Lista opłaconych

Lista opłaconych


VII ŚWIĄTECZNY BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW
BIEG GŁÓWNY, MARSZ NW


Lista zawodników z potwierdzoną płatnością:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamkiewicz Mirosław Sochaczew Bieg Główny 5 km 1967 TAK
2 Adamkiewicz Małgorzata Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
3 Aksamit Jakub Sochaczew Bieg Główny 5 km Rowerowy Biegacz TAK
4 Arak Radosław Zimna Woda Bieg Główny 5 km Przyjaciele TAK
5 Artiukhova Tetiana Lublin Bieg Główny 5 km Brak TAK
6 Augustyniak Mariusz Marki Bieg Główny 5 km Brak TAK
7 Babiński Jerzy Nadarzyn Bieg Główny 5 km Brak TAK
8 Baranowski Romuald Płock Marzsz Nordic Walking 5 km Dynamic TAK
9 Baranowski Paweł Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
10 Baranowski Krzysztof Zielonka Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
11 Bartołowicz Dawid Brochów Bieg Główny 5 km Dawid Team TAK
12 Bendinger Krzysztof Łódź Bieg Główny 5 km Brak TAK
13 Bieliński Mateusz Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
14 Bieńczyk Magda Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
15 Błaszczyk Daniel Bobrowiec Bieg Główny 5 km Brak TAK
16 Boniecki Marcin Zboiska Bieg Główny 5 km Brak TAK
17 Borowski Robert Lasek Bieg Główny 5 km OSP ZBIROŻA TAK
18 Borządek Krzysztof Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 5 km Brak TAK
19 Borządek Aleksandra Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 5 km Legia Run Club TAK
20 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec Bieg Główny 5 km Brak TAK
21 Centkowski Łukasz Lutkówka Bieg Główny 5 km LKS Osuchów TAK
22 Chmura Tomasz Budy zaklasztorne Bieg Główny 5 km Brak TAK
23 Chróst Ewa Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km Racefighter TAK
24 Cichal Agata Łowicz Bieg Główny 5 km Grubasy z Odzysku TAK
25 Ciecharowska Justyna Żyrardów Bieg Główny 5 km Brak TAK
26 Cuz Marcin Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
27 Czarnecki Adam Bronisławka Bieg Główny 5 km Brak TAK
28 Częstochowska Iga Skierniewice Bieg Główny 5 km Brak TAK
29 Czyżowski Marek Huta Mińska Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
30 Dąbrowski Maciej Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
31 Deka Tomasz Sochaczew Bieg Główny 5 km KP PSP Sochaczew TAK
32 Denuszek Marcin Marki Bieg Główny 5 km Żórawski Team TAK
33 Dobrowolska Joanna Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
34 Dobrowolski Marek Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
35 Domański Dariusz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 5 km Float Room TAK
36 Domaradzki Wiesław Dwórzno Bieg Główny 5 km Przyjaciele TAK
37 Dryguła Piotr Skierniewice Bieg Główny 5 km Brak TAK
38 Duch Marcin Skierniewice Bieg Główny 5 km PARKRUN SKIERNIEWICE TAK
39 Duch Magda Skierniewice Bieg Główny 5 km PARKRUN SKIERNIEWICE TAK
40 Duplicki Kamil Sochaczew Bieg Główny 5 km KP PSP Sochaczew TAK
41 Dworzyńska-Górska Agnieszka Duchnice Bieg Główny 5 km Brak TAK
42 Dziapak Piotr Wola Mrokowska Bieg Główny 5 km 1BLTr TAK
43 Feszter Ewa Grojec Bieg Główny 5 km Brak TAK
44 Ficoń Monika Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
45 Frączak Magdalena Powązki Bieg Główny 5 km FIEGE TAK
46 Furmanek Sebastian Grójec Bieg Główny 5 km Brak TAK
47 Gędek Marzena Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam Łowicz TAK
48 Glapiński Igor Tarczyn Bieg Główny 5 km Brak TAK
49 Glinka Łukasz Sułkowice Bieg Główny 5 km FIEGE TAK
50 Gmaj Daniel Grójec Bieg Główny 5 km Brak TAK
51 Gmaj Karolina Grójec Bieg Główny 5 km Brak TAK
52 Gołembiewski Marcin Radziejowice Bieg Główny 5 km Brak TAK
53 Goszczycki Mateusz Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam Łowicz TAK
54 Goszczycki Witold Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam Łowicz TAK
55 Górecka Katarzyna Warszawa Bieg Główny 5 km Żórawski Team TAK
56 Górski Tomasz Duchnice Bieg Główny 5 km Matka biegnie z tyłu TAK
57 Grubka Marcin Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
58 Grudek Wiesław Warszawa Bieg Główny 5 km Grudki TAK
59 Grudek Barbara Warszawa Bieg Główny 5 km Grudki TAK
