2019        2018        2017         2016         2015

II Bieg Łysomiczek – 15.09.2019 – Kamionki Małe

Przybij Piątkę w Kleosinie – 15.09.2019 – Kleosin

IX Tarczyn Półmaraton – 15.09.2019 – Tarczyn

Narodowy Bieg Stulecia na 10km „Od Bałtyku do Tatr” – 15.09.2019 – Tarczyn

Kosmyk 4Rest Run – 15.09.2019 – Niepołomice

VI Makoska Dycha – 15.09.2019 – Makoszyn

I Porankowy Półmaraton Leśny – 15.09.2019 – Skierniewice

VIII Nocny Bieg Uliczny – 14.09.2019 – Czerwionka-Leszczyny

VII Duathlon Makowski – 8.09.2019 – Maków Mazowiecki

II Triathlon Skierniewice – 8.09.2019 – Skierniewice

Heboj na Przehybę – 8.09.2019 – Przehyba

IV Dycha z hakiem w Borowinach – 7.09.2019 – Borowiny

(Pomiar prowadził OSiR Skierniewice)

Chorzowska Dycha – 1.09.2019 – Chorzów

VIII Półmaraton Uzdrowiska Ciechocinek – 1.09.2019 – Ciechocinek

XXV Ogólnopolskie biegi im. ks. Stanisława Brzóski – 1.09.2019 – Łuków

V Półmaraton Górski Fantom – 31.08.2019 – Kurów

Kadyny MTB Maraton 2019 – 31.08.2019 – Kadyny

II Skierniewicka Dziesiątka im. Edmunda Jaworskiego – 25.08.2019 – Skierniewice

(Pomiar prowadził OSiR Skierniewice)

XIII Bieg „DYCHA SIEKIERNIKA” – 25.08.2019 – Krościenko Wyżne

Harpagan z Przeszkodami – 24.08.2019 – Maków Podhalański

STRAŻMAGEDON – 24.08.2019 – Jadowniki

II Bieg Jordanowski – 11.08.2019 – Jordanów

I Maraton i Siódemka w Puszczy – 4.08.2019 – Puszcza Niepołomicka

Piątka Królowej Bony – 28.07.2019 – Różan

XX Międzynarodowy Bieg im. Stanisława Staszica – 21.07.2019 – Brody

XVI Bieg Szlakiem Partyzantów z Lubatowej – 21.07.2019 – Lubatowa

IV Bieg Nocny z FALSTARTEM – 20.07.2019 – Cieciułów

Dwernik Kamień Trail – 14.07.2019 – Dwernik

Bieg o Kwiat Azalii – 13.07.2019 – Nowa Sarzyna

Triada Powiatu Ostrowskiego

V Polska Biega w Tarchałach Wielkich o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Odolanów – 7.06.2019 – Tarchały Wielkie

DUO Cross – 6.07.2019 – Imielin

V Charytatywny bieg o Pierścień św. Kingi – 6.07.2019 – Bochnia

Kids DUO RUN  – 6.07.2019 – Imielin

II Dyszka Skalmierzycka – 23.06.2019 – Nowe Skalmierzyce

I-szy Triathlon Łysomice – 22.06.2019 – Kamionki Małe

Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 16.06.2019 – Popowo Borowe

Półmaraton Skierniewicki – 15.06.2019 – Skierniewice

III Bieg w Pogoni za Liskiem – 15.06.2019 – Lisia Góra

IV Lubaczowska Piątka, Marsz Nordic Walking, III Lubaczowska Dziesiątka – 15.06.2019 – Lubaczów

Górski Bieg Frassatiego – 15.06.2019 – Międzybrodzie Bialskie

IV Dyszka Pięciu Stawów – 9.06.2019 – Janków Przygodzki

Makowska Piętnastka – 9.06.2019 – Maków Mazowiecki

Birczański Bieg po Zdrowie – 9.06.2019 – Bircza

II Bieg Zielonego Jabłuszka – 9.06.2019 – Skierniewice

Kęcka Piątka – 9.06.2019 – Kęty

Wyszehradzki Ultramaraton „TWIERDZA PRZEMYŚL” – 8.06.2019 – Przemyśl

VI Łańcucka Piątka o Puchar Burmistrza Miasta Łańcuta – 08.06.2019 – Łańcut

V Zawody Służb Mundurowych w Biegach o Puchar Szefa WSZW w Kielcach – 4.06.2019 – Busko-Zdrój

I Bieg Harpaganów do Beskidzkiego Raju – 2.06.2019 – Stryszawa

I Bieg i Marsz Dobroczynny o Puchar Wójta – 2.06.2019 – Stryszawa

Pogoń za Lisem – 2.06.2019 – Winnica

I Bieg na Zaporę – 2.06.2019 – Świnna Poręba

Uszczyn Duathlon KIDS 2019 – 1.06.2019 – Uszczyn

Marszobieg zespołowy z pokonywaniem przeszkód – 28.05.2019 – Kielce

Triathlon „Radymno 2019” – 26.05.2019 – Radymno

VI Dybawka Biega – Leśna Dycha – 26.05.2019 – Krasiczyn

Czechowska Piątka – 25.05.2019 – Lublin

7 Bieg Konopielki – 25.05.2019 – Juchnowiec Dolny

ChodaGames – 24-26.05.2019 – Nadarzyn

Bieg Zielonym Szlakiem Niziny Mazowieckiej – 19.05.2019 – Czerwonka Włościańska

Szybka Dycha – 19.05.2019 – Niepołomice

Leśna Nagonka – 18.05.2019 – Koło

XXVII Międzynarodowy bieg uliczny po ziemi Makowskiej – 18.05.2019 – Maków Podhalański

Bieg Sadownika – 12.05.2019 – Grudynia Wielka

Energetyczna 10-tka – 11.05.2019 – Grzegorzewice

IX Półmaraton Szelkowski – 11.05.2019 – Szelków

Biegi po Puszczy i Wyścig Rowerowy – 5.05.2019 – Niepołomice

XXIII Bieg Konstytucji w Rudzach pod Patronatem Burmistrza Zatora – 3.05.2019 – Rudze

Bieg z Gwiazdami – 2.05.2019 – Będzin

Bieg Muratora – 28.04.2019 – Baranów

Pogoń za Jednorożcem – 28.04.2019 – Jednorożec

Cross Śliwnicki – 27.04.2019 – Śliwniki

Biegi Hrabiego – 13.04.2019 – Łańcut

IV Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – 31.03.2019 – Zręcin

XV Memoriał radnego Jana Koniecznego pod patronatem prezydenta miasta Ruda Śląska
48 masowe biegi przełajowe o paterę „Dziennika Zachodniego” i Śląskiego TKKF – 31.03.2019 – Ruda Śląska

9 Bieg o Złote Gacie – 30.03.2019 – Brzeszcze

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” – 3.03.2019 – Maków Mazowiecki

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” – 3.03.2019 – Marki

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” – 3.03.2019 – Jadowniki

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym” – 3.03.2019 – Przemyśl

Zimowa Karpacka Piątka – 17.02.2019 – Przemyśl

Wrak Race – 13.01.2019 – Biskupice Radłowskie