Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V DUATHLON MAKOWSKI

Miejsce i termin: Maków Mazowiecki, 2017-09-10
Organizator: Organizatorzy:
– Fundacja „Kocham Maków”
– Klub Sportowy Maków Biega

Współorganizatorzy
– Urząd Miasta Maków Mazowiecki
– Urząd Gminy Czerwonka
– Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim

Kontakt
Bartosz Packo, tel. 509 333 522, e-mail: fundacja@kochammakow.pl
Opis zawodów: Termin, dystanse i trasa
– Zawody odbędą się w dniu 10 września 2017 r (niedziela), na dystansie sprinterskim
– 5km bieg,
– 22 km jazda rowerem szosowym -dopuszcza się do startu i inne rowery
– 2,5km bieg
– Start- godz. 12,00 – ul. Graniczna w Makowie Maz.
– Start znajduje się w odległości ok 350 metrów od biura zawodów
– Biuro zawodów mieści się przy stacji paliwowej „Gozana” (Maków Maz. ul Mazowiecka 18, oznakowany wyjazd kierunek „OSTROŁĘKA”

Trasa biegowa „twarda” – nawierzchnia asfaltowa z nawrotem.
Pętla 5 km Start: Maków Maz. ul. Graniczna - Budzyno Bolki – nawrót przed wsią Budzyno Walędzięta – Maków –ul. Graniczna (strefa zmian).
Pętla 2,5 km: Maków Maz. ul. Graniczna (strefa zmian)-– Budzyno Bolki ( nawrót) – Maków Maz. ul. Graniczna – META- w miejscu startu.

Trasa rowerowa – jazda po nawierzchni bitumiczno–asfaltowej, trasa lekko pofałdowana. START: Maków ul. Graniczna – Jankowo – Janopole- Czerwonka – Dąbrówka - Krzyżewo Jurki (tu wjazd na drogę woj. „626”) -Ulaski – Maków Maz. ul. Graniczna – Prosta (strefa zmian).
Punkty podawania napojów – strefa zmian
Posiłek regeneracyjny - przysługuje wszystkim zawodnikom po zawodach w biurze zawodów - bar przy stacji paliwowej „Gozana”

Program zawodów:
godz. 9,00 – 11,30 - rejestracja zawodników i wydawanie numerów startowych w biurze zawodów – bar przy stacji paliwowej „Gozana” Maków Maz. ul. Mazowiecka 18
godz. 11,00– 11,45 - wprowadzanie rowerów do strefy zmian
godz. 11,50 - odprawa techniczna startujących w miejscu startu
godz. 12,00 - Start
godz. 13,00 - 14,30 - META
godz.14,30– 14,45 - wydawanie rowerów i zamknięcie trasy
godz.14,45 zakończenie zawodów wręczenie nagród, upominków przewidzianych regulaminem w miejscu zapisów.

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: Zapisy :
- za pomocą formularza internetowego. www.chronotex.pl
- w dniu zawodów w biurze zawodów
- w zgłoszeniu należy podać: imię i nazwisko, rok urodzenia, miejscowość, klub;
- o terminie i kolejności zgłoszenia decyduje data dokonania wpłaty wpisowego,
- wszystkie koszty wpłaty wpisowego pokrywa osoba wpłacająca.
- w przypadku osiągnięcia limitu uczestników przyjmowanie zgłoszeń zostanie przerwane,
a na stronie kochammakow.pl pojawi się informacja o zakończeniu zapisów.
- opłata nie podlega zwrotowi później niż siedem dni przed datą rozpoczęcia zawodów
- Zapisy rozpoczną się w dniu 01.04.2017.

Opłata startowa:
- Do dnia 3 września 2017r. 40 złotych.
- Od dnia 4 września 2017 oraz w dniu zawodów 60 złotych
- Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku BGŻ nr konta 89 2030 0045 1110 0000 0207 5370 z dopiskiem startowe Duathlon oraz nazwiskiem i imieniem zawodnika.
- W dniu 8 września osoby zapisane na Duathlon, które nie uiściły opłaty zostaną usunięte z listy zapisanych. Nie wyklucza to ponownego zapisu.

