Nazwa zawodów: | BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH |
Miejsce i termin: | Przemyśl, 2017-02-26 |
Organizator: | ORGANIZATOR I KOORDYNATOR AKCJI OGÓLNOPOLSKIEJ: Fundacja Wolność i Demokracja Al. Ujazdowskie 37 lok. 2 00-540 Warszawa tel/fax: +48226291536 fundacja@wid.org.pl PARTNERZY Urząd Miasta Przemyśla Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK KONTAKT: • Dyrektor zawodów Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl • Koordynator biegu - kontakt ze służbami mundurowymi Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com • Koordynator biegu - kontakt z mediami Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl • Sędzia Główny Zawodów Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl |
Opis zawodów: | TERMIN, MIEJSCE 26 lutego 2017, godz. 12.00 Zamek Kazimierzowski, Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1, 37-700 Przemyśl TRASA, DYSTANS Do wyboru będą przygotowane 2 trasy w Parku Miejskim: TRASA 1: dystans 1963 m • 1 pętla. • Pofałdowana (teren Parku Miejskiego). • Nawierzchnia kamienista, brukowa, fragmentami miękka. • Trasa nie posiada atestu PZLA, ale będzie oznakowana i zabezpieczona. • Zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący 20 minut. • Start godz. 12:00 TRASA 2: dystans 6 km • 2 pętle. • Pofałdowana (teren Parku Miejskiego). • Nawierzchnia kamienista, brukowa, fragmentami miękka. • Trasa nie posiada atestu PZLA, ale będzie oznakowana i zabezpieczona. • Zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący 70 minut • Start godz. 12:25. BIURO ZAWODÓW, SZATNIE, DEPOZYTY • Adres biura zawodów, szatni oraz depozytów: Zamek Kazimierzowski, Aleje XXV Polskiej Drużyny Strzeleckiej 1, 37-700 Przemyśl (od godz. 9:00 – 11:30) • Pozostawienie i odbiór depozytów odbywać się będzie na podstawie numeru startowego. • Za rzeczy wartościowe pozostawione w depozycie organizator nie odpowiada. KLASYFIKACJA Klasyfikacja Generalna Kobiet i Mężczyzn na dwóch dystansach (miejsca 1 – 3) UCZESTNICTWO • W biegu na 6 km prawo startu mają zawodnicy, którzy ukończyli 16 lat. Osoby które, nie ukończyły 16 lat mogą startować w biegu na dystansie 1963m, za okazaniem pisemnej zgody prawnego opiekuna. Pozostałe informacje patrz regulamin u dołu strony |
Wpisowe i wpłata: | • Zapisy do biegu głównego odbywają się przy pomocy formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie wwwhttp://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=94 do dnia 20.02.2017 lub osobiście 26 lutego 2017 roku w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn. • Uczestnicy biegu zobowiązani są do wpłacenia wpisowego w wysokości: Trasa nr 1 – 20 zł Trasa nr 2 – 20 zł • Ze względu na limit 400 osób liczy się kolejność wpłat !!! • W dniu 24.02.2017 zawodnicy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy zapisów, powtórna rejestracja będzie możliwa w dniu zawodów pod warunkiem niewyczerpania limitu bez pierwszeństwa • Numer konta do wpłaty: Przemyski Klub Biegacza PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548 • W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz dopisek „Tropem Wilczym”. W przypadku braku tych informacji system może nie uwzględnić wpłaty. Prosimy wówczas o kontakt. • W przypadku rezygnacji z uczestnictwa opłata startowa nie podlega zwrotowi. Nie ma możliwości przeniesienia jej na inną osobę. • Istnieje możliwość wniesienia opłaty grupowej. W tytule przelewu należy wpisać dane wszystkich zgłoszonych osób. |
Limit zawodników: | 395 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Amarowicz Jacek | Tarnawce | 6 km | Brak | TAK |
2 | Andrasz Paweł | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
3 | Artym Magdalena | ..... | 1963 m | Brak | TAK |
4 | Artym Jakub | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
