Lista nieopłaconych

Lista nieopłaconych


STRAŻMAGEDON - biegamy i pomagamy


Lista zawodników bez potwierdzonej płatności:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Alfawicka Kasia Bochnia klasyfikacja indywidualna Brak NIE
2 Alfawicki Norbert Bochnia klasyfikacja indywidualna Brak NIE
3 Alfawicki Filip Bochnia klasyfikacja indywidualna Brak NIE
4 Alfs Michał Łoniowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
5 Augustyński Damian Szczurowa klasyfikacja drużynowa Dziki Gon Szczurowa NIE
6 Badzioch Kacper Wola Rogowska klasyfikacja drużynowa Honolulu NIE
7 Badzioch Anna Wola Rogowska klasyfikacja drużynowa Honolulu NIE
8 Bajor Damian Kopacze Wielkie klasyfikacja drużynowa Osp Górka NIE
9 Bajorek Łukasz Zalasowa klasyfikacja drużynowa Spartańska Dzicz NIE
10 Bałys Adrian Oświecim klasyfikacja indywidualna Brak NIE
11 Banaś Magdalena Porąbka Iwkowska klasyfikacja indywidualna Brak NIE
12 Banaś Filip Śmiłowice klasyfikacja indywidualna Osp Śmiłowice NIE
13 Banaś Tomasz Porąbka Iwkowska klasyfikacja drużynowa Brak NIE
14 Banaś Karol Śmiłowice klasyfikacja indywidualna Osp Śmiłowice NIE
15 Barbarzak Marcin Przeczyca klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Osp Osp NIE
16 Baron Bartłomiej Okocim klasyfikacja drużynowa 16 Batalion Powietrznodesantowy NIE
17 Bartkowski Patryk Uście Solne klasyfikacja indywidualna Brak NIE
18 Bartyzel Paweł Kraków klasyfikacja indywidualna Brak NIE
19 Bączek Łukasz Jastew klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Osp Jadowniki NIE
20 Bednarek Wiktoria Kąty klasyfikacja indywidualna Brak NIE
21 Bednarski Daniel Kunice klasyfikacja indywidualna Brak NIE
22 Bereta Agnieszka Gosprzydowa klasyfikacja indywidualna Brak NIE
23 Bernacki Patryk Szczurowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
24 Bernacki Kamil Szczurowa klasyfikacja drużynowa Berbollo NIE
25 Biale Emilian Górka klasyfikacja drużynowa Brak NIE
26 Białas Dawid Zgłobice klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej W Tarnowie NIE
27 Białoszewski Wojciech Zdrochec klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Osp Zdrochec NIE
28 Biel Tomasz Krzeszowice klasyfikacja drużynowa Brak NIE
29 Bogusz Wojciech Bielcza klasyfikacja drużynowa Osp Bielcza NIE
30 Bojdo Jakub Łoniowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
31 Brzegowy Michał Muchówka klasyfikacja indywidualna Brak NIE
32 Bubniak Dominik Kryg klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Osp Kryg NIE
33 Bułat Aleksandra Kraków klasyfikacja indywidualna Brak NIE
34 Bułat Zuzanna Kraków klasyfikacja indywidualna Brak NIE
35 Cabała Kacper Strzelce Małe klasyfikacja drużynowa Fc Patelnie NIE
36 Cabała Filip Strzelce Małe klasyfikacja drużynowa Fc Patelnie NIE
37 Caban Darek Górka klasyfikacja drużynowa OSP Górka NIE
38 Caban Mateusz Oświęcim klasyfikacja drużynowa Brak NIE
39 Cetera Mateusz Pleśna klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Osp Ksrg Pleśna NIE
40 Charusta Andrzej Targanice klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Befit24Team NIE
41 Charusta Martyna Targanice klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Befit24Team NIE
42 Cierniak Piotr Zaborów klasyfikacja indywidualna Brak NIE
43 Cieśla Posio Szczurowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
