займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI PÓŁMARATON UZDROWISKO CIECHOCINEK-BIEG TOWARZYSZĄCY 10,5 km

Miejsce i termin: Ciechocinek, 2017-08-27
Organizator: 1. Organizatorem i jednocześnie głównym sponsorem biegu są:
· Przedsiębiorstwo Uzdrowisko Ciechocinek S.A.
· Urząd Miasta Ciechocinek,
· Towarzystwo Przyjaciół Ciechocinka
2. współorganizatorami są:
· Powiatowy Komendant Państwowej Straży Pożarnej,
· Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ciechocinku.
· 22 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo - Rehabilitacyjny .
3. Dane teleadresowe organizatorów znajdują się na stronie www.polmaratonciechocinek.pl

Sędzia zawodów Janusz Wyrąbkiewicz (602132395)
Opis zawodów: Start VI Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek nastąpi o godzinie 11:00. Linia startu zostanie zamknięta po 15 minutach od strzału startera.
Długość trasy dla Półmaratonu to 21,0975 km. Trasa posiada atest PZLA .
Odbędzie się też bieg towarzyszący na około 10,5 km.
Trasa zostanie oznaczona znakami poziomymi co 1 kilometr. Zawodnicy obu dystansów (półmaraton i bieg na 10,5 km) ustawiają się na starcie w jednej wspólnej strefie .
Dla półmaratonu zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący 3 godziny a dla biegu na 10,5 km 1,5 godziny.
Zawodnicy, którzy po upływie 3 godziny od strzału startera nie dotrą do mety, ale przekroczą już znacznik 20 kilometra, otrzymują dodatkowo 10 minut na dotarcie do mety i regulaminowe ukończenie biegu. Pozostałe osoby znajdujące się na trasie zobowiązane są do przerwania biegu (kontynuacja biegu na własną odpowiedzialność) .
W VI Półmaratonie Uzdrowisko Ciechocinek prawo startu mają wyłącznie osoby, które na dzień startu mają ukończone 18 lat lub mają ukończone 16 lat i przedstawią pisemną zgodę rodzica lub prawnego opiekuna.
Wszyscy zawodnicy startujący w VI Półmaratonie Uzdrowisko Ciechocinek muszą zostać zweryfikowani w Biurze Zawodów. W tym celu biuro będzie czynne w następujących terminach:
26 sierpnia (sobota) w godzinach 16.00 – 20.00
27 sierpnia (niedziela) w godzinach 7.30 – 10.30
Adres Biura Zawodów: Zespół Szkół Uzdrowiskowych - Szpital Uzdrowiskowy nr III im. dra Markiewicza ul. Staszica
ZGŁOSZENIA
1. Zgłoszenia przyjmowane są poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.maratonciechocinek.pl
2. Zgłoszenia online zostaną zawieszone 23 sierpnia 2017 roku. Po tym terminie (przy dostępności miejsc) zgłoszenia będą możliwe wyłącznie w Biurze Zawodów VI Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek.
3. Prawo do startu w zawodach daje zgłoszenie oraz uiszczenie opłaty startowej.
4. Organizator zastrzega sobie prawo usuwania z listy startowej osób, które nie dokonały opłaty startowej w przypadku wyczerpania limitu startujących zawodników.
5. Organizator ustala limit startujących na 600 osób (z orientacyjnym podziałem 400 osób półmaraton, 200 osób bieg na 10 km).
6. Organizator gwarantuje liczbę pakietów startowych zgodną z limitami, kolejność przydzielania pakietów w dniu zawodów dla zawodników nieopłaconych wg kolejności wpłat.
KLASYFIKACJA
W biegu na 10 km będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn oraz Weteranów Wojska Polskiego.
Organizator zastrzega sobie prawo wprowadzenia dodatkowych klasyfikacji.
O zajęciu określonego miejsca w poszczególnych klasyfikacjach decyduje uzyskany czas brutto.