5 | Bachusz Bartosz | Przemyśl | 1963 m | Musculus Cremaster | TAK |
6 | Bacza Piotr | Żurawica | 6 km | Brak | TAK |
7 | Badlik Maracin | Żurawica | 1963 m | IPA Region Przemyśl | TAK |
8 | Badlik Karolina | Żurawica | 1963 m | Brak | TAK |
9 | Badlik Michał | Żurawica | 1963 m | Brak | TAK |
10 | Bagińska Justyna | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
11 | Bajera Mateusz | Garwolin | 6 km | Brak | TAK |
12 | Balicki Sebastian | proszę o kontakt CHRONOTEX | 1963 m | Brak | TAK |
13 | Banicka Agnieszka | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
14 | Banicki Michał | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
15 | Bar Michał | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
16 | Baran Maciej | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
17 | Barski Paweł | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
18 | Basarab Grzegorz | Przemysl | 6 km | Brak | TAK |
19 | Bator Jarosław | Rzeszów | 6 km | Brak | TAK |
20 | Bazanowska Marta | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
21 | Bednarz Franciszek | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
22 | Bembenk Jan | Przemyśl | 6 km | PTC Przemyśl, Fredry 5 | TAK |
23 | Bereźnicka Monika | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
24 | Bernat Wojciech | Ryki | 6 km | Piękne i Brodacze/biegusiem.pl | TAK |
25 | Bieliszak Maciej | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
26 | Bieniek Adam | Gliwice | 6 km | Brak | TAK |
27 | Blama Adrian | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
28 | Blama Adam | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
29 | Blama Marek | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
30 | Blicharz Bartosz | Rzeszów | 6 km | Kraina Rodu Najwierniejszych | TAK |
31 | Bobala Krystian | Przemysl | 6 km | Brak | TAK |
32 | Bocul Rafał | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
33 | Bocul Małgorzata | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
34 | Bodnar Hanna | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
35 | Bodnar Ksenia | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
36 | Borowiec Jaromir | Rzeszów | 6 km | KM PSP RZESZÓW | TAK |
37 | Broda Łukasz | Rzeszów | 6 km | Piękne i Brodacze | TAK |
38 | Buczkowska Sylwia | Skołoszów | 6 km | Piękne i Brodacze | TAK |
39 | Bykowski Andrzej | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
40 | Chlebek Tomasz | Rzeszów | 6 km | Brak | TAK |
41 | Choma Robert | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
42 | Cielecki Marcin | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
43 | Ciezar Maciej | Łańcut | 6 km | ANEMIC TURBO | TAK |
44 | Czaja Wacław | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
45 | Czech Sebastian | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
46 | Danielak Beata | Ostrów | 6 km | Brak | TAK |
47 | Danielak Agnieszka | Ostrów | 6 km | Brak | TAK |
48 | Dańko Patrycja | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
49 | Domin Danuta | Dubiecko | 6 km | Brak | TAK |
50 | Domka Justyna | Radymno | 6 km | Brak | TAK |
51 | Dryja Grzegorz | Rzeszów | 6 km | PSP | TAK |
52 | Dryniak Daniel | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
53 | Duda Piotr | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
54 | Duszczak Radosław | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
55 | Dziurzyńska Magdalena | Przemysl | 6 km | Brak | TAK |
56 | Dziurzyński Krzysztof | Przemyśl | 6 km | PTC Przemyśl | TAK |
57 | Elińska Anna | Żurawica | 1963 m | Brak | TAK |
58 | Fedio Marek | Ujkowice | 6 km | Brak | TAK |
59 | Feduniewicz Izabela | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
60 | Ficak Ksenia | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
61 | Fin-Szumowski Waldemar | Przemyśl | 6 km | JB Multimedia | TAK |