44 Ciężadło Kacper Radłów klasyfikacja indywidualna Osp Radłów NIE
45 Ciężak Julia Brzesko klasyfikacja indywidualna Brak NIE
46 Ciukaj Przemysław Pojawie klasyfikacja indywidualna Brak NIE
47 Ciuruś Zygmunt Bucze klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Brak NIE
48 Ciuruś Kamil Bucze klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Brak NIE
49 Czaja Kacper Wrzępia klasyfikacja indywidualna Brak NIE
50 Czarnik Marek Zalasowa klasyfikacja drużynowa Spartańska Dzicz NIE
51 Czernecki Szczepan Jadowniki klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
52 Czernek Agnieszka Bielcza klasyfikacja drużynowa Brak NIE
53 Czuba Kamila Jadowniki klasyfikacja drużynowa Szczep Czarny Jadowniki NIE
54 Czuchra Łukasz Kwików klasyfikacja indywidualna Brak NIE
55 Czuj Aneta Szczurowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
56 Dela Karol Wolbrom klasyfikacja drużynowa Kocham Słodkie NIE
57 Drużkowski Daniel Łoniowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
58 Drzazga Grzegorz Bochnia klasyfikacja drużynowa Szewczyk Team NIE
59 Duch Tomasz Zawada Uszewska klasyfikacja indywidualna Brak NIE
60 Dumieński Piotr Brzesko klasyfikacja indywidualna Brak NIE
61 Dziedzic Łukasz Rudy-Rysie klasyfikacja indywidualna Brak NIE
62 Dzioba Krystian Bobrowniki Wielkie klasyfikacja drużynowa Spartańska Dzicz NIE
63 Feluś Maciej Przeginia Duchowna klasyfikacja indywidualna Brak NIE
64 Filipowska Klara Szczepanów klasyfikacja drużynowa Hdk Motojadowniki NIE
65 Filipski Hubert Wrzępia klasyfikacja drużynowa Brak NIE
66 Firlej Jakub Tarnów klasyfikacja drużynowa Brak NIE
67 Franczyk Gabriela Jadowniki klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
68 Frączek Mariusz Wrocimowice klasyfikacja indywidualna Osp Wrocimowice NIE
69 Furmański Szymon Wola Rzędzińska klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej W Tarnowie NIE
70 Gajda Bartłomiej Podniebyle klasyfikacja indywidualna Brak NIE
71 Gala Filip Sterkowiec klasyfikacja drużynowa OSP Maszkienice NIE
72 Gawron Bartłomiej Tarnów klasyfikacja indywidualna Brak NIE
73 Gąciarz Dominik Pleśna klasyfikacja drużynowa Osp Pleśna NIE
74 Gibała Michał Mokrzyska klasyfikacja drużynowa Hdk Motojadowniki NIE
75 Giza Maksymilian Szczurowa klasyfikacja indywidualna Dziki Gon Szczurowa NIE
76 Giza Michał Szczurowa klasyfikacja drużynowa Dziki Gon Szczurowa NIE
77 Giza Sylwia Szczurowa klasyfikacja drużynowa Dziki Gon Szczurowa NIE
78 Głaz Elżbieta Jaślany klasyfikacja indywidualna Brak NIE
79 Głaz Magdalena Jaślany klasyfikacja indywidualna Brak NIE
80 Głaz Jacek Jaslany klasyfikacja indywidualna Brak NIE
81 Głąb Andrzej Górka klasyfikacja indywidualna Brak NIE
82 Góra Filip Brzesko klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Osp Jadowniki NIE
83 Grudziński Marcin Kraków klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Osp Grs Nowy Sącz NIE
84 Grzebień Katarzyna Tarnów klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Brak NIE
85 Grzesik Filip Niedźwiedza klasyfikacja drużynowa Kp Psp Brzesko NIE
86 Grzesik Wojciech Uście Solne klasyfikacja drużynowa Brak NIE
87 Grzesik Kamil Strzelce Małe klasyfikacja drużynowa Osp Jonki Szczurowskie NIE
88 Gurgul Marcin Łysa Góra klasyfikacja drużynowa Kp Psp Brzesko NIE
89 Gwiazda Dominik Kępie klasyfikacja drużynowa Kocham Słodkie NIE
