Lp. |
Nazwisko i Imię |
Miejscowość |
Dystans |
Klub |
Wpłata |
1 |
Bańka Janusz |
Mielec |
wyścig główny |
Brak | NIE |
2 |
Barnaś Grzegorz |
Tuchów |
wyścig główny |
Brak | NIE |
3 |
Bialik Marcin |
Tarnów |
wyścig główny |
Sokół Tarnów | NIE |
4 |
Bialik Aldona |
Tarnów |
wyścigi dzieci |
Sokół Tarnów | NIE |
5 |
Biniek Marcin |
Kraków |
wyścig główny |
Brak | NIE |
6 |
Bochenek Jacek |
Knurów |
wyścig główny |
Brak | NIE |
7 |
Brudkiewicz-Paździora Aneta |
Wierzchosławice |
wyścig główny |
Wot | NIE |
8 |
Brzuski Antoni |
Tarnów |
wyścig główny |
Brzuski Rowery Narty | NIE |
9 |
Chmiel Łukasz |
Rzeszów |
wyścig główny |
Brak | NIE |
10 |
Czak Mariusz |
Tarnobrzeg |
wyścig główny |
Czak Music Czak Mariusz | NIE |
11 |
Dudziński Dariusz |
Świebodzin |
wyścig główny |
Brzuski Rowery Narty | NIE |
12 |
Gawron Mateusz |
Tarnów |
wyścig główny |
Brak | NIE |
13 |
Grabiec Anna |
Biskupice |
wyścig główny |
Brak | NIE |
14 |
Juraszczyk Adam |
Rybnik |
wyścig główny |
Trowel Master Racing Team | NIE |
15 |
Kania Tomasz 2 |
Pasieka Otfinowska |
wyścig główny |
Orlęta Lubasz | NIE |
16 |
Kasprzyk Marcin |
Raciechowice |
wyścig główny |
Marlin Usługi Wysokościowe Marcin Kasprzyk | NIE |
17 |
Kołodziej Mateusz |
Tarnów |
wyścig główny |
Bike Time | NIE |
18 |
Kontny Zbigniew |
Świerczyniec |
wyścig główny |
Jaca Coach Team | NIE |
19 |
Kopała Tomasz |
Dąbrowa Tarnowska |
wyścig główny |
Brak | NIE |
20 |
Kopała Olga |
Dąbrowa Tarnowska |
wyścig główny |
Brak | NIE |
21 |
Kopała Aleksander |
Dąbrowa Tarnowska |
wyścigi dzieci |
Brak | NIE |
22 |
Kopytko Marcin |
Chorzów |
wyścig główny |
Sii Cycling Team | NIE |
23 |
Kruszynska Karolina |
Tarnow |
wyścig główny |
Rowerowy Zakątek Trek Tarnów | NIE |
24 |
Kuziara Wojtek |
Pogwizdow |
wyścig główny |
Sts Jordan Wola Mała | NIE |
25 |
Łazinek Łukasz |
Tuszyma |
wyścig główny |
Sokół Mielec | NIE |
26 |
Łątka Mirosław |
Tarnów |
wyścig główny |
Brzuski-Rowery-Narty | NIE |
27 |
Marszałek Patrycja |
Biskupice Radłowskie |
wyścigi dzieci |
Brak | NIE |
28 |
Marszałek Aleksandra |
Biskupice Radłowskie |
wyścigi dzieci |
Brak | NIE |
29 |
Matuła Andrzej |
Tarnów |
wyścig główny |
\&Quot;Szajka\&Quot; Stowarzyszenie Żeglarskie | NIE |
30 |
Misiak Tomasz |
Ropczyce |
wyścig główny |
Brak | NIE |
31 |
Mucha Michał |
Kraków |
wyścig główny |
7R Rowmix Team P/B 72D | NIE |
32 |
Niemiec Adrian |
Blizne |
wyścig główny |
Bajkersi Krosno | NIE |
33 |
Niemiec Michał |
Tarnów |
wyścig główny |
Decathlon Tarnów | NIE |
34 |
Obal Tomasz |
Tarnów |
wyścig główny |
Niezrzeszony | NIE |
35 |
Obitko Jakub |
Kraków |
wyścig główny |
Brak | NIE |
36 |
Pasowicz Wojciech |
Dębica |
wyścig główny |
Rowery Spartacus infinitibike | NIE |
37 |
Pawelec Klaudiusz |
Dąbrowa Tarnowska |
wyścig główny |
Brak | NIE |
38 |
Pulchny Maciej |
Kraków |
wyścig główny |
Tazz Team | NIE |
39 |
Sacha Kazimierz |
Biadoliny Szlacheckie |
wyścig główny |
Bike-Time Tarnów | NIE |
40 |
Sieczkowski Jakub |
Laskówka Delastowska |
wyścig główny |
Brak | NIE |
41 |
Skrzyniarz Jacek |
Majkowice |
wyścig główny |
Brak | NIE |
42 |
Sowa Sylwester |
Mielec |
wyścig główny |
Brak | NIE |
43 |
Sroka Tomasz |
Słopnice |
wyścig główny |
Limanowska Grupa Rowerowa | NIE |
44 |
Stylski Michał |
Tarnów |
wyścig główny |
Brak | NIE |
45 |
Szwarc Wacław |
Skawina |
wyścig główny |
7R Rowmix Team P/B 72D | NIE |
46 |
Świętoń Patryk |
Czarna |
wyścig główny |
Biketime | NIE |
47 |
Węgrzyn Monika |
Komorów |
wyścig główny |
Power Of Science Jafi Team | NIE |
48 |
Wlazło Robert |
Tarnów |
wyścig główny |
Brak | NIE |
49 |
Wrzecionek Marek |
Nowa Huta |
wyścig główny |
Brak | NIE |
50 |
Wytrwał Adam |
Tarnów |
wyścig główny |
Brzuski Rowery Narty | NIE |
51 |
Zachwieja Przemysław |
Kraków |
wyścig główny |
Brak | NIE |
52 |
Żyguła Bartosz |
Dąbrowa Tarnowska |
wyścigi dzieci |
Brak | NIE |
53 |
Żyguła Antonina |
Dąbrowa Tarnowska |
wyścigi dzieci |
Brak | NIE |