Limit zawodników: 200
Strona WWW: https://www.facebook.com/DuathlonMakow/?fref=ts
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abramczyk Rafał Warszawa wg. regulaminu Yanushe TT TAK TAK
2 Abramczyk Marcin Olsztyn wg. regulaminu Yanushe TT TAK TAK
3 Antolak Piotr Warszawa wg. regulaminu Yanushe TT fila WarszawaNIE
4 Antoniuk Piotr Warszawa wg. regulaminu BrakNIE
5 Antoniuk Artur Kraśnik wg. regulaminu BARAN CYCLING TEAMNIE
6 Antoniuk Marcin Warszawa wg. regulaminu 23 TEAMNIE
7 Anuszkiewicz Włodek Warszawa wg. regulaminu BrakTAK
8 Augustyniak Mariola Marki wg. regulaminu BrakTAK
9 Bachmura Jacek Józefów wg. regulaminu BrakNIE
10 Bachorski Bogdan Przasnysz wg. regulaminu Sun Race Rock MachinTAK
11 Bala Bogdan Siedlce wg. regulaminu Triathlon Siedlce ClubTAK
12 Banaszczyk Grzegorz Szydłowiec wg. regulaminu BrakTAK
13 Bartczak Mariusz Ciechanów wg. regulaminu BrakTAK
14 Baszta Paweł Warszawa wg. regulaminu Yanushe TT TAK TAK
15 Baszta Magdalena Warszawa wg. regulaminu Yanushe TT TAK TAK
16 Białkowski Albert Warszawa wg. regulaminu TRIpower.plNIE
17 Biernacki Adam Warszawa wg. regulaminu TRIWAWATAK
18 Biernacki Michał Warszawa wg. regulaminu Real MadrytTAK
19 Bodziakowski Bartosz Maków Maz wg. regulaminu MakówBiegaNIE
20 Bogucki Krzysztof Warszawa wg. regulaminu BrakTAK
21 Broniarek Pamela Skierniewice wg. regulaminu UKS Nawa SkierniewiceNIE
22 Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu MKB DreptakNIE
23 Butor Arkadiusz Małkinia Górna wg. regulaminu 12TRI.PLNIE
24 Całkiewicz Marcin Warszawa wg. regulaminu Zagubieni w lesieNIE
25 Ciosek Łukasz Winnica wg. regulaminu Lider WinnicaTAK
26 Ciuba Paweł Józefosław wg. regulaminu BrakTAK
27 Czeczott Katarzyna Skierniewice wg. regulaminu BrakNIE
28 Dąbrowska Anna Warszawa wg. regulaminu 12Tri.plNIE
29 Debert Jarek Warszawa wg. regulaminu Trinergy TeamTAK
30 Dobaj-Zerek Magdalena Warszawa wg. regulaminu MAD-ZTAK
31 Dobrowolski Artur Warszawa wg. regulaminu BrakNIE
32 Galiński Tomasz Piaseczno wg. regulaminu BrakNIE
33 Gąsowska Renata Warszawa wg. regulaminu Dream RunTAK
34 Gnaciuk Paweł Marki wg. regulaminu BrakNIE
35 Grabarski Paweł Zgorzała wg. regulaminu Banda TRI GTAK
36 Grabowski Sylwester Ostrołęka wg. regulaminu KK24h/STARGLASS TEAMTAK
37 Janiszewski Jarosław Maków Mazowiecki wg. regulaminu KS MAKÓW BIEGANIE
38 Jarco Aleksandra Pruszków wg. regulaminu PTBTAK
39 Jarco Olga Podkowa Leśna wg. regulaminu PTBTAK
40 Jaszczak Leszek Siekluki wg. regulaminu BrakTAK
41 Justyński Tomasz Warszawa wg. regulaminu BrakNIE
42 Kaczmarek Adam Poznań wg. regulaminu Żółwik, beczka i piąteczkaTAK
43 Kamola Sławomir Stasi Las wg. regulaminu BrakNIE
44 Karwowski Marcin Mława wg. regulaminu 2Orel TAK
45 Kazanecki Tomasz Legionowo wg. regulaminu BrakTAK
46 Kleczkowski Leszek Ostroleka wg. regulaminu Kk24h TAK
47 Klepacki Tomasz Warszawa wg. regulaminu KS Triathlon RawaTAK
48 Kołdyka Marcin Poznań wg. regulaminu Żółwik, beczka i piąteczkaTAK