62 | Fior Tomasz | Rzeszów | 6 km | WŻW Rzeszów | TAK |
63 | Fleszar Andrzej | Duńkowice | 6 km | WŻW Rzeszów | TAK |
64 | Furgała Daniel | Lubaczów | 6 km | Brak | TAK |
65 | Gajewska Małgorzata | Medyka | 1963 m | Brak | TAK |
66 | Garbarz Monika | Wrocanka | 6 km | Szafa Biegacza Team | TAK |
67 | Gawczyńska - Bacza Izabela | Żurawica | 6 km | Brak | TAK |
68 | Gaweł Iga | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
69 | Gaweł Marcin | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
70 | Gaweł Marzena | Przemyśl | 6 km | PKB | TAK |
71 | Gaworecka Monika | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
72 | Glinczak Mariola | Kłokowice | 1963 m | Brak | TAK |
73 | Golik Aleksander | Medyka | 1963 m | Nie | TAK |
74 | Golik Paweł | Medyka | 1963 m | Nie | TAK |
75 | Góral Kamil | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
76 | Górny Łukasz | Przemyśl | 1963 m | BRAK | TAK |
77 | Grabowski Damian | Orły | 6 km | KM PSP Przemyśl | TAK |
78 | Gradowska Katarzyna | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
79 | Gremska Joanna | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
80 | Grodecki Piotr | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
81 | Grzegorzak Leszek | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
82 | Gut Jacek | Hucisko | 6 km | OSP Hucisko | TAK |
83 | Hałoń Kamil | Jankowice | 6 km | 5 Batalion Strzelców Podhalańskich | TAK |
84 | Hamryszczak Rafał | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
85 | Hamryszczak Janusz | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
86 | Hamryszczak Dawid | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
87 | Harłacz Artur | Buszkowice | 6 km | Brak | TAK |
88 | Hataś Zuzanna | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
89 | Hataś Hubert | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
90 | Hataś Agnieszka | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
91 | Hawajska Natalia | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
92 | Hawro Kinga | Kraczkowa | 1963 m | OSP Husów | TAK |
93 | Hawro Sylwia | Kraczkowa | 1963 m | OSP Husówa | TAK |
94 | Hnatów Tomasz | Czudec | 6 km | Brak | TAK |
95 | Igras Anita | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
96 | Igras Adrian | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
97 | Jabłońska Izabela | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
98 | Jach Adrian | Medyka | 1963 m | JS2030 | TAK |
99 | Jałocha Mieczysław | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
100 | Janzer Janusz | Przemyśl | 6 km | PKB Przemyśl | TAK |
101 | Jędyczowski Maciej | Przemyśl | 6 km | 21 Przemyska Drużyna Harcerska | TAK |
102 | Jodłowski Przemysław | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
103 | Kaczmarek Kacper | Przemyśl | 1963 m | Czuwaj Wiaro | TAK |
104 | Kaczmarek Norbert | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
105 | Kaczor Tomasz | Przewrotne | 6 km | KM PSP RZESZÓW | TAK |
106 | Kalinowska Dominika | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
107 | Kalinowska Ewa | Przemysl | 6 km | Biegam bo lubie | TAK |
108 | Karwowski Maciej | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
109 | Kasprzyk Michał | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
110 | Kawa Tomasz | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
111 | Kądziela Joanna | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
112 | Kędzior Michał | Rzeszów | 6 km | Drużyna Szpiku | TAK |
113 | Kic Damian | Przemyśl | 6 km | Szafa Biegacza Team/CWKS Resovia Reszów | TAK |
114 | Kicińska Dorota | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
115 | Kicińska Anna | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
116 | Kielar Daniel | Cieszanów | 6 km | Brak | TAK |
117 | Kiełb Jakub | Rzeszów | 6 km | Brak | TAK |
