займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG WIEWIÓRKI 2017 WRZESIEŃ

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2017-09-16
Organizator: MOSiR Ruda Śląska
- KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
- SPS nr 15 Ruda Śląska
- Zakłady Mięsne Madej Wróbel
- dodatkowe pytania kierować do Augusta Jakubika tel. 506334584, mail: augustjakubik@op.pl
Opis zawodów: Termin i miejsce:
Wszystkie biegi odbędą się w Rudzie Śląskiej Halembie na terenie lasów państwowych. Impreza ma charakter rekreacyjny i najważniejszy jest systematyczny udział.
18.02.2017
18.03.2017
22.04.2017
13.05.2017
24.06.2017
08.07.2017
05.08.2017
14.10.2017
04.11.2017

Program zawodów:
9:00-10:45 - odbiór numerów startowych oraz dodatkowe zapisy (po godzinie 10:45 nie będą przyjmowane zapisy)
11:00 - start biegu dzieci
11:15 – start biegu głównego oraz Nordic Walking
Po sportowej rywalizacji wspólne ognisko i pieczenie kiełbasy

Trasa biegu, marszu i dystans:
- zawody odbędą się na pętli o długości 4200 m , którą można pokonać pięć razy ( każdy startujący indywidualnie decyduje o ilości okrążeń, limit na pokonanie pełnego dystansu 2:45 h) natomiast w konkurencji Nordic Walking trzy razy (maksymalny dystans 12,6 km)
- dzieci do lat 15 (rocznik 2002 i młodsi) 1000 m

Będzie prowadzona klasyfikacja generalna kobiet i mężczyzn z elektronicznym pomiarem czasu w konkurencji bieg jak również w Nordic Walking, dla każdej osoby kończącej zawody dyplom oraz poczęstunek (napój, kiełbaska, bułka lub baton. Wśród wszystkich uczestników konkurs z nagrodami niespodziankami. Zdobywcy pierwszych miejsc otrzymają upominki ufundowane przez sponsorów
Na koniec cyklu statuetka „Rudzka Wiewiórka” oraz drobne upominki dla najaktywniejszych uczestników, którzy wystartują siedem razy na dowolnym dystansie i w dowolnej konkurencji, dotyczy również biegu na dystansie 1000 m.
Osoby, które ukończą wszystkie biegi (również dzieci) otrzymają „Dużą Rudzką Wiewiórkę”
Wpisowe i wpłata: -zawodnicy powyżej 18 roku życia podpisują oświadczenie o udziale na własną odpowiedzialność. (Zawodnicy zobowiązani są do przedstawienia zaświadczenia lekarskiego o zdolności do udziału w biegu lub do podpisania oświadczenia udziału na własną odpowiedzialność). Osoby, które w dniu biegu nie ukończyły 18 lat zobowiązane są do posiadania pozwolenia na udział w zawodach od rodziców lub prawnych opiekunów, z ich podpisem i nr PESEL. Warunkiem dopuszczenia do startu jest obecność rodzica lub opiekuna wraz z dowodem osobistym w momencie weryfikacji zawodnika w biurze zawodów.
-zgłoszenia poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.biegwiewiorki.pl
- wysokość wpisowego bieg i Nordic Walking 20 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 15 zł.( po dokonaniu wpłaty należy przesłać skan karty na adres: a.pustelnik@mosir.rsl.pl)
- osoby zrzeszone w KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska opłata 15 zł
- bieg dzieci opłata 5 zł
którą należy wpłacić na konto: 02 1050 1331 1000 0010 0113 9227 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ul. Hallera 14 a, 41-709 Ruda Śląska tytuł - „Opłata wpisowego bieg Wiewiórki .......................(miesiąc którego opłata dotyczy)” z podaniem imienia i nazwiska osoby startującej w terminie do 7 dni od daty danego biegu. Opłata raz uiszczona nie podlega zwrotowi.
