Lista opłaconych

Lista opłaconych


SZYBKA DYCHA WIOSNA EDYSZYN


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Agata Kraków 10 km Brak TAK
2 Adamczyk Kamil Sędziszów 10 km AGH Kraków TAK
3 Adamczyk Bartosz Kraków 10 km Brak TAK
4 Augustyn Mariusz Kraków 10 km MPEC S.A. w Krakowie TAK
5 Bałdys Dariusz Dąbrowa Górnicza 10 km Triathlon X-Team TAK
6 Bereza Łukasz Katowice 10 km TRIATHLON YMCA KRAKÓW TAK
7 Bernadzik Anna Warszawa 10 km Brak TAK
8 Biniek Marcin Kraków 10 km Brak TAK
9 Błaszczyk Marcin Kraków 10 km Brak TAK
10 Bronicki Tomasz .................. 10 km Brak TAK
11 Budzyn Krzysztof Bochnia 10 km Brak TAK
12 Chwastek Sebastian Bochnia 10 km Brak TAK
13 Chylek Wojciech Kraków 10 km Łuczanowice Kraków TAK
14 Czekaj Małgorzata Miechów 10 km OMEGA MIECHÓW TAK
15 Czekaj Adam Miechów 10 km OMEGA MIECHÓW TAK
16 Dybek Mateusz Kraków 10 km Kinesis Fizjoterapia Kraków TAK
17 Dykszak Filip Wieliczka 10 km KT Water Knights TAK
18 Dzierżek Magdalena Dąbrowa Górnicza 10 km Triathlon X-Team TAK
19 Dziurzycki Marcin Bochna 10 km Brak TAK
20 Feć Agnieszka Kraków 10 km XC 80 TAK
21 Florczyk Rafał Bochnia 10 km Brak TAK
22 Florek Michał Kraków 10 km Brak TAK
23 Florek Pawel Kraków 10 km kosovo TAK
24 Gajewski Jakub Kraków 10 km Brak TAK
25 Gardener Jacek Łowicz 10 km LKS Victoria Zabostów TAK
26 Gembrowicz Piotr kraków 10 km ERG Bieruń Folie Team TAK
27 Gemza Marcin Kraków 10 km W&K TEAM TAK
28 Głód Tomasz Bochnia 10 km Brak TAK
29 Gomulec Tomasz Kraków 10 km TACTICA TEAM TAK
30 Gospodarczyk Jakub Krakow 10 km Brak TAK
31 Greliak Zbigniew Kraków 10 km MPEC S.A w Krakowie TAK
32 Grzegorzewski Piotr Kraków 10 km TOMAR TAK
33 Grzesiak Sławomir Modlniczka 10 km Gatta Bike - RS TAK
34 Grzywacz Rafał Kraków 10 km Aktywna Strona Życia TAK
35 Guca Bartosz Wieliczka 10 km Brak TAK
36 Gulba Andrzej KRAKÓW 10 km PENTEL TAK
37 Gulba Krzysztof Kraków 10 km Pentel TAK
38 Herchel Kamil Kraków 10 km Koloradość / TOMAR TAK
39 Hosaja Konrad Kraków 10 km Brak TAK
40 Janiszewski Marcin Toruń 10 km Brak TAK
41 Jarzębowski Kacper Raszyn 10 km Kiedyś, raz, razem pojechaliśmy trening TAK
42 Jasiński Jakub Kraków 10 km Go Ride Racing Team TAK
43 Jaskiernik Rafał Kraków 10 km MPEC S.A. w Krakowie TAK
44 Jereczek Waldemar Bochnia 10 km Brak TAK
45 Jurczyk Piotr Krosno 10 km Brak TAK
46 Kapusta Dominik Łódź 10 km Gatta Bike-RS TAK
47 Kasprzyk Andrzej Ruda Śląska 10 km Brak TAK
48 Kędzierski Rafał Skawina 10 km HURRA TAK
49 Kogut Justyna Kraków 10 km PENTEL TAK
50 Kogutowicz Łukasz Żegocina 10 km Bike Team Łąkta TAK
51 Kołodziej Piotr Szczepanów 10 km Brzesko Cycling TAK
52 Krawczyk Adrian Żegocina 10 km Bike Team Łąkta TAK
53 Krawczyk Bartłomiej Zakrzów 10 km VeloAktiv TAK
54 Krupa Grzegorz Kraków 10 km bikeholicy TAK
55 Krzak Marcin Kraków 10 km MPEC S.A. w Krakowie TAK
56 Krzysztoń Karol Kraków 10 km Brak TAK
57 Kurleto Marek Ochojno 10 km Damech Kurleto TAK