118 | Kijanka Paulina | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
119 | Kijanka Michał | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
120 | Kijanka Rafał | Przemysl | 6 km | Brak | TAK |
121 | Kijanka Weronika | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
122 | Kikiela Pawel | Psl | 6 km | Brak | TAK |
123 | Kindlik Dominik | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
124 | Kipp Zbigniew | Przemysl | 6 km | Biegam bo lubie | TAK |
125 | Klimko Dawid | Przemyśl | 6 km | Brak | NIE |
126 | Klinger Rafał | Orły | 1963 m | Brak | TAK |
127 | Klus Piotr | Rzeszów | 6 km | Piękne i Brodacze | TAK |
128 | Kluz Rafał | Przemyśl | 1963 m | 5 bsp | TAK |
129 | Kłak Andrzej | Bolestraszyce | 6 km | 5 batalion strzelców podhalańskich | TAK |
130 | Kłymińska Aneta | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
131 | Knaż Przemysław | Medyka | 1963 m | Przemyski Klub Sportu i Rekreacji "PODKARPACIE' | TAK |
132 | Koczanowicz Piotr | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
133 | Kogut Leszek | Grochowce | 6 km | Brak | TAK |
134 | Kohut Dariusz | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Biegacza PSP | TAK |
135 | Kołodziejczak Jolanta | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
136 | Komorowska Laura | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
137 | Komorowski Artur | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
138 | Kondracki Tomasz | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
139 | Konieczny Mariusz | Łańcut | 6 km | brak | TAK |
140 | Kopeć Dawid | Skołoszów | 1963 m | Brak | TAK |
141 | Kopylec Tomasz | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Boegacza | TAK |
142 | Korzeniowska Małgorzata | Przemyśl | 1963 m | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
143 | Korzeniowski Władysław | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
144 | Kosicka Julia | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
145 | Kosterkiewicz Marcin | Przemyśl | 6 km | PTC | TAK |
146 | Kowalik Wojciech | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
147 | Kowalska Aleksandra | Krasiczyn | 1963 m | Brak | TAK |
148 | Kowalska Agata | Krasiczyn | 1963 m | Brak | TAK |
149 | Kowalski Krzysztof | Krasiczyn | 1963 m | Brak | TAK |
150 | Kowieszko Marcin | Przemysl | 6 km | Brak | TAK |
151 | Kozioł Katarzyna | nowy targ | 1963 m | Brak | TAK |
152 | Kozłowski Krzysztof | Dybawka | 1963 m | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
153 | Kozłowski Bartosz | Dybawka | 1963 m | Brak | TAK |
154 | Krasowski Marek | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
155 | Krawczykowska Zuzanna | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
156 | Krawczykowski Kamil | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
157 | Krawiec Łukasz | Bolestraszyce | 6 km | Czarni Bolestraszyce | TAK |
158 | Krewko Przemek | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
159 | Krewko Edyta | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
160 | Król Emilia | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
161 | Kruk Kamil | Przemyśl | 1963 m | JS 2030 | TAK |
162 | Kruszyński Paweł | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
163 | Kruszyński Marek | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
164 | Krzeszowski Piotr | Jarosław | 6 km | brak | TAK |
165 | Kubas Piotr | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
166 | Kubiczek Adam | Żurawica | 6 km | Brak | TAK |
167 | Kuc Alicja | Buszkowiczki | 6 km | Brak | TAK |
168 | Kuc Marian | Buszkowiczki | 6 km | Brak | TAK |
169 | Kumięga Monika | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
170 | Kuropatwa Kazimierz | Przemyśl | 1963 m | Sarafis | TAK |
171 | Kurzydło Marcin | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
