займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXV MIĘDZYNARODOWY BIEG ULICZNY PO ZIEMI MAKOWSKIEJ

Miejsce i termin: Maków Podhalański, 2017-05-20
Organizator: 1. Burmistrz Makowa Podhalańskiego
2. Miejski Klub Sportowy „Halniak”
3. Miejska Biblioteka Publiczna w Makowie Podhalańskim
Opis zawodów: TRASA:
1. Trasę biegu głównego stanowią ulice miasta Maków Podhalański (trasa posiada atest PZLA; bieg płaski, trasa okrężna; dystans 10.000 m: 1 pętla o długości 2 784,61 m, oraz 3 całe pętle – o długości 2 405,13 m każda; nawierzchnia: asfalt, trylinka, kostka brukowa).
2. Pomiar czasu odbywać się będzie z wykorzystaniem chipów zwrotnych. Chipy będą wydawane nieodpłatnie w biurze zawodów przy weryfikacji wraz z pakietem startowym w dniu 20.05.2017r. (sobota) w godz. 8.00-10.00.
3. Zawodników biegu obowiązuje limit czasu - 80 minut.
4. Zawodnicy którzy nie ukończą biegu w określonym limicie czasu zobowiązani są do opuszczenia trasy, zdjęcia numeru startowego.
5. Bieg juniorów – trasę biegu stanowią ulice miasta Maków Podhalański, przebieg jak pętli w biegu głównym (jedna pętla – 2 405,13 m).
6. Biegi dzieci odbywać się będą na ulicy Kościuszki.

BIURO: Ochotnicza Straż Pożarna w Makowie Podhalańskim, ul. Kościuszki 2
tel. (0-33) 8771-481, tel/fax (0-33)8771- 341, e-mail: domkultury@onet.eu; bibliotekamakow@onet.eu