58 Kwiecień Piotr Kraków 10 km MPEC S.A w Krakowie TAK
59 Lichorobiec Jerzy Kraków 10 km MPEC S.A. w Krakowie TAK
60 Limpens Maxime Krakow 10 km Brak TAK
61 Lipowska Małgorzata Kraków 10 km Triathlon YMCA Kraków TAK
62 Maciąg Wojciech Wola 10 km Brak TAK
63 Malec Karol Krakow 10 km Brak TAK
64 Malik Mariusz Bochnia 10 km Brak TAK
65 Małysz Michał GDÓW 10 km - TAK
66 Matlak Wojciech Międzybrodzie Bialskie 10 km POLART NUTRAXX TEAM TAK
67 Mazurkiewicz Wojciech Kraków 10 km GO Ride Racing Team / Aktywna Strona Życia TAK
68 Michałek Artur Kraków 10 km OTR Kraków TAK
69 Miękina Agata Kraków 10 km Brak TAK
70 Miękinia Wojciech KRAKÓW 10 km Brak TAK
71 Miszalski Henryk Kraków 10 km Brak TAK
72 Musiał Izabela Oświęcim 10 km Koloradość/ TOMAR TAK
73 Mytnik Jakub Kraków 10 km Brak TAK
74 Nanek Sebastian Bochnia 10 km Brak TAK
75 Olszewski Paweł Kraków 10 km Brak TAK
76 Olszowski Henryk Kłaj 10 km Brak TAK
77 Ostojski Adam Pabianice 10 km Gatta Bike -RS TAK
78 Pajak Tomasz Krakow 10 km Brak TAK
79 Panek Wojciech Niepołomice 10 km Brak TAK
80 Piechnik Piotr Wieliczka 10 km Brak TAK
81 Pitra Michał Kraków 10 km MPEC S.A. w Krakowie TAK
82 Piwko Adrian Czechowice-Dziedzice 10 km Brak TAK
83 Podczaszy Tomasz Kraków 10 km Brak TAK
84 Ptasznik Przemysław Węgrzce Wielkie 10 km Aktywna Strona Życia TAK
85 Pulchny Maciej Krakow 10 km Tazz Team TAK
86 Radczuk Daria Kraków 10 km CTS TAK
87 Rębacz Rafał Niepołomice 10 km Brak TAK
88 Romek Paweł Kraków 10 km Brak TAK
89 Rosiek Marcin Kraków 10 km Brak TAK
90 Rybarczyk Damian Katowice 10 km Brak TAK
91 Rybka Rafał Baczków 10 km Brak TAK
92 Samolej Marcin Mikluszowice 10 km Brak TAK
93 Serzysko Bartosz Kraków 10 km Delphi Cycling Team TAK
94 Skóra Krzysztof czeladź 10 km Bikehead TAK
95 Słota Michał Miechów 10 km Omega Miechów TAK
96 Słowikowski Paweł Kraków 10 km Kosovo TAK
97 Smoleń Michał Bochnia 10 km Brak TAK
98 Soboń Aleksander Wadowice 10 km Brak TAK
99 Sobula Sławomir Ochmanów 10 km Brak TAK
100 Stawarz Krzysztof Kraków 10 km Brak TAK
101 Stępień Ewa Kraków 10 km Brak TAK
102 Stolarz Paweł Kraków 10 km PC RACING TEAM TAK
103 Szwesta Romek zabrze 10 km XC 80 TAK
104 Szymaniec Marek Kraków 10 km W&K TEAM TAK
105 Śliz Adam Kraków 10 km TOMAR TAK
106 Ujma Piotr Kraków 10 km Bałtyk Kraków TAK
107 Wartak Łukasz Kraków 10 km Brak TAK
108 Weberbauer Krzysztof Kraków 10 km Supreme Style Mates TAK
109 Wiśnicki Tomasz Kraków 10 km Brak TAK
110 Wołek Marcin Kraków 10 km Isport.pl Team TAK
111 Wójciak Mirosław Katowice 10 km JAFI SPORT Bike Team TAK
112 Wójcik Mateusz Kraków 10 km Brak TAK
113 Wójcik Ewa Kraków 10 km Aktywna Strona Życia TAK
114 Wyczesany Ewelina ............. 10 km Brak TAK
115 Wyczesany Łukasz ...... 10 km Brak TAK
116 Zakrzewski Bartłomiej Kraków 10 km Brak TAK
117 Zugaj Łukasz Wyżyce 10 km --- TAK
118 Zwonek Piotr Kraków 10 km eXrowerowanie.pl Kraków TAK
Rejestracja zamknięta