172 | Kuźmiński Maciej | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
173 | Kuźniar Jacek | Rozbórz Długi | 6 km | Brak | TAK |
174 | Lasek Damian | Rzeszów | 6 km | Brak | TAK |
175 | Latusek Konrad | Żurawica | 1963 m | Brak | NIE |
176 | Leszczyńska Marta | Radymno | 1963 m | Brak | TAK |
177 | Leśny Robert | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
178 | Lis Jadwiga | Styków | 6 km | KW PSP Rzeszów | TAK |
179 | Lisak Michał | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
180 | Lizak Łukasz | Przemyśl | 1963 m | 5 Batalion Strzelców Podhalańskich | TAK |
181 | Lizak Barbara | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
182 | Łabudzki Szymon | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
183 | Łabudzki Jan | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
184 | Łabudzki Marcin | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
185 | Łapiński Andrzej | Orły | 1963 m | Brak | TAK |
186 | Maciewicz Tomasz | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
187 | Maciewicz Monika | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
188 | Maciewicz Remigiusz | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
189 | Majewska Magdalena | Przemyśl | 1963 m | Izba celna Przemyśl | NIE |
190 | Majewski Maksymilian | Przemyśl | 1963 m | Brak | NIE |
191 | Majkrzak Marcel | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
192 | Majkrzak Bogusław | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
193 | Makowiecki Przemysław | Przemysl | 1963 m | CZUWAJ WIARO | TAK |
194 | Makowiecki Radosław | Przemyśl | 6 km | Czuwaj Wiaro! | TAK |
195 | Maksymowicz Bogumił | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
196 | Malik Grzegorz | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
197 | Mandzyn Magdalena | Buszkowiczki | 1963 m | Szkoła Podstawowa Buszkowiczki | TAK |
198 | Mandzyn Kazimierz | Buszkowiczki | 1963 m | Koleje Polskie | TAK |
199 | Marczakiewicz Patryk | Hermanowice | 6 km | Przemyski Klub Biegacza, Politechnika Rzeszowska A | TAK |
200 | Marecki Łukasz | Sokołów Młp. | 1963 m | Morsy Sokołów Młp. | TAK |
201 | Markowski Piotr | Przemyśl | 6 km | 1.ORel | TAK |
202 | Materna Dawid | Rzeszów | 6 km | Asseco Active Team | TAK |
203 | Matuszak Jakub | Rzeszów | 6 km | Brak | TAK |
204 | Maziarz Marta | Zarzecze | 6 km | Brak | TAK |
205 | Mazur Jakub | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
206 | Mazur Magdalena | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
207 | Mazur Hubert | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
208 | Mercik Agnieszka | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
209 | Mielniczek Wojciech | Bochnia | 1963 m | Brak | TAK |
210 | Mik Krystyna | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
211 | Mikoś Dariusz | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
212 | Miszczyszyn Jacek | Przemyśl | 6 km | Czuwaj Wiaro! | TAK |
213 | Mocio Michał | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
214 | Mossur Krzysztof | Grochowce | 6 km | - | TAK |
215 | Mrozovich Agnes | Jaroslove | 6 km | Brak | TAK |
216 | Muszakiewicz Klaudia | Wyszatyce | 6 km | Brak | TAK |
217 | Niedzielska Barbara | Dynów | 1963 m | Aktywny Dynów | TAK |
218 | Niedzielski Dariusz | Dynów | 6 km | KM PSP Rzeszów | TAK |
219 | Niemiec Karol | Radymno | 6 km | Biuro Wołosz | TAK |
220 | Nowakowski Wiesław | Przemyśl | 6 km | - | TAK |
221 | Nykiel Karol | Przemyśl | 1963 m | ZSS Przemyśl | TAK |
222 | Nykiel Tomasz | Przemyśl | 6 km | PKB | TAK |
223 | Ochęduszko Paulina | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
224 | Oczoś Hubert | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
225 | Olko Grzegorz | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
226 | Olko Aleksander | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