60 Grzegrzółka Szymon Błonie Bieg Główny 5 km UKS Młodzik TAK
61 Hołowacz Tomasz Warszawa Bieg Główny 5 km Kondycja TAK
62 Hulanicka Irina Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
63 Hulanicki Andrzej Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
64 Jabłońska Ania Wojcieszków Bieg Główny 5 km Race Fighter TAK
65 Jabłońska Ewelina Wojcieszków Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
66 Jagieluk Jacek Łowicz Bieg Główny 5 km Grubasy z odzysku TAK
67 Jagiełło Michał Godzianów Bieg Główny 5 km parkrun skierniewice TAK
68 Jagiełło Bartłomiej Grzegorzewice Bieg Główny 5 km OSP ZBIROŻA TAK
69 Juraś Michał Skierniewice Bieg Główny 5 km Brak TAK
70 Juszczak Marcin Cegłów Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
71 Kacpura Mateusz Radom Bieg Główny 5 km Brak TAK
72 Kacpura Piotr Radom Bieg Główny 5 km 4. SLSz TAK
73 Kaczanowska Monika Grójec Bieg Główny 5 km brak TAK
74 Kamiński Stanisław Nadarzyn Bieg Główny 5 km GOS Nadarzyn TAK
75 Karczewski Wiktor Marki Bieg Główny 5 km Markowi biegacze TAK
76 Kaska-Łobodowska Ewelina Siennica Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
77 Kazimierski Artur Sochaczew Bieg Główny 5 km klub maratończyka Aktywni Sochaczew TAK
78 Kąkol Michał Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
79 Kędzia Ernest Łowicz Bieg Główny 5 km Brak TAK
80 Klimczak Joanna Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
81 Klimek Beata Boguszyce Bieg Główny 5 km LUKS "Boguszyce" TAK
82 Kłodawski Dariusz Skirrniewice Bieg Główny 5 km Brak TAK
83 Kłosiński Artur Ruda Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
84 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
85 Kocimski Jan Sochaczew Marzsz Nordic Walking 5 km KM Aktywni Sochaczew TAK
86 Kołodziejczak Beata Sochaczew Marzsz Nordic Walking 5 km Socho Team TAK
87 Kołodziejczak Radosław Sochaczew Marzsz Nordic Walking 5 km Socho Team TAK
88 Kołomijski Tomasz Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
89 Komarnicki Kamil Warszawa Bieg Główny 5 km #Sam Się Turlam TAK
90 Komorniczak Łukasz Radziejowice Bieg Główny 5 km FIEGE TAK
91 Konopacki Krzysztof Toruń Bieg Główny 5 km W drodze do celu! TAK
92 Kopytowska Agnieszka Wysokin Bieg Główny 5 km Brak TAK
93 Korpus Barbara Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
94 Kosiarek Edyta Żyrardów Bieg Główny 5 km Dawid Team TAK
95 Kościk Jakub Warszawa Bieg Główny 5 km Królewski klub biegacza TAK
96 Kośla Paweł Żyrardów Bieg Główny 5 km Brak TAK
97 Kowalik Paweł Komarówka Podlaska Bieg Główny 5 km Paweł Kowalik TAK
98 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
99 Kozłowski Radosław Henryków Urocze Bieg Główny 5 km Brak TAK
100 Krajewski Przemysław Warszawa Bieg Główny 5 km LECZO TEAM TAK
101 Krawczak Hubert Błędów Bieg Główny 5 km sadownik błędów TAK
102 Krawczyńska Tina Radziejowice Bieg Główny 5 km Rozbiegany Piastów TAK
103 Ksyna Bogusław Kamion Mały Bieg Główny 5 km OSP Kamion TAK
104 Kubiak Grzegorz Sochaczew Bieg Główny 5 km Dawid Team TAK
105 Kudlak Monika Ruda Bieg Główny 5 km Brak TAK
106 Kuran Piotr Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
107 Lenartowicz Magdalena Mokra Prawa Bieg Główny 5 km FIEGE TAK
108 Leszczawski Andrzej Sosnowiec Marzsz Nordic Walking 5 km Brak TAK
109 Liszewski Leszek Grójec Bieg Główny 5 km Brak TAK
110 Machaj Katarzyna Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
111 Machaj Paulina Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
112 Madejak Sylwia Józefów Bieg Główny 5 km Żórawski Team TAK
113 Majcher Elżbieta Rawa Mazowiecka Bieg Główny 5 km LUKS "Boguszyce" TAK
114 Malinowski Piotr Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
115 Marczuk Kazimierz Magdalenka Bieg Główny 5 km Brak TAK
116 Markowicz Robert Boguszyce Małe Bieg Główny 5 km LUKS 'Boguszyce" TAK
117 Markowska Joanna Kozery Nowe Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam Łowicz TAK
118 Mastalerz Marcin Karnice Bieg Główny 5 km Brak TAK
119 Mastalerz Katarzyna Karnice Bieg Główny 5 km Słoniówka TAK
120 Maślankiewicz Piotr Żyrardów Bieg Główny 5 km Fiege TAK
121 Mazur Zuzanna Garbatka-Letnisko Bieg Główny 5 km Brak TAK