Opłata w dniu biegu w biurze zawodów: osoby dorosłe 25 zł, bieg dzieci 5 zł
- można dokonać jednorazowej opłaty za wszystkie 10 biegów wysokość opłaty 180 zł,
- posiadacze Rudzkiej Karty Rodziny 3+ oraz Karty Dużej Rodziny opłata 130 zł
- bieg dzieci 50 zł
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamiec Marcin Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
2 Adamiec Wiktor Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
3 Adamiec Mikołaj Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
4 Adamska Jagoda Zabrze Bieg Dzieci BrakTAK
5 Adamski Krzysztof Zabrze Bieg Główny BrakTAK
6 Adamus Aneta Chorzów Nordic Walking BrakTAK
7 Adamus Czesław Chorzów Bieg Główny BrakTAK
8 Antoni Madzia . Bieg Główny BrakTAK
9 Basa Przemysław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKATAK
10 Bąkowski Michał Ruda Śląska Bieg Główny brakTAK
11 Błaszczyk Martyna Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
12 Błońska-Polak Ewa Tarnowskie Góry Bieg Główny BTM RunnersNIE
13 Bogdan Jan Ruda Slaska Bieg Dzieci BrakTAK
14 Bończuk Paulina Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
15 Bończuk Julia Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
16 Cichy Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
17 Ciesiołka Marian Bytom Bieg Główny BrakNIE
18 Czarnecka Nina Chorzów Bieg Dzieci BrakNIE
19 Depta Andrzej RUDA ŚLĄSKA Bieg Główny BrakTAK
20 Depta Michał RUDA ŚLĄSKA Bieg Główny BrakNIE
21 Dewalski Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB KYOKUSHIN KARATETAK
22 Dewalski Dawid Ruda Śląska Bieg Główny ŚWIĘTOCHŁOWICKI KLUB KYOKUSHIN KARATETAK
23 Dorosińska Paulina Katowice Bieg Dzieci Sp.33NIE
24 Dorosińska Julia Katowice Bieg Dzieci Sp.33NIE
25 Drapa Zofia Świętochłowice Bieg Dzieci BrakTAK
26 Drynda Dariusz Ruda Ślaska Bieg Główny BrakTAK
27 Dzida Agata Ruda Śląska Bieg Główny Zabiegana mamaTAK
28 Dziekańska Marta Będzin Bieg Główny W pogoni za duchemNIE
29 Dziekańska Maja Będzin Bieg Dzieci W pogoni za duchemNIE
30 Dziekański Gustaw Będzin Bieg Dzieci W pogoni za duchemNIE
31 Gabor Anna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
32 Gabor Marek Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
33 Gabryś Paulina ruda śląska Bieg Dzieci BrakTAK
34 Gabryś Ania ruda śląska Bieg Dzieci BrakTAK
35 Gawlina Lesław Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
36 Gocałek Wiesław Tychy Nordic Walking 1960NIE
37 Golicz Piotr Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
38 Gorynowicz-Wieczorek Grażyna Mikołów Nordic Walking BrakTAK
39 Gorzelska Monika Bytom Bieg Dzieci BTM RUNNERSTAK
40 Górecka Danuta Rybnik Nordic Walking BrakTAK
41 Górecki Zdzisław Rybnik Nordic Walking BrakTAK
42 Górnik Jerzy Katowice Nordic Walking Katowice 49TAK
43 Gramatyka Ania Tychy Bieg Główny BrakTAK
44 Groń Krystian . Bieg Główny BrakTAK
45 Gryzik Joanna Ruda Śląska Bieg Główny Wataha TeamTAK
46 Hajduk Franciszek Radzionków Nordic Walking SieChodziTAK
47 Jabłonka Paweł . Bieg Główny BrakTAK
48 Jankowska Hanna Chorzów Bieg Główny BrakTAK
49 Janoszka Irena Radzionków Nordic Walking Cidry LotajomTAK
50 Jastrząbek Mateusz Orzesze Bieg Główny BrakNIE
51 Jezusek Barbara Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
52 Jędryka Sebastian Katowice Bieg Główny 3S BiegaczeTAK
53 Jonek Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking EMERYTY DEPTAJOMTAK
54 Józefiok Agnieszka Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
55 Kaczmarczyk Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
56 Kałuża Agnieszka Siemianowice Śląskie Bieg Główny BrakTAK
57 Kałuża Sławomir Siemianowice Śląskie Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
58 Kałuża Teresa Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
59 Kania Monika RUDA ŚLĄSKA Bieg Główny BrakTAK
60 Karas Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg Główny 1986TAK
61 Kiwic Zuzanna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na Kijach TAK
62 Kocoń Anna Żory Bieg Główny BrakTAK
63 Kołcz Mariola Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
64 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Nordic Walking FabrikaNordikaTAK
65 Kotowska Karolina Gliwice Nordic Walking BrakTAK
66 Kotynski Tadeusz Katowice Nordic Walking BrakTAK
67 Kozłowska Justyna Bytom Nordic Walking FabrikaNordikaNIE