Nagrody w klasyfikacji generalnej i w innych kategoriach nie dublują się. Zwycięzcy w kategorii Open nie będą klasyfikowani w innych kategoriach (dotyczy kategorii wiekowych, mieszkańców Powiatu Aleksandrowskiego, mieszkańców Województwa Kujawsko-Pomorskiego)
Klasyfikacja i nagradzanie STRAŻAKÓW i WETERANÓW WOJSKA POLSKIEGO odbywa się na zasadach określonych w odrębnych regulaminach.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE I NA STRONIE BIEGU www.polmaratonciechocinek.pl
Wpisowe i wpłata: Każdy uczestnik VI Półmaratonu Uzdrowisko Ciechocinek ponosi koszty opłaty startowej.
Opłaty dla biegu na 10,5 km wynoszą:
· do dnia 30.04.2017 r. wynosi 30 zł.
· do dnia 15.07.2017 r. wynosi 40 zł.
· po dniu 15.07.2017 r. wynosi 50 zł.
· w Biurze Zawodów wynosi 80zł.
W przypadku wniesienia opłaty startowej w niewystarczającej wysokości (np. w wyniku przekroczenia terminu wpłaty określonego w niniejszym regulaminie – decyduje data wpływu środków na konto) zawodnik jest zobowiązany do dopłacenia różnicy do wysokości kwoty, jaką winien on był wnieść zgodnie z terminem, w jakim dokonywał swojej ostatniej wpłaty. Opłatę na konto bankowe można wnosić do 23.08.2017 r. (później opłata wyłącznie w Biurze Zawodów).
Towarzystwa Przyjaciół Ciechocinka 87-720 Ciechocinek ul. Zdrojowa 2B
nr konta :
40 1020 5200 0000 4202 0052 4488
w tytule proszę podać imię i nazwisko oraz dystans.
Dowodem wpłynięcia opłaty startowej jest pojawienie się informacji o wpłacie przy nazwisku zawodnika na liście startowej na stronie www.polmaratonciechocinek.pl , co następuje po około 3 dniach po dokonaniu opłaty. W sytuacji nie pojawienia się informacji na liście osób opłaconych, w przewidzianym czasie proszę o przesłanie maila z potwierdzeniem wpłaty na adres mail polmaraton@uzdrowiskociechocinek.pl.
Limit zawodników: 206
Strona WWW: http://www.polmaratonciechocinek.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Augustynowicz Piotr Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
2 Bałatka Krzysztof Kutno 10,5 km AZS WSGK KUTNO TAK
3 Baranowski Krzysztof Józefowo 10,5 km Straż Pożarna TAK
4 Barczak Natalia Włocławek 10,5 km BrakTAK
5 Bińczarski Patryk Włocławek 10,5 km BrakTAK
6 Błachowiak Tomasz Aleksandrów Kuj 10,5 km Straż PożarnaTAK
7 Bogaciuk Magdalena Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
8 Brywczyńska Justyna Piechcin 10,5 km RODOS TeamTAK
9 Brzeziński Dariusz Płońsk 10,5 km BrakTAK
10 Brzostek Piotr Toruń 10,5 km BrakTAK
11 Brzykcy Bartłomiej Cierpice 10,5 km BrakTAK
12 Buczkowska Emilia Toruń 10,5 km BrakTAK
13 Budnik Bartosz Inowrocław 10,5 km BrakTAK
14 Centkowska Ewelina Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
15 Centkowski Radosław Łówkowice 10,5 km PSP Aleksandrów KujawskiTAK