90 Gwizdała Honorata Szczurowa klasyfikacja drużynowa Dziki Gon Szczurowa NIE
91 Gwizdała Julia Szczurowa klasyfikacja drużynowa Małe Giganty NIE
92 Gwizdała Maciej Strzelce Małe klasyfikacja indywidualna Brak NIE
93 Gwóźdź Łukasz Wola Przemykowska- Natkow klasyfikacja drużynowa Osp Natkow NIE
94 Hajdo Rafał Brzesko klasyfikacja drużynowa Hdk Motojadowniki NIE
95 Halastra Piotr Wał Ruda klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej W Tarnowie NIE
96 Hamielec Tomasz Bielcza klasyfikacja drużynowa Osp Bielcza NIE
97 Haus Maciej Osp Porąbka Iwkowska klasyfikacja drużynowa Osp Porąbka Iwkowska NIE
98 Hudy Mariusz Jadowniki klasyfikacja indywidualna Brak NIE
99 Jabłonowska Wioleta Miechów klasyfikacja indywidualna Brak NIE
100 Jagło Bartłomiej Wólka Radzymińska klasyfikacja indywidualna Brak NIE
101 Janas Dawid Jasień klasyfikacja indywidualna Brak NIE
102 Janisz Artur Maszkienice klasyfikacja drużynowa OSP Maszkienice NIE
103 Jarosz Miłosz Zaborów klasyfikacja indywidualna Rylovia Rylowa NIE
104 Jasiak Anna Wola Rzedzińska klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Unit37 NIE
105 Jendrusiak Daniel Łapszanka klasyfikacja indywidualna Brak NIE
106 Jop Szymon Szynwałd klasyfikacja drużynowa Spartańska Dzicz NIE
107 Jurzak Jakub Sucha Beskidzka klasyfikacja drużynowa Brak NIE
108 Kaczmarczyk Dorota Kraków klasyfikacja drużynowa Azs Awf Kraków Masters NIE
109 Kalicki Piotr Szarów klasyfikacja indywidualna Brak NIE
110 Kamysz Nikodem Wola Przemykowska klasyfikacja drużynowa Osp Natków NIE
111 Kapa Oskar Szczurowa klasyfikacja drużynowa Małe Giganty NIE
112 Kapa Nikola Szczurowa klasyfikacja drużynowa Małe Giganty NIE
113 Karwacki Marcin Kuczów klasyfikacja indywidualna Brak NIE
114 Kazek Mateusz Jasień klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Kpp W Brzesku NIE
115 Kiernozek Patryk Łosie klasyfikacja indywidualna Osp Łabowa NIE
116 Kita Daniel Maszkienice klasyfikacja drużynowa OSP Maszkienice NIE
117 Klich Mateusz Wrzępia klasyfikacja indywidualna Osp Wrzepia NIE
118 Kolber Krystian Inwałd klasyfikacja drużynowa Osp Ksrg Inwałd NIE
119 Kołek Nikola Jadowniki klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
120 Kołodziej Małgorzata Kraków klasyfikacja drużynowa Sa Kraków NIE
121 Kołodziej Mateusz Brzesko klasyfikacja drużynowa Brak NIE
122 Konstanty Tomek Lewniowa klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Brak NIE
123 Kostrzewa Kacper Pasieka Otfinowska klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Brak NIE
124 Kowaluk Katarzyna Szczurowa klasyfikacja drużynowa Dziki Gon Szczurowa NIE
125 Kozdrój Łukasz Porąbka Uszewska klasyfikacja drużynowa Brak NIE
126 Kozdrój Kamil Szczurowa klasyfikacja drużynowa Dziki Gon Szczurowa NIE
127 Kozioł Bartek Dąbrowa Tarnowska klasyfikacja indywidualna Osp Smęgorzów NIE
128 Kozioł Łukasz Lipinki klasyfikacja indywidualna Brak NIE
129 Kraj Natalia Złota klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Taczki 6 NIE
130 Kraj Katarzyna Złota klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Taczki 6 NIE
131 Kraszewska Renata Kraków klasyfikacja drużynowa Azs Awf Kraków Masters NIE
132 Krawczyk Kamil Wola Radłowska klasyfikacja indywidualna Brak NIE
133 Krawczyk Piotr Bochnia klasyfikacja indywidualna Brak NIE
134 Kronenberg Krzysztof Bochnia klasyfikacja indywidualna Osp Chodenice NIE
