займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG WIEWIÓRKI 2017 PAŹDZIERNIK

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2017-10-14
Organizator: - MOSiR Ruda Śląska
- KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
- SPS nr 15 Ruda Śląska
- Zakłady Mięsne Madej Wróbel
- dodatkowe pytania kierować do Augusta Jakubika tel. 506334584, mail: augustjakubik@op.pl
Opis zawodów: Termin i miejsce:
Wszystkie biegi odbędą się w Rudzie Śląskiej Halembie na terenie lasów państwowych. Impreza ma charakter rekreacyjny i najważniejszy jest systematyczny udział.
18.02.2017
18.03.2017
22.04.2017
13.05.2017
24.06.2017
08.07.2017
05.08.2017
14.10.2017
04.11.2017

Program zawodów:
9:00-10:45 - odbiór numerów startowych oraz dodatkowe zapisy (po godzinie 10:45 nie będą przyjmowane zapisy)
11:00 - start biegu dzieci
11:15 – start biegu głównego oraz Nordic Walking
Po sportowej rywalizacji wspólne ognisko i pieczenie kiełbasy

Trasa biegu, marszu i dystans:
- zawody odbędą się na pętli o długości 4200 m , którą można pokonać pięć razy ( każdy startujący indywidualnie decyduje o ilości okrążeń, limit na pokonanie pełnego dystansu 2:45 h) natomiast w konkurencji Nordic Walking trzy razy (maksymalny dystans 12,6 km)
- dzieci do lat 15 (rocznik 2002 i młodsi) 1000 m

Będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn z elektronicznym pomiarem czasu w konkurencji bieg jak również w Nordic Walking, dla każdej osoby kończącej zawody dyplom oraz poczęstunek (napój, kiełbaska, bułka lub baton. Wśród wszystkich uczestników konkurs z nagrodami niespodziankami. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają upominki ufundowane przez sponsorów
Na koniec cyklu statuetka „Rudzka Wiewiórka” oraz drobne upominki dla najaktywniejszych uczestników, którzy wystartują siedem razy na dowolnym dystansie i w dowolnej konkurencji, dotyczy również biegu na dystansie 1000 m.
Osoby, które ukończą wszystkie biegi (również dzieci) otrzymają „Dużą Rudzką Wiewiórkę”
Wpisowe i wpłata: -zawodnicy powyżej 18 roku życia podpisują oświadczenie o udziale na własną odpowiedzialność. (Zawodnicy zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o zdolności do udziału w biegu lub do podpisania oświadczenia udziału na własną odpowiedzialność). Osoby, które w dniu biegu nie ukończyły 18 lat zobowiązane są do posiadania pozwolenia na udział w zawodach od rodziców lub prawnych opiekunów, z ich podpisem i nr PESEL. Warunkiem dopuszczenia do startu jest obecność rodzica lub opiekuna wraz z dowodem osobistym w momencie weryfikacji zawodnika w biurze zawodów.
-zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.biegwiewiorki.pl
- wysokość wpisowego bieg i Nordic Walking 20 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 15 zł.( po dokonaniu wpłaty należy przesłać skan karty na adres: a.pustelnik@mosir.rsl.pl)
- osoby zrzeszone w KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska opłata 15 zł
- bieg dzieci opłata 5 zł
którą należy wpłacić na konto: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Hallera 14 a, 41-709 Ruda Śląska tytuł - „Opłata wpisowego bieg Wiewiórki .......................(miesiąc którego opłata dotyczy)” z podaniem imienia i nazwiska osoby startującej w terminie do 7 dni od daty danego biegu. Opłata w dniu biegu w biurze zawodów: osoby dorosłe 25 zł, bieg dzieci 5 zł
- można dokonać jednorazowej opłaty za wszystkie 10 biegów wysokość opłaty 180 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 130 zł
- bieg dzieci 50 zł
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczak Grzegorz Katowice Bieg Główny TravoisNIE
2 Adamiec Marcin Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
3 Adamiec Mikołaj Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
4 Adamiec Wiktor Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
5 Adamska Jagoda Zabrze Bieg Dzieci BrakNIE
6 Adamski Krzysztof Zabrze Bieg Główny BrakTAK
7 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking BrakNIE
8 Adamus Czesław Chorzów Bieg Główny BrakNIE
9 Basa Przemysław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
10 Bąkowski Michał Ruda Śląska Bieg Główny BRAKNIE
11 Błaszczyk Martyna Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
12 Bogdan Jan Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
13 Bończuk Paulina Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
14 Bończuk Julia Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
15 Cichy Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
16 Ciesiołka Marian Bytom Bieg Główny BrakNIE
17 Czarnecka Nina Chorzów Bieg Dzieci BrakNIE
18 Depta Andrzej Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
19 Depta Michał Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
20 Dewalski Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB KYOKUSHIN KARATETAK
21 Dewalski Dawid Ruda Śląska Bieg Główny ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB KYOKUSHIN KARATETAK
22 Dorosińska Paulina Katowice Bieg Dzieci Sp.33 KatowiceNIE
23 Dorosińska Julia Katowice Bieg Główny Sp.33 KatowiceNIE
24 Drapa Zofia Świętochłowice Bieg Dzieci BrakTAK
25 Drynda Dariusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
26 Dubarski Marcin Częstochowa Bieg Główny Łolk Łiski Tim KawodrzaNIE
27 Dzida Agata Ruda Śląska Bieg Główny Zabiegana mamaTAK
28 Dziekańska Marta Będzin Bieg Główny W pogoni za duchemNIE
29 Dziekańska Maja Będzin Bieg Dzieci W pogoni za duchemNIE
30 Dziekański Gucio Będzin Bieg Dzieci W pogoni za duchemNIE
31 Fijałkowski Zbigniew Orzesze Bieg Główny KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
32 Florkiewicz Filip Kraków Bieg Dzieci BrakNIE
33 Florkiewicz Mateusz Kraków Bieg Dzieci BrakNIE
34 Gabor Anna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
35 Gabor Marek Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
36 Gabryś Ania Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
37 Gabryś Paulina Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
38 Goraus-Głowania Daria RUDA ŚLĄSKA Bieg Główny ADS MASNA NIE
39 Gorczyca Renata Bytom Nordic Walking BrakTAK
40 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Nordic Walking BrakTAK
41 Gorzelska Monika Bytom Bieg Dzieci BTM RUNNERSTAK
42 Górecka Danuta Rybnik Nordic Walking BrakTAK
43 Górecki Zdzisław Rybnik Nordic Walking BrakTAK
44 Górnik Jerzy Katowice Nordic Walking Katowice 49TAK
45 Gryzik Joanna Ruda Śląska Bieg Główny Wataha TeamTAK
46 Grzybek Zygmunt Ruda Śląska Bieg Główny MOSiR Ruda ŚląskaTAK
47 Hajda Olga Bytom Bieg Główny BrakNIE
48 Hajda Klaudiusz Bytom Bieg Główny BrakNIE
49 Hajduk Franciszek Radzionków Nordic Walking SieChodziTAK
50 Hanusiak Ireneusz Ornontowice Bieg Główny BrakTAK
51 Jabłonka Hanna . Bieg Dzieci BrakTAK
52 Jabłonka Lidia . Bieg Dzieci BrakTAK
53 Jabłonka Paweł . Bieg Dzieci BrakTAK
54 Jankowska Hanna Chorzów Bieg Główny BrakTAK
