Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Dystans |
Klub |
Wpłata |
1 |
Adamczyk Tomek |
Siedlce |
10 km |
Brak | NIE |
2 |
Albrycht Katarzyna |
Krościenko Wyżne |
10 km |
Brak | NIE |
3 |
Badlik Marcin |
Żurawica |
10 km |
Przemyski Region IPA | NIE |
4 |
Baran Maciek |
Przemyśl |
10 km |
brak | NIE |
5 |
Bartnicki Grzegorz |
Ostrów |
10 km |
Brak | NIE |
6 |
Bednarz Karol |
Trzciana |
10 km |
RAJ TATR | NIE |
7 |
Biały Szymon |
Stare Sioło |
10 km |
Brak | NIE |
8 |
Brod Łukasz |
Rzeszów |
10 km |
Piękne i Brodacze | NIE |
9 |
Butra Krzysztof |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
10 |
Bystrzycki Piotr |
Kraków |
10 km |
16 BPD Kraków | NIE |
11 |
Chiłła Piotr |
Rzeszów |
10 km |
21BSP | NIE |
12 |
Chmurowicz Waldemar |
Rzeszów |
10 km |
Brak | NIE |
13 |
Choma Wojciech |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
14 |
Chwasta Mariusz |
Niziny |
10 km |
Brak | NIE |
15 |
Cisowska Renata |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
16 |
Cwanek-Florek Ewa |
Rzeszów |
10 km |
Przeworska Grupa Biegowa | NIE |
17 |
Dorosz Witold |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
18 |
Dryla Piotr |
Przeworsk |
10 km |
1 batalion czołgów Żurawica | NIE |
19 |
Dudek Sylwester |
rudnik |
10 km |
lkb.runik | NIE |
20 |
Dziewiński Damian |
Sanok |
10 km |
TG Sokół Sanok | NIE |
21 |
Filipiński Bartosz |
Łańcut |
10 km |
Klub Brak | NIE |
22 |
Fiszer Adrian |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
23 |
Franus Elżbieta |
Ruda Różaniecka |
10 km |
Brak | NIE |
24 |
Gliwa Marcin |
Kraków |
10 km |
Brak | NIE |
25 |
Goleś Grzegorz |
Leżajsk |
10 km |
Brak | NIE |
26 |
Górski Grzegorz |
Rzeszów |
10 km |
Brak | NIE |
27 |
Górski Daniel |
Hureczko |
10 km |
Brak | NIE |
28 |
Grabowski Paweł |
Jarosław |
10 km |
Jarosławska Grupa Biegowa Sokół | NIE |
29 |
Gregorczyk Jadwiga |
Krosno |
10 km |
Zabiegani Mielec | NIE |
30 |
Grodecka Bożena |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
31 |
Grodecki Arkadiusz |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
32 |
Gulanowska Agata |
Przemyśl |
10 km |
Przemyski klub biegacza | NIE |
33 |
Hałoń Kamil |
Zarzecze |
10 km |
5 Batalion Strzelców Podhalańskich | NIE |
34 |
Harpula Robert |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
35 |
Hładio Jakub |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
36 |
Hołyszko Maciej |
Drohojów |
10 km |
TEATR FREDREUM | NIE |
37 |
Humięcki Jakub |
Przemyśl |
10 km |
Kraków Football Kings | NIE |
38 |
Jakubiński Jakub |
Karniowice |
10 km |
Solne Miasto` | NIE |
39 |
Kaczmarek Norbert |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
40 |
Kaczor Dariusz |
Niechobrz |
10 km |
Brak | NIE |
41 |
Kalawski Łukasz |
Medyka |
10 km |
Brak | NIE |
42 |
Kasprowicz Wojciech |
Krzywcza |
10 km |
Brak | NIE |
43 |
Kętrzyński Filip |
Mielec |
10 km |
Zabiegani Mielec | NIE |
44 |
Kętrzyński Ryszard |
Mielec |
10 km |
Zabiegani Mielec | NIE |
45 |
Khomych Hryhorii |
Luck |
10 km |
LKB,,RUDNIK'' | NIE |
46 |
Kolowca Agnieszka |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
47 |
Korzeniowska Małgorzata |
Przemyśl |
10 km |
Przemyski Klub Biegacza | NIE |
48 |
Kozak Michał |
Jarosław |
10 km |
biegnijsercem.pl | NIE |
49 |
Kozioł Wiesław |
Krosno |
10 km |
dzikie życie run team | NIE |
50 |
Krenzel Regina |
Jarosław |
10 km |
Brak | NIE |
51 |
Król Dariusz |
Nienadowa |
10 km |
21 DAPLOT | NIE |
52 |
Kudła Krzysztof |
Zarzecze |
10 km |
Brak | NIE |
53 |
Kukliński Bogdan |
Głogów |
10 km |
Głogów Drużyna Szpiku KGHM | NIE |
54 |
Kułak Damian |
Przemyśl |
10 km |
Damian Kułak | NIE |
55 |
Kusińska Alicja |
Stare Polichno |
10 km |
Polichno Team | NIE |
56 |
Kusy Rajmund |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
57 |
Kuszaj Dominik |
Leszno |
10 km |
Brak | NIE |
58 |
Kwiecień Natalia |
Rudnik |
10 km |
lkb.runik | NIE |
59 |
Lange Beata |
Biłgoraj |
10 km |
Biłgoraj Biega | NIE |
60 |
Leśko Bartłomiej |
Stare Miasto |
10 km |
KP PSP LEŻAJSK | NIE |
61 |
Leśnicki Marek |