122 Melon Tomasz Skierniewice Bieg Główny 5 km Klub Sportowy 'Tęcza' TAK
123 Miąsko Piotr Stanisławów Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
124 Michalak Artut Błonie Bieg Główny 5 km Brak TAK
125 Michalczuk Paweł Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 5 km FLOATROOM TAK
126 Mirecki Zbigniew Warszawa Bieg Główny 5 km Parkrun Bródno TAK
127 Miszczak Maciej Głosków Bieg Główny 5 km e-point S.A. TAK
128 Moszkowicz Eugeniusz Warszawa Bieg Główny 5 km Kondycja TAK
129 Mróz Sebastian Komorów Bieg Główny 5 km 1976 TAK
130 Mucha Kamila Konin Bieg Główny 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
131 Naklicka Natalia Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
132 Niedziolka Malgorzata Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
133 Norwa Michał Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
134 Nowacki Julian Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
135 Nowak Tomasz Belsk Duży Bieg Główny 5 km Brak TAK
136 Nowakowski Tobiasz Stanisławów Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
137 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg Główny 5 km Klub Biegacza GOCH TAK
138 Obłąkowski Hubert Zazdrość Bieg Główny 5 km Brak TAK
139 Olczak Tomasz Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
140 Olszewski Krzysztof Olszewo - Borki Bieg Główny 5 km Biegam Bo Lubię Ostrołęka TAK
141 Olszewski Stanislaw Nieporet Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
142 Pałka Łukasz Żyradów Bieg Główny 5 km Tomson TAK
143 Partyka Piotr Korytów Bieg Główny 5 km Brak TAK
144 Paszek Krystyna Grodzisk Maz Marzsz Nordic Walking 5 km Rysie Razem TAK
145 Pawelczak Iwona Skierniewice Bieg Główny 5 km Brak TAK
146 Pawelec Krystyna Piastów Bieg Główny 5 km Dogoń Grodzisk Mazowiecki TAK
147 Pawlik Mariusz PIONKI Bieg Główny 5 km Brak TAK
148 Pawłowicz Aleksandr Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
149 Petrycki Marcin Marków Świnice Bieg Główny 5 km Brak TAK
150 Piekarowicz Magdalena Prace Duże Bieg Główny 5 km Tarczyński Klub Biegowy TAK
151 Pierzchanowski Maciej Stoczek Węgrowski Bieg Główny 5 km Brak TAK
152 Pietras Jolanta Piastów Bieg Główny 5 km Brak TAK
153 Pluta Stanisław Skierniewice Bieg Główny 5 km Parkrun Skierniewice TAK
154 Płatkowski Paweł Żyrardów Bieg Główny 5 km Brak TAK
155 Płusa Jerzy Warszawa Bieg Główny 5 km Parkrun-Bródno TAK
156 Płusa Iwona Warszawa Bieg Główny 5 km Parkrun-Bródno TAK
157 Pociech Marek Korytów Bieg Główny 5 km 1962 TAK
158 Pociech Iwona Korytów Bieg Główny 5 km Brak TAK
159 Pośnik Sylwia Żyrardów Bieg Główny 5 km Brak TAK
160 Poteralska Alina Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
161 Poteralski Dariusz Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
162 Prokopiuk Robert Jesionka Bieg Główny 5 km BIEGI Grodzisk Mazowiecki TAK
163 Przepióra Jacek Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
164 Przybylska Mgadalena Grójec Bieg Główny 5 km Brak TAK
165 Przybylski Marcin Grójec Bieg Główny 5 km Brak TAK
166 Puszkarski Radoslaw Marki Bieg Główny 5 km Markowi biegacze TAK
167 Radomski Marcin Płock Marzsz Nordic Walking 5 km Biegam W Sfetsze TAK
168 Radwan-Pytlewski Paweł Wołomin Bieg Główny 5 km Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka TAK
169 Rdzonek Dariusz Legionowo Bieg Główny 5 km Brak TAK
170 Rembowski Jacek Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam Łowicz TAK
171 Roman Justyna Pruszków Bieg Główny 5 km Brak TAK
172 Rosińska Barbara Milanówek Bieg Główny 5 km STO-nogi Milanówek TAK
173 Rosiński Eugeniusz Milanówek Bieg Główny 5 km STO-nogi Milanówek TAK
174 Roszkowski Tomasz Warszawa Bieg Główny 5 km Ja0306 Biega. Ku Realizacji Celów TAK
175 Ruszkowska Anna Pruszków Bieg Główny 5 km jacek TAK
176 Ruszkowski Jacek Pruszków Bieg Główny 5 km Brak TAK
177 Sadowski Paweł Nowe Budy Bieg Główny 5 km Dogoń Nowe Budy TAK
178 Seliga-Dryguła Monika Wola Pękoszewska Bieg Główny 5 km Brak TAK
179 Siejkowska Katarzyna Święte Laski Bieg Główny 5 km Brak TAK
180 Sienkiewicz Joanna Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
