Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG WIEWIÓRKI 2017 SIERPIEŃ

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2017-08-05
Organizator: - MOSiR Ruda Śląska
- KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
- SPS nr 15 Ruda Śląska
- Zakłady Mięsne Madej Wróbel
- dodatkowe pytania kierować do Augusta Jakubika tel. 506334584, mail: augustjakubik@op.pl
Opis zawodów: Termin i miejsce:
Wszystkie biegi odbędą się w Rudzie Śląskiej Halembie na terenie lasów państwowych. Impreza ma charakter rekreacyjny i najważniejszy jest systematyczny udział.
18.02.2017
18.03.2017
22.04.2017
13.05.2017
24.06.2017
08.07.2017
05.08.2017
14.10.2017
04.11.2017

Program zawodów:
9:00-10:45 - odbiór numerów startowych oraz dodatkowe zapisy (po godzinie 10:45 nie będą przyjmowane zapisy)
11:00 - start biegu dzieci
11:15 – start biegu głównego oraz Nordic Walking
Po sportowej rywalizacji wspólne ognisko i pieczenie kiełbasy

Trasa biegu, marszu i dystans:
- zawody odbędą się na pętli o długości 4200 m , którą można pokonać pięć razy ( każdy startujący indywidualnie decyduje o ilości okrążeń, limit na pokonanie pełnego dystansu 2:45 h) natomiast w konkurencji Nordic Walking trzy razy (maksymalny dystans 12,6 km)
- dzieci do lat 15 (rocznik 2002 i młodsi) 1000 m

Będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn z elektronicznym pomiarem czasu w konkurencji bieg jak również w Nordic Walking, dla każdej osoby kończącej zawody dyplom oraz poczęstunek (napój, kiełbaska, bułka lub baton. Wśród wszystkich uczestników konkurs z nagrodami niespodziankami. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają upominki ufundowane przez sponsorów
Na koniec cyklu statuetka „Rudzka Wiewiórka” oraz drobne upominki dla najaktywniejszych uczestników, którzy wystartują siedem razy na dowolnym dystansie i w dowolnej konkurencji, dotyczy również biegu na dystansie 1000 m.
Osoby, które ukończą wszystkie biegi (również dzieci) otrzymają „Dużą Rudzką Wiewiórkę”
Wpisowe i wpłata: -zawodnicy powyżej 18 roku życia podpisują oświadczenie o udziale na własną odpowiedzialność. (Zawodnicy zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o zdolności do udziału w biegu lub do podpisania oświadczenia udziału na własną odpowiedzialność). Osoby, które w dniu biegu nie ukończyły 18 lat zobowiązane są do posiadania pozwolenia na udział w zawodach od rodziców lub prawnych opiekunów, z ich podpisem i nr PESEL. Warunkiem dopuszczenia do startu jest obecność rodzica lub opiekuna wraz z dowodem osobistym w momencie weryfikacji zawodnika w biurze zawodów.
-zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.biegwiewiorki.pl
- wysokość wpisowego bieg i Nordic Walking 20 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 15 zł.( po dokonaniu wpłaty należy przesłać skan karty na adres: a.pustelnik@mosir.rsl.pl)
- osoby zrzeszone w KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska opłata 15 zł
- bieg dzieci opłata 5 zł
którą należy wpłacić na konto: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Hallera 14 a, 41-709 Ruda Śląska tytuł - „Opłata wpisowego bieg Wiewiórki .......................(miesiąc którego opłata dotyczy)” z podaniem imienia i nazwiska osoby startującej w terminie do 7 dni od daty danego biegu. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.
Opłata w dniu biegu w biurze zawodów: osoby dorosłe 25 zł, bieg dzieci 5 zł
- można dokonać jednorazowej opłaty za wszystkie 10 biegów wysokość opłaty 180 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 130 zł
- bieg dzieci 50 zł
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiec Marcin Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
2 Adamiec Mikołaj Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
3 Adamiec Wiktor Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
4 Adamska Jagoda Zabrze Bieg Dzieci BrakTAK
5 Adamski Krzysztof Zabrze Bieg Główny BrakTAK
6 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking BrakTAK
7 Adamus Czesław Chorzów Bieg Główny BrakTAK
8 Bajorek Łukasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
9 Basa Przemysław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
10 Bąkowski Michał Ruda Śląska Bieg Główny brakTAK
11 Błońska-Polak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Główny BTM RunnersTAK
12 Bogacz Monika Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
13 Botor Bartosz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
14 Busz Dawid Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
15 Busz Damian Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
16 Cichy Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
17 Ciesiołka Marian Bytom Bieg Główny BrakNIE
18 Depta Andrzej RUDA ŚLĄSKA Bieg Główny BrakTAK
19 Depta Gabriela RUDA ŚLĄSKA Nordic Walking BrakTAK
20 Depta Michał RUDA ŚLĄSKA Bieg Główny BrakNIE
21 Dewalski Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny Świętochłowicki klub Kyokushin KarateTAK
22 Dewalski Dawid Ruda Śląska Bieg Główny Świętochłowicki klub Kyokushin KarateTAK
23 Dombrowska Renata Bytom Bieg Główny BrakNIE
24 Drapa Zofia Świętochłowichce Bieg Dzieci BrakTAK
25 Drapa Hanna Świętochłowichce Bieg Dzieci Ruda Śląska TAK
26 Drynda Dariusz Ruda Ślaska Bieg Główny BrakTAK
27 Dudzińska Marta Ruda Śląska Nordic Walking BrakNIE
28 Dzida Agata Ruda Śląska Bieg Główny Zabiegana mamaTAK
29 Dzida Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny Bieg z ChrystusemTAK
30 Fałek Krzysztof Mikołów Bieg Główny BrakTAK
31 Fałek Adam Mikołów Bieg Główny BrakTAK
32 Fałek Jakub Mikołów Bieg Dzieci BrakTAK
33 Fijałkowski Zbigniew Świętochłowice Bieg Główny KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
34 Gabor Anna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
35 Gabor Marek Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
36 Gabryś Ania Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
37 Gabryś Paulina Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
38 Gawlina Lesław Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
39 Gocałek Wiesław Tychy Nordic Walking 1960TAK
40 Górecka Danuta Rybnik Nordic Walking BrakTAK
41 Górecki Zdzisław Rybnik Nordic Walking BrakTAK
42 Górnik Jerzy Katowice Nordic Walking Katowice 49TAK
43 Gryzik Joanna Ruda Śląska Bieg Główny Wataha TeamTAK
44 Hajduk Franciszek Radzionków Nordic Walking SieChodziTAK
45 Jankowska Hanna Chorzów Bieg Główny BrakNIE
46 Janoszka Irena Radzionków Nordic Walking Cidry LotajomTAK
47 Jędryka Sebastian Katowice Bieg Główny 3S BiegaczeTAK
48 Jonek Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking EMERYTY DEPTAJOMTAK
49 Jóskowski Rafał Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaNIE
50 Kaczmarczyk Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
51 Kałuża Teresa Ruda Śląska Nordic Walking BrakNIE
52 Kałuża Sławomir Siemianowice Śląskie Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
53 Kałuża Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg Główny BrakTAK
54 Kania Monika RUDA ŚLĄSKA Bieg Główny BrakTAK
55 Kiwic Zuzanna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na Kijach TAK
56 Klank Karolina Chorzów Bieg Główny BrakTAK
57 Kocik Szymon Chorzów Bieg Dzieci BrakNIE
58 Kocoń Anna Żory Bieg Główny BrakTAK
59 Kołcz Mariola Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
60 Konieczny Grzegorz Ruda śląska Bieg Główny KRS TKKF Jastrząb Ruda SląskaNIE
61 Kotowska Karolina Gliwice Nordic Walking Etisoft Running TeamTAK
62 Kotynski Tadeusz Katowice Nordic Walking BrakTAK
63 Kozłowska Justyna Bytom Nordic Walking BrakNIE
64 Koźlicki Miłosz Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
65 Koźlicki Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
66 Koźlicki Maksymiilian Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
67 Królikowska-Łoskot Danuta Katowice Nordic Walking STADION ŚląskiTAK