135 Król Wiktor Strzelce Małe klasyfikacja drużynowa Fc Patelnie NIE
136 Król Przemysław Tarnów klasyfikacja indywidualna Unit37 NIE
137 Kubis Jakub Sukmanie klasyfikacja indywidualna Osp Olszyny NIE
138 Kuchnik Konrad Bochnia klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Jrg 6 Kraków / Osp Sobolów NIE
139 Kuczera Norbert Pleśna klasyfikacja drużynowa Spartańska Dzicz NIE
140 Kufel Maksymilian Tarnów klasyfikacja drużynowa Brak NIE
141 Kuliszewski Radosław Kwików klasyfikacja indywidualna Brak NIE
142 Kułaga Daniela Olesno klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Brak NIE
143 Kułynycz Dariusz Niepołomice klasyfikacja indywidualna Qlynycz Team NIE
144 Kupiec Marcin Kłaj klasyfikacja indywidualna Żubry Race Team NIE
145 Kurnik Maciej Zagórze klasyfikacja drużynowa Brak NIE
146 Kurtyka Kuba Mokrzyska klasyfikacja drużynowa Osp Mokrzyska NIE
147 Kutyła Marek Kraków klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Itmbw Kraków NIE
148 Lampart Michał Połaniec klasyfikacja indywidualna Osp Połaniec NIE
149 Lekka Ewelina Dołęga klasyfikacja drużynowa Honolulu NIE
150 Lepiarz Michał Kępie klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Brak NIE
151 Leśniak Karol Smyków klasyfikacja indywidualna Osp Kozów NIE
152 Lipiński Grzegorz Krosno klasyfikacja indywidualna Osp Podniebyle NIE
153 Lis Agnieszka Skawina klasyfikacja indywidualna Manufaktura Radości NIE
154 Lisak Monika Bochnia klasyfikacja drużynowa Brak NIE
155 Lisowski Marcin Woźniczna klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Osp Ksrg Pleśna NIE
156 Liszka Dariusz Wojnicz klasyfikacja indywidualna Brak NIE
157 Łabędź Artur Kraków klasyfikacja indywidualna Itmbw Kraków NIE
158 Łanoszka Maciej Przebieczany klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Eko Team NIE
159 Łazowski Jan Brzesko klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Osp Jadowniki NIE
160 Machaj Michał Bieńkowice klasyfikacja drużynowa Osp Bieńkowice NIE
161 Machalsku Mateusz Szczurowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
162 Maciaś Wojtek Czchów klasyfikacja indywidualna Brak NIE
163 Madej Maciej Wola Drwińska klasyfikacja drużynowa Brak NIE
164 Madej Ireneusz Bieńkowice klasyfikacja drużynowa Osp Bieńkowice NIE
165 Maj Emil Uście Solne klasyfikacja drużynowa Osp Uście Solne NIE
166 Małek Albert Mokrzyska klasyfikacja drużynowa 16 Bpd NIE
167 Mamica Kamila Szczepanów klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
168 Marecik Kamil Brzesko klasyfikacja drużynowa Hdk Motojadowniki NIE
169 Marek Gabriela Niedzieliska klasyfikacja indywidualna Brak NIE
170 Marta Mateusz Zgłobice klasyfikacja indywidualna Km Psp Kraków NIE
171 Martyka Michał Borzęcin klasyfikacja drużynowa Hdk Motojadowniki NIE
172 Martyński Dawid Zaborów klasyfikacja indywidualna Osp Jonki Szczurowskie NIE
173 Masełko Magda Strzelce Małe klasyfikacja indywidualna Brak NIE
174 Maślany Piotr Ksiaznice klasyfikacja indywidualna Brak NIE
175 Matras Marcin Krzesławice klasyfikacja drużynowa Brak NIE
176 Matura Bartosz Zakrzów klasyfikacja indywidualna Osp Zakrzów NIE
177 Matyjewicz Jakub Łabowa klasyfikacja indywidualna Osp Łabowa NIE
178 Matyjewicz Hubert Łabowa klasyfikacja indywidualna Mdp Łabowa NIE
179 Matyjewicz Patrycja Łabowa klasyfikacja indywidualna Osp Łabowa NIE