16 Chrzanowski Krzysztof Koło 10,5 km Bud-rem kołoTAK
17 Chudzik Krzysztof SZTUM 10,5 km Sztum BiegaTAK
18 Chwiałkowska Ewa Toruń 10,5 km BrakTAK
19 Czajkowski Dariusz Włocławek 10,5 km BrakTAK
20 Czerwiński Paweł Włocławek 10,5 km Anwil TimTAK
21 Danielak Radosław Nieszawa 10,5 km Grupa Biegowa ArgonauciTAK
22 Dembiński Piotr Toruń 10,5 km BrakTAK
23 Derenda Mirek Inowrocław 10,5 km 1 BLWLTAK
24 Dukowska Agnieszka Toruń 10,5 km BrakTAK
25 Dukowski Grzegorz Toruń 10,5 km BrakTAK
26 Figura Estera Kwidzyn 10,5 km Auto Max RUNTAK
27 Frydrych Bożena Warszawa 10,5 km BrakTAK
28 Garstecki Łukasz Dobra 10,5 km BrakTAK
29 Gierszewski Jarosław Ciechocinek 10,5 km ZOFFER.plTAK
30 Gliwka Artur Inowrocław 10,5 km 1. BLWLTAK
31 Gładysz Krzysztof Świecie 10,5 km BrakTAK
32 Głowińska Magdalena Rzęczkowo 10,5 km BrakTAK
33 Godyński Damian Szubin 10,5 km SzubinTAK
34 Gorzelak Przemysław Osielsko 10,5 km BrakTAK
35 Grabowska Ewa Płock 10,5 km BrakTAK
36 Grabowska-Garczyńska Karolina Toruń 10,5 km BrakTAK
37 Gruchot Ewa Łódż 10,5 km BrakTAK
38 Gutowska Joanna Kazimierz Biskupi 10,5 km BrakTAK
39 Gutowska Monika Elgiszewo 10,5 km BrakTAK
40 Gutowski Grzegorz Elgiszewo 10,5 km OSP ElgiszewoTAK
41 Gwizdalska Marta Włocławek 10,5 km BrakTAK
42 Horowski Bartosz Chyby 10,5 km ChybyTAK
43 Jakubiec Katarzyna Aleksandrów Kujawski 10,5 km PolkrysTAK
44 Jakubowski Kamil Wola Skarbkowa 10,5 km BrakTAK
45 Jankiewicz Mateusz Łysomice 10,5 km BrakTAK
46 Jankowski Krzysztof Włocławek 10,5 km BrakTAK
47 Jarocka Halina Kijewo Królewskie 10,5 km BrakTAK
48 Jasiński Tomasz Golub-Dobrzyń 10,5 km ZdrowieTAK
49 Jastrzębska Joanna Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
50 Jeżowski Grzegorz Grudziądz 10,5 km Morsy z GrudziądzaTAK
51 Jóźwiak Radosław Aleksandrów Kujawski 10,5 km BrakTAK
52 Kaczmarek Agnieszka Bydgoszcz 10,5 km BrakTAK
53 Kaczorowska Ewa Włocławek 10,5 km BrakTAK
54 Kazierska Dorota Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
55 Kiełbasiewicz Jakub Łubianka 10,5 km BrakTAK
56 Klate Łukasz Łódź 10,5 km Łódź Kocha SportTAK
57 Knioła Lucyna Nakło nad Notecią 10,5 km BrakTAK
58 Kochanowska Aneta Aleksandrów Kujawski 10,5 km PolkrysTAK
59 Kokowicz Arkadiusz Waganiec 10,5 km KOKO TEAMTAK
60 Koprowska Barbara Poznań 10,5 km BrakTAK
61 Kornacki Krzysztof Raciążek 10,5 km Straż PozarnaTAK
62 Kotrych Jarosław Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
63 Kowalski Maciej Radomice 10,5 km Anwil TeamTAK
64 Kozankiewicz Weronika Toruń 10,5 km BrakTAK
65 Kozłowski Norbert Ośno 10,5 km BrakTAK
66 Kruszyna Robert Dziemionna 10,5 km BrakTAK
67 Krzyżaniak Bogdan Zakrzewo 10,5 km -TAK
68 Kucharski Kamil Lubień Kujawski 10,5 km UKW BydgoszczTAK
69 Kujawa Kamil Grudziądz 10,5 km BrakTAK
70 Kułaczkowski Adam Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
