieg Dzieci brakTAK
118 Ratajczyk Beata Zabrze Bieg Główny BrakTAK
119 Rauch Julia Katowice Bieg Dzieci AugusTeamNIE
120 Rauch Dawid Katowice Bieg Dzieci BrakNIE
121 Rolnik Remigiusz Mikołów Bieg Główny BrakTAK
122 Rolnik Marlena Mikołów Bieg Główny BrakTAK
123 Rolnik Bartosz Mikołów Bieg Główny BrakTAK
124 Rosa Agnieszka Tychy Bieg Główny BrakTAK
125 Rosa Alicja Tychy Bieg Dzieci BrakTAK
126 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Nordic Walking brakTAK
127 Sidło Urszula Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
128 Sieradzka Weronika Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
129 Skrzypski Marian Ruda Śląska Nordic Walking KRS TKKF"Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
130 Słota Justyna Ruda Śląska Bieg Główny OTWARTE SERCA /MGB TAK
131 Smuda Krzysztof Tychy Bieg Główny BrakNIE
132 Smuda Ryszard Tychy Bieg Główny BrakNIE
133 Socha Marlena Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
134 Socha Tymon Ruda Śląska Bieg Główny TL Pogoń Ruda ŚląskaNIE
135 Stachowiak Beata Katowice Nordic Walking StadionTAK
136 Stanke Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
137 Stary Damian Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
138 Stary Szymon Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaNIE
139 Stary Magdalena Ruda Śląska Bieg Dzieci ADS Masna KrytycznaNIE
140 Stosz Bartosz Proszę o kontakt CHRONOTEX Bieg Główny BrakTAK
141 Synowiec Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa na kijachNIE
142 Syzdół Wojciech Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
143 Syzdół Franciszek Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
144 Syzdół Marcin Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
145 Szefer Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
146 Szefer Seweryn Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
147 Szeszko Dorota Bytom Bieg Główny BrakTAK
148 Szeszko Marek Bytom Bieg Główny BrakTAK
149 Szewczyk Urszula Katowice Bieg Główny AugusTeamTAK
150 Szot Jarosław Katowice Bieg Główny BrakTAK
151 Szydłowska Sabina Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
152 Ścibisz Bogdan Sosnowiec Bieg Główny TKKF Saturn CzeladzNIE
153 Tkocz Alicja Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
154 Tkocz Adam Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
155 Tlatlik Karolina Orzesze Bieg Dzieci BrakTAK
156 Tomczyk Nikola Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
157 Trela Wioleta Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
158 Trutwin Gabriela Chorzów Bieg Dzieci Klub Aktywnych RodzinTAK
159 Trutwin Krystian Chorzów Bieg Dzieci Klub Aktywnych RodzinTAK
160 Trzewiczek Stanisław Katowice Bieg Główny BrakTAK
161 Walach Natalia Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
162 Warzocha Danuta Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
163 Wcisło Dariusz Katowice Bieg Główny BrakNIE
164 Wcisło Piotr Katowice Bieg Główny BrakNIE
165 Węgorek Monika Bytom Bieg Główny BTM RunnersTAK
166 Węgrzyn Mirosława Ruda Śląska Nordic Walking FABRIKA NORDIKA NIE
167 Wieczorek Adam Katowice Bieg Główny Culture KampfTAK
168 Wieczorek Krzysztof Katowice Bieg Główny Truchtacz MysłowiceTAK
169 Wiktorzak Elżbieta Katowice Nordic Walking Stadion ŚlaskiTAK
170 Wisowska Bożena Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
171 Wiśniewska Marzanna Zabrze Nordic Walking BrakTAK
172 Wiśniewski Sławomir Zabrze Nordic Walking BrakTAK
173 Wiśniowska Wanesa Chorzów Bieg Dzieci Jaskółki ChorzówNIE
174 Witała Damian Ruda Śląska Bieg Główny PWiK Ruda ŚląskaTAK
175 Wolny Leszek Katowice Nordic Walking BrakTAK
176 Wolny Kazimierz Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
177 Wolny Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg Główny BrakTAK
178 Woźnicki Ireneusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
179 Wójcik Agata Ruda Śląska Bieg Dzieci SP 16TAK
180 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
181 Wyleciał Dorota Katowice Bieg Główny Truchtacz MysłowiceNIE
182 Wysocka Katarzyna Katowice Bieg Główny BrakTAK
183 Wysocka Kinga Katowice Bieg Główny Sp nr67TAK
184 Wysocki Mariusz Katowice Bieg Główny BrakTAK
185 Wysocki Dawid Katowice Bieg Główny Sp nr67TAK
186 Zbąski Bartłomiej Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKANIE
187 Zielonka Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
188 Zobek Edward Sosnowiec Nordic Walking osoba niepełnosprawnaTAK
189 Żebracka Patrycja Katowice Bieg Główny BrakNIE
190 Żebracka Kornelia Wyry Bieg Główny BrakNIE


Close