180 Mączka Kamil Uście Solne klasyfikacja drużynowa Osp Uście Solne NIE
181 Mąka Amelia Łabowa klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Osp Łabowa NIE
182 Mąka Filip Łabowa klasyfikacja indywidualna Osp Łabowa NIE
183 Michalczyk Jessica Radzymin klasyfikacja indywidualna Brak NIE
184 Misina Michał Mokrzyska klasyfikacja drużynowa Osp Mokrzyska NIE
185 Mochel Michał Królówka klasyfikacja indywidualna Brak NIE
186 Moskal Zbigniew 1 Górka klasyfikacja drużynowa Osp Górka NIE
187 Moskal Zbigniew 2 Górka klasyfikacja indywidualna Brak NIE
188 Moskal Michał Górka klasyfikacja indywidualna Brak NIE
189 Mosoń Sławek Strzelce Wielkie klasyfikacja drużynowa Dziki Gon Szczurowa NIE
190 Mosur Mirosław Wolbrom klasyfikacja drużynowa Kocham Słodkie NIE
191 Mrugała Igor Jaksice klasyfikacja indywidualna Osp Śmiłowice NIE
192 Musiał Małgorzata Tarnów klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Unit37 NIE
193 Myrlak Sebastian Wieliczka klasyfikacja indywidualna Brak NIE
194 Myrlak Maciej Wieliczka klasyfikacja indywidualna Osp Wieliczka NIE
195 Myrlak Kuba Wieliczka klasyfikacja indywidualna Brak NIE
196 Nalepa Faustyna Jadowniki klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
197 Nawrocki Kuba Jaksice klasyfikacja indywidualna Osp Śmiłowice NIE
198 Nicpoń Katarzyna Uście Solne klasyfikacja drużynowa Brak NIE
199 Niedzielska Zuzanna Bucze klasyfikacja indywidualna Brak NIE
200 Niedzielski Paweł Bucze klasyfikacja indywidualna Brak NIE
201 Niewolak Iwona Uście Solne klasyfikacja drużynowa Brak NIE
202 Noga Anna Szczygłów klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Eko Team NIE
203 Nosek Adam Janowice klasyfikacja indywidualna Brak NIE
204 Nowak Jarosław Lisia Góra klasyfikacja indywidualna Brak NIE
205 Nowak Karolina Olszyny klasyfikacja indywidualna Brak NIE
206 Ńasinska Jolanta Szczurowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
207 Obruśnik Dawid Książnice klasyfikacja indywidualna Brak NIE
208 Obruśnik Cezar Książnice klasyfikacja indywidualna Osp Książnice NIE
209 Oleś Rafał Zembrzyce klasyfikacja drużynowa Brak NIE
210 Orlik Marcin Pleśna klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Osp Ksrg Pleśna NIE
211 Orzechowski Krystian Rzeszotary klasyfikacja drużynowa Brak NIE
212 Osak Kamil Skawina klasyfikacja indywidualna Manufaktura Radości NIE
213 Pachut Sebastian Porąbka Iwkowska klasyfikacja drużynowa Brak NIE
214 Pagacz Magdalena Książnice klasyfikacja indywidualna Osp Książnice NIE
215 Pająk Natalia Rzezawa klasyfikacja drużynowa Osp Rzezawa NIE
216 Pakocka Sylwia Brzesko klasyfikacja indywidualna Brak NIE
217 Pałaszewski Kuba Duczki klasyfikacja indywidualna Brak NIE
218 Pawlica Aleksandra Sucha Beskidzka klasyfikacja drużynowa Brak NIE
219 Pawlik Grzegorz Zbylitowska Góra klasyfikacja indywidualna Unit37 NIE
220 Pawlik Beata Szczurowa klasyfikacja drużynowa Osp Jonki Szczurowskie NIE
221 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska klasyfikacja indywidualna Klub Piwosza NIE
222 Petela Emilia Czarna klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Debica NIE
223 Pęczek Mateusz Zadroze klasyfikacja drużynowa Brak NIE
224 Pieczonka Rafał Tarnow klasyfikacja indywidualna Unit 37 NIE
225 Piekarska Ewelina Szczurowa klasyfikacja indywidualna Brak NIE
226 Piekarz Marcin Bieńkowice klasyfikacja drużynowa Osp Bieńkowice NIE
