Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

II DYSZKA PIĘCIU STAWÓW

Miejsce i termin: Janków Przygodzki, 2017-06-11
Organizator: Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społeczności Wiejskiej Gminy Przygodzice;
Zespół Szkół w Jankowie Przygodzkim;
Rada Rodziców Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim;
Sołectwo Janków Przygodzki;
Gmina Przygodzice.
Nadleśnictwo Antonin


Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 62 735 06 72
Dyrektor biegu:
p. Barbara Szymanowska tel. 602-294-050 e-mail: szymanowskabarbara6@gmail.com
p. Marcin Borecki tel. 604-782-075 e-mail: boreckimarcin@o2.pl

Opis zawodów: Termin 11.06.2017 r. godz. 16.30.
START i META– boisko Zespołu Szkół w Jankowie Przygodzkim.
PLAN DNIA.
-16.30 bieg główny 10 km;
-18.30 bieg dla dzieci i młodzieży - według osobnego regulaminu;
ZGŁOSZENIA.
Zgłoszenia internetowe poprzez:
http://chronotex.pl/opis-zawodow/?id_zawodow=95
do dnia 8.06.2017 lub w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów startowych. W dniu 8.06.2017, wszyscy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej. Ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów bez prawa pierwszeństwa.
Za zgłoszenie uważa się: wypełnienie formularza zgłoszeniowego
i dokonanie opłaty startowej
BIURO ZAWODÓW
Czynne w dniu 11.06.2017 r. od godz. 14.00 do godz. 16.00 w Sali Wiejskiej w Jankowie Przygodzkim (Zespół Szkół).

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE U DOŁU STRONY

Wpisowe i wpłata: Opłatę startową można wpłacić przez stronę zapisów do biegu w systemie mikropłatności
Bieg główny 10 km:
- wpłata do 28.05.2017 r. 40 zł.
- wpłata od 29.05.2017 r. – 11.06.2017 r. 50 zł.
Zawodnicy którzy dokonają wpłaty do 28.05.2017 otrzymają numer startowy imienny