227 | Orzechowski Tomasz | Łańcut | 6 km | MOCZYMORDY | TAK |
228 | Osada Gabriela | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
229 | Owczarek Mariusz | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
230 | Pacławska Weronika | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
231 | Pałys Ewa | Dynów | 1963 m | Brak | TAK |
232 | Paterek Waldemar | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
233 | Pawlikowski Piotr | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
234 | Pawliński Michał | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
235 | Pawliszak Wojciech | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
236 | Pempus Magdalena | Przemyśl | 1963 m | UKS Tempo 5 | TAK |
237 | Pempus Remigiusz | Przemyśl | 1963 m | UKS Tempo 5 | TAK |
238 | Pempus Bernard | Przemyśl | 1963 m | UKS Tempo 5 | TAK |
239 | Perczyk Grzegorz | Malkowice | 1963 m | Brak | TAK |
240 | Piątek Beata | Łańcut | 6 km | Brak | TAK |
241 | Piątkowska Wioletta | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
242 | Pietruś Paweł | Buszkowice | 1963 m | Brak | TAK |
243 | Pietruś Justyna | Żurawica | 1963 m | Brak | TAK |
244 | Piksa Oliwia | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
245 | Piotrowicz Marta | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
246 | Piotrowicz Bartosz | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
247 | Plis Sławomir | Przemyśl | 6 km | - | TAK |
248 | Płonka Honorata | Fredropol | 6 km | HDK PCK Żołnierski Dar przy 5 bsp | TAK |
249 | Podolak Piotr | Pikulice | 6 km | Brak | TAK |
250 | Pogorzelec Żaneta | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
251 | Polańska Martyna | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
252 | Polańska Bogusława | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
253 | Polański Tomasz | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
254 | Polianska Yuliia | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
255 | Popławski Krzysztof | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
256 | Posadzki Paweł | Sanok | 6 km | 5 Batalon Strzelców Podhalańskich | TAK |
257 | Potoczna Paulina | Sanok | 1963 m | Brak | TAK |
258 | Poznański Michał | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
259 | Preisner Robert | Przrmyśl | 6 km | PKB i Przemyski Klub Podkarpacie | TAK |
260 | Prokop Leszek | Krowniki | 1963 m | Brak | TAK |
261 | Prus Łukasz | Ostrów | 6 km | Brak | TAK |
262 | Pudlik Karol | Przemyśl | 1963 m | 2.Orel/JW5699 | TAK |
263 | Pudlik Jacek | Przemyśl | 1963 m | UKS ORLIK Przemyśl | TAK |
264 | Rabiej Krzysztof | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
265 | Raczkowski Rafał | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
266 | Radochoński Antoni | Dubiecko | 1963 m | Brak | TAK |
267 | Radochoński Piotr | Dubiecko | 6 km | Brak | TAK |
268 | Radosław Słabicki | Walawa | 6 km | Brak | TAK |
269 | Radziejowska Agnieszka | Żurawica | 1963 m | Brak | TAK |
270 | Radziejowski Tomasz | Żurawica | 6 km | Brak | TAK |
271 | Radziejowski Aleksander | Żurawica | 6 km | Brak | TAK |
272 | Rawski Krystian | Horyniec-zdrój | 6 km | Brak | TAK |
273 | Rokita Monika | Przemyśl | 6 km | Sanowa Team | TAK |
274 | Rościński Franciszek | Zahutyń | 6 km | Brak | TAK |
275 | Rusinowska Genowefa | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
276 | Rut Stanisław | Rzeszów | 6 km | Brak | TAK |
277 | Rybienik Mateusz | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
278 | Ryś Katarzyna | Olszany | 6 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
279 | Sałdan Barbara | Buszkowice | 1963 m | Brak | TAK |
280 | Sałdan Krzysztof | Buszkowice | 6 km | Brak | TAK |
281 | Sałdan Grzegorz | Buszkowice | 6 km | Brak | TAK |