227 Piotrowski Tomasz Nowy Sącz klasyfikacja indywidualna Brak NIE
228 Piwowarczyk Piotr Wrzepia klasyfikacja indywidualna Brak NIE
229 Plebańczyk Hubert Cerekiew klasyfikacja indywidualna Osp Cerekiew NIE
230 Płachno Marcin Uście Solne klasyfikacja drużynowa Brak NIE
231 Płachno Grzegorz Borzecin klasyfikacja indywidualna Brak NIE
232 Pochroń Dominik Zalasowa klasyfikacja drużynowa Spartańska Dzicz NIE
233 Początko Łukasz Kobiernice klasyfikacja indywidualna Osp Kobiernice NIE
234 Polanek Michał Biadoliny Szlacheckie klasyfikacja drużynowa Osp Maszkienice NIE
235 Policht Wojciech Szczurowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
236 Policht Marlena Jadowniki klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
237 Poliszak Maciej Brzesko klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
238 Poliszak Anna Brzesko klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
239 Poliszak Małgorzata Brzesko klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
240 Poliszak Wiesław Brzesko klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
241 Pomykała Igor Śmiłowice klasyfikacja indywidualna Osp Śmiłowice NIE
242 Prus Patryk Szczurowa klasyfikacja drużynowa Osp Jonki Szczurowskie NIE
243 Przybysławski Robert Bucze klasyfikacja indywidualna Brak NIE
244 Pukal Hubert Strzelce Małe klasyfikacja indywidualna Brak NIE
245 Pytel Przemysław Andrychów klasyfikacja drużynowa Osp Ksrg Inwałd NIE
246 Ratyński Paweł Mogielnica klasyfikacja indywidualna Team Dwa Ognie NIE
247 Rawska Marta Lubaczów klasyfikacja indywidualna Osp Łukawiec NIE
248 Rebacz Kamil Szczurow klasyfikacja drużynowa Bwrbollo NIE
249 Remisz Piotr Wólka Radzymińska klasyfikacja indywidualna Brak NIE
250 Remisz Anna Wólka Radzymińska klasyfikacja indywidualna Brak NIE
251 Repetowski Maciej Okocim klasyfikacja indywidualna Brak NIE
252 Rogóż Michał Składziste klasyfikacja indywidualna Osp Łabowa NIE
253 Rogóż Łukasz Miechowice Wielkie klasyfikacja indywidualna Brak NIE
254 Rynduch Renata Kraków klasyfikacja drużynowa Brak NIE
255 Rząca Dawid Moszczenica klasyfikacja indywidualna Weź Spróbuj NIE
256 Rzenno Igor Brzesko klasyfikacja indywidualna Manufaktura Układów Wydechowych Wk**wehuku NIE
257 Rzeźnik Wiktor Wrzępia klasyfikacja indywidualna Brak NIE
258 Sacha Krzysztof Przebieczany klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Eko Team NIE
259 Sacha Alicja Gnojnik klasyfikacja indywidualna Brak NIE
260 Sadowski Bartosz Brzesko klasyfikacja indywidualna Brak NIE
261 Sakłak Monika Janowice klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Janowice NIE
262 Sala Maksymilian Jadowniki klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
263 Sałach Marcin Polanka klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Osp Gpr Myślenice NIE
264 Sarad Tomasz Zalasowa klasyfikacja drużynowa Spartańska Dzicz NIE
265 Sarad Sabina Tarnow klasyfikacja drużynowa Spartańska Dzicz NIE
266 Sarad Krzysztof Tarnow klasyfikacja drużynowa Spartańska Dzicz NIE
267 Sas Stanisław Klikuszowa klasyfikacja indywidualna Brak NIE
268 Serafin Dawid Myślenice klasyfikacja drużynowa Brak NIE
269 Serafin Bożena Brzesko klasyfikacja indywidualna Hdk Motojadowniki NIE
270 Serafin Grzegorz Brzesko klasyfikacja indywidualna Hdk Motojadowniki NIE