49 Kord Arkadiusz Barczewo wg. regulaminu AZS AWF GdańskTAK
50 Kowal Monika Radom wg. regulaminu Adidas RunnersTAK
51 Krawczyk Mateusz Jabłonowo wg. regulaminu 1982TAK
52 Krupska Marta Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu MIŃSKA GRUPA ROWEROWANIE
53 Kubica Wojciech Tomaszow Mazowiecki wg. regulaminu BrakNIE
54 Kukałowicz Michał Gdańsk wg. regulaminu TORUS TRIATHLON TEAMTAK
55 Kuna Robert milanówek wg. regulaminu LEGIA 1928TAK
56 Lech Michał WARSZAWA wg. regulaminu BrakTAK
57 Leszczyński Krzysztof Ostrołęka wg. regulaminu KK24hNIE
58 Leśniewski Andrzej Ostrowiec Świętokrzyski wg. regulaminu Politechnika WarszawskaNIE
59 Leśnik Mariusz Maków Mazowiecki wg. regulaminu 1982TAK
60 Ligocka Barbara Spychowski Piec wg. regulaminu Mazury FitnessTAK
61 Ligocki Maciej Spychowski Piec wg. regulaminu Mazury FitnessTAK
62 Lipiński Piotr Grójec wg. regulaminu www.piotrlipinski.plNIE
63 Łacheta Jerzy Warszawa wg. regulaminu Polfa Tarchomin S.A.TAK
64 Łukasiak Arkadiusz Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu Mińska Grupa RowerowaNIE
65 Maćkowski Daniel Zagościniec wg. regulaminu BrakTAK
66 Majewski Tomasz Legionowo wg. regulaminu BrakNIE
67 Markowska Małgorzata Warszawa wg. regulaminu BrakTAK
68 Michalski Dariusz Maszewo wg. regulaminu BrakNIE
69 Michalski Kamil Płock wg. regulaminu BrakNIE
70 Miszczuk Arkadiusz Warszawa wg. regulaminu BrakTAK
71 Modzelewski Krzysztof Ostrołęka wg. regulaminu KK24h/Starglass TeamTAK
72 Molski Tomasz Przasnysz wg. regulaminu BrakNIE
73 Morawski Piotr Ostrołęka wg. regulaminu AgromaszNIE
74 Mroczek Marcin Józefów wg. regulaminu BrakNIE
75 Nadwodna-Piersa Dorota Ostrołęka wg. regulaminu Starglass TeamTAK
76 Narojczyk Mateusz Maków - Mazowiecki wg. regulaminu KS MAKÓW BIEGANIE
77 Nec Sebastian warszawa wg. regulaminu www.boksklubwarszawa.plTAK
78 Olczak Anna Warszawa wg. regulaminu BrakNIE
79 Olkowska Wiktoria Pułtusk wg. regulaminu KS Maków BiegaNIE
80 Otłowski Grzegorz Maków Mazowiecki wg. regulaminu BrakTAK
81 Padowski Piotr Maków Mazowiecki wg. regulaminu KS Maków BiegaTAK
82 Panadero Carlos Warszawa wg. regulaminu BrakNIE
83 Para Anna Krosno wg. regulaminu BrakNIE
84 Pastwa Katarzyna Poznań wg. regulaminu Żółwik, beczka i piąteczkaNIE
85 Pawlin Mateusz Warszawa wg. regulaminu OD ZERA DO IRONMAN'ANIE
86 Piasecka Monika Stare Babice wg. regulaminu Stare Babice BiegająNIE
87 Piasecki Paweł Stare Babice wg. regulaminu Stare Babice BiegająNIE
88 Pietruchowski Jarosław Warszawa wg. regulaminu BrakNIE
89 Piękoś Jakub Strzyżów wg. regulaminu BrakTAK
90 Plewa Katarzyna Wąbrzeźno wg. regulaminu BrakNIE
91 Podolski Krzysztof Warszawa wg. regulaminu RKlegal TeamTAK
92 Popławski Jan Warszawa wg. regulaminu Neon teamTAK
93 Porczyk Ernest Rawa Mazowiecka wg. regulaminu BrakNIE
94 Pytlak Adam Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu Mińska Grupa RowerowaNIE
95 Rasztawicki Dariusz Zielonka wg. regulaminu Kuźnia TriathlonuTAK