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ODNOŚNIK U DOŁU STRONY
Wpisowe i wpłata: 1. Zapisy do biegu głównego on-line poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie organizatora www.makow-podhalanski.pl lub osobiście w dniu zawodów w dniu Biegu (Biuro Zawodów).
2. Przy zapisie on-line Uczestnicy biegu głównego zobowiązani są do wpłacenia 30 zł wpisowego na konto Organizatora:
MIEJSKI KLUB SPORTOWY „HALNIAK” ul. Sportowa 2 34-220 Maków Podhalański
rachunek bankowy nr: 08 8799 0001 0010 0100 1078 0001 Bank Spółdzielczy Jordanów o/Maków Podhalański (wpłata na konto do dnia 17.05.2017r.).w treści wpisać imię i nazwisko oraz dopisek Bieg Makowski
2a.Osoby niepełnosprawne są zwolnione z opłat startowych.
3. Wpisanie na listę startową nastąpi po zaksięgowaniu opłaty startowej na koncie Organizatora.
4. W przypadku opłaty startowej uiszczonej przelewem przy weryfikacji w biurze zawodów należy okazać się dowodem wpłaty w formie wydruku.
5. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa opłata startowa nie podlega zwrotowi, nie ma możliwości przeniesienia jej na inną osobę.
6. Istnieje możliwość wniesienia opłaty grupowej. W tytule przelewu należy wpisać dane wszystkich zgłoszonych osób.
7. W dniu zawodów opłata startowa wynosi 40 zł.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Babaryka Ivan Dnipro 10 000 m MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
2 Babiarczyk Katarzyna Maków Podhalański 10 000 m BrakTAK
3 Biernat Dominika Nowy Targ 10 000 m ZSCKR Nowy TargNIE
4 Buksa Tomasz Raba Wyżna 10 000 m BrakTAK
5 Chorąży Robert Sidzina 10 000 m BrakNIE
6 Ciepłak Marcin RYBNIK 10 000 m CHEMIKA RYBNIKNIE
7 Czapek Marek Gliwice 10 000 m Night Runners GliwiceNIE
8 Didovodiuk Dmitrii Ivanofrankivsk 10 000 m MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
9 Didovodiuk Olesia Ivanofrankivsk 10 000 m MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
10 Dudek Szymon Międzybrodzie Żywieckie 10 000 m BrakNIE
11 Dudek Sylwester Rudnik 10 000 m LKB RudnikNIE
12 Gałdyn Kamil Szaflary 10 000 m SalmingNIE
13 Gawroński Zbigniew Bielsko-Biala 10 000 m BrakTAK
14 Góra Tomasz Gołkowice Dolne 10 000 m KsiądzNIE
15 Grzechynia Michał Osielec 2 784,61 m BrakNIE
16 Holovnickiy Oleksandr Luck 10 000 m MK Luchesk-LKB RudnikNIE
17 Hudak Mariya Lviv 10 000 m JM Demolex BardejovNIE
18 Jachimczyk Aleksandra Chrzanów 10 000 m parkrun ChrzanówTAK
19 Jarco Dominik Pietrzykowice 10 000 m ALPIN SPORT TEAMNIE
20 Kaptserau Yury Mogilev 10 000 m Mogilev (COR)NIE
21 Kastelik Szymon Gilowice 10 000 m Bulik TeamTAK
22 Kiliarska Valentyna Nikolaev 10 000 m BrakNIE
23 Klaybor Dawid Żagań 10 000 m 34BKPancNIE
24 Korbut Mirosław Libiąż 10 000 m parkrun ChrzanówTAK
25 Kosek Paweł Tychy 10 000 m www.pawelkosek.comNIE
26 Kosmala Paula Rudnik 10 000 m LKB RudnikNIE
27 Kosoń Marcin Kraków 10 000 m Lacho TeamTAK
28 Kowalczyk Tadeusz Kraków 10 000 m BrakNIE
29 Kretek Łukasz Lyski 10 000 m BrakNIE
30 Kucharczyk Adam Maków Podhalański 10 000 m BrakNIE
31 Kucharska Ewa Pszczyna 10 000 m CA AktywniNIE
32 Kupczak Bogusława Brzuśnik 10 000 m BrakNIE
33 Kupczak Tadeusz Brzusnik 10 000 m BrakNIE
34 Kuźniar Marcin Kraków 10 000 m 8 Baza Lotnictwa TransportowegoTAK
35 Kwiecień Natalia Rudnik 10 000 m LKB RudnikNIE
36 Labziuk Oleksandr Winnica 10 000 m Achilles LesznoNIE
37 Lankosz Wojciech Węgierska Górka 10 000 m BrakTAK
38 Łysiak Krzysztof Maków Podhalański 10 000 m BrakNIE
39 Madejski Dawid Żarki 10 000 m Lacho TeamNIE
40 Malina Mateusz Bieńkówka 10 000 m 18bpdTAK
41 Malina Dawid Rybnik 10 000 m Inżynieria BieganiaNIE
42 Marzec Jan Nowy Targ 10 000 m BrakNIE
43 Mrózek Rafał Łękawica 10 000 m STS CLUBTAK
44 Myjak Patryk Nowy Targ 10 000 m BrakNIE
45 Nowak Justyna Jordanów 10 000 m UKS Delta JordanówNIE
46 Okseniuk Sergii Lutsk 10 000 m MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
47 Ovcharuk Vera Vinnucia 10 000 m MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
48 Pęczek Bartłomiej Maków Podhalański 10 000 m BrakNIE
49 Pietrzyk Wojciech Kraków 10 000 m Lacho TeamTAK
50 Pudzisz Ryszard Ludźmierz 10 000 m BrakTAK
51 Rusin Antoni Osielec 2 784,61 m BrakNIE
52 Rusin Grzegorz Juszczyn 10 000 m BrakNIE
53 Rybarski Kamil Żywiec 10 000 m BrakNIE
54 Ryś Wacław Myslenice 10 000 m Zarabie- BiegaTAK
55 Savchuk Ruslan Ivano-Frankivsk 10 000 m BrakNIE
56 Sikora Zbigniew Rudnik 10 000 m LKB RudnikNIE
57 Skrupak Olga Kujow 10 000 m MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
58 Sołtysik Katarzyna Czechowice-Dziedzice 10 000 m Forum Górski ŚwiatNIE
59 Sosińska Marta Biały Dunajec 10 000 m BrakNIE
60 Stanek Andrzej Sucha Beskidzka 10 000 m BrakTAK
61 Stanko Svitlana Rivne 10 000 m MK LUCHESK-LKB RUDNIKNIE
62 Starodubtsev Viktor Lviv 10 000 m JM Demolex BardejovNIE
63 Steczek Jerzy Maków Podhalański 10 000 m BrakTAK
64 Szewczyk Wojciech Wiśniew 10 000 m Forum Górski ŚwiatNIE
65 Tomaszek Bernadeta Kraków 10 000 m Azs AWF Kraków MastersTAK
66 Veretskyi Pavlo Donetsk 10 000 m BrakNIE
67 Wagner Grzegorz Milówka 10 000 m BrakTAK
68 Witkowski Marek Sucha Beskidzka 10 000 m Ślęzak TeamNIE
69 Wolnik Mateusz Lyski 10 000 m MOSiR ŁAZISKA GÓRNENIE
70 Yakimovich Natalia Luck 10 000 m MK Luchesk-LKB RudnikNIE
71 Zachara Maria Rabka - Zdrój 10 000 m BrakNIE
72 Zaręba-Głód Emanuel Baczyn 10 000 m BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту
Close