271 Serafin Zuzanna Brzesko klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Xxxx NIE
272 Siudut Tomasz Borzecin klasyfikacja indywidualna Osp Borzęcin Górny NIE
273 Siudut Justyna Szczurowa klasyfikacja indywidualna Brak NIE
274 Skalski Sławomir Górka klasyfikacja drużynowa Osp Górka NIE
275 Skowron Adrian Pleśna klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Brak NIE
276 Słapa Aleksandra Sucha Beskidzka klasyfikacja drużynowa Brak NIE
277 Sławecki Artur Łęka klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Osp Grs Nowy Sącz NIE
278 Słonina Adrian Rudy-Rysie klasyfikacja indywidualna Brak NIE
279 Smulska Maria Przyborów klasyfikacja indywidualna Brak NIE
280 Sobol Patryk Niedzieliska klasyfikacja indywidualna Brak NIE
281 Sobol Bartłomiej Bobowa klasyfikacja indywidualna Brak NIE
282 Solak Mateusz Wrzępia klasyfikacja indywidualna Brak NIE
283 Sowa Kacper Sukmanie klasyfikacja drużynowa Osp Olszyny NIE
284 Sroka Daria Szczurowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
285 Stachowicz Józef Wola Przemykowska klasyfikacja drużynowa Osp Natków NIE
286 Stachowicz Adam Wola Przemykowska klasyfikacja drużynowa Osp Natków NIE
287 Stankiewicz Artur Wierzchowisko klasyfikacja drużynowa Brak NIE
288 Strzelec Klaudia Jadowniki klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
289 Stuglik Marcin Andrychów klasyfikacja drużynowa Osp Ksrg Inwałd NIE
290 Styczeń Piotr Drwinia klasyfikacja drużynowa Brak NIE
291 Suślik Urszula Osiek klasyfikacja indywidualna Osp Łęki NIE
292 Szafarczyk Tadeusz Zakliczyn klasyfikacja indywidualna - NIE
293 Szafraniec Bartłomiej Szczurowa klasyfikacja drużynowa Dziki Gon NIE
294 Szafraniec Mateusz Bielcza klasyfikacja drużynowa Osp Bielcza NIE
295 Szafraniec-Kordecka Anna Szczurowa klasyfikacja drużynowa Dziki Gon Szczurowa NIE
296 Szarek Piotr Wola Rzędzińska klasyfikacja indywidualna Unit37 NIE
297 Szarek Anna Tarnów klasyfikacja indywidualna Unit37 NIE
298 Szczebak Katarzyna Łęg Tarnowski klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Brak NIE
299 Szczecina Zbigniew Rudy-Rysie klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Brak NIE
300 Szczupacki Eryk Wola Batorska klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Taczki 6 NIE
301 Szczupak Magda Jodłówka klasyfikacja indywidualna Brak NIE
302 Szewczyk Mateusz 2 Wieliczka klasyfikacja drużynowa Brak NIE
303 Szewczyk Iza Krakow klasyfikacja drużynowa Szewczyk Team NIE
304 Szewczyk Wojtek Kraków klasyfikacja drużynowa Szewczyk Team NIE
305 Szewczyk Łukasz Czechówka klasyfikacja drużynowa Brak NIE
306 Szewczyk Mateusz 1 Krakow klasyfikacja drużynowa Szewczyk Team NIE
307 Szewczyk Filip Krakow klasyfikacja drużynowa Szewczyk Team NIE
308 Szlachta-Myrlak Maria Wieliczka klasyfikacja indywidualna Brak NIE
309 Szwaja Marcin Dalewice klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Medal Dalewice NIE
310 Świątek Karolina Kraków klasyfikacja drużynowa Spartańska Dzicz NIE
311 Świątek Dawid Radłów klasyfikacja indywidualna Osp Radłów NIE
312 Świerczek Damian Łapczyca klasyfikacja drużynowa Kp Psp Brzesko NIE
313 Tabor Natalia Szczurowa klasyfikacja drużynowa Małe Giganty NIE
314 Topolska Wiktoria Jadowniki klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
315 Trąba Leszek Rzezawa klasyfikacja drużynowa Osp Rzezawa NIE
316 Trela Julia Bochnia klasyfikacja drużynowa Brak NIE