68 Krzon Andrzej Ruda Slaska Bieg Główny KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKaTAK
69 Kurkowska Aldona Chorzów Bieg Główny AUGUSTEAMTAK
70 Laksa Marlena Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
71 Langer Katarzyna Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
72 Langer Kamil Chorzów Bieg Dzieci Cardio City TeamTAK
73 Łopatka Kazimierz Piekary Śląskie Nordic Walking piekary śląskie osiirTAK
74 Maceluch Krystyna Katowice Nordic Walking BrakTAK
75 Majek Krzysztof Katowice Bieg Główny BrakTAK
76 Majek Agnieszka Katowice Bieg Główny BrakTAK
77 Majek Maria Katowice Bieg Główny BrakTAK
78 Majek Krystyna Katowice Nordic Walking BrakTAK
79 Majek Zdzisław Katowice Nordic Walking BrakTAK
80 Makowski Marek Tychy Nordic Walking BrakTAK
81 Mańka Sławomir Mikołów Bieg Główny Biegamy z SercemTAK
82 Mańka Magdalena Mikołów Bieg Dzieci BrakTAK
83 Mańka Wiktoria Mikołów Bieg Dzieci BrakTAK
84 Mejer Jarosław Wyry Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaNIE
85 Michalska Beata Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
86 Michalska Bożena Ruda Śląsa Bieg Główny BrakTAK
87 Michalski Marek Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
88 Michalski Piotr Ruda Śląska Bieg Dzieci Sp. 15NIE
89 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
90 Mika Barbara Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
91 Moskal Bożena Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
92 Mroczek Jan Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
93 Mroczek Danuta Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
94 Mroczek Monika Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
95 Mrozek Jolanta Mikołów Bieg Główny BrakTAK
96 Muchowska Maria Gliwice Nordic Walking 1951TAK
97 Nawicki Adam Ruda Slaska Bieg Główny BrakTAK
98 Orzechowska Aldona Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
99 Osadnik Monika Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
100 Osadnik Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
101 Osadnik Bartosz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
102 Ozga - Dewalska Mariola Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa na KijachTAK
103 Pakura Adrian Ruda Śląska Bieg Główny RFR TeamTAK
104 Parszewska Aleksandra Bytom Bieg Główny BrakTAK
105 Peciak Kamila proszę o kontakt CHRONOTEX Bieg Główny BrakTAK
106 Piłat Jarosław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
107 Płonka Janina Gliwice Nordic Walking BrakTAK
108 Rajda Aneta Katowice Bieg Główny KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
109 Rajda Kinga Katowice Bieg Dzieci brakTAK
110 Rawicz-Grotowska Małgosia Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
111 Rogala Klaudia Zabrze Bieg Główny BrakTAK
112 Rola Sławomir Bytom Bieg Główny BTM RunnersNIE
113 Rolnik Remigiusz Mikołów Bieg Główny BrakTAK
114 Rolnik Bartosz Mikołów Bieg Główny BrakTAK
115 Rolnik Marlena Mikołów Bieg Główny BrakTAK
116 Różycka Zuzanna Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
117 Różycka Marta Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
118 Różycka Barbara Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
119 Rudzka Aleksandra Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
120 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Nordic Walking brakTAK
121 Sidło Urszula Ruda Śląska Bieg Główny Drużyna BiegowaTAK
122 Sidło- Stawowy Agata Katowice Bieg Główny Drużyna BiegowaTAK
123 Skoczykłoda Roman Orzesze Nordic Walking BrakTAK
124 Skrzypski Marian Ruda Śląska Nordic Walking KRS TKKF"Jastrząb" Ruda ŚląskaNIE
125 Smuda Krzysztof Tychy Bieg Główny BrakTAK
126 Sobkowicz Jaroslaw Ruda Śl Bieg Główny Ride & ShineNIE
127 Socha Marlena Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
128 Socha Tymon Ruda Śląska Bieg Główny TL Pogoń Ruda ŚląskaTAK
129 Stachowiak Beata Katowice Nordic Walking Stadion ŚląskiNIE
130 Stachowiak Sebastian Katowice Bieg Główny Stadion ŚląskiNIE
131 Staneczek Emily Virginia Bieg Dzieci BrakTAK
132 Stanke Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
133 Stary Damian Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
134 Stary Szymon Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaNIE
135 Stary Magdalena Ruda Śląska Bieg Dzieci ADS Masna KrytycznaNIE
136 Stosz Bartosz Chorzów Bieg Główny BrakNIE
137 Synowiec Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa na kijachTAK
138 Szefer Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
139 Szefer Seweryn Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
140 Szeszko Dorota Bytom Bieg Główny krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl.TAK
141 Szeszko Marek Bytom Bieg Główny krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl.TAK
142 Szot Jarosław Katowice Bieg Główny BrakTAK
143 Szydłowska Sabina Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
144 Tlatlik Karolina Orzesze Bieg Dzieci BrakTAK
145 Trzewiczek Stanisław Katowice Bieg Główny BrakTAK
146 Tyka Edward świetochłowice Bieg Główny niestowarzyszonyTAK
147 Walach Natalia Ruda śląska Bieg Dzieci BrakNIE
148 Warzocha Danuta Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
149 Widliński Romek Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
150 Wieczorek Adam Katowice Bieg Główny BrakNIE
151 Wiktorzak Elżbieta Katowice Nordic Walking Stadion ŚlaskiTAK
152 Wisowska Bożena Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
153 Wiśniewska Marzanna Zabrze Nordic Walking BrakTAK
154 Wiśniewski Sławomir Zabrze Nordic Walking BrakTAK
155 Wiśniewski Tomasz Jastrzębie Zdrój Bieg Główny SBD Energetyk RybnikNIE
156 Wiśniowska Wanesa Chorzów Bieg Dzieci JaskółkiNIE
157 Wolny Leszek Katowice Nordic Walking Nordic Walking Stadion ŚląskiTAK
158 Wolny Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg Główny BrakNIE
159 Woźnicki Ireneusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
160 Wójcik Agata Ruda Śląska Bieg Dzieci SP 16TAK
161 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
162 Wójcik Olga Ruda Śląska Bieg Dzieci Miejskie Przedszkole nr 20 w Rudzie ŚląskiejTAK
163 Wysocka Katarzyna Katowice Bieg Główny BrakTAK
164 Wysocka Kinga Katowice Bieg Główny SP 67 KatowiceTAK
165 Wysocki Mariusz Katowice Bieg Główny BrakTAK
166 Wysocki Dawid Katowice Bieg Główny SP 67 KatowiceTAK
167 Zbąski Bartłomiej Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaNIE
168 Zielonka Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
169 Zimnawoda Piotr Zabrze Bieg Główny Tur BorówkaNIE
170 Zobek Edward Sosnowiec Nordic Walking BrakTAK
171 Żebracka Kornelia Wyry Bieg Główny BrakNIE


Close