2019        2018        2017         2016         2015

VII Świąteczny Bieg z TERMAMI MSZCZONÓW – 16.12.2018 – Mszczonów

V Bieg Mikołajkowy – 2.12.2018 – Żytniów

Skierniewicki Bieg Niepodległości 100 km na 100-lecie – 11.11.2018 – Skierniewice

Skierniewicki Bieg Niepodległości – 11.11.2018 – Skierniewice

XXV Biegów Niepodległości pod Patronatem Prezydenta Miasta Ruda Śląska – 11.11.2018 – Ruda Śląska

Będziński Bieg Niepodległości – 11.11.2018 – Będzin

Narodowy Bieg 100-lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości „Od Bałtyku do Tatr” – 11.11.2018 – Myślenice

XIII Bieg Sokoli – Niepodległościowy – 10.11.2018 – Sanok

V Bieg Dwóch Szybów – 04.11.2018 – Chorzów

I Kozienicki Ultramaraton Niepodległości 100 km na 100-lecie odzyskania Niepodległości

Bieg Przełajowy o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów w Ramach Biegów Przełajowych o Paterę „Dziennika Zachodniego” i Śląskiego TKKF – 14.10.2018 – Chorzów

Bieg Siedmiu Róż – 14.10.2018 – Czerwonka

Triada Powiatu Makowskiego – Podsumowanie

Bieg „BiegŁOŚ” – 14.10.2018 – Łysomice

XXX Ogólnopolski Bieg Uliczny 10-ka po Ziemi Biłgorajskiej – 07.10.2018 – Biłgoraj

Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów w Biegach Górskich na Krótkim Dystansie – 06.10.2018 – Krynki

Rajd rowerowy „Pamiętaj o Sercu” – 30.09.2018 – Kraków

Cross Saturna – 29.09.2018 – Czeladź

XVI Ogólnopolski bieg uliczny szlakiem Jana Długosza „Wieniawa” – 23.09.2018 – Kłobuck

VI Przemyska Dycha – 23.09.2018 – Przemyśl

Bieg Rekreacyjny na 100-lecie Odzyskania Niepodległości – 22.09.2018 – Świętochłowice

Przemyska Piątka dla Hospicjum – 16.09.2018 -Przemyśl

VIII Tarczyn Półmaraton oraz Narodowy Bieg Stulecia na 10 km od Bałtyku do Tatr – 16.09.2018 – Tarczyn

Salco 4RestRun – 16.09.2018 – Niepołomice

V Makoska Dycha – 16.09.2018 – Makoszyn

Bieg Przełajowy dla Niepodległej – 15.09.2018 – Kraków

Heboj na Przehybe – 15.09.2018 – Przehyba

VI Duathlon Makowski – 9.09.2018 – Maków Mazowiecki

VII Nocny Bieg Uliczny – 8.09.2018 – Czerwionka Leszczyny

Podsumowanie cyklu Powiat Ostrowski Biega

5 Dyszka Hajstra, Rajd Hajstra – 8.09.2018 – Sośnie

Triathlon Skierniewicki – 2.09.2018 – Skierniewice

Enea VI Energetyczna Dycha – 1.09.2018 – Kozienice

XII Bieg „DYCHA SIEKIERNIKA” – 26.08.2018 – Krościenko Wyżne

VII Półmaraton Uzdrowisko Ciechocinek – 26.08.2018 – Ciechocinek

I Skierniewicka Dziesiątka im. Edmunda Jaworskiego – 26.08.2018 – Skierniewice

I Lipska Zadyszka – 18.08.2018 – Lipsko

Biłgorajski Cross Duathlon 2018 – 5.08.2018 – Biłgoraj

XV Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej – 22.07.2018 – Lubatowa