317 Trzaska Kamil Inwałd klasyfikacja drużynowa Osp Ksrg Inwałd NIE
318 Trzaska Malwina Łoniowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
319 Trzos Sebastian Niepołomice klasyfikacja indywidualna Osp Niepołomice NIE
320 Turaczy Zuzanna Strzelce Małe klasyfikacja drużynowa Brak NIE
321 Turlej Bartłomiej Jadowniki klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
322 Urbańczyk Julia Osiek klasyfikacja indywidualna Osp Łęki NIE
323 Wal Grzegorz Błażkowa klasyfikacja drużynowa Osp Błażkowa NIE
324 Waśniowski Bartłomiej Rzezawa klasyfikacja drużynowa Osp Rzezawa NIE
325 Wawryka Anna Brzesko klasyfikacja indywidualna Brak NIE
326 Wawryka Ewa Brzesko klasyfikacja drużynowa Hdk Motojadowniki NIE
327 Wawrzeniec Bartłomiej Proszowice klasyfikacja indywidualna Osp Posądza NIE
328 Wąs Arkadiusz Brzezie klasyfikacja indywidualna Osp Brzezie NIE
329 Wężowicz Julia Jadowniki klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
330 Widła Adam Bochnia klasyfikacja drużynowa Brak NIE
331 Wilk Tomasz Strzelce Małe klasyfikacja drużynowa Dziki Gon Szczurowa NIE
332 Wilk Mirosław Alwernia klasyfikacja indywidualna Brak NIE
333 Wilk Jarosław Zdrochec klasyfikacja indywidualna Osp Zdrochec NIE
334 Wilk-Zaleśna Aneta Zabierzów Bocheński klasyfikacja indywidualna + dobrowolna wpłata Brak NIE
335 Wisniowski Przemyslaw Tarnowiec klasyfikacja indywidualna Brak NIE
336 Witek Natalia Janowice klasyfikacja indywidualna Brak NIE
337 Witek Dawid Rząchowa klasyfikacja indywidualna Brak NIE
338 Witkowski Paweł Okocim klasyfikacja indywidualna Brak NIE
339 Włodarczyk Andrzej Tworkowa klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Osp Tworkowa 2 NIE
340 Woda Marcin Mokrzyska klasyfikacja drużynowa Osp Mokrzyska NIE
341 Wojas Szymon Szczurowa klasyfikacja drużynowa Brak NIE
342 Wojas Paweł Wola Drwinska klasyfikacja drużynowa Brak NIE
343 Wojnicka Magdalena Szczurowa klasyfikacja indywidualna Brak NIE
344 Woźniak Marcin Bielcza klasyfikacja drużynowa Osp Bielcza NIE
345 Wójcik Beata Janowice klasyfikacja indywidualna Brak NIE
346 Wróblewska Katarzyna Brzesko klasyfikacja indywidualna Brak NIE
347 Wszołek Maria Sterkowiec klasyfikacja indywidualna Szczep Czarny Jadowniki NIE
348 Wyczesany Szymon Kraków klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Taczki 6 NIE
349 Zachara Natalia Jadowniki klasyfikacja indywidualna Brak NIE
350 Zachara Kamil Mokrzyska klasyfikacja drużynowa Hdk Motojadowniki NIE
351 Zachara Łukasz Mokrzyska klasyfikacja drużynowa Hdk Motojadowniki NIE
352 Zachara Dawid Mokrzyska klasyfikacja drużynowa Hdk Motojadowniki NIE
353 Zakareya Chawkat Rudy-Rysie klasyfikacja indywidualna Brak NIE
354 Zelek Piotr Zakrzów klasyfikacja indywidualna Osp Zakrzów NIE
355 Zgłobicki Łukasz Królówka klasyfikacja indywidualna Kp Psp Bochnia NIE
356 Zięba Hubert Rylowa klasyfikacja indywidualna Brak NIE
357 Zmilczak Kinga Łęki klasyfikacja indywidualna Osp Łęki NIE
358 Zydroń Jakub Poręba Spytkowska klasyfikacja drużynowa Hdk Motojadowniki NIE
359 Zygmond Daniel Dębno klasyfikacja drużynowa + dobrowolna wpłata Kpp W Brzesku NIE
360 Żądło Bartłomiej Sygneczów klasyfikacja drużynowa Brak NIE
361 Żurowski Paweł Kraków klasyfikacja drużynowa Brak NIE
362 Żyguła Andrzej Błażkowa klasyfikacja drużynowa Osp Błażkowa NIE
Rejestracja zamknięta