181 Sikorski Andrzej Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
182 Siódemak Marcin Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
183 Siódemak Mateusz Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
184 Sitarek Iwona Marianów Bieg Główny 5 km BBB TAK
185 Skrzeszewski Sebastian Skierniewice Bieg Główny 5 km Razem Trenujemy Sport TAK
186 Sochaczewska-Gralak Magdalena Sochaczew Bieg Główny 5 km gralaki 5 TAK
187 Soszalski Daniel Wygnanka 54 Bieg Główny 5 km Przyjaciele TAK
188 Stanecka Małgorzata Skierniewice Marzsz Nordic Walking 5 km reebok run crew TAK
189 Stanecki Marcin Skierniewice Marzsz Nordic Walking 5 km reebok run crew TAK
190 Stanski Slawomir Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
191 Stańczak Przemysław Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
192 Starzyński Adam Nieporęt Bieg Główny 5 km STARZYNSKI.COACH TAK
193 Starżyński Andrzej Klementowice Bieg Główny 5 km Brak TAK
194 Stasiukiewicz Joanna Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
195 Stępniewski Piotr Pniewy Bieg Główny 5 km Przyjaciele TAK
196 Sykacz Weronika Starowiskitki Bieg Główny 5 km FIEGE TAK
197 Szafran Beata Świnice Bieg Główny 5 km FIEGE TAK
198 Szczekutowicz Adrian Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
199 Szewczyk Leszek Belsk Duży Bieg Główny 5 km Brak TAK
200 Szewczyk Robert Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
201 Szramowski Przemek Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
202 Szydlik Łukasz Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
203 Szydlik Wiesław mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
204 Ściechowski Marcin Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
205 Ślepowronski Bogdan Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
206 Tomaszewski Krzysztof Radziejowice Bieg Główny 5 km Brak TAK
207 Tomaszewski Maciej Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
208 Tomczak Marcin Ciechanów Bieg Główny 5 km Koci Pazur TAK
209 Torebko Izabela Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
210 Torzewska Agnieszka Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
211 Torzewski Janusz Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
212 Turczyńska Monika Warszawa Bieg Główny 5 km LECZO TEAM TAK
213 Turek Marzena Pruszków Bieg Główny 5 km Rozbiegany Piastów TAK
214 Ufa Jarosław Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
215 Voytovych Halyna Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
216 Warzecha Jolanta Warszawa Bieg Główny 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
217 Wawrzyńczyk-Malinowska Ania Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
218 Wiczuk Michał Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km Racefighter TAK
219 Wieckowska Marta Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
220 Więckiewicz Rafał Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
221 Wlaźnik Agnieszka Grójec Bieg Główny 5 km Brak TAK
222 Włoczewski Krzysztof Włocławek Bieg Główny 5 km Brak TAK
223 Włodarczyk Łukasz Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
224 Wodzyński Robert Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
225 Wojda Jarosław Łoguszew Bieg Główny 5 km Brak TAK
226 Wojda Jakub Łowicz Bieg Główny 5 km Brak TAK
227 Wójciak Tomasz Skierniewice Bieg Główny 5 km Brak TAK
228 Wroblewska Nataliia Piaseczno Bieg Główny 5 km Dental Spa Józefosław TEAM TAK
229 Wysocka Sylwia Skierniewice Bieg Główny 5 km Brak TAK
230 Zalewski Karol Wiśniew Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
231 Zaręba Mateusz Sochaczew Bieg Główny 5 km Brak TAK
232 Zawistowski Pawel Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
233 Ziółkowska Kinga Łowicz Bieg Główny 5 km Brak TAK
234 Zydlewski Michał Brochów Bieg Główny 5 km KP PSP Sochaczew TAK
235 Żebrowski Dariusz Warszawa Bieg Główny 5 km JacekBiega Running Team TAK
236 Żochowski Daniel Warszawa Bieg Główny 5 km Żórawski Team TAK
237 Żółtowski Krzysztof Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak TAK
238 Żywek Teresa Warszawa Bieg Główny 5 km Tripower.pl TAK
239 Żywień Marek Warszawa Bieg Główny 5 km Brak TAK
Rejestracja zamknięta