282 | Sanocka Małgorzata | ............... | 6 km | Brak | TAK |
283 | Sanocka Weronika | ............. | 1963 m | Brak | TAK |
284 | Sanocki Maciej | Ujkowice | 1963 m | SPRINT Ujkowice | TAK |
285 | Sanok Aleksandra | Dachnów | 6 km | Brak | TAK |
286 | Sieczko Adrian | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
287 | Sienkiewicz Krzysztof | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
288 | Sikora Adam | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
289 | Sikora Grzegorz | Przemyśl | 1963 m | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
290 | Skolarczyk Bartłomiej | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
291 | Skolarczyk Katarzyna | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
292 | Skowronek Ryszard | Przemyśl | 1963 m | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | TAK |
293 | Skórka Ireneusz | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro | TAK |
294 | Skrzyszowski Maksymilian | Rzeszów | 1963 m | Brak | TAK |
295 | Skuneczny Krzysztof | proszę o kontakt CHRONOTEX | 1963 m | Brak | TAK |
296 | Słota Marta | Ołpiny | 6 km | Brak | TAK |
297 | Smoliniec Karol | Dachnów | 6 km | Brak | TAK |
298 | Smoliński Adam | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
299 | Smołucha Patryk | 10 | 1963 m | JS2030 | TAK |
300 | Sobejko Artur | Bolestraszyce | 6 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
301 | Socha Marcin | Dynów | 6 km | Aktywny Dynów | TAK |
302 | Sochacka Anna | Reczpol | 1963 m | Brak | TAK |
303 | Sojka Magdalena | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
304 | Sojka Agnieszka | Przemyśl | 1963 m | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
305 | Solarz Wiesław | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
306 | Solska Sylwia | Hureczko | 6 km | Brak | TAK |
307 | Solski Mirosław | Hureczko | 6 km | 5batalon strzelców podhalańskich | TAK |
308 | Sondej Wiesław | Sokołów Młp. | 6 km | Morsy Sokołów Młp. | TAK |
309 | Specylak Krzysztof | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
310 | Sporniak Krzysztof | Targowiska | 6 km | Jaksa Team | TAK |
311 | Stańko Oliwia | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
312 | Steć Jakub | Rożubowice | 6 km | Brak | TAK |
313 | Stolarczyk Dagmara | nowy targ | 1963 m | Brak | TAK |
314 | Strusiewicz Dariusz | Stanisławczyk | 6 km | 5batalon strzelców podhalańskich | TAK |
315 | Strzelec Martyna | Przemyśl | 1963 m | UKS Tempo 5 | TAK |
316 | Strzelec Justyna | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
317 | Sudoł Weronika | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
318 | Sura Jan | Przemyśl | 6 km | brak | TAK |
319 | Surmacz Sławek | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
320 | Surmiak Piotr | żurawica | 6 km | Brak | TAK |
321 | Surowiec Krzysztof | Wólka Podleśna | 6 km | KM PSP Rzeszów | TAK |
322 | Szacki Tomasz | przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
323 | Szary Marek | Trzebownisko | 6 km | Piękne i Brodacze | TAK |
324 | Szczepanik Julia | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
325 | Szczepanik Teresa | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
326 | Szczupak Magdalena | Żurawica | 1963 m | Brak | TAK |
327 | Szeliga Benedykt | Gliwice | 6 km | Brak | TAK |
328 | Szeremeta Maciej Jacek | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
329 | Szeruga Mateusz | Krówniki | 1963 m | XIV Przemyska Harcerska Drużyna Wodna im. hm. Edwa | TAK |
330 | Szpunar Andrzej | Rzeszów | 6 km | KM PSP Rzeszów | TAK |
331 | Szwedka Piotr | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
332 | Szybiak Joanna | Krzywcza | 6 km | brak | TAK |
333 | Szybiak Waldemar | Przemyśl | 6 km | brak | TAK |
334 | Szybiak Maciej | Krzywcza | 6 km | brak | TAK |
335 | Szyszko Mariusz | Gliwice | 6 km | Brak | TAK |
