Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV MAKOWSKA PIĘTNASTKA

Miejsce i termin: Maków Mazowiecki, 2017-06-11
Organizator: Organizatorzy
1. Fundacja Kocham Maków
2. Klub Sportowy Maków Biega
3. Urząd Miasta Maków Mazowiecki
4. Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim
5. Urząd Gminy Szelków
6. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Makowie Mazowieckim
Kontakt
Bartosz Packo, tel. 509 333 522, e-mail: fundacja@kochammakow.pl
Opis zawodów: 1. Impreza odbędzie się 11.06.2017, start godzina 11.00
2. Biegi towarzyszące
1. Bieg malucha – 100m start godzina 10.15
2. Bieg dla dzieci – 400 m, start godzina 10.30
3. Bieg dla młodzieży – 800 m start godzina 10.40
3. Dzieci i młodzież obowiązują zapisy w dniu zawodów. Prosimy o odpowiednio wcześniejsze stawienie się w biurze zawodów.

Trasy biegów
1. Start i meta biegów zlokalizowane będę na stadionie miejskim w Makowie Mazowieckim
2. Trasa biegu głównego (15 km) wiodła będzie drogą powiatową w kierunku Szelkowa (nawrót)
3. Biegi towarzyszące odbędą się na stadionie miejskim

Bieg wchodzi w skład cyklu „Biegowa Triada Powiatu Makowskiego”

SZCZEGÓŁY PATRZ REGULAMIN ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: Zapisy
1. Poprzez stronę internetową chronotex.pl i kochammakow.pl
2. W dniu zawodów w biurze zawodów
3. Zapisy do biegów towarzyszących prowadzone będą w dniu zawodów.
4. W dniu 05.06.2017 osoby, które zapisały się na bieg, a nie wniosły opłaty, zostaną usunięte z listy.

