MINI WYSZEHRADZKI ULTRAMARATON TWIERDZA PRZEMYŚL
Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
1 | Andruszkiewicz Igor | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Vaffels TEAM | NIE |
2 | Andruszkiewicz Antoni | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Vaffels TEAM | NIE |
3 | Bal Alex | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Bida Cycling Group | NIE |
4 | Bandrowicz Aleksander | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | UKS Aktywna Piątka | NIE |
5 | Bar Bartosz | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
6 | Biliński Dawid | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Czuwaj Wiaro | NIE |
7 | Błaszczak Julia | Ostrów | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
8 | Błaszczyszyn Karol | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
9 | Bodnar Hanna | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | PKB | NIE |
10 | Bodnar Ksenia | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | PKB | NIE |
11 | Boudjema Zakaria | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | BIEGAM BO LUBIĘ | NIE |
12 | Buciak Aneta | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
13 | Buczkowska Maja | Skołoszów | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
14 | Buksa Kamil | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
15 | Burak Aleksanra | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
16 | Burak Piotr | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
17 | Cicińska Antonina | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
18 | Dorosz Szymon | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
19 | Duszczak Daria | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Gang Kota | NIE |
20 | Dziurzyńska Julia | Przemysl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
21 | Dziurzyński Szymon | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | PTC Przemyśl | NIE |
22 | Gibalewicz Paweł | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
23 | Grochowicz Emilia | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
24 | Grochowicz Miłosz | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
25 | Grzybowska Kinga | przemyśl | wg. kategori wiekowych | PTN Przemyśl/parastyle.pl | NIE |
26 | Grzybowski Kacper | przemyśl | wg. kategori wiekowych | PTN Przemyśl/Parastyle.pl | NIE |
27 | Hamryszczak Emilia | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Przedszkole nr 3 | NIE |
28 | Hamryszczak Mateusz | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | SP 16 | NIE |
29 | Ignatowski Wiktor | Ostrów | wg. kategori wiekowych | Niedźwiadki | NIE |
30 | Jakubowska Emilia | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
31 | Jaworek-Sobko Oksana | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | glabiator | NIE |
32 | Jaworek-Sobko Emanuel | przemyśl | wg. kategori wiekowych | glabiator | NIE |
33 | Jekabson Oliwia | Dybawka | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
34 | Jędruch Zosia | Ostrów | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
35 | Kaczmarek Kacper | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | CZUWAJ WIARO | NIE |
36 | Karwowska Maja | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
37 | Katyński Jan | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
38 | Klisko Kacper | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
39 | Klisko Julia | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
40 | Kłak Jakub | Bolestraszyce | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
41 | Kłusek Michał | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | UKS ORLIK PRZEMYŚL | NIE |
42 | Kłusek Jakub | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | UKS ORLIK PRZEMYŚL | NIE |
43 | Kłusek Wiktor | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | UKS ORLIK PRZEMYŚL | NIE |
44 | Kocan Karol | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | UKS GLADIATOR | NIE |
45 | Kosterkiewicz Maja | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Przedszkole nr 3 | NIE |
46 | Krzyżanowski Kacper | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
47 | Kwrwowski Szymon | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
48 | Łabudzki Jan | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
49 | Łabudzki Szymon | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
50 | Łach Hubert | Hermanowice | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
51 | Łukaszek Justyna | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
52 | Maksymowicz Kacper | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
53 | Malarczyk Kacper | Koniuszki | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
54 | Miczałowska Justyna | Łętownia | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
55 | Misakiewicz Lena | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Vaffels TEAM | NIE |
56 | Nazimek Rafał | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
57 | Nester Mateusz | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Czuwaj Wiaro | NIE |
58 | Niedziela Emilia | Jarosław | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
59 | Olko Zuzanna | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
60 | Olko Aleksander | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
61 | Ostróżka Błażej | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Vaffels TEAM | NIE |
62 | Pająk Julia | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Przedszkole nr 9 | NIE |
63 | Potoczna Patrycja | Przemysl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
64 | Potoczny Kacper | Przemysl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
65 | Psiur Maja | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
66 | Pudlik Jacek | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | UKS ORLIK PRZEMYŚL | NIE |
67 | Radio Inga | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
68 | Radio Adrianna | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
69 | Radyk Anna | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
70 | Radyk Aleksandra | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
71 | Rodzeń Kornelia | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
72 | Rohan Nina | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
73 | Rohan Milena | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | SP 1 | NIE |
74 | Rokosz Kaspian | Jarosław | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
75 | Rostecki Damian | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | UKS GLADIATOR | NIE |
76 | Rudziak Kamil | Przemyśł | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
77 | Sarnicki Antoni | Ostrów | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
78 | Sawicki Kazimierz | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
79 | Siara Jakub | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
80 | Sobiecki Paweł | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
81 | Sowa Karol | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
82 | Szwedka Gloria | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
83 | Szwedka Emanuel | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
84 | Szwedka Nataniel | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Przemyski Klub Biegacza | NIE |
85 | Turczyńska Emilia | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
86 | Turczyński Szymon | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
87 | Ulicki Szymon | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
88 | Wikar Wiktor | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
89 | Winiarski Marcin | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
90 | Winkler Jakub | Katowice | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
91 | Winkler Wiktoria | Katowice | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
92 | Wnuk Jakub | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
93 | Wnuk Emilia | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
94 | Wota Natalia | Żurawica | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
95 | Wota Jakub | Żurawica | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
96 | Zadarecka Maja | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | Brak | NIE |
97 | Zych Jakub | Przemyśl | wg. kategori wiekowych | UKS GLADIATOR | NIE |