336 | Śpiewak Krystian | Żurawica | 1963 m | Brak | TAK |
337 | Świętyniowska Iwona | Hermanowice | 6 km | Brak | TAK |
338 | Tomasz Pruchnicki | Przemyśl | 1963 m | JS 2030 | TAK |
339 | Tomaszewski Adam | Michałówka | 6 km | Brak | TAK |
340 | Tracz Łukasz | Radymno | 6 km | AquaReh | TAK |
341 | Trociński Maciej | Gliwice | 6 km | Brak | TAK |
342 | Trojan Krzysztof | Przemyśl | 1963 m | brak | TAK |
343 | Trojnar Justyna | Przemysl | 1963 m | Brak | TAK |
344 | Trojnar Tomek | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
345 | Trojnar Eryk | Przemysl | 1963 m | Brak | TAK |
346 | Trusz Paweł | Przemyśl | 6 km | Młode Wilki | TAK |
347 | Turko Szymon | Grabowiec | 6 km | Brak | TAK |
348 | Wach Jacek | Małkowice | 6 km | Brak | TAK |
349 | Wais Maciej | Targowiska | 1963 m | Brak | TAK |
350 | Wanat Bartosz | Rzeszów | 6 km | Brak | TAK |
351 | Wasyłeczko Mateusz | Fredropol | 6 km | Brak | TAK |
352 | Wasyłeczko Dawid | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
353 | Wasyłeczko Piotr | Fredropol | 6 km | Brak | TAK |
354 | Ważny Łukasz | Ruda Różaniecka | 6 km | Brak | TAK |
355 | Weresińska Aleksandra | Stubno | 6 km | Brak | TAK |
356 | Weresiński Michał | Stubno | 6 km | Brak | TAK |
357 | Wiąckiewicz Beata | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
358 | Widaj Konrad | Przemyśl | 1963 m | Polonia Przemyśl | TAK |
359 | Wiercioch Witold | Jasionka | 6 km | Brak | TAK |
360 | Wilczak Janusz | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
361 | Wilk Tomasz | Grochowce | 6 km | Brak | TAK |
362 | Winiarczyk Magdalena | Przemysl | 6 km | PTC Przemysl | TAK |
363 | Winiarz Witek | Ostrów | 6 km | Przemyski klub biegacza | TAK |
364 | Witko Jerzy | Fredropol | 6 km | Brak | TAK |
365 | Witryk Lesław | Przemyśl | 6 km | 5 bsp | TAK |
366 | Włoch Adriana | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
367 | Wnuk Norbert | Przemyśl | 6 km | 1ORel/JW3411 | TAK |
368 | Wojciechowska Aleksandra | Łętownia | 1963 m | Brak | TAK |
369 | Wojciechowski Krzysztof | Łańcut | 6 km | Brak | TAK |
370 | Wolak Piotr | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
371 | Wolak Tomasz | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
372 | Wołosz Marcin | Radymno | 6 km | Biuro Wołosz | TAK |
373 | Worobel - Halejcio Aleksandra | Sieniawa | 6 km | Brak | TAK |
374 | Woźny Łukasz | Rzeszów | 6 km | Brak | TAK |
375 | Wójcicki Grzegorz | Przemyśl | 1963 m | UKS Tempo 5 | TAK |
376 | Wrobel Michal | Warszawa | 6 km | Brak | TAK |
377 | Wyrwicz Adam | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
378 | Wyrwicz Monika | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
379 | Wysocka Anna | Warszawa | 6 km | Brak | TAK |
380 | Wyszkida Dawid | Przemyśl | 6 km | SRS Czuwaj Przemyśl | TAK |
381 | Wywłoka Paulina | Wierzbna 220 c | 6 km | Wichura Jarosław | TAK |
382 | Wywrot Julia | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
383 | Wywrot Natalia | Przemyśl | 1963 m | UKS TEMPO 5 | TAK |
384 | Zabroni Rafał | Przemyśl | 1963 m | Brak | TAK |
385 | Zacharko Krzysztof | Żurawica | 1963 m | Brak | TAK |
386 | Zadarecki Paweł | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
387 | Zagulak Dawid | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |
388 | Zagulak Agnieszka | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
389 | Zajaczkowski Jerzy | Przemyśl | 6 km | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA-FIBRIS TEAM | TAK |
390 | Zajezierski Kamil | Przemyśl | 1963 m | 21 PDH | TAK |
391 | Zaręba Grzegorz | Przemyśl | 6 km | a | TAK |
392 | Zawada Katarzyna | Kłokowice | 1963 m | Brak | TAK |
393 | Zieliński Dariusz | Wyżne | 6 km | Brak | TAK |
394 | Żeglecki Rafał | Przemyśl | 6 km | Przemyski Klub Biegacza | TAK |
395 | Żołnierz Tomasz | Przemyśl | 6 km | Brak | TAK |