55 Janoszka Irena Radzionków Nordic Walking Cidry LotajomTAK
56 Jędryka Sebastian Katowice Bieg Główny 3S BiegaczeTAK
57 Jonek Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking EMERYTY DEPTAJOMTAK
58 Kaczmarczyk Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
59 Kałuża Teresa Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
60 Kania Monika Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
61 Karas Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg Główny 1986TAK
62 Kiwic Zuzanna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na Kijach TAK
63 Kocoń Anna Żory Bieg Główny BrakTAK
64 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Nordic Walking FabrikaNordikaTAK
65 Kotynski Tadeusz Katowice Nordic Walking BrakTAK
66 Kożlicki Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
67 Kożlicki Miłosz Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
68 Kożlicki Maksymilian Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
69 Królikowska-Łoskot Danuta Katowice Nordic Walking STADION ŚląskiTAK
70 Krzon Andrzej Ruda Śląska Bieg Główny TKKF KRS Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
71 Kubarek Jolanta Piekary Śląskie Nordic Walking BrakTAK
72 Kurek Edward Katowice Bieg Główny MOSiR CzeladźNIE
73 Kurek Adam Katowice Bieg Dzieci MOSIR CZELADZNIE
74 Kurkowska Aldona Chorzów Bieg Główny AUGUSTEAMTAK
75 Kwiatek Anna Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
76 Laksa Marlena Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
77 Langer Katarzyna Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
78 Langer Kamil Chorzów Bieg Dzieci Cardio City TeamTAK
79 Łopatka Kazimierz Piekary Śląskie Nordic Walking piekary śląskie osiirTAK
80 Maceluch Marta Rybnik Bieg Główny BrakTAK
81 Maceluch Krystyna Katowice Nordic Walking BrakTAK
82 Machajska Patrycja Katowice Bieg Główny BrakTAK
83 Majek Zbigniew Chorzów Bieg Główny AUGUSTEAMNIE
84 Majek Sonia Chorzów Bieg Dzieci AUGUSTEAMNIE
85 Majek Krystyna Katowice Nordic Walking BrakNIE
86 Majek Zdzisław Katowice Nordic Walking BrakNIE
87 Majek Agnieszka Katowice Bieg Główny BrakNIE
88 Majek Maria Katowice Bieg Główny BrakNIE
89 Makowski Marek Tychy Nordic Walking BrakTAK
90 Małka Marian Gliwice Nordic Walking BrakNIE
91 Małka Irena Gliwice Nordic Walking BrakNIE
92 Mańka Sławomir Mikołów Bieg Główny Biegamy z SercemTAK
93 Mańka Magdalena Mikołów Bieg Dzieci BrakTAK
94 Mańka Wiktoria Mikołów Bieg Dzieci BrakTAK
95 Michalska Beata Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
96 Michalska Bożena Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
97 Michalski Marek Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
98 Michalski Piotr Ruda Śląska Bieg Dzieci Sp. 15NIE
99 Mierzwa Karol Świętochłowice Bieg Główny AMBITIOUS RUNNERS TEAM TAK
100 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
101 Mroczek Jan Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
102 Mroczek Danuta Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
103 Mroczek Monika Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
104 Mrowiec Maria Bytom Nordic Walking Stadion ŚląskiTAK
105 Mrozek Jolanta Mikołów Bieg Główny BrakTAK
106 Nawicki Adam Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
107 Nowacka Żaneta Chorzów Bieg Główny BrakTAK
108 Nowacki Piotr Chorzów Bieg Główny BrakTAK
109 Orzechowska Aldona Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
110 Osadnik Bartosz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
111 Osadnik Monika Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
112 Ozga - Dewalska Mariola RUDA ŚLĄSKA Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
113 Pabich Olaf RUDA ŚLĄSKA Bieg Dzieci BrakNIE
114 Pakura Adrian Ruda Śląska Bieg Główny RFR TeamTAK
115 Palka Zbigniew Ruda Sląska Bieg Główny AugusteamTAK
116 Parszewska Aleksandra bytom Bieg Główny btm runnersTAK
117 Paszyn Maja Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
118 Paszyn Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
119 Peciak Kamil proszę o kontakt CHRONOTEX Bieg Główny BrakTAK
120 Piłat Jarosław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
121 Piotrowski Łukasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
122 Płonka Janina Gliwice Nordic Walking BrakTAK