Wpisowe
1. IV Makowska Piętnastka
i. 25 zł przelewem na konto Fundacji Kocham Maków do dnia 09.06.2017
ii. 40 zł w dniu zawodów w biurze zawodów
2. Biegi towarzyszące – bezpłatnie
3. Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku BGŻ
nr konta 89 2030 0045 1110 0000 0207 5370 z dopiskiem startowe 15 oraz nazwiskiem i imieniem zawodnika
Strona WWW: https://www.facebook.com/MakowskaPietnastka/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Augustyniak Mariusz Marki 15 km BrakTAK
2 Bagnicki Dariusz Nowy Dwór Mazowiecki 15 km Rozbiegamy Nowy DwórTAK
3 Bany Robert Sokołówek 15 km BrakTAK
4 Baran Zenon Warszawa 15 km ButalionyTAK
5 Bieroza Anna Warszawa 15 km BrakTAK
6 Bryśkiewicz Jacek Winnica 15 km Lider WinnicaTAK
7 Budniak Tomasz Władysławowo 15 km KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
8 Ćwierzyński Paweł Warszawa 15 km BrakTAK
9 Dembińska Katarzyna Drążdżewo Nowe 15 km :) TAK
10 Długołęcka Angelika Krasne 15 km BrakNIE
11 Długołęcki Sławomir Zaręby Kościelne 15 km MKB TEAM MAŁKINIATAK
12 Dobrzyński Arkadiusz Maków Mazowiecki 15 km BrakTAK
13 Filipczak Jarosław Maków Mazowiecki 15 km BrakNIE
14 Filipiak Sebastian Różan 15 km BrakTAK
15 Gałgowski Bartłomiej Olsztyn 15 km BrakTAK
16 Gorzon Edyta Warszawa 15 km BrakTAK
17 Górecki Rafał Ciechanów 15 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓWTAK
18 Grządkowski Seweryn Władysławowo 15 km ZaDyszkaTAK
19 Gumkowski Andrzej Ostrołęka 15 km BBL OstrołękaTAK
20 Iwanicki Michał Dąbrowa Chotomowska 15 km Accelerating PolandNIE
21 Jastrzębski Krzysztof Szelków 15 km Gmina SzelkówTAK
22 Karolak Cezary Ciechanów 15 km BrakTAK
23 Kącki Paweł Warszawa 15 km KB RabarbarTAK
24 Kowalczyk Marek Ciechanów 15 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
25 Kozłowski Marcin Pułtusk 15 km Lider WinnicaNIE
26 Krawczyk Paweł Winnica 15 km WinnicaTAK
27 Kubiński Sławomir Ciechanów 15 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
28 Kuczkowski Jerzy Ożarów Mazowiecki 15 km KB Ożarów Mazowiecki BiegaNIE
29 Kulesza Agnieszka Warszawa 15 km BrakTAK
30 Leszczyński Lech Przasnysz 15 km BrakTAK
31 Leśnik Mariusz warszawa 15 km -TAK
32 Lewandowski Zenon Ciechanów 15 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
33 Lubińska Aneta Ciechanów 15 km TKKF PROMYK CIECHANÓWTAK
34 Łojewski Mariusz Maków Mazowiecki 15 km KS MAKÓW BIEGANIE
35 Makowski Michał Ciechanów 15 km AZS-AWF Warszawa, 2.ORelNIE
36 Maleńki Grzegorz Kańkowo 15 km MKB-Team MAŁKINIATAK
37 Maluchnik Radosław Grądy 15 km KS Maków BiegaTAK
38 Marut Ryszard Ciechanów 15 km KB TKKF Promyk CiechanowTAK
39 Mateusiak Radosław Różan 15 km BrakTAK
40 Najmoła Piotr Pułtusk 15 km BrakTAK
41 Narojczyk Arkadiusz Maków Mazowiecki 15 km KS Maków Biega/ 2 ORelNIE
42 Niedźwiecka Patrycja Olszewo-Borki 15 km BrakNIE
43 Nowosielska Iwona Pułtusk 15 km TAK
44 Nowosielski Michał Pułtusk 15 km BrakTAK
45 Nożyński Dariusz Warszawa 15 km szybkiebieganie.plNIE
46 Odolczyk Joanna Warszawa 15 km BUTALIONYTAK
47 Padowski Piotr Maków Mazowiecki 15 km KS Maków BiegaTAK
48 Podlecki Maciej Młock 15 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
49 Podlecki Krzysztof Młock 15 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
50 Polkowski Piotr Warszawa 15 km BUTALIONYTAK
51 Pyszniewski Piotr Glinojeck 15 km BrakTAK
52 Rogalski Grzegorz Zaręby 15 km BrakNIE
53 Rosiński Arek Małkinia 15 km WKB Meta LubliniecTAK
54 Roszkowski Tomasz Warszawa 15 km Warszawa Natolin ZachodniTAK
55 Ruszczyńska Marta Przasnysz 15 km KS Maków BiegaNIE
56 Rydzewski Andrzej Pułtusk 15 km -TAK
57 Rzeżacz Adam Długomiłowice 15 km PradelleTAK
58 Sakowska Agnieszka Warszawa 15 km Fundacja Przetarty SzlakNIE
59 Samsel Beatka Małkinia 15 km TEAM MałkiniaTAK
60 Słowikowski Tomasz Rzewnie 15 km Jw 2189TAK
61 Smoliński Rafał Przasnysz 15 km Państwowa Straż Pożarna PrzasnyszNIE
62 Stańczyk Daniel CIECHANÓW 15 km BrakTAK
63 Suwald Andrzej Warszawa 15 km BrakNIE
64 Szejko Wawrzyniec Ciechanów 15 km BrakNIE
65 Szkoda Daniel magmuszew duzy 15 km BrakTAK
66 Szynwelska-Leśnik Katarzyna Maków Mazowiecki 15 km BrakTAK
67 Święcicki Tomasz Obierwia 15 km Accelerating PolandTAK
68 Tomasik Arek Przysucha 15 km PrzysuchaNIE
69 Trzaskowska Justyna Warszawa 15 km BrakNIE
70 Welber Michał Brzeszcze 15 km Lacho Team /GrampsNIE
71 Wojtkowski Dariusz Małkinia Górna 15 km MKB Team MałkiniaTAK
72 Wolf Marcin Poręba 15 km OSP PorębaNIE
73 Wudarczyk Tomasz Władysławowo 15 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
74 Wyszkowski Krzysztof Ciechanów 15 km TKKF Promyk CiechanówTAK
75 Zamielski Paweł Przasnysz 15 km BrakTAK
76 Zaremba Tomasz Zambrów 15 km SporteamTAK
77 Żach Andrzej Małkinia Górna 15 km MKB Team MałkiniaTAK


Close