71 Kwiatkowska Małgorzata Toruń 10,5 km KwiatkowscyTeam TAK
72 Kwiatkowski Marcin Toruń 10,5 km Rozbiegani DecaToruńTAK
73 Lada Przemysław Zalesie 10,5 km Stale biegam - Nova TradingTAK
74 Laskowska Karolina Fabianki 10,5 km BrakTAK
75 Lebiedziński Konrad Bydgoszcz 10,5 km KMK Team TAK
76 Lemparty Paweł Toruń 10,5 km BrakTAK
77 Lempkowski Patryk proszę o kontakt CHRONOTEX 10,5 km BrakTAK
78 Lewandowicz Kamil Toruń 10,5 km Bruce WayneTAK
79 Lewandowski Jakub Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
80 Lewandowski Paweł Włocławek 10,5 km BrakTAK
81 Łączkowski Michał Włocławek 10,5 km BrakTAK
82 Łątkowski Michał Odolion 10,5 km Straż PożarnaTAK
83 Łosicka Marta Drzewce 10,5 km BrakTAK
84 Machała Sebastian Słubice 10,5 km Gąbin BiegaTAK
85 Maciąg Karolina Warszawa 10,5 km BrakTAK
86 Majewska Paulina Toruń 10,5 km BrakTAK
87 Majewski Wiesław Ciechocinek 10,5 km AKPB Marmel ToruńTAK
88 Majewski Zdzisław Toruń 10,5 km BrakTAK
89 Malinowska Anna Grudziadz 10,5 km Biegam Bo Lubie TAK
90 Malinowska Natalia Toruń 10,5 km BrakTAK
91 Marach Kamil Toruń 10,5 km Alumaster BiegaTAK
92 Marchlewicz Dawid Wąbrzeźno 10,5 km Vambresia CWATAK
93 Marcinek Irena Naklo nad Notecią 10,5 km BrakTAK
94 Marciniak Żaneta Włocławek 10,5 km BrakTAK
95 Markiewicz Zbigniew Wąbrzeźno 10,5 km miastoaktywni.plTAK
96 Marlecki Andrzej Radom 10,5 km BrakTAK
97 Mazurowska Andżelika Tczew 10,5 km run@mazureczekTAK
98 Megger Agata Siemianice 10,5 km BrakTAK
99 Michalski Dariusz Maszewo 10,5 km BrakTAK
100 Michalski Kamil Płock 10,5 km BrakTAK
101 Michniewicz Marta Toruń 10,5 km BrakTAK
102 Miernik Mateusz Aleksandrów Kujawski 10,5 km BrakTAK
103 Milak Arkadiusz Włocławek 10,5 km BrakTAK
104 Mucha Aleksander Włocławek 10,5 km Salamander Running TeamTAK
105 Namieśnik Krzysztof Inowrocława 10,5 km KrzysieKNTAK
106 Niedziałkowska Monika Bogucin 10,5 km BrakTAK
107 Nowacka Anna Bobrowniki 10,5 km BrakTAK
108 Nowicka Natalia Szamotuły 10,5 km BrakTAK
109 Nurkiewicz Franciszek Bydgoszcz 10,5 km Kung fu Pandy 3TAK
110 Olszewski Jacek Toruń 10,5 km BrakTAK
111 Paczkowski Marek Torun 10,5 km brakTAK
112 Pakulski Piotr Szpetal Górny 10,5 km BrakTAK
113 Pankowski Przemysław Inowrocław 10,5 km 1. BLWLTAK
114 Pastwa Donata Bydgoszcz 10,5 km SPORT FACTORY TEAMTAK
115 Paszkiet Remi Barcin 10,5 km BrakTAK
116 Piernikowski Damian Probostwo Dolne 10,5 km GKS FabiankiTAK
117 Pietrzak Łukasz Włocławek 10,5 km Regionalna TeamTAK
118 Pikor Agata Zamość 10,5 km BrakTAK
119 Podolski Kamil Torzewo 10,5 km BrakTAK
120 Popek Maciej Włocławek 10,5 km BrakTAK
121 Popławska Aleksandra Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
122 Pypkowska Agnieszka NIeszawa 10,5 km BrakTAK
123 Raczkowski Łukasz Czernikowo 10,5 km BrakTAK
124 Radtke Łukasz Chełmża 10,5 km KM UMKTAK