Stanowice |
10 km |
KP PSP Jawor | NIE |
62 |
Lewandowski Adam |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
63 |
Lizak Łukasz |
Przemyśl |
10 km |
5 batalion strzelców podhalańskich | NIE |
64 |
Łakomy Tomasz |
Oleszyce |
10 km |
Pędzące Żółwie Oleszyce | NIE |
65 |
Łyko Izydor |
Stalowa Wola |
10 km |
RUNorDIE | NIE |
66 |
Madejski Dawid |
Żarki |
10 km |
Lacho Team | NIE |
67 |
Majda Marcin |
Dubiecko |
10 km |
ZNP DUBIECKO | NIE |
68 |
Majka Paweł |
Nowotaniec |
10 km |
Brak | NIE |
69 |
Maksymowicz Bogumił |
Przemyśl |
10 km |
Przemyski Klub Biegacza | NIE |
70 |
Marczakiewicz Patryk |
Hermanowice |
10 km |
Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika Rzeszows | NIE |
71 |
Matyszek Agnieszka |
rudnik |
10 km |
lkb.runik | NIE |
72 |
Mickiewicz Jerzy |
Jarosław |
10 km |
B B L Jarosław | NIE |
73 |
Mieszała Tomasz |
Bolków |
10 km |
KW PSP Wrocław | NIE |
74 |
Młodożeniec Aleksandra |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
75 |
Oleszko Sławomir |
Przemyśl |
10 km |
1bcz Żurawica | NIE |
76 |
Orfin Dariusz |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
77 |
Ostrowski Maciej |
Jarosław |
10 km |
Jarosławska Grupa Biegowa "Sokół" | NIE |
78 |
Oszczypko Oktawia |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
79 |
Pakuła Michalina |
Kraków |
10 km |
PPS Team | NIE |
80 |
Paryniak Sylwia |
Korczowa |
10 km |
Brak | NIE |
81 |
Pastuła Łukasz |
Kolbuszowa |
10 km |
Brak | NIE |
82 |
Pawłowicz Mateusz |
Koniaczów |
10 km |
Brak | NIE |
83 |
Piątkowska Wioletta |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
84 |
Płoskoń Renata |
Folwarki |
10 km |
biegam dla Jurka / BL | NIE |
85 |
Podolak Piotr |
Nehrybka |
10 km |
Brak | NIE |
86 |
Polański Grzegorz |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
87 |
Rabski Grzegorz |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
88 |
Rowińska Dorota |
Łętownia |
10 km |
Brak | NIE |
89 |
Silarski Mateusz |
Nowotaniec |
10 km |
Brak | NIE |
90 |
Skotnicki Dariusz |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
91 |
Skowron Katarzyna |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
92 |
Smoliński Rafał |
Przasnysz |
10 km |
KP PSP Przasnysz | NIE |
93 |
Solarz Agnieszka |
Tuchów |
10 km |
PPS Team | NIE |
94 |
Solski Mirosław |
Hureczko |
10 km |
5bsp | NIE |
95 |
Sowa Rafał |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
96 |
Starodubtsev Viktor |
Lviv |
10 km |
JM Demolex Bardejov | NIE |
97 |
Stępniewski Norber |
Rudnik |
10 km |
lkb.runik | NIE |
98 |
Stopa Adam |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
99 |
Strusiewicz Dariusz |
Stanislawczyk |
10 km |
34 Batalion Lekkiej Piechoty | NIE |
100 |
Sudzińska Inga |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
101 |
Sura Paweł |
Bachorzec |
10 km |
Dzikie Konie | NIE |
102 |
Szałyga Janusz |
Krówniki |
10 km |
Brak | NIE |
103 |
Szcuzdlik Marcin |
Tajęcina |
10 km |
Brak | NIE |
104 |
Szczepaniak Mateusz |
Twardogóra |
10 km |
KP PSP OLEŚNICA | NIE |
105 |
Szczepaniak Katarzyna |
Twardogóra |
10 km |
OSP TWARDOGÓRA | NIE |
106 |
Szczudlik Marcin |
Tajęcina |
10 km |
Brak | NIE |
107 |
Szymański Marek |
Przemysl |
10 km |
Brak | NIE |
108 |
Trzonek Andrzej |
Zapalow |
10 km |
Brak | NIE |
109 |
Wach Anna |
Małkowice |
10 km |
Brak | NIE |
110 |
Wierzbiński Piotr |
Rzeszów |
10 km |
KlubSportu.pl | NIE |
111 |
Więcek Nina |
Rzeszów |
10 km |
Brak | NIE |
112 |
Wiglusz Tomasz |
Przemyśl |
10 km |
Przemyski Klub Biegacza/Szafa Biegacza | NIE |
113 |
Wilk Radosław |
Przemyśl |
10 km |
Przemyski Klub Biegacza | NIE |
114 |
Winiarska Katarzyna |
Przemyśl |
10 km |
Przemyski Klub Biegacza | NIE |
115 |
Winiarz Beata |
Cieszanó |
10 km |
Brak | NIE |
116 |
Wiśniowski Maciej |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
117 |
Witowski Paweł |
Przemyśl |
10 km |
Brak | NIE |
118 |
Wójcik Sebastian |
Przeworsk |
10 km |
PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | NIE |
119 |
Wywrot Sławomir |
Dybawka |
10 km |
Brak | NIE |