68 Kożlicki Miłosz Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
69 Kożlicki Maksymilian Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
70 Kożlicki Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
71 Królikowska-Łoskot Danuta Katowice Nordic Walking STADION ŚląskiTAK
72 Krzon Andrzej Ruda Slaska Bieg Główny KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKaTAK
73 Kurek Edward KATOWICE Bieg Główny MOSIR CZELADZNIE
74 Kurek Adam Katowice Bieg Dzieci MOSIR CZELADZNIE
75 Kurkowska Aldona . Bieg Główny BrakTAK
76 Kwiatek Anna Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
77 Laksa Marlena Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
78 Langer Katarzyna Chorzów Bieg Główny BrakTAK
79 Langer Kamil Chorzów Bieg Dzieci BrakTAK
80 Łabędzka Urszula Bytom Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
81 Łopatka Kazimierz Piekary Śląskie Nordic Walking piekary śląskie osiirTAK
82 Maceluch Marta Rybnik Bieg Główny BrakTAK
83 Maceluch Krystyna Katowice Nordic Walking BrakTAK
84 Machajska Patrycja Katowice Bieg Główny AugusteamNIE
85 Majda Paweł Bytom Bieg Dzieci BrakNIE
86 Majek Zbigniew Chorzów Bieg Główny BrakTAK
87 Majek Sonia Chorzów Bieg Dzieci BrakNIE
88 Majek Krystyna Katowice Nordic Walking BrakTAK
89 Majek Zdzisław Katowice Nordic Walking BrakTAK
90 Majek Agnieszka Katowice Bieg Główny BrakTAK
91 Majek Maria Katowice Bieg Główny BrakTAK
92 Makowski Marek Tychy Nordic Walking BrakTAK
93 Mańka Sławomir Mikołów Bieg Główny BIEGAMY Z SERCEMTAK
94 Mańka Magdalena Mikołów Bieg Dzieci BrakTAK
95 Mańka Wiktoria Mikołów Bieg Dzieci BrakTAK
96 Matejek Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb " Ruda ŚląskaNIE
97 Mejer Jarosław Wyry Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaNIE
98 Michalska Beata Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
99 Michalska Bożena Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
100 Michalski Marek Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
101 Michalski Piotr Ruda Śląska Bieg Dzieci Sp. 15NIE
102 Mieszczanin Joanna Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
103 Mikitin Fabian Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
104 Mokrzycka Justyna Knurów Bieg Główny BIEGAMY Z SERCEMTAK
105 Moskal Bożena Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
106 Mrochem Mariusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
107 Mrochem Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
108 Mroczek Jan Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
109 Mroczek Danuta Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
110 Mroczek Monika Ruda Śl. Bieg Główny BrakTAK
111 Mrowiec Kinga Ruda Śląska Bieg Główny TL "Pogoń" Ruda ŚląskaNIE
112 Mrowiec Maria Bytom Nordic Walking Stadion ŚląskiTAK
113 Mrozek Krzysztof Ruda Śląska Bieg Główny GODULA TEAMTAK
114 Mrozek Jolanta Mikołów Bieg Główny BrakTAK
115 Muchowska Maria Gliwice Nordic Walking 1951NIE
116 Nawicki Adam Ruda Slaska Bieg Główny BrakTAK
117 Nowacka Żaneta Chorzów Bieg Główny BrakTAK
118 Nowacki Piotr Chorzów Bieg Główny BrakTAK
119 Orzechowska Aldona Ruda śląska Bieg Dzieci BrakNIE
120 Osadnik Monika Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
121 Osadnik Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
122 Ozga - Dewalska Mariola Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
123 Pakura Adrian Ruda Śląska Bieg Główny RFR TeamTAK
124 Parszewska Aleksandra bytom Bieg Główny btm runnersTAK
125 Paszyn Maja Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
126 Paszyn Szymon Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
127 Piłat Jarosław Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
128 Płonka Janina Gliwice Nordic Walking BrakNIE
129 Rajda Kinga Katowice Bieg Dzieci brakTAK
130 Rajda Aneta Katowice Bieg Główny KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
131 Ratajczyk Beata Zabrze Bieg Główny SAS ZABRZETAK
132 Rauch Julia Katowice Bieg Dzieci brakTAK
133 Rawicz-Grotowska Małgosia Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
134 Rolnik Remigiusz Mikołów Bieg Główny BrakTAK
135 Rolnik Marlena Mikołów Bieg Główny BrakTAK
136 Rolnik Bartosz Mikołów Bieg Główny BrakTAK
137 Rybsztajn Jolanta Ruda Śląska Nordic Walking brakTAK
138 Sidło Urszula Ruda Śląska Bieg Główny Drużyna BiegowaTAK
139 Skoczykłoda Roman Orzesze Nordic Walking Klub Stadion SląskiTAK