125 Radzimirski Wojciech Aleksandrów Kujawski 10,5 km BrakTAK
126 Rakowska Angelika Włocławek 10,5 km BrakTAK
127 Rączkowski Adam Włocławek 10,5 km Salamander Running TeamTAK
128 Reniecki Zbigniew Nowa Wieś 10,5 km NiezrzeszonyTAK
129 Rękawek Daria Toruń 10,5 km BrakTAK
130 Romanowska Aleksandra Toruń 10,5 km Rozbiegani DecaToruńTAK
131 Roszak Zbigniew Gniewkowo 10,5 km T.G ` SOKÓŁ` GNIEWKOWOTAK
132 Rumianowska Anna Maszewo Duże 10,5 km AmatorTAK
133 Rybczyńska Julia Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
134 Salita Lech Gniezno 10,5 km Altom GnieznoTAK
135 Sarnowska Magda Lipno 10,5 km BrakTAK
136 Sarnowski Janusz Lipno 10,5 km GKS FabiankiTAK
137 Skibińska Monika Ciechocinek 10,5 km StrażakTAK
138 Skoczyński Eugeniusz Inowrocław 10,5 km GESALTAK
139 Słabowska Marlena Toruń 10,5 km Rozbiegani DecaToruńTAK
140 Słuniecki Tomasz Toruń 10,5 km Alumaster BiegaTAK
141 Smuczyński Wojciech Bydgoszcz 10,5 km BrakTAK
142 Sobczak- Dytkowicz Katarzyna Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
143 Stanecki Marcin Skierniewice 10,5 km parkrunskierniewiceTAK
144 Stasiak Monika Włocławek 10,5 km BrakTAK
145 Strużyńska Emilia Janowice 10,5 km JanowiceTAK
146 Strużyński Andrzej Janowice 10,5 km JanowiceTAK
147 Strzelecka Anna Kruszyn 10,5 km BrakTAK
148 Strzelecki Konrad Kruszyn 10,5 km WKB MARATOŃCZYK WłocławekTAK
149 Suliga Arleta Świecie 10,5 km BrakTAK
150 Szarszewska Natalia Lipno 10,5 km BrakTAK
151 Sztypka Justyna Włocławek 10,5 km WKB Maratończyk WłocławekTAK
152 Szychulska Izabela Lipno 10,5 km BrakTAK
153 Szychulski Michał Lipno 10,5 km BrakTAK
154 Szymański Robert Włocławek 10,5 km Anwil TEAMTAK
155 Trzcińska Jolanta Grudziadz 10,5 km Akademia bieganiaTAK
156 Turno Anna Unisław 10,5 km Turbo TeamTAK
157 Turno Szymon Unisław 10,5 km Turbo TeamTAK
158 Urbański Piotr Ciechocinek 10,5 km BrakTAK
159 Wesołowska Katarzyna Lulkowo 10,5 km BrakTAK
160 Widzisz Krzysztof Włocławek 10,5 km ANWIL TEAMTAK
161 Wierzbowski Piotr Brzozówka 10,5 km Świat Biegacza Fehlau Run TeamTAK
162 Winiecka Ewa Włocławek 10,5 km DietmedicaTAK
163 Winiecki Tomasz Włocławek 10,5 km BrakTAK
164 Wisniewski Andrzej Torun 10,5 km Carbon Tem TorunTAK
165 Wiśniewska Kornelia Gdansk 10,5 km BrakTAK
166 Wróblewska Małgorzata aleksandrów kujawski 10,5 km fulesTAK
167 Wzorek Paweł Swiecie 10,5 km BrakTAK
168 Zaborowska Aleksandra Warszawa 10,5 km 1 2 TriTAK
169 Zająć Adam Mosty 10,5 km BrakTAK
170 Zarecki Piotr Żnin 10,5 km Pałuki Running TeamTAK
171 Zieliński Roman Toruń 10,5 km NiezrzeszonyTAK
172 Ziółkowski Danuta Dobrzyń nad Wisłą 10,5 km BrakTAK
173 Zrąbkowski Bartosz Plebanka 10,5 km BrakTAK
174 Żbikowski Rafał Aleksandrów Kujawski 10,5 km PolkrysTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close