123 Polak Mateusz Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
124 Pyka Arkadiusz Paniówki Bieg Główny BrakTAK
125 Rajda Kinga Katowice Bieg Dzieci brakTAK
126 Rajda Aneta Katowice Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
127 Ratajczyk Beata Zabrze Bieg Główny BrakTAK
128 Rogala Klaudia Zabrze Bieg Główny BrakNIE
129 Rogala Tymoteusz Zabrze Bieg Dzieci BrakNIE
130 Rolnik Remigiusz Mikołów Bieg Główny BrakTAK
131 Rolnik Marlena Mikołów Bieg Główny BrakTAK
132 Romanowski Adrian ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg Główny BrakNIE
133 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Nordic Walking brakTAK
134 Skrzypski Marian Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF"Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
135 Słota Justyna Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
136 Smuda Krzysztof Tychy Bieg Główny BrakNIE
137 Sobkowicz Jaroslaw Ruda Śląska Bieg Główny Rise&ShineTAK
138 Sobkowicz Piotr Ruda Śląska Bieg Dzieci Rise&ShineTAK
139 Sobkowicz Adam Ruda Śląska Bieg Dzieci Rise&ShineTAK
140 Socha Marlena Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
141 Stachowiak Beata Katowice Nordic Walking Stadion ŚląskiTAK
142 Stachowiak Sebastian Katowice Bieg Główny Stadion ŚląskiNIE
143 Stanke Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
144 Staszewski Henryk Chorzów Nordic Walking Gibkie PatykiTAK
145 Stosz Bartosz Chorzów Bieg Główny BrakNIE
146 Stygienko Daniel Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
147 Synowiec Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa na KijachTAK
148 Syzdół Franciszek Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
149 Syzdół Wojciech Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
150 Szefer Seweryn Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
151 Szefer Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
152 Szeszko Dorota Bytom Bieg Główny krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl.TAK
153 Szeszko Marek Bytom Bieg Główny krs.tkkf.Jastrzab Ruda Śl.TAK
154 Szoblik Karol Chorzów Bieg Dzieci BrakNIE
155 Szołtysek Adrian Paniówki Bieg Główny BrakNIE
156 Szołtysek Krystian Paniówki Bieg Dzieci BrakNIE
157 Szołtysek Zuzanna Paniówki Bieg Dzieci BrakNIE
158 Szot Jarosław Katowice Bieg Główny BrakTAK
159 Szydłowska Sabina Chorzów Bieg Główny Cardio City TeamTAK
160 Tkocz Adam Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
161 Tlatlik Karolina Orzesze Bieg Dzieci BrakTAK
162 Tomczyk Nikola Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
163 Walach Natalia Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
164 Warzocha Danuta Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
165 Wcisło Dariusz Katowice Bieg Główny BrakNIE
166 Węgorek Monika Bytom Bieg Główny BTM RUNNERSTAK
167 Wieczorek Adam Katowice Bieg Główny Culture KampfTAK
168 Wieczorek Roman Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
169 Wiktorzak Elżbieta Katowice Nordic Walking Stadion ŚlaskiTAK
170 Wisowska Bożena Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
171 Wiśniewska Marzanna Zabrze Nordic Walking BrakTAK
172 Wiśniewski Sławomir Zabrze Nordic Walking BrakTAK
173 Wiśniowska Wanesa Chorzów Bieg Dzieci JaskółkiNIE
174 Witała Damian Ruda Śląska Bieg Główny PWiK Ruda ŚląskaTAK
175 Witek Wojciech Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
176 Wojaczek Barbara Częstochowa Nordic Walking BrakNIE
177 Wolny Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg Główny BrakTAK
178 Wolny Kazimierz Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
179 Woźnicki Ireneusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
180 Wójcik Agata Ruda Śląska Bieg Dzieci SP 16TAK
181 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
182 Wójcik Olga Ruda Śląska Bieg Dzieci Miejskie Przedszkole nr 20 w Rudzie ŚląskiejTAK
183 Wręczycki Ireneusz Chorzów Bieg Główny BrakTAK
184 Wyrwoł Nikola Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
185 Zbąski Bartłomiej Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
186 Zielonka Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
187 Zobek Edward Sosnowiec Nordic Walking osoba niepełnosprawnaTAK
188 Żmudzki Witold Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close