140 Skrzypski Marian Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF"Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
141 Smuda Krzysztof Tychy Bieg Główny BrakTAK
142 Smuda Ryszard Tychy Bieg Główny BrakNIE
143 Sobkowicz Jarosław Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
144 Sobkowicz Piotr Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
145 Sobkowicz Adam Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
146 Sowa-Sperczyńska Marta Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
147 Sperczyński Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
148 Sperczyński Filip Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
149 Stachowiak Beata Katowice Nordic Walking Stadion ŚląskiTAK
150 Stachowiak Sebastian Katowice Bieg Główny Stadion ŚląskiNIE
151 Stanke Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
152 Stary Damian Ruda Śląska Bieg Główny ADS Masna KrytycznaTAK
153 Stosz Bartosz Chorzów Bieg Główny BrakTAK
154 Synowiec Andrzej Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa na KijachTAK
155 Syzdół Wojciech Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
156 Syzdół Franciszek Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
157 Syzdół Marcin Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
158 Szala Marcin Łaziska Górne Bieg Główny Gůrny ŚlůnskNIE
159 Szefer Seweryn Ruda Śląska Bieg Główny ALWTTAK
160 Szefer Tomasz Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
161 Szewczyk Urszula Katowice Bieg Główny AugusteamTAK
162 Szołtysek Adrian Paniówki Bieg Główny BrakNIE
163 Szołtysek Krystian Paniówki Bieg Dzieci BrakNIE
164 Szot Jarosław Katowice Bieg Główny BrakTAK
165 Szymon Matejek Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
166 Świerkosz Ryszard Ruda Śląska Nordic Walking BrakTAK
167 Tkocz Alicja Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
168 Tkocz Adam Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
169 Tlatlik Karolina Orzesze Bieg Dzieci BrakTAK
170 Tomczak Maja Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
171 Tomczak Jacek Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
172 Tomczyk Nikola Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
173 Trzewiczek Stanisław Katowice Bieg Główny BrakTAK
174 Tyburski Przemysław Bytom Nordic Walking BrakNIE
175 Ulańczyk Julia Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
176 Wadelska Marlena Ruda Śląska Bieg Dzieci brakTAK
177 Walach Natalia Ruda śląska Bieg Dzieci BrakNIE
178 Warzocha Danuta Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
179 Wcisło Dariusz Katowice Bieg Główny BrakNIE
180 Widliński Roman Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakTAK
181 Widuch Michał Orzesze Bieg Główny BrakTAK
182 Wieczorek Roman Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
183 Wieczorek Adam Katowice Bieg Główny Culture KampfNIE
184 Wiktorzak Elżbieta Katowice Nordic Walking Stadion ŚlaskiTAK
185 Wisowska Bożena Ruda Śląska Nordic Walking Ekipa Na KijachTAK
186 Wiśniewska Marzanna Zabrze Nordic Walking BrakTAK
187 Wiśniewski Sławomir Zabrze Nordic Walking BrakTAK
188 Wiśniewski Tomasz Jastrzębie Zdrój Bieg Główny SBD Energetyk RybnikTAK
189 Wiśniowska Wanesa Chorzów Bieg Dzieci JaskółkiNIE
190 Witała Damian Ruda Śląska Bieg Główny PWiK Ruda ŚląskaTAK
191 Wolny Katarzyna Siemianowice Śląskie Bieg Główny BrakTAK
192 Wolny Leszek Katowice Nordic Walking Nordic Walking Stadion ŚląskiTAK
193 Wolny Kazimierz Ruda Śląska Bieg Dzieci BrakNIE
194 Woźnicki Ireneusz Ruda Śląska Bieg Główny BrakNIE
195 Wójcik Agata Ruda Śląska Bieg Dzieci SP 16TAK
196 Wójcik Katarzyna Ruda Śląska Nordic Walking EKIPA NA KIJACHTAK
197 Wójcik Olga Ruda Śląska Bieg Dzieci Miejskie Przedszkole nr 20 w Rudzie ŚląskiejTAK
198 Wręczycki Ireneusz chorzów Bieg Główny BrakTAK
199 Wysocka Katarzyna Katowice Bieg Główny BrakTAK
200 Wysocka Kinga Katowice Bieg Główny SP 67 KatowiceTAK
201 Wysocki Mariusz Katowice Bieg Główny BrakTAK
202 Wysocki Dawid Katowice Bieg Główny SP 67 KatowiceTAK
203 Zbąski Bartłomiej Ruda Śląska Bieg Główny KRS TKKF Jastrząb RudaŚląskaNIE
204 Zielonka Agnieszka Ruda Śląska Bieg Główny BrakTAK
205 Zobek Edward Sosnowiec Nordic Walking osoba niepełnosprawnaTAK
206 Żebracka Kornelia Wyry Bieg Główny BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close