Bieg dla najmłodszych i młodzieży – bezpłatny, zapisy w biurze zawodów
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin biegów dzieci: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Barański Łukasz Topola Mała 10 km Brak
2 Barczak Dawid Świeca 10 km Center-Team Odolanów
3 Bartkowiak Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
4 Bielecki Mariusz Sośnie 10 km AKB Niezależni Sośnie
5 Binek Krzysztof Mikstat 10 km BrakTAK
6 Błaszczyk Tomasz Tarchały Wielkie 10 km LZS TarchalankaTAK
7 Bodylski Grzegorz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
8 Bogusławski Dominik Ostrów Wlkp 10 km BrakTAK
9 Borecki Marcin Przygodzice 10 km BrakTAK
10 Budziak Piotr Groblice 10 km BrakTAK
11 Chlasta Tomasz Ostrów Wlkp 10 km Octagon -ulicznastrefa.plTAK
12 Chmielecki Mateusz Janków Przygodzki 10 km Chmielkoch TeamTAK
13 Czysty Zenon Odolanów 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
14 Dąbrowski Maciej Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
15 Delinger Mateusz Ostrów Wielkopolski 10 km KP PSP Ostrów WielkopolskiTAK
16 Deresiński Tomasz Topola- Osiedle 10 km BrakTAK
17 Dudek Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
18 Dudek Iwona Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
19 Dudek Michał Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
20 Ficek Henryk Rawicz - Sarnowa 10 km Brak
21 Fleischer Leszek Ostrów Wlkp. 10 km Ice mat team Ostrów Wlkp.
22 Florczak Marek Tarchały Wielkie 10 km BrakTAK
23 Fluder Szymon Dębnica 10 km BrakTAK
24 Framkowski Jakub Ostrów Wielkopolski 10 km KP PSP Ostrów WielkopolskiTAK
25 Frankowski Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km KS Maraton
26 Górska Anna Ostrów Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp. TAK
27 Graf Robert Ostrów Wielkopolski 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
28 Grądzielewska Anna Kalisz 10 km BrakTAK
29 Grądzielewski Paweł Kalisz 10 km BrakTAK
30 Grzesiak Paweł Kocina 10 km AKB Niezależni.pl SośnieTAK
31 Grześczyk Marek Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
32 Hajdziony Dawid Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
33 Hącia Sylwia Kępno 10 km Kicaje KępnoTAK
34 Helicki Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
35 Horosiewicz Bartosz Łęka Mroczeńska 10 km KS Gepard KępnoTAK
36 Hybiak Michał Ostrów Wlkp 10 km Octagon- ulicznastrefa.plTAK
37 Hybiak Aleksandra Ostrów Wlkp 10 km Octagon -ulicznastrefa.plTAK
38 Jasiukiewicz Jarosław Kalisz 10 km Kaliskie Towarzystwo KoszykówkiDOPŁATA
39 Jurkiewicz Patrycja Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
40 Kabat Szymon Krotoszyn 10 km TEAM RomanSTAK
41 Kaczmarek Krzysztof Kalisz 10 km KaliszTAK
42 Kalmarczyk Piotr Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
43 Kałka Marcin Rawicz 10 km BrakTAK
44 Karkoszka Marcin Masanów 10 km KB Czarne Wilki
45 Kaźmierczak Piotr Ostrów Wielkopolski 10 km KB Czarne WilkiTAK
46 Kellner Radosław Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
47 Kluska Kamila Międzybórz 10 km Brak
48 Koch Antoni Śrem 10 km BrakTAK
49 Koch Aleksander Poznań 10 km Chmielkoch TeamTAK
50 Kołodziej Adam Ostrów Wielkopolski 10 km KP PSP Ostrów WielkopolskiTAK
51 Kominek Katarzyna Topola -Osiedle 10 km BrakTAK
52 Kopras Arkadiusz Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
53 Kopras Estera Janków Przygodzki 10 km Brak
54 Kowalczyk Robert Sosnie 10 km BrakTAK
55 Kowalczyk Krzysztof Kwiatków 10 km Brak
56 Król Łukasz Przygodzice 10 km BrakTAK
57 Kucharska-Rzekiecka Magda Przygodzice 10 km BrakTAK
58 Marcinkowski Jakub Ostrów Wielkopolski 10 km KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKI
59 Matysiak Jacek Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
60 Miazga Maciej Janków Przygodzki 10 km K.S. Maraton Ostrów WielkopolskiTAK
61 Mielczarek Stanisław Kalisz 10 km niezrzeszonyTAK
62 Mikołajczak Marcin Wtórek 10 km BrakTAK
63 Minta Krzysztof Trzcieliny 10 km BrakTAK
64 Mocek Aldona Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
65 Musur Adam Oleśnica 10 km KB Szerszeń OleśnicaTAK
66 Nowak Adam Ostrów Wlkp 10 km BrakTAK
67 Paduch Jarosław Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
68 Pałatyńska Karolina Przygodzice 10 km BrakTAK
69 Pawłowska Wioleta Pabianice 10 km BrakTAK
70 Pawłowski Leszek Ostrów Wlkp. 10 km BrakTAK
71 Piwoński Wojciech Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
72 Poprawa Michał Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
73 Prus-Mierzwiński Zbigniew Ostrów Wlkp 10 km Brak
74 Przerwa Michał Odolanów 10 km KS Ice Mat Team Ostrów Wielkopolski
75 Przybył Łukasz Gorzyce Wielkie 10 km BrakTAK
76 Robakowska Joanna Gorzyce Wielkie 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
77 Rogala Krzysztof Sośnie 10 km BrakTAK
78 Rogala Grzegorz Odolanów 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.
79 Rosik Mirosław Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
80 Rychlik Artur Baranów 10 km KS Gepard Kępno
81 Siekiera Paweł Kępno 10 km Kicaje KępnoTAK
82 Siudzińska Martyna Ostrów Wielkopolski 10 km Brak
83 Skórzyński Arkadiusz Lewków 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
84 Sroka Tomasz Trzcieliny 10 km Center-Team Odolanów
85 Stachowicz Marcin Przygodzice 10 km BrakTAK
86 Stachurska-Rosik Agnieszka Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
87 Stojanowski Krzysztof Wtórek 10 km -Speedway-TAK
88 Szczepanek Monika Janków Zaleśny 10 km BrakTAK
89 Szczepaniak Witold Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
90 Szczypkowski Hieronim Ostrów Wlkp. 10 km KS STAL Ostrów Wlkp.TAK
91 Świątek Maciej Kępno 10 km KS GEPARD KĘPNO
92 Świerczyk Martyna Janków Przygodzki 10 km BrakTAK
93 Tomicki Miłosz Ostrów wlkp. 10 km Siła MocTAK
94 Uciechowski Jan Lędzina 10 km LZS TARCHALANKA
95 Urban Sylwia Ostrów Wielkopolski 10 km Night Runners Ostrów Wielkopolski
96 Urbaniak Jan Topola -Osiedle 10 km BrakTAK
97 Warchulski Tomasz janków przygodzki 10 km 12 Baza Bezzałogowych Statków Powietrznych
98 Wawrocki Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
99 Wojciechowski Mateusz Ostrów Wielkopolski 10 km KP PSP Ostrów WielkopolskiTAK
100 Wojtaszak Paweł Gniazdów 10 km Octagon -ulicznastrefa.plTAK
101 Zaworski Adam Raszków 10 km Iron Triathlon PleszewTAK
102 Zdun Damian Kalisz 10 km Triathlon KaliszTAK
103 Zielonka Marian Ostrow Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrow Wlkp.TAK
104 Zmyślony Rafał Ostrów Wielkopolski 10 km KP PSP Ostrów WielkopolskiTAK
105 Zybała Dzoana Łąkociny 10 km LKS Ogniwo ŁąkocinyTAK
106 Żołądek Magda Ostrów Wielkopolski 10 km BrakTAK
107 Żurecki Marcin Ostrzeszów 10 km Brak
108 Żymełka Roman Radłów 10 km BrakTAK


Close