96 Regulski Dariusz Ostrołęka wg. regulaminu TARGOR-TRUCKNIE
97 Rosłon Krzysztof Radzymin wg. regulaminu BrakTAK
98 Sadowska Marta Warszawa wg. regulaminu BrakNIE
99 Sadowska Monika Warszawa wg. regulaminu BrakTAK
100 Salach Małgorzata Frydrychowo wg. regulaminu BrakNIE
101 Selerski Krzysztof Warszawa wg. regulaminu POLFA TARCHOMIN S.A.NIE
102 Selke Radosław Milanówek wg. regulaminu MORT!NIE
103 Siemieniuk Paweł Przasnysz wg. regulaminu ---NIE
104 Siemiński Piotr Łódź wg. regulaminu BrakTAK
105 Skorupiński Marcin Tomaszów Mazowiecki wg. regulaminu K.S. Triathlon RawaNIE
106 Smoliński Rafał Przasnysz wg. regulaminu Państwowa Straż Pożarna PrzasnyszTAK
107 Sochacz Maksymilian Łoziska wg. regulaminu Łoziska swimbikerunNIE
108 Staszczyk Pawel Pułtusk wg. regulaminu GVTTAK
109 Stefaniak Grzegorz Rawa Mazowiecka wg. regulaminu K.S. Triathlon RawaTAK
110 Strzyżewski Paweł Warszawa wg. regulaminu BrakTAK
111 Szatecki Maksymilian Warszawa wg. regulaminu AKL Ursynów WarszawaNIE
112 Szydłowski Rafał Warszawa wg. regulaminu POWER TRAININGNIE
113 Szymański Mateusz Gładczyn Szlachecki wg. regulaminu BrakTAK
114 Szymkowski Przemysław Tychy wg. regulaminu BrakTAK
115 Szynwelska - Leśnik Katarzyna Maków Mazowiecki wg. regulaminu 1982TAK
116 Tomasiuk Karol Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu BrakTAK
117 Tomczyk Przemysław Sedranki wg. regulaminu Olecko BiegaNIE
118 Turowska Anna Warszawa wg. regulaminu BrakTAK
119 Urbańska Anna Warszawa wg. regulaminu Progress Triathlon TeamNIE
120 Villarroel Erinson Warsaw wg. regulaminu Adidas RunnersNIE
121 Wadelska Joanna Bydgoszcz wg. regulaminu RWTNIE
122 Wadelski Maciej Bydgoszcz wg. regulaminu RWTNIE
123 Wcisło Tomasz Wrocław wg. regulaminu WcisloTAK
124 Węglińska Joanna Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu MKB DreptakTAK
125 Węgliński Sebastian Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu MKB Dreptak / OS ŻWTAK
126 Wicher Bartłomiej Warszawa wg. regulaminu Sklep BiegaczaTAK
127 Wiśniewski Krzysztof Ostrołęka wg. regulaminu Amator_SportuTAK
128 Wiśniewski Piotr Ostrołęka wg. regulaminu Amator_SportuTAK
129 Witkowski Damian Pomiechowek wg. regulaminu Progress Triathlon TeamNIE
130 Wójcicka Olga Węgrzynowo wg. regulaminu BrakTAK
131 Wójcik Piotr Warszawa wg. regulaminu BrakTAK
132 Wójtowicz Robert Ostrołęka wg. regulaminu Amator_SportuTAK
133 Wycisłowski Krzysztof Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu MKB DREPTAKTAK
134 Zagożdżon Witold Nidzica wg. regulaminu BrakTAK
135 Zapalski Marek Warszawa wg. regulaminu Kuźnia TriathlonuTAK
136 Zarco Maldonado Ricardo Warszawa wg. regulaminu ZarKozNIE
137 Zatorski Robert Warszawa wg. regulaminu BrakNIE
138 Zawisza Bartosz Górzno wg. regulaminu Górzno BiegaNIE
139 Zduniak Wiktor Gąbin wg. regulaminu TRENUJ Z DYMKIEMTAK
140 Zerek Bogdan Warszawa wg. regulaminu MAD-ZTAK
141 Zięba Marcin Warszawa wg. regulaminu Kuźnia TriathlonuTAK


Close