II Bieg Charytatywny Dwernik Kamień Trail – 15.07.2018 – Dwernik

#Bike&Fitness Małopolska – 15.07.2018 – Cikowice

25 Imieliński Cross Ekologiczny – 7.07.2018 – Imielin

IV Charytatywny Bieg o Pierścień św. Kingi – 7.07.2018 – Bochnia

Powiat Ostrowski Biega wyniki po drugich zawodach

1 Dyszka Skalmierzycka – 1.07.2018 – Nowe Skalmierzyce

Międzynarodowy Bieg Górski-Anglosaski „Limanowa Forrest” – 1.07.2018 – Limanowa

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 17.06.2018 – Popowo Borowe

V Makowska Piętnastka – 17.06.2018 – Maków Mazowiecki

I Bieg Zielonego Jabłuszka – 17.06.2018 – Skierniewice

V Bieg Sitarski – 16.06.2018 – Biłgoraj

III Lubaczowska Piątka, Marsz Nordic Walking, II Lubaczowska Dziesiątka – 16.06.2018 – Lubaczów

Wyszehradzki Ultramaraton Twierdza Przemyśl – 16.06.2018 – Przemyśl

Ogólnopolski Triathlon Radymno 2018 – 10.06.2018 – Radymno

Powiat Ostrowski Biega 3 Dyszka Pięciu Stawów – 10.06.2018 – Janków Przygodzki

IV Bieg Rodzinny – 9.06.2018 – Katowice

Biegi Ekologiczne 2018 3 Półmaraton Poleski 2018 – 3.06.2018 – Urszulin

Pogoń za Lisem – 3.06.2018 – Rębkowo

IV Zawody Służb Mundurowych w Biegach o Puchar Szefa WSZW
w Kielcach – 30.05.2018 – Sandomierz

Amatorskie zawody MX LaMBa Pit Bike Show VI – 27.05.2018 – Rzeszów

V Dybawka Biega – Ku Niepodległej – 27.05.2018 – Krasiczyn

Czechowska Piątka – 26.05.2018 – Lublin

III Leśny Bieg do Źródeł – 20.05.2018 – Nowiny Horynieckie

47 Masowych Biegów Przełajowych o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Będzina Łukasza Komoniewskiego – 20.05.2018 – Będzin

Rzeszowska 5-tka dla Transplantacji – 19.05.2018 – Rzeszów

Szybka Dycha Wiosna Edyszyn – 19.05.2018 – Puszcza Niepołomicka

CHODAGames 7 wyzwań Ewy Chodakowskiej – 18-20.05.2018 – Nadarzyn

Wrak Race – 13.05.2018 – Biskupice Radłowskie

Bieg Sadownika – 13.05.2018 – Grudynia Wielka

VI Półmaraton po Puszczy Niepołomickiej – 6.05.2018 – Niepołomice

Bieg Zielonym Szlakiem Niziny Mazowieckiej – 5.05.2018 – Czerwonka Włościańska

XXII Bieg Konstytucji w Rudzach pod Patronatem Burmistrza Zatora – 3.05.2018 – Rudze

Biegaj z Nami w Święto Flagi – 2.05.2018 – Będzin

Duathlon Aleksandrów Łódzki – 22.04.2018 – Aleksandrów Łódzki

Otwarte Mistrzostwa powiatu Makowskiego w biegu na 1000 m – 14.04.2018 – Maków Mazowiecki

XIV Memoriał radnego Jana Koniecznego pod patronatem Prezydenta miasta Ruda Śląska oraz 47 masowych biegów o Paterę Dziennika Zachodniego i Śląskiego TKKF – 14.04.2018 – Ruda Śląska

III Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 25.03.2018 – Zręcin

8 Bieg o Złote Gacie – 24.03.2018 – Brzeszcze

Wrak Race – 11.03.2018 – Biskupice Radłowskie

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” – 04.03.2018 – Maków Mazowiecki

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” – 04.03.2018 – Przemyśl

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” – 04.03.2018 – Marki

Zimowa Karpacka Piątka – 17.02.2018 – Przemyśl

Zimowy Ultra Janosik – 16-17.02.2018 – Niedzica

Zimowe Roztocze – 